>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lose-to-Win accumulator @ Marathonbet

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Na Marathonbet dodali ciekawy system do gry.
Nazywa się to jak w temacie Lose-to-Win accumulator.
W skrócie mówiąc: Wygrywasz wtedy gdy Twój kupon AKO przegra
Pisze o tym, ponieważ jest zapewne wielu graczy, którzy o tym nie słyszeli, a może ich to zainteresować.
Kurs uzależniony jest od wielkości naszego AKO, np:
a) 3 typy z kursem 2.00 = Lose-to-Win accumulator wynosi 1.10.
b) 5 typów z kursem 1.20 = Lose-to-Win accumulator wynosi 1.30.
c) 4 typy z kursem 1.97 (np 4x U/O) = Lose-to-Win accumulator wynosi 1.06.
Ograniczenia:
Zauważyłem, że nie można typować DW bo byłoby za prosto :/
Gdy weźmiemy 3 mecze z kursem powyżej 4.00 to już się nie pogra. Kurs 1.008.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czyli &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ????
Dokładnie i np ja w &quot;to&quot; (czytaj - przegrywanie) jestem dobry ????


Ale w punkcie c) w nawiasie powinno być ( np 3x U/O ) a nie 4x
.
Powinno być 4x U/O (4x 1.97) - mowa o koszykówce bo piłka nożna różnie się waha
Gdyby było 3x U/O po kursie 1.97 to Lose to Win byłby 1.13.

Już poprawiłem w pierwszym poście
 
J 0

jacekr

Użytkownik
Czyli &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; ????
tylko mając błędne typy , znacznie mniej można wygrać niż w mojej metodzie:

.
witam
Edi8, nie bardzo rozumiem jak mozesz porownywac swoja metode do oferty marathonbet.
W ofercie marathon, wszystkie 3 moga przegrac, lub dwa z trzech lub jeden z trzech.
Czyli jedyna kombinacja ktora powoduje nasza przegrana to 3 wygyrane (stad loose to win)
twoja oferta, zeby mozna bylo ja porownac z oferta marathonbet, musiala by wygladac tak:
(jedna przegrana)
1,3,6
1,4,5
2,3,5
+
(dwie przegrane)
1,4,6
2,3,6
2,4,5
+
(trzy przegrane)
2,4,6
kazdy zaklad to akumulator: 5.832
trzeba postawic 7 takich zakladow czyli: 5.832/7 = 0.833, to oznacza -16.68 %
marathon: + 13%
edi8: - 16%

pozdrawiam
J
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Czy to wystarczy, że co najmniej jedno zdarzenie z dowolnej liczby jest przegrane abyśmy wygrali? Ile minim i maks może być tych zdarzeń?
 
H 13

hooma

Użytkownik
A ja to mimo, że po polsku pisanie to trochę nie rozumiem.
Jest te FAQ i tabelka z przykładem na:
https://www.marathonbet.com/pl/help/bet_glossary/losetowin_accumulator/
I czy dobrze rozumuje, że tu celem jest źle typować, bo jak obstawie np. ako z 4 czy 5 meczy i ładnie wszystkie trafie to przegram wszystko? Muszę przynajmniej jeden spierniczyć? ????
Jeśli tak to wychodzi na to, że jak widzę, że mam n. 4 typy i pierwsze 3 wchodzą, a 4-ty jest na drodze do wygranej to muszę szybko kontrować o ile mi na to budżet pozwoli, bo jak ostatni typ wejdzie to strace całą stawkę na te ako.

@edit
Aha. Jeszcze jedno zczaiłem bo na sucho sobie dodaję mecze na kuponie i patrzę jak zachowuje się ten kurs jak coś nie wejdzie w ako. Czyż nie zdarzało Wam się, że nawet ten &quot;super pewniak&quot; bo kursie 1.1 czy nawet 1.2 nie wszedł? Mi tak! Zaznaczyłem 8 spotkań sportowych i wszystkie po dość niskich kursów i pokazuje zwrot po kursie 1.19! Jeden ślepak i z postawionej stówki wygrywam 119zł?? Coś za piękne się to zdaje, napewno źle rozumuję.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
jacekr, ewidentnie źle odczytałeś to co ja wtedy 2 lata temu napisałem i stąd Twoje wyliczenie jest niepoprawne.
Pisząc &quot;mając błędne typy&quot; w oczywisty sposób odnosiłem to do możliwych błędów jedynie w liczbie mnogiej, więc w odniesieniu do 4z7 możliwych wszystkich układów w zaproponowanej przeze mnie metodzie &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; na 3 zdarzenia, a zatem sytuacji wystąpienia ich w ilości 2 lub 3.
Gdyby chodziło mi o wszystkie kategorie możliwych tu błędów, to na 100% napisałbym przecież &quot;mając błędny typ/błędne typy&quot;.
A w odniesieniu do tych 2-3 błędów, na ich wyeliminowanie potrzeba nadać nie 7 a tylko 4 kupony:
(dwie przegrane)
1,4,6
2,3,6
2,4,5
+
(trzy przegrane)
2,4,6
stąd dzieląc łączną stawkę 100j na 4 otrzymujemy 100/4=25j. na każdy z nich, co daje przy kursach 3 zdarzeń po @1.8 ich ako @5.832*4=145.8
Tak więc tamto porównanie nie miało charakteru ogólnego.
Pozdrawiam
 
J 0

jacekr

Użytkownik
Zaznaczyłem 8 spotkań sportowych i wszystkie po dość niskich kursów i pokazuje zwrot po kursie 1.19! Jeden ślepak i z postawionej stówki wygrywam 119zł?? Coś za piękne się to zdaje, napewno źle rozumuję.
Dobrze rozumujesz, jesli choc jeden nie wejdzie wtedy wygrywasz 19pln ze 100.
jednak jak wszystkie wejde to przegrywasz 100 pln, wiadomo.

Odgrzalem ten watek, bo interesuje mnie sposob, w jaki wlasnie ten kurs (kurs typu &quot;lay&quot;) jest w tym przypadku ustalany.

W przypadku singla jest to proste, mamy 1x2, jakies tam stawki, obstawiajac x2 obstawiamy jakby lay na 1, zgadza sie?

natomiast lay na akumulator w ich wykonaniu, jak oni to obliczaja?
jakies pomysly? ????




BR
Jacek
 
J 0

jacekr

Użytkownik
jacekr, ewidentnie źle odczytałeś to co ja wtedy 2 lata temu napisałem i stąd Twoje wyliczenie jest niepoprawne.
Edi8, starannie przestudiowalem to co wtedy napisales.
Chodzi o to, ze to co oferuje Marathon to lay na akumulator (czlowiek nie czuje... ????
Twoje obliczenia to cos innego, nie wiem jak to nazwac, niepelny lay ? cos w tym rodzaju.

Wiec nie mozna ich porownac, bo to dwa rozne &quot;typy&quot; zakladow. (maja jakis zbior wspolny, ale nie pokrywaja sie w 100%)


pozdrawiam
J
 
J 0

jacekr

Użytkownik
Czy to wystarczy, że co najmniej jedno zdarzenie z dowolnej liczby jest przegrane abyśmy wygrali? Ile minim i maks może być tych zdarzeń?
tak, jedno z dowolnej liczby zakladow wystarczy.
min i max zaleza od wysokosci kursow,
np. min to dwa zaklady, ale jesli beda to dwa zaklady, kazdy z kursem 10.00 to oczywiscie sie nie da, bo szansa ze dwa zdarzenia oba z kursem 10 nie wejda(lub jedno z nich) jest baaaaardzo duza.
max to ... jesli kurs bedzie ponienej 1.10 to i z 10 zmiescisz, najlepiej na sucho utworz betslipa typu lose-to-win na ich stronie, pododawaj zaklady i bedziesz widzial.


pozdrawiam
J
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Jakie i ile według was warto grać zdarzenia do tego ako, licząc że przynajmniej jedno nie wejdzie? Może po prostu zdać się na los i np 3 x parz/nieparz?
 
Do góry Bottom