>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostać sędzią piłkarskim

R 23

rutra

Użytkownik
Ok dzięki, szukam w googlach i na forum sędziowskim, i tu, no i nic, napisałem e-maila, ale nie odpisali, w takim razie zadzwonie.
 
M 7

mesjasz19

Użytkownik
Skąd jesteś, może macie jakieś informacje dotyczące kursów sędziowskich na Mazowszu?
KURS W WARSZAWE

warunki:
- w momencie ukończenia kursu nowy sędzia powinien mieć przynajmniej 18 lat
- wykształcenie minimum średnie (lub uczeń szkoły średniej)

terminy:
Początek to przeważnie październik-listropad każdego roku (chyba, że WS Warszawa ustali, że w danym roku kursu nie bedzie). Kurs trwa około 3 miesięcy. Wykładowcami są przeważnie sędziowie szczebla centralnego i asystenci specjaliści (Np. Jacek Granat, Mirosław Ryszka, Robert Werder, Marcin Szulc, Tomasz Witkowski, Maciej Szymanik).

koszt:
250 PLN

warunki zaliczenia:
Przed kursem odbywana jest rozmowa kwalifikacyjna z każdym kandydatem. Pozytywny rezultat rozmowy dopuszcza tę osobę do uczestnictwa w zajęciach. Pod koniec kursu odbywa się test pisemny i ustny. Zaliczenie obydwu umożliwia rozpoczecie kariery sędziowskiej.

zgłoszenia:
Przyjmowane od września-października danego roku w siedzibie MZPN lub za pomocą strony Wydziału Sędziowskiego Warszawa www . ws . waw . pl Szczegóły będą podawane na tej witrynie w odpowiednim czasie.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Witam. Noszę się z zamiarem zgłoszenia na kurs w listopadzie ( Kraków) i tu kilka pytań mam, może ktoś odpowie ;)
- - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do sędziowania; Dostaje się to od zwykłego lekarza rodzinnego czy trzeba odwiedzić sportowego ?
- Związek zwraca koszty dojazdu na mecze ?
- Jeżeli jestem z Krakowa, i nie mam prawka, ani samochodu to i tak będą mnie wysyłać na mecze na jakieś wioski przykrakowskie ?
- Ogólnie jest ktoś sędzią, polecacie ?
 
D 0

dax.

Użytkownik
Zaświadczenie od rodzinnego, koszty dojazdu są zwracane, ale nie przez związek a sam klub. Nie wiem jak to jest w dużych miastach, ale jeśli w samym Krakowie macie dużo drużyn a klasowych, juniorskich itp to jest szansa, że nie wyjedziesz poza Kraków. Ale ogólnie nie polecam brania się za sedziowanie bez samochodu
 
Do góry Bottom