>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ladbrokes - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Ladbrokes. Co Wam się w nim podoba, a co nie. Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Ladbrokes.

Co sądzicie o Ladbrokes?
 
B 0

bobihno

Użytkownik
Można z pewnością powiedzieć o nim, iż nie jest on jakim zaściankowym bukmacherem.
W UK możemy znaleźć jego oddział praktycznie w każdej dzielniecy.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
W sumie na całym świecie Ladbrokes ma ponad 2700 naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Oczywiście głownie w UK ale także w Hiszpanii czy Belgii.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziwne troszkę podejście do basketu...W NBA zakłady 2 drogowe bez dogrywki a w europejskiej koszykówve 3 drogowe z remisem...Dziwne w sensie, że raz z dogrywkami drugi raz bez...
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Ja osobiście korzystałem z tego bukmachera jakiś miesiąc i nie polecam go. Według mnie jest to najgorszy bukmacher z jakim miałem doczynienia a korzystałem z ok. 10. Zakłady live rozliczają min po 30 min od zakończenia meczu gdzie np. na Bet365 odrazu w trakcie meczu potrafią. Kontakt z nimi jest tragiczny bo zanim odpiszą trochę można sie naczekać . . Szybko blokują konta jeśli ktoś gra za duże stawki, mi zablkowali 1 konto w 6 dni co jest dla mnie komptelną paranoją. Ten bukmacher nie daje wygrywać i odradzam go !
 
A 0

argentinos

Użytkownik
Tak to 100% PRAWDY!
U N I K A J C I E - olejcie Ladbrokers , to cwaniaki, naciągacze działający jak oszuści! Od kilku dni walczę z nimi o zwrot wpłaty 100e + śmiesznej wygranej 83e wygranej na ruletce - działającej z resztą tak nierawdopodobnie szybko, że jakakolwiek gra i jej normalne, pełne obstawienie jest niemożliwe! Wciąż piętrzą problemy, a to taki dokument, a to źle wysłany (podobno przycięty-choć wysłałem aż dwa), a kiedy po ostrych mailach wreszcie odpowiedzieli mi, że konto zweryfikowano -...ani słowem nie zajaknęli się o przelewie na moje k-to MOICH pieniędzy! SKANDAL-walczę z nimi dalej...Nie podaruję-choc juz napisałem, ze jak manager jest głodny lub niski-niech sobie wsadzi te śmieszne 183e w buty-bedzie wyższy! Ale i tak nie podaruję oszustom!:;/:????⛔
Kaskę z karty kredytowej to w ciągu kilku sekund pobrali, ale wypłacić t za diabła nie chcą! Szok! Powinni odebrać im licencję!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak to 100% PRAWDY!
U N I K A J C I E - olejcie Ladbrokers , to cwaniaki, naciągacze działający jak oszuści! Od kilku dni walczę z nimi o zwrot wpłaty 100e + śmiesznej wygranej 83e wygranej na ruletce - działającej z resztą tak nierawdopodobnie szybko, że jakakolwiek gra i jej normalne, pełne obstawienie jest niemożliwe! Wciąż piętrzą problemy, a to taki dokument, a to źle wysłany (podobno przycięty-choć wysłałem aż dwa), a kiedy po ostrych mailach wreszcie odpowiedzieli mi, że konto zweryfikowano -...ani słowem nie zajaknęli się o przelewie na moje k-to MOICH pieniędzy! SKANDAL-walczę z nimi dalej...Nie podaruję-choc juz napisałem, ze jak manager jest głodny lub niski-niech sobie wsadzi te śmieszne 183e w buty-bedzie wyższy! Ale i tak nie podaruję oszustom!:;/:????⛔
Kaskę z karty kredytowej to w ciągu kilku sekund pobrali, ale wypłacić t za diabła nie chcą! Szok! Powinni odebrać im licencję!
Niestety ale gdybyś poczytał trochę w internecie mało kto poleci tego bukmachera, dlatego warto przed graniem u takich bukmacherów poszperać na forach. Nauczka na przyszłość
 
Do góry Bottom