>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobrze , ża ze miesiąc tych reklamacji nie składaliście...
Wprowadzić do Regulaminu (najlepiej wszystkich konkursów) punkt:
Reklamacji odnośnie punktacji/rozliczenia typów itp można składać do końca dnia następującego po dniu w którym typy były podane.
I po kłopocie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wprowadzić do Regulaminu (najlepiej wszystkich konkursów) punkt:

Reklamacji odnośnie punktacji/rozliczenia typów itp można składać do końca dnia następującego po dniu w którym typy były podane.

I po kłopocie.
Mamy już 12. edycję, a mimo to regulamin nie przewiduje wszystkiego choć jest poprawiany z każdą edycją.
Co do sytuacji. Znów ważniejsze od dobrej zabawy i rywalizacji stały się nagrody. Rzecz miała miejsce w 4. kolejce i czasu na zgłoszenie było aż nadto. Nietaktowne jest, że lantz zgłasza to teraz, gdy zauważył że przegrał na finiszu o milimetry.
Fakty są takie, że regulamin nie przewiduje do kiedy można zgłaszać reklamację. Jednak jeśli jeszcze będę prowadził ten konkurs w to następna edycja będzie obejmowała taki punkt w regulaminie.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Grupa F

1. kolejka (18.10.2015 niedziela):

Jerry04 v jozzy22
kokosek1960 v mkr

2. kolejka (18.10.2015 niedziela):
Jerry04 v kokosek1960
jozzy22 v mkr

2 kolejki rozgrywamy w niedziele ?
s90/ Oczywiście błąd. Terminarz znajduje się w odpowiednim temacie i radzę tam zaglądać.
jasper/ Oczywiście mój błąd przy kopiowaniu kolejek ;) Wszystko sprawdziłem i już nie powinno być błędów.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie zapominajcie dodawać do typów grupy w której rywalizujecie
s90/ Racja, dopisujcie z której grupy jesteście jeśli zależy wam na szybszym tworzeniu tabeli.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Grupa D
2. kolejka - 18.10 (niedziela)
maer - empe92
Poproszę w tej parze za przełożone spotkanie:
4. Apollon Limassol v Anorthosis @ 1 @ 2.25
Dodać mi spotkanie:
4. Limon v AD Municipal Liberia @ 1 @ 1.82 [Kostaryka-Premier Division]
Z góry dzięki
s90/ Zmienione. Następnym razem podawaj linka
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Chyba mamy błąd
LIGA EUROPEJSKA (A,B,C,D)
GRUPA A
2. kolejka:
6.36 JanekPL ipococito13 7.05
wynik spotkania zweryfikowany na korzyść JanekPL i punkty w tabeli też,
pozdrawiam
1.pawros 6pkt 27.35
2.JanekPL 6pkt 25.24
3.ipococito13 0pkt 13.18
4.zwyciestwo1960 0pkt 11.45
@poprawione
 
E 28

expert-88

Użytkownik
jaka dyskfalifikacja?

@taka że przez 4 kolejki podawałeś typy innych graczy, w tym trzech ze swojej grupy.zresztą w rundzie zasadniczej widzę robiłeś to samo tyle że cię nikt nie przyciął.
 
E 28

expert-88

Użytkownik
jaka dyskfalifikacja?

@taka że przez 4 kolejki podawałeś typy innych graczy, w tym trzech ze swojej grupy.zresztą w rundzie zasadniczej widzę robiłeś to samo tyle że cię nikt nie przyciął.
i co to przeszkadza? Nie kopiowałem od swojego przeciwnika i tyle
nie wiem o co te halo
@nie możesz otrzymać punktów za typy które nie należą do ciebie to chyba jasne, jak kombinujesz to rób to z głową.z mojej strony koniec tematu, może jeszcze kierownik konkursu zabierze głos w tej sprawie.pozdrawiam.
 
E 28

expert-88

Użytkownik
i co to przeszkadza? Nie kopiowałem od swojego przeciwnika i tyle
nie wiem o co te halo

@nie możesz otrzymać punktów za typy które nie należą do ciebie to chyba jasne, jak kombinujesz to rób to z głową.z mojej strony koniec tematu, może jeszcze kierownik konkursu zabierze głos w tej sprawie.pozdrawiam.
nie mam czasu na kombinowanie a po drugie na moim złomofonie nie za bardzo wszystko hula więc dlatego opcja kopiuj/wklej
 
Do góry Bottom