>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Irlandia ; Eliminacje Euro 2016 [11 października 2015 - niedziela 20:45]

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
z typami trzeba poczekac do ogłoszenia składów i ustawienia , chyba wam umknęło ze przed meczem ze szkocja tez był podany skład i ustawienie i wyszlismy całkiem inaczej
to czy nasz selekcjoner jest idiotą czy nie okaze sie juz jutro przed meczem
mam nadzieje ze to jest jednak podpucha ten skład ustawienie i kontuzje
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Remis @ 3.15
BTTS Tak @ 1.8
DW: 1:1 @ 6.25
Wg mnie mecz rozkłada się typowo 50 na 50.Polska ma atut własnego boiska oraz h2h, z Irlandią u siebie jeszcze nigdy nie przegrała.Wgl bilans z Irlandczykami mamy korzystny.Gdyby grały indywidualności to stawiałbym oczywiście na Polskę, jednak tu musi zagrać zespół.W meczu ze Szkocją gdy nie szło znów można było dostrzec takie bojaźliwe granie a&#39;la &#39;&#39;dzieci we mgle&#39;&#39; a tu trzeba twardego pier*olnięcia, przebudzenia się po stracie gola a nie trwania w marazmie.Irlandia ma spory potencjał w ofensywie: Keane, Long czy McGeady to zawodnicy którzy mogą napsuć sporo krwi Biało-Czerwonym.Brak Milika też może być widoczny jednak Błaszczu z Grosikiem powinni właśnie przy nieobecności Arka wesprzeć z przodu Lewego.Nie jestem takim pesymistą jak niektórzy tutaj, jednak przy rozłożeniu szans mniej więcej 50%-50% kurs na Irlandię to niezłe value.Mam nadzieje jednak, że padnie tu remis 1:1 który da nam ten upragniony awans i będzie wilk syty (czyli Ja) no i owca (Polska biedna krajowa) cała! :grin: Oby to był emocjonujący mecz z happy endem w tle dla Nas!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ciekawe 2 typy znalazłem w ComeOn

Ilość kartek:
Irlandia -0,5 - 2,10✅

Wiadomo mecz o wszystko nie ma odpuszczania itd. Nikt nie patrzy że jest zagrożony bo to ostatnie spotkanie więc gramy na całego. W pierwszym meczu obu drużyn 5-3 w kartkach dla Irlandii. Dzisiaj myślę,że może być podobnie. Liczę że to my wyjdziemy na prowadzenie jeśli padnie jakaś bramka a wtedy zacznie się u gości nerwówka.

Drugi zakład na posiadanie piłki:
Irlandia +9,5% - 1,71 [55-45]⛔:grin:

Polacy jakoś specjalnie nie utrzymują się długo przy piłce. W pierwszym meczu w Irlandii 55-45 na korzyść wyspiarzy.
Polska - Niemcy 38-62 ✅
Polska - Szkocja 46-54✅
Polska - Gruzja 47-53✅
Polska - Gibraltar 62-38⛔

Na 4 mecze tylko mieliśmy lepsze posiadanie z amatorami. Inne zespoły z nami w tym aspekcie wygrywały.

Gruzja - Irlandia 46-54✅
Niemcy - Irlandia 64-36⛔
Szkocja - Irlandia 56-44⛔
Gibraltar - Irlandia 40-60✅

Jak dla mnie warto spróbowac.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
Tylu tutaj pesymistów, że mam wrażenie, że posty tylko teściu ze szwagrem piszą... :) Pewnie większość osób piszących o małych szansach Polaków pisałoby dokładnie to samo o Irlandczykach mieszkając w Irlandii... Mam nadzieję, że pesymistyczne posty pisane są ze względu na to, że nie chcecie zapeszać wyniku ????
Polacy wiedzą o co dziś grają tak samo jak Irlandczycy, my mamy przewagę własnego boiska. Mówiąc o wyższym morale Irlandczyków po meczu z Niemcami nie zapominajmy, że bramka strzelona na remis na 10 sekund przed końcem meczu też morale nie obniża. Uważam, że Polacy dziś nie dadzą wydrzeć sobie awansu, dodatkową motywacją jest też pula 10 mln którą już dziś mogą sobie zagwarantować do podziału. Fakt faktem, że pieniądze będą raczej mniejszym motywatorem dla i tak dobrze zarabiających piłkarzy niż sam fakt awansu. Przynajmniej do meczów grupowych ME będą bohaterami narodowymi ;-)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie wierzę w sytuację, którą forsuje tu wiele ludzi: Polska jak burza idąc przez kwale miałaby położyć lagę na finishu i ustąpić na Narodowym miejsca Irlandii w ME... Do tego trzeba i ignorancji i orzeczonego inwalidztwa. Z tym bieganiem nie jest tak chyba źle? ;)

Irlandia nie jest mocna, jest za to stabilna emocjonalnie i konsekwentna. Na siłę ktoś ryje nam pod psychiką, która zdaje się być nadszarpnięta... Deprecjonowanie to forma akceptowalnego mobbingu ;) Szliśmy jak burza gdy Nawałka robił z nich kolektyw, teraz z pracą fizyczną i treningami - nie trybi. Nie szukajmy dziury w całym, wiadomo, że nikt nam za darmo nie da, bo i na &quot;wpierdol&quot; trzeba zapracować. Absencje nie robią na mnie wrażenia - są zmiennicy, którzy mają wiele do udowodnienia.

Kapustka - krótko kariera: Śmiech, a kto to? Później gol w kadrze a teraz facet otwiera wynik z Lechem. Morale jest kluczem i ono jest systematycznie zaniżane.

W grze Polski brak mi jednego - obserwuję ciągle 11 sobków. Po faulu na Polaku zaraz przy winowajcy powinni być 3-4 nasi prowokujący do kolejnego faulu - zaczyna się wówczas gra o osłabienie rywala. Z zaczepki wywiązuje się nieraz jakieś odepchnięcie, etc. Mecz temu służy. Poszkodowany czuje team, a nie że został sam na sam ze swoim siniakiem na kostce. Brak jedności w zespole czytana jest też jako brak zgrania i demotywacja przez rywala.

Reakcja zespołu na faul na koledze z drużyny - do absolutnej poprawy. Tak się osłabia rywala, scala drużynę i samego siebie motywuje.

Polska - Irlandia 0:0 - nie gram, oglądam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
No i dobrze, lepiej dmuchać na zimne niż po raz kolejny po wielkich nadziejach obudzić się z ręką w nocniku.Dzisiaj większa będzie presja niż na tym euro kiedy to wszyscy podnieceni latali jak to spokojnie awansujemy.
Ja to np nie wiem skąd wam do głowy przychodzą jakieś wyniki stykowe 1-1 przecież k*a w takim wypadku to Irolom nic nie daje stracenie bramki 2-1 przecież przy 1-1 to oni mają podwójny HC do swojego ryzyka, stracą, nie stracą i tak brakuje gola do awansu, przy takim wyniku jeśli nie padnie w końcówce jedna z drużyn się odsłoni na maksa.Już chyba bardziej warto pójść w jakiś wynik 3-1 albo 1-2
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Polska - Irlandia X2 @ 1,91 U.nibet ⛔
W życiu nie postawiłbym na Polskę złotówki w meczu o wszystko. Historia już pokazała jak mocni jesteśmy w takich starciach. W obu drużynach kilka absencji w przypadku Irlandii na pewno odczuwalna będzie strata Shay&#39;a Given&#39;a, który skręcił kolano w meczu z Niemcami, a w jego miejsce wskakuje Darren Randolph. Given w Stoke zbytnio nie grał, ale w reprezentacji mogli akurat na niego liczyć. Darren wszedł przed przerwą i spisał się pewnie, zaliczył nawet asystę. Do składu zapewne wrócą po urazach Coleman i Wilson. Seamus to klasowy prawy obrońca PL, nie trzeba zbytnio nic dodawać na jego temat. Wilson solidny stoper. Po odcierpieniu kary wracają też McClean i Whelan, obaj etatowi gracze swoich reprezentacji. Jak dla mnie to wzmocnienia składu. Niemcy zagrali w swoim stylu, czyli klepanie, jakieś skomplikowane akcje i miliard niewykorzystanych sytuacji. Wyspiarze typowa akcja: Randolph wykopuje piłkę z pola karne do Longa na walkę, a ten ładuje w okno w sytuacji 1 na 1 dymając tym samym 3 obrońców na raz.
Nieobecność Milika to spory problem. Sobiech to zawodnik o zupełnie innych walorach. Jeśli oczywiście zagra to będzie miał problem z obrońcami. Potrafi kiwnąć, wziąć na szybkości chłopa, ale bazuje na sprycie i nie wyobrażam sobie, żeby kreował komuś sytuację jak Arek. Raczej będzie czekał w polu karnym na swoje szanse i dogrania od partnerów. Nie wyobrażam sobie też, aby wracał się na swoją połowę i walczył wślizgami jak Milik. Rybus szarpał na boku, trochę słabiej w obronie. Wawrzyniak po prostu solidny, ale zawsze może się zwyczajnie obsrać, jak już miał to w zwyczaju. Bez Jodłowca też da radę grać. Problem w tym, że na ławce nie ma za bardzo gości z atutami ofensywnymi. 2-2 ze Szkotami to wynik ponad stan. 1 bramka ze spalonego, 2 bramka w ostatniej minusie na mega farcie. Polska nic na dobrą sprawę nie grała i nie boję się tego powiedzieć. Lewy bez Milika zbytnio sobie nie pogra. Wystarczy, że Irlandczycy zagęszczą środek pola, nastawią się na kontry, a w obronie będą grali twardo i wtedy dupa zbita.
Daleki jestem od optymizmu w tym meczu i ogólnie co do gry Polaków. Lewandowski forma życia i ciągnie tą reprezentację do przodu. Ale kto potem? Krychowiak na pewno, a potem długo nic. Wygrana na Stadionie Narodowym byłaby świetnym zwieńczeniem eliminacji, ale nie widzę tego. Z Irlandczykami i ogólnie z drużynami wyspiarskimi zawsze grało nam się ciężko. Podobny scenariusz przewiduje wieczorem. Remis 0-0, 1-1 i wygrana Polski daje nam awans, ale 2-2 lub co gorsza wygrana rywali już nie. Wcale się nie zdziwię jak Janusze z całego kraju będą płakać nad losem naszych piłkarzy i będą bluzgać na fakt, że znowu grają super, ale przegrywają jak zawsze. Mimo wszystko mam nadzieję, że ten mecz będzie z happy end&#39;em dla wszystkich.
 
jajczak 236

jajczak

Użytkownik
Wiadomo mecz o wszystko nie ma odpuszczania itd. Nikt nie patrzy że jest zagrożony bo to ostatnie spotkanie więc gramy na całego. W pierwszym meczu obu drużyn 5-3 w kartkach dla Irlandii. Dzisiaj myślę,że może być podobnie. Liczę że to my wyjdziemy na prowadzenie jeśli padnie jakaś bramka a wtedy zacznie się u gości nerwówka.
Zgadzam sie w 100 % nie ma odpuszczania.
Ja pójdę w stronę kartek over 4.5żk kurs 1.7
 
M 0

mejdys

Użytkownik
Witam,
do dzisiaj uważałem użytkowników tego forum za poważnych ludzi. Powtarzam do dzisiaj. Czy na prawdę ktoś wierzy w to że Irlandia jest w stanie dzisiaj wywalczyć w Warszawie awans na Mistrzostwa Europy. Jakieś żarty chyba!!!.
Polacy zagrali bardzo dobre eliminacje i nie ma takiej możliwości żeby tego dzisiaj nie przypieczętować awansem. Dla mnie pewna wygrana Polaków, myślę że będziemy już prowadzić do przerwy. A oczywiście kto chce niech sobie gra jakieś X2 a najlepiej jeszcze na Irlandię z handicapem. Powodzenia!!!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gruzja + Polska(DNB) kurs 1,35 buk STS ✅✅✅ (no i wieczni malkontenci grający na 2x jakie macie miny ? ???? )
(pograne AKU: EL ME: Niemcy - Gruzja + Polska(DNB) - Irlandia + wybory: PO poniżej 28% kurs łączny: 1,98 )
Niemcy po przegranej z Irlandią nie wyobrażam sobie aby nie wygrali u siebie z Gruzją. Polsce wystarczy remis dlatego zabezpieczam się DNB. Mimo wygranej Irlandii z Niemcami nie widzę niesamowitej jakości w tym zespole. Niemcy wyszli tam aby przegrać ! U nas pełna mobilizacja. Naprawdę nie róbmy z tej Irlandii nie wiadomo kogo. Niemcy ich totalnie zlekceważyli. Po prostu nie chciało im się grać. Oglądałem prawie cały mecz. Irlandia stworzyła sobie może ze 3 sytuacje z czego jedną wykorzystała, oczywiście po kontrze bo Niemcy nawet się nie ustawili defensywnie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
aleś chłopie poplynal, wymien tych 4 zawodnikow poza lewandowskim, bo poza krychowakiem, ktory trzyma poziom w hiszpanskiej to mamy kadre przecietniakow, ktora jest za slaba na przecietne europejskie druzyny, taki grosicki wchodzi na ogony w rennes, blaszczykowski za slaby na bvb, piszczek powoli wygryzany w tymze bvb przez gintera, no wiec gdzie ci swiatowi zawodnicy? ta kadra nie rozni sie niczym od tych, ktore wchodzily na ostatnie wielkie imprezy, poza tym ze mamy lewandowskiego, no i wygralismy szczesliwie z niemcami, tylko ze za beenhakera tez wygralismy z portugalia, z tym ze ta portugalie zdominowalismy calkowicie, a z drugiej strony irlandia zrobila na niemcach 4 punkty.
1. Krychowiak - najlepszy zawodnik na swojej pozycji w lidze hiszpańskiej 14/15.
2. Fabiański (ew. Szczęsny) - świetni bramkarze grający w najlepszych ligach i odnoszący tam sukcesy indywidualne (oceny całoroczne)
3.Glik - czołowy stoper ligi włoskiej. W reprezentacji zbiera świetne noty.
4. Błaszczykowski - obecnie najlepiej oceniany zawodnik Serie A.
5. Milik - czołowa postać ligi holenderskiej. Świetna gra w reprezentacji. Szkoda, że dzisiaj nie zagra.
Do czego zmierzam? Mówienie, że ta drużyna to tylko Lewy to gwałt na logice i brak obiektywizmu.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Powodzenia dla tych, którzy realistów nazywają ludźmi z orzeczeniem inwalidzkim, a ja sobie poczekam do wieczora, jak kursy poszybują w górę. Grać Polaków po kursie 1.9 z bardzo solidnymi Irlandczykami, bajka. Nie trzeba być jasnowidzem by wiedzieć, kto w tym meczu będzie miał nogi z waty. Jak to zwykle w meczu o coś będą to Nasi rodacy i nic więcej mi nie potrzeba do analizy. MY po prostu nie potrafimy grać meczów, gdzie presja jest niewątpliwie dużo wyższa, kiedy jeden mecz decyduje o czymś więcej jak tylko 3 punkty. Jeżeli pierwsi gola strzelą wyspiarze, będziemy oglądali bicie głową w mur przez Naszą reprezentację. Dziękuję. Do wieczora.
Polska - Irlandia X2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Polska vs. Irlandia o1.5, 1.40 Oddsring 5/10 ✅ 2:1 ????
Skład Polaków mocno okrojony i tutaj sporo szans dla pobudzonych triumfem nad Niemcami Irlandczyków. Bramki dzisiaj powinny się posypać, będzie nerwowo na Narodowym. Ofensywnie obie ekipy wyglądają dobrze i tutaj kurs na o1.5 wygląda fajnie. Wszyscy wiemy co wyczynia nasz kapitan i o jego formę się nie martwię. Nawet ze zmianami w pomocy powinien sobie poradzić. U rywali jest Long, Walters, Murphy - oni będą nas dzisiaj nękać do bólu i stać ich na bramkę. Pierwszy gol zmieni wszystko, a liczę, że padnie dość szybko. Irlandia musi ruszyć by trafić do siatki Fabiańskiego, a my z kontry gramy skutecznie. I połowa i o0.5 też wygląda dobrze. Dzisiaj idę mocno w tego overa i polecam - wiemy jaka jest stawka tego boju.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
1. Krychowiak - najlepszy zawodnik na swojej pozycji w lidze hiszpańskiej 14/15.
2. Fabiański (ew. Szczęsny) - świetni bramkarze grający w najlepszych ligach i odnoszący tam sukcesy indywidualne (oceny całoroczne)
3.Glik - czołowy stoper ligi włoskiej. W reprezentacji zbiera świetne noty.
4. Błaszczykowski - obecnie najlepiej oceniany zawodnik Serie A.
5. Milik - czołowa postać ligi holenderskiej. Świetna gra w reprezentacji. Szkoda, że dzisiaj nie zagra.
Do czego zmierzam? Mówienie, że ta drużyna to tylko Lewy to gwałt na logice i brak obiektywizmu.

zaklamujesz fakty, ale do rzeczy

2. fabianski, zwykly rzemieslnik na swojej pozycji, dobry bramkarz ale bez rewelacji, nie pamietam zeby wybronil komus mecz w premier league czy w reprezentacji, nikt sie nim na wyspach nie zachwyca, do takiego cecha, de gei czy courtouisa troche mu brakuje

3.glik- rowniez dobry zawodnik, ale gdzie mu do swiatowej klasy? swiatowej klasy zawodnicy nie graja w torino, tylko po jednym swietnym sezonie za grube miliony przechodza do najlepszych druzyn z najlepszych lig, torino do takiiej nie nalezy.

4.blaszczykowski - najlepiej oceniany transfer, w porownaniu do jego kosztow, a nie najlepiej oceniany zawodnik, ale to bylo dopiero 7 kolejek, a jedyny fakt jest taki, ze byl za slaby na gre w bvb gdzie spedzil tyle lat.

5.milik - mowisz o graczach swiatowej klasy, a wyskakujesz z liga holenderska, szanujmy sie, poza tym, &quot;czolowe postacie&quot; ligi graja cale mecze od dechy do dechy, a nie graja po 50 minut, czy wchodza na ostatnie 10 tak jak milik w ajaxie ostatnimi czasy.

ogolnie rzecz biorac, to chyba czas zdjac te rozowe okulary ktore nosisz, polska ma jednego wybitnego gracza, paru sredniej klasy zawodnikow wyzej wymienionych, ale takich zawodnikow ma wiekszosc reprezentacji z czolowej 50 rankingu fifa, no i paru zawodnikow z polskiej beznadziejnej ligi
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
A kogo ma Irlandia? Bo ja rozumiem, że tutaj oni muszą mieć jakąś przewagę, skoro wszyscy ich faworyzują. Na większości pozycji nasza reprezentacja ma po prostu lepszych zawodników. Ode mnie koniec. Wieczorem zobaczymy kto miał rację. Powodzenia wszystkim obstawiającym ten mecz.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
A kogo ma Irlandia? Bo ja rozumiem, że tutaj oni muszą mieć jakąś przewagę, skoro wszyscy ich faworyzują.
Takim tokiem rozumowania nie powinni wygrać ze szwabami...
Spójrz jakich mają chociażby napastników doświadczony Keane, czy bardzo ciekawa postać jaką jest Long, po za tym o obronie nie bd. wspominał bilans mówi sam za siebie.
PS: nazwiska nie grają, Irlandia jest bd. spójną drużyną....
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
irlandia ma swietnego trenera, ich druzyna stanowi kolektyw i sa swietnie poukladani taktycznie, o czym swiadczy najmniejsza ilosc straconych bramek w tej grupie, w irlandii oddalismy jeden strzal na bramke, ten peszki ktory znalazl sie w siatce.
a czemu faworyzuje sie tu irlandie? bo ten mecz to 50/50, a buki dosc mocno faworyzuja polakow, z tego wzgledu value jest po stronie irlandii, dodatkowo polacy zawsze zle graja pod presja, a lepiej w roli underdoga, a tobie po prostu uswiadomilem, ze nie jestesmy zadna potega nie posiadamy nawet kilku zawodnikow swiatowej klasy, to by bylo tyle ode mnie.
no a w pilce jak to w pilce, wszystko zdarzyc sie moze, to sa tylko dywagacje.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Powodzenia dla tych, którzy realistów nazywają ludźmi z orzeczeniem inwalidzkim
Nie wierzę w sytuację, którą forsuje tu wiele ludzi: Polska jak burza idąc przez kwale miałaby położyć lagę na finishu i ustąpić na Narodowym miejsca Irlandii w ME... Do tego trzeba i ignorancji i orzeczonego inwalidztwa. Z tym bieganiem nie jest tak chyba źle?
Powodzenia to ja życzę w czytaniu ze zrozumieniem.
Kiedyś reprezentacja nie umiała grać do końca - gol w 95`... Teraz ma dać sobie wydrzeć awans w ostatnim meczu? Nie umiesz wierzyć, nie masz ambicji, nie stać cię na sukces - podpiszesz się pod tym? Jak się coś robi i się w to wierzy - sukces przychodzi sam. W każdej dziedzinie życia. Kryzys, kryzys - byli tacy co na kryzysie zarobili. Nic tu nie zależy ode mnie ani od ciebie, ale obaj wiemy że działanie bez przekonania nie przekłada się na wyniki. Myślę, że kadra tą świadomość już dawno ma daleka jest od ignorancji w aspekcie swojej sytuacji i wyniki nie wskazują na inwalidztwo. Pojął?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez sie zgadzam ze dzis moze byc lipa na narodowym. Irlandia wygrala z Niemcami teraz i na wyjezdzie zremisowala 1:1 gdzie my bylismy tlem. Irlandia w ataku nie ma za wiele ale Szej Long ostatnio trafia gol za golem. Obrone maja obecnie zdecydowanie lepsza i w tym meczu prawdopodobny remis. reasumujac stawiam na solidna Irlandie +1.5 gola. W tym meczu ktoras z druzyn wygra jedna bramka i mam nadzieje, ze bedzie to Polska ekipa i nawet typ wejdzie pzdrawiam
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lewy 2 lub więcej bramek @5,00 Bet 365
Bardzo ważne spotkanie czeka nas gdyż od niego będzie zależało kto dostanie miejsce automatycznej kwalifikacji do Euro 2016.
Polska będzie podbudowana po powrocie ze Szkocji od 2-1 do wyniku 2-2 i zdobyła cenny 1pkt i teraz zajmuję 2 pozycję zaledwie 1pkt za szwabami.
Polska była ( jest ) bardzo dobrą drużyną patrząc na ich wyniki w ciągu całych qf.
31 goli, tyle właśnie strzeliła polska reprezentacja, do większości z nich przyczynił się Robert, który strzelił ich do tej pory 12. Tutaj też będzie szukał swoich okazji, podbudowany ostatnimi 2 golami przeciwko Szkocji.
W przegranym meczu z Niemcami również wpisał się na listę strzelców . W lidze też nie zawodzi strzela wszystkim na zawołanie, chyba nie muszę przypominać jego ostatnich występów przeciwko BVB, Wolfsburgowi, itp.
Irlandia mocno podbudowana zwycięstwem z Niemcami, chociaż to szwaby dominował przez większość meczu to nie udało im się wygrać.
Irlandia jest na 3 miejscu i zwycięstwo jest dla nich równie ważne jak dla nas, nawet bardziej, wysoki remis typu 2:2 też ich zadowoli.
Więc należy spodziewać się otwartego widowiska i sporą ilość goli przy najmniej moim zdaniem.
Oni mają najlepszą defensywę w grupie, ale dziś będą musieli bd. zaryzykować.
I tu się otwiera szansa dla Roberta, który umie strzelić gola z każdej pozycji i 2 gole są w jego zasięgu.

Jak dla mnie to bd. otwarty mecz, i myślę że, obie drużyny się przyczynią do overa dla tego proponuję over 3,5 @4,00 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom