>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Tony Pulis zapowiada zaskakujące wzmocnienie w letnim okienku!


West Bromwich Albion w poprzednim sezonie spokojnie utrzymało się w Premier League, a w tym roku celują już znacznie wyżej o czym mogą świadczyć transfery The Baggies. Bardzo prawdopodobne jest odejście młodego Saido Berahino do Tottenhamu za cenę około 20 milionów funtów, jednak już atak WBA wzmocnił Salomon Rondon z Zenitu a Tony Pulis dziś poinformował, że na The Hawthorns do końca okienka transferowego przybędzie jeszcze jeden zawodnik, którego przyjście będzie ogromnym zaskoczeniem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Augsburg poinformował, że doszedł do porozumienia z Chelsea w sprawie transferu Baby Rahmana.
21-letni lewy obrońca przed rokiem trafił do Augsburga z Greuther Fürth. Zagrał w 31 meczach Bundesligi.
Jest 13-krotnym reprezentantem swego kraju.
eurofutbol.pl
Tak na prawdę czy nie zmarnuje nam się ten gracz u boku Jose Mourinho ?,
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
OFICJALNIE: PEDRO W CHELSEA FC!​


Chelsea FC potwierdził pozyskanie dotychczasowego skrzydłowego FC Barcelona, Pedro Rodrígueza.

„The Blues” zapłacili za swojego nowego zawodnika 21,4 miliona funtów. 28-latek podpisał czteroletnią umowę.

Oficjalny komunikat działaczy Chelsea zakończył więc serię doniesień odnośnie ewentualnych przenosin „Pedrito” do Anglii. Wcześniej był on łączony z dwoma klubami z Manchesteru — City oraz United.

Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w San Isidro, skąd w 2004 roku trafił do szkółki „Blaugrany”. Znakomite występy w juniorskich drużynach Barcelony przyniosły mu angaż do pierwszego zespołu, w którym debiutował w 2008 roku.

W 2010 roku skrzydłowy zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii, dla której rozegrał do tej pory 51 meczów i zdobył 16 bramek. Z „La Furia Roja” wywalczył Mistrzostwo Świata 2010 oraz Mistrzostwo Europy 2012.
transfery.info
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Manchester City poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Kevin De Bruyne, który opuścił VfL Wolfsburg.
24-letni zawodnik podpisał sześcioletni kontrakt, który zwiąże go z drużyną &quot;The Citizens&quot; do końca czerwca 2021 roku. Angielski klub nie ujawnił kwoty odstępnego za transfer.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Kevin dołączył do naszego zespołu i jestem pewny, że będzie odnosił duże sukcesy po powrocie do Premier League - powiedział menedżer Manuel Pellegrini.
- De Bruyne będzie doskonałym wzmocnieniem drużyny. Jego cechy mentalne, fizyczne, taktyczne oraz techniczne są na bardzo wysokim poziomie - dodał.
- Chcemy grać atrakcyjną i ofensywną piłkę, dlatego potrzebowaliśmy takiego zawodnika, jak Kevin - zakończył.
Transfer z obu stron udany moim zdaniem.
Oczywiscie City przepłaciło do tego jak to Mourinho określił Belga zawodnik najlepszy w słabszym zespole w klubach z topu gubi gdzieś swoje walory,gaśnie przy innych gwiazdach.Jednak moim zdaniem on da bardzo duzo ofensywie Obywateli i teraz z taka kadra ten zespół jest według mnie kompletny i ten sezon bedzie ich w LM widzę ich przynajmniej w półfinale.
Wolfsburg takze wyszedł na swoje biorą Draxlera za rok pewnie sprzedadzą następnego za 70 baniek.
Co do Pedro w Chelsea kazdy sie podniecił bo Pedro tak super zagrał w 1 meczu minie jednak kilkanaście kolejek i ten zawodnik sie skończy to nie jest gracz na 1 skład Chelsea takie moje zdanie.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Ktoś gdzieś widział typy jak: &quot;Kiedy zostanie zwolniony następny menago ?&quot; albo &quot;Kto zastąpi Rodgersa ?&quot;, &quot;Kiedy zostanie zwolniony Rodgers ?&quot;. Bo jest spora szansa że czara goryczy się przeleje po meczu z AV, lub po derbach - I zmiana trenera nastąpi w przerwie na reprezentacje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poniżej możecie zobaczyć raport za wrzesień 2015. Wykresy reprezentują średni payback w ofercie 1X2 na mecze Premier League. Jak widać, Unibet miał we wrześniu najwyższy payback ze wszystkich operatorów.

Graj w Unibet i wygrywaj więcej!
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
A więc Klopp oficjalnie został trenerem Liverpoolu. Była to najsensowniejsza opcja i teraz pozostaje pytanie. Czy Klopp zrobi z The Reds drużynę na miarę walki o najwyższe cele? Bez wątpienia ma do tego predyspozycje ale burdel po Rodgersie został niemały. Jeśli miałbym zgadywać to drużyna zostanie zbudowana wokół Coutinhio, który jako ogromny młody talent będzie takim zastępstwem za Reusa. Oczywiście na efekty trzeba będzie poczekać parę kolejek jednak to komu będzie dawał szansę można podpatrywać od samego początku. O ile wspomniany wczesniej Cou, Milner, Sturridge, Clyne, Skrtel, Henderson i Benteke wydają się być pewniaczkami tak pozostaje wiele znaków zapytania wokół przepłaconego(a może nieumiejętnie zarządzanego) Markovica czy świetnie zapowiadającego się Ibe`a. Kloop lubi młodych i szybkich zawodników więc w szczególności ten drugi może rozwinąć skrzydła pod jego wodzą. A Wy co sądzicie? Czy w najbliższych dwóch okienkach dojdzie do rewolucji składu czy może będą to jedynie kosmetyczne zmiany? Gdyby zdarzył się scenariusz nr.2 Brendan Rodgers będzie upokorzony i przegrany w oczach wszystkich.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie wiem co nim kierowało ale gdy odchodził z BVB miałem nadzieje że obejmie jakikolwiek inny klub niż Bayern ale gdy Rodgers został zwolniony myślałem że mam halucynacje, przecież to niemozliwe żeby Klopp chciał objąć tak gówniany klub jak Liverpool. Przecież oni teraz są na poziomie Tottenhamu czy Evertonu z tym że oba te kluby mają lepszych piłkarzy niż Liverpool. The Reds już drugie okno kupują jakichś średnich piłkarzy typu Firmino czy Ings,kupią takich dziesięcu i sami ze sobą walczą o miejsce w składzie. Gdyby Klopp objął Lecha byłbym mniej rozczarowany, prędzej go zwolnią niż o on awansuje do Ligi Mistrzów.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Nie wiem co nim kierowało ale gdy odchodził z BVB miałem nadzieje że obejmie jakikolwiek inny klub niż Bayern ale gdy Rodgers został zwolniony myślałem że mam halucynacje, przecież to niemozliwe żeby Klopp chciał objąć tak gówniany klub jak Liverpool. Przecież oni teraz są na poziomie Tottenhamu czy Evertonu z tym że oba te kluby mają lepszych piłkarzy niż Liverpool. The Reds już drugie okno kupują jakichś średnich piłkarzy typu Firmino czy Ings,kupią takich dziesięcu i sami ze sobą walczą o miejsce w składzie. Gdyby Klopp objął Lecha byłbym mniej rozczarowany, prędzej go zwolnią niż o on awansuje do Ligi Mistrzów.
świetny post, mam nadzieję, że jakiś moderator szybko Cię za niego nagrodzi
Myślę, że żaden klub nie zasługuje na taki brak szacunku jak u kolegi wyżej, zwłaszcza tak utytułowany jak Liverpool.


Aguero został zniesiony z boiska a występ z United stoi pod dużym znakiem zapytania.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Nie wiem co nim kierowało ale gdy odchodził z BVB miałem nadzieje że obejmie jakikolwiek inny klub niż Bayern ale gdy Rodgers został zwolniony myślałem że mam halucynacje, przecież to niemozliwe żeby Klopp chciał objąć tak gówniany klub jak Liverpool. Przecież oni teraz są na poziomie Tottenhamu czy Evertonu z tym że oba te kluby mają lepszych piłkarzy niż Liverpool. The Reds już drugie okno kupują jakichś średnich piłkarzy typu Firmino czy Ings,kupią takich dziesięcu i sami ze sobą walczą o miejsce w składzie. Gdyby Klopp objął Lecha byłbym mniej rozczarowany, prędzej go zwolnią niż o on awansuje do Ligi Mistrzów.
Większych bzdur dawno nie słyszałem. Gówniany klub ? człowieku zastanów się co ty piszesz. A co do ligi mistrzów to jest dopiero początek sezonu, jak dla mnie Top4 spokojnie do osiągnięcia a przyszły sezon walka o mistrzostwo.
Wystarczy tylko to poukładać, a Klopp właśnie od tego jest.
No nie mogę się nadziwić coś ty tu na wypisywał...
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Nie wiem co nim kierowało ale gdy odchodził z BVB miałem nadzieje że obejmie jakikolwiek inny klub niż Bayern ale gdy Rodgers został zwolniony myślałem że mam halucynacje, przecież to niemozliwe żeby Klopp chciał objąć tak gówniany klub jak Liverpool. Przecież oni teraz są na poziomie Tottenhamu czy Evertonu z tym że oba te kluby mają lepszych piłkarzy niż Liverpool. The Reds już drugie okno kupują jakichś średnich piłkarzy typu Firmino czy Ings,kupią takich dziesięcu i sami ze sobą walczą o miejsce w składzie. Gdyby Klopp objął Lecha byłbym mniej rozczarowany, prędzej go zwolnią niż o on awansuje do Ligi Mistrzów.
No cóż... to po kolei. Zgadzam się w 100% co do tego, że przejście do Bayernu byłoby mega słabym rozwiązaniem. Słabym i do tego nudnym. Niemniej jednak nazywanie Liverpoolu gównianym klubem to dość szczeniackie zachowanie bo jakby nie było jest to klub z wielką historią. Chociażby z tego względu należy się odrobina szacunku. To, że ich aktualna drużyna gra gównianie to sprawa drugorzędna. Tak na dobrą sprawę to jestem zaskoczony Twoim zdziwieniem. Nie wiem na ile śledzisz świat piłki nożnej ale Klopp od dawna mówił, że darzy sympatią klub z Anfield a w trakcie wywiadów można było wyczytać między wierszami, że szuka wyzwania. W zasadzie byłbym zdziwiony gdyby wybrał ofertę innego klubu. Bardzo możliwe, że tu popłynę ale mógł czuć pismo nosem, że Rodgers niedługo wyleci i do tego czasu zrobił sobie wakacje. O ile nie jestem fanem zarówno Firmino jak i Ingsa tak mają oni potencjał... a Klopp rękę do młodych zawodników. No i tak jak już powiedział kolega wyżej. Jest to dopiero początek sezonu, różnice punktowe nie są takie duże więc ten awans do LM, o którym mówisz jest spokojnie w ich zasięgu. Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom