>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 tygodnie czekam na zaksięgowanie wpłaty w SportingBet!!

marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Witam, opiszę Wam tu moją sprawę ze Sportingbetem. W razie gdyby ktoś ze wspomnianego bukmachera tu trafił to nr sprawy C-04204605.


16.09 wpłaciłem przez Skrill 600zł do Sportingbet. Pieniądze ze Skrilla przelane zostały od razu, ale nie pojawiły się na koncie SportingBet. W środę mija 3 tygodnie od mojej wpłaty, a pieniędzy na koncie nadal nie mam. Polski support codziennie mnie zapewnia, że piszą w mojej sprawie do działu finansowego, ale ja nie zamierzam już bezczynnie czekać.
Jak twierdzi support pieniądze są na ich koncie głównym i muszą je ręcznie przeksięgować. Widocznie pracują tam jacyś idioci skoro nie potrafią przez 3 tygodnie zaksięgować mojej wpłaty ręcznie.

Macie jakieś podobne doświadczenia z innymi bukmacherami? Do kogo w sprawie pomocy w rozwiązania problemu mogę się zgłosić?
Pisałem na maila do jakiegoś kolesia z centrali to mi odpisał, że to sprawa polskiego SB i z nimi mam to załatwiać.

Kiedyś gdzieś czytałem o jakiejś komisji która sprawuje kontrolę nad internetowymi bukmacherami. Macie jakiegoś maila/namiary?
Może jakieś inne rady?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Szanowny Panie,
Niestety zaistniały w naszych płatnościach problemy techniczne i każda kwestia jest pojedynczo wyjaśniana. Prosimy o cierpliwość i zarazem przepraszamy za zaistniałe problemy.
Z poważaniem,
Zespół Sportingbet
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale 3 tygodnie kolega czeka??? Rozumiem dwa, no 3 dni robocze. Ale 3 tygodnie to mega przegięcie. Dopiszcie jak najszybciej jego pieniądze, i dajcie mu jakiś porządny bonus jako rekompensatę.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ja miałem podobną akcję z comeon, różnica taka że wpłacałem kartą za pierwszym razem odtrąciło depozyt, za drugim przyjęło sęk w tym że pobrało 2 depozyty a na buku i tak pojawił się jeden.ogólnie cała procedura dosyć nieprzyjemna, na początku gadka jakbym chciał ich wydymać, potem kazali przysyłać screeny płatności wszystko ciągnęło się chyba z miesiąc kase zamiast odesłać dali na buka w ramach rekompensaty obiecali jakiś bonus ale nic nie dali, jak się upomniałem palili jana, kazali przesyłać jakieś screeny z rozmów olałem ten cyrk już więcej tam nie bawiłem.
kasa ci nie przepadnie, no ale że się tak grzebią to nie wiem ciężko wytłumaczyć.widocznie ludzie od takich spraw swoje zajęcia wykonują numerycznie takie przypadki nie są priorytetowe trzeba czekać na swoją kolej :]
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Pieniądze w końcu dotarły na moje konto. Szkoda, że dopiero po takim czasie i szkoda, że sprawę udało się rozwiązać dopiero po wpisie na forum.
Cieszę się jednak z pozytywnego finały.
Dziękuję również za zainteresowanie tematem innych forumowiczów.
Uważam sprawę za zamkniętą.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom