>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga A (Argentyna) 2015/2016

Status
Zamknięty.
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pierwsza runda.
Drużyny:
Argentino
Atenas
Boca Juniors
Estudiantes
Ferro Carril Oeste
Gimnasia
Instituto de Cordoba
La Union
Lanus
Libertad
Obras
Olimpico
Penarol
Quilmes
Quimsa
Regatas
San Lorenzo
San Martin
Sionista
Weber Bahia
Zapraszam do typowania.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Quimsa - Olimpico
Quimsa @ 1.45 Pinnacle ⛔
Quimsa Handicap -4.5 pkt @ 1.70 Pinnacle ⛔
Quimsa Handicap -8.5 pkt @ 2.35 Pinnacle ⛔
jednak większy kryzys niż się spodziewałem.
Jak dla mnie kursy na Quimse trochę przesadzone, po 4 spotkaniach, dotychczasowy mistrz Argentyny ma 4 porażki, ale wszystkie te mecze rozgrywali na wyjeździe, a przeciwników mieli nie byle jakich, chociaż w meczu z Libertad i Sionistą powinni poradzić sobie lepiej. Jutro nad ranem grają pierwsze domowe spotkanie i jest okazja by się odegrać. Goście to Olimpico, ubiegłoroczne PO zakończyli na 1/8 finału w starciach bezpośrednich z Quimsą nie mieli zbytnich szans, w ubiegłym roku, kiedy oba zespoły mierzyły się ze sobą dwa razy, Quimsa wygrywała 78:94 i 89:78. Mistrzowie Argentyny rzadko u siebie przegrywają i na pewno chcą zmazać z siebie serię 4 porażek z rzędu, według mnie warto spróbować zagrać na nich.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie większy kryzys tylko dużo słabsza ekipą niż rok temu.Olimpico ofensywnie dwie klasy wyżej, granie po statach i to jeszcze tych sprzed roku mija się z celem.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
No tak, w ligę argentyńską jednak się tak nie wgłębiam i nie będę oszukiwał, że grałem po statach, masz rację, jednak po prostu chciałem spróbować, jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to przepraszam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom