>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wrestling - WWE Special Events

morisone 793

morisone

Użytkownik
Wyciągam z kurzu najbardziej szanowany i najczęściej odwiedzany temat forum bukmacherskiego :)]), bo przed nami nie jedna, a dwie specjalne gale od WWE.
Na pierwszy ogień NXT: Takeover, gdzie ekipa przenosi się z popularnego &quot;kurnika&quot; do kilkunastotysięcznej hali, gala zapowidada się niezwykle, stąd też PaddyPower wystawił ofertę na 4 pojedynki z karty, gdzie 2 kursy wydają się mieć sporą wartość.
Baron Corbin vs Samoa Joe
Samotny Wilk to postać nudna i ujowa, każdy o tym wie, ale zarząd pokłada w nim spore nadzieje, po heel turnie zaczął być odpowiednio odbierany przez widownię, więc liczę, że kredyt zaufania zostanie przedłużony i Corbin zanotuje kolejne znaczące zwycięstwo nad weteranem, wcześniej rozprawił się z Rhyno, co nie było zaskoczeniem, teraz jednak staje w szranki z dużo mocniejszym graczem, bo Samoa Joe teoretycznie miał długo nie zabawić w NXT, tylko szybko wynieść się do głównego rosteru, alternatywy są dwie: albo stopujemy promocję Barona, podkładając go Samoańczykowi, albo młody wygrywa i pnie się ku szczytowi. Szanse rozkładam w stosunku 60-40 dla Corbina, a że ten jest wyraźnym underdogiem w starciu, to próbuję zagrać na niego za niewielką stawkę.
Baron Corbin | @3.20 | PaddyPower | 2/10
Zastanawia mnie jeszcze Tyler Breeze, jednak ten mierzy się z żywą legendą - Jushinem Ligerem, który w swojej 30-letniej karierze zwiedził już cały świat, a w WWE zawalczy po raz pierwszy i nie wiem, czy to nie będzie wystarczająco znaczący powód, by kolejny raz utopić Tylera, ten jest członkiem stałego rosteru i właściwie w takich przypadkach regularny zawodnik wygrywa z jednorazową atrakcją, ale nie mam pewności. Z drugiej strony, pozostałe 4 walki powinni wygrać fejsowie, więc przydałoby się dać też jakieś triumfy czarnym charakterom, powiedzmy, że zagram Breeze&#39;a za połowę tego, co idzie na Corbina, jeden z nich zdecydowanie powinien odnieść zwycięstwo, większe szanse daję Baronowi.
Tyler Breeze | @3.20 | PaddyPower | 1/10

Teraz ala właściwa, niedzielna i jeden typ, który bardzo mnie zaskoczył:
New Day vs Prime Time Players vs Los Matadores vs Lucha Dragonz
Ci mniej lubiani murzyni jeszcze wczoraj byli faworytami, ale dosyć niewielkimi, dziś kurs na nich wynosi 1,27, a na pozostałe 3 zespoły jest 3,55, co moim zdaniem daje doskonałe value. Nie widzę sensu ponownego oddawania tytułów klaskaczom, którzy powoli tracą świetną reakcję, jaką do tej pory zbierali, hype na nich spada i z wyróżniającego sięteamu stają się równie nijacy, jak reszta. Moim zdaniem albo pasy zostaną w rękach mistrzów, o których pisałem w poprzednim poście, albo z nienacka zdobędą je Luchadorzy. Szanse tych dwóch ekip oceniam na jakieś 70%, a kurs wynosi 3.55 ???? A o żadnych niespodziankach nic mi nie wiadomo.
Field wins Fatal 4-Way (end broadcast) | @3.55 | 5Dimes | 2/10
Z innych typów proponuję Stephen Amell &amp; Neville v Stardust &amp; King Barrett - kurs wynosi @1.14, niby śmieszny, ale jest to dla mnie typ 9/10, gość specjalny (Amell to aktor, wcielający się w postać tytułówą serialu Arrow) nie zwykł przegrywać w WWE.
Ciekawie również wygląda Kane to make an in-ring appearance, &quot;brat&quot; Takera jest faworytem do zainterweniowania w walce wieczoru, jednak moim zdaniem jest zbyt wiele znaków zapytania, by brać kurs @2.20. Jedynie do rozważenia.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Mam być szczery? Żadnego z dzisiejszych pojedynków nie da się przewidzieć. Przed nami Summerslam, cholerka, karta wygląda wyjątkowo dobrze, dawno nie było tak świetnej! Postaram się wykorzystać kurs, jakie zaserwował nam WillHill.

Rusev @ KURSY(67/100 = 1.67), stawka 3/10, William Hill; ZWROT
Tutaj jeden z najbardziej prawdopodobnych wyników. Gdyby - tak jak na początku wszyscy przypuszczali - była to walka tag-teamowa, w której wzięłyby udział także Lana i Summer Rae, wtedy wynik byłby wręcz odwrotny. Od jakiegoś czasu zza kulis dochodzą głosy, że push dla Lany jest wstrzymany i ma być przeznaczony dla Evy Marii. ???? Szkoda wielka, bo była modelka zasługiwała na niego. Nie widzę tu większych szans dla Zigglera. Rusev wciąż stoi w drabince wyżej od niego, niedługo może zacznie nawet program z kimś większym.

Cesaro @ KURSY(4/1 = 5.00), stawka 0,5/10, William Hill;
Zgłupieli?! Skąd taki kurs? Nie byłbym taki pewny, czy ten Owens to taki pewniak. Wczoraj przegrał na TakeOver. To jedno. Drugie, i to jest mocniejszy argument, Cesaro ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze, zbiera świetną reakcję. Na push czeka od lat, najgorszy okres ma chyba za sobą. Owens zawitał do głównego rosteru niedawno i narobił niemałego zamieszania. Mówi się, że push wstrzymano, bo jest... zbyt gruby. Sam Vince podał takie polecenie. Obaj panowie są świetni w ringu, więc można spodziewać się wielkiego widowiska.

John Cena @ KURSY(5/2 = 3.50), stawka 1/10, William Hill;
Kolejna walka, gdzie nie zgadzam się kompletnie z bukmacherami. Szanse, że Rollins wyjdzie z niej zwycięsko są naprawdę małe. Nie ma to większego sensu, chyba, że ktoś by zainterweniował. Opcji jest mało, nie będzie to znowu Kane, nie będzie to też ktoś inny z Authority. Jedynie Sheamus może cashować walizkę, ale wtedy reguły meczu się zmienią. Cena pokonał niedawno czysto Setha na RAW, jego porażka teraz byłaby naprawdę głupia.

PCB + The Undertaker @ KURSY(89/100 = 1.89), stawka 2/10, William Hill;
Zwycięstwo PCB jest bankowe. Charlotte to ulubienica Stephanii McMahon, która prowadzi dywizję div, więc jej zwycięstwo jest proste do obstawienia.
Druga walka to main event, na który wszyscy czekają. Możliwości jest naprawdę sporo, spodziewam się jednak wygranej &quot;Deadmana&quot;. Wierzę mocno w powrót starego dobrego Kane&#39;a, który pomoże wygrać bratu. Tak naprawdę to Undertaker będzie tu grał heela, więc powrót heela Kane&#39;a byłby świetnym rozwiązaniem. Dużo też się mówi o pojawieniu się The Rocka, który miałby rzucić wyzwanie &quot;Bestii&quot; na WM32. Kolejny powód by zagrać na &quot;Deadmana&quot;.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe rzeczy się dzieją z tymi kursami. Na Ruseva w Unibet jest 4,00, ale tutaj nie mam pomysłu, za to walka Lesnara z Undertakerem mnie zastanowiła.
Na Lesnara mocno podskoczyło i moim zdaniem 3,45 to jest kurs po którym naprawdę warto go pograć. Każdy się spodziewa udanego rewanżu Undertakera, a ja nie widzę przeszkód, by Brock Lesnar znowu mu dołożył... Undertaker już kończy powoli karierę, jego wygląd teraz bardziej mnie śmieszy niż straszy, nie jest już niepokonany na Wrestlemanii, a Lesnar jeszcze kilka ładnych lat może być gwiazdą.
Mam bardzo silne przeczucie, że Lesnar wygra tą walkę.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
HIT DNIA!!! UNIBET MA OFERTĘ NA WWE!!!​


Niestety oferta na tę galę jest... dość cienka. Nie wszystkie kursy zostały jednak prawidłowo wystawione według mnie, więc najlepszym rozwiązaniem jest zagranie trzech typów po równej stawce, jestem niemal pewien, że któryś z nich wejdzie, może nawet więcej niż jeden. ;)

▶ The New Day @ 6.00
▶ Amborse&amp;Reigns&amp;their partner @ 8.00
▶ Ryback @ 6.50

1) 3D dostaną pasy, ale chyba nie tak szybko, co? Dopiero co się pojawili, a The New Day też ledwie miesiąc temu te TTC wygrali. Nie powinni dziś ich stracić, na Dudley&#39;ów przyjdzie jeszcze czas, ale nie sądzę, by kreatywni chcieli tak szmacić najbardziej utalentowaną stajnię(no właśnie, TND to stajnia czy tag-team? ???? ) od dawna.
2) Wyatt Family w sumie szmacili Romana i Deana przez ostatnie tygodnie, czas więc na mały rewanż. Dużo zależy od tego, kto będzie ich partnerem, liczę na jakiś duży powrót(nie Kane, Ciebie nie chcemy).
3) No i walka o Intercontinental Championship. Logika WWE z przeszłości podpowiada mi, że Kevin tak szybko pasa nie dostanie. Czyste zwycięstwo z Cesaro miesiąc temu dużo mu pomogło, ale czy oby na pewno tak szybko weźmie ten pas? Nie sądzę. Liczę na jakąś interwencję czy coś i zwycięstwo Rybacka. Jeśli dziś Owens by przegrał, to za miesiąc jego zwycięstwo byłoby dla niego dużo lepszym rozwiązaniem.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zapewne nie znajdziemy tutaj wielu fanatyków tej &quot;rozrywki&quot;, ale dzisiaj odbywa się moim zdaniem najciekawsza gala wrestlingu w roku, a mianowicie Royal Rumble. Ozdobą tej gali jest oczywiście 30-osobowy Royal Rumble Match, gdzie zwycięzca dostaje bilet na Wrestlemanie. Kiedyś mocno śledziłem Wrestling jednak czasy się zmieniły i mocno od tego odbiłem. Co roku jednak oglądam Royal Rumble i tak samo będzie w tym roku. Poczytałem sobie trochę opinii na forach wrestlingowych i wszyscy stawiają jako faworyta kogoś z czwórki Roman Reigns, John Cena, Finn Balor i Shinsuke Nakamura. Kontrolowałem kursy i wczoraj faworytem był Nakamura, ale płacono za niego 2.1, a dziś jest zaledwie 1.67. Na pozostałych trzech kurs wynosi 6. Ja osobiście rzucę sobie pieniążki na Johna Cene, ale to delikatnie. Argumenty? Stary dziad już to jest, bo długo walczy w tym WWE. Mimo, że pół życia był hejtowany za brak większych umiejętności to jest twarzą tej organizacji. Z tego co wyczytałem to jak wygra to może stoczyć ciekawy feud z AJ Stylsem, więc myślę, że warto za parę groszy zagrać.
John Cena wygra Royal Rumble Match - 6/unibet ⛔
Asuka wygra Royal Rumble Match Kobiet - 2.25/unibet ✅
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dzisiaj o 19 naszego czasu w Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala WWE "Night of Champions".
Jedną z walk będzie Undisputed Tag Team Championship między Sami Zayn i Kevin Owens, a The Bloodline. Według bukmacherów faworytem są Sami Zayn i Kevin Owens. Moim zdaniem będzie jednak inaczej. Roman Reings to podwójny mistrz federacji WWE. Na odcinkach SmackDown dostajemy sygnały, że The Bloodline się rozpadną, ale moim zdaniem historia prowadzi do tego, żeby Roman zdobył kolejne 2 pasy mistrzowskie i stał się rekordzistą pod tym względem. The Bloodline często oszukują w swoich walkach i to ich typuję do końcowego zwycięstwa. Co ciekawe, typ zostaje uznany, nawet jeśli wygrają przez dyskwalifikację, bądź wyliczenie.

Sami Zayn & Kevin Owens vs The Bloodline
Typ: The Bloodline
Kurs: 3.30
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
Do góry Bottom