>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker-Kielce

W 0

wymiotek

Użytkownik
Nawet jeśli się gra dl przyjemności? Skoro tak - to jeżeli ktoś ma ochotę złamać prawo razem ze mną niech da znać ????
 
W 0

wymiotek

Użytkownik
Ale kto mówi żeby grać o coś? Jak grasz z dzieckiem w wojne albo w makao to mogą cię za to zamknąc? Wiem doskonale, że poker na pieniądze jest zakazany, ale to nie znaczy, że ludzie nie grają.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Poczytaj sobie:
Łamią prawo od pierwszego rozdania

Sęk w tym, że jeśli będziemy chcieli zażyć trochę &quot;sportu&quot; w zaciszu domowym, złamiemy prawo. - Organizowanie pokera poza kasynem może być uznane za niezgodne z prawem - przyznaje Sylwia Stelmachowska z Ministerstwa Finansów.
Nielegalna jest także gra z kolegami po pracy. W zgodzie z prawem jest tylko gra z krupierem albo na zorganizowanym w koncesjonowanym kasynie turnieju.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7719452,Chcesz_zagrac_partie_pokera_z_sasiadem__Ostroznie_.html
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Gra for fun nie na pięniądze jest legalna - brak społecznej szkodliwości czynu ^^
Def przestępstwa &quot;czyn zabroniony pod groźbą kary jako zbrodnia albo występek, przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia, bezprawny, zawiniony i społecznie szkodliwy w stopniu wyższym niż znikomy&quot;
Def wykorczenia &quot;czyn społecznie szkodliwy, zabroniony przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia pod groźbą kary (...) &quot;
 
W 0

wymiotek

Użytkownik
Spoko. Dzieki za opinie ale ja tylko szukam ludzi chętnych na jakis turniej. Ten kto ma troche pojecia o pokerze wie o co chodzi. Wiele rzeczy w Polsce jest nielegalnych ale nie każdy sie do tego stosuje. W wielu miastach ludzie jakoś sobie organizują turnieje czy to na zasadzie tzw. szkoleń czy normalnie. Wiec ponawiam pytanie; jesli są chetni to proszę o kontakt.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Sorry za odkop :cool:

Był ktos w tym kasynie w centrum Kielc i moze dac opinie? mam zamiar sie jutro wybrac i nie wiem jak to do konca wyglada, jakie stawki itp oczywiscie chodzi o poker

Z gory Dzieki za pomoc ;)
 
Do góry Bottom