>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ruletka - sposób na duży zarobek - 100% sprawdzony system gry

P 18

pawelz

Użytkownik
Nawet w parzystych o takiej nie słyszałem poza tym grając samemu to nawet połowę krótszych serii nie widziałem po prostu przeglądałem różne statystyki dot. rekordowych serii w ruletce. Tak czy siak taka dyskusja i tak nie ma dużego sensu bo limity stołu sprawiają że o wiele krótsze serie zabijają nie jeden system. Można czekać aż serie są bliskie rekordowych i wtedy zacząć grać ale wtedy to przez 99% czasu będzie się czekać zamiast grać.
 
Q 2

qisse

Użytkownik
Pomysł
Ja mam pomysl jak mowiles ze czekac na to ze wypadnie 6x pod rzad to dobrze i bardzo sprawdzony bo juz mi sie to sprawdzalo . Ale czasami i tak po 20 razy pod rzad kolor byl .
Moim sposobem jest takie cos . Czekam na to az wypadnie kolor 6x pod rzad i stawiam np. 1 Euro . Nie trafie to nie gram dalej i czekam az znowu wypanie 6x pod rzad i stawiam 2 Euro . i wtedy juz wygrywam w 80 % . A jak nie to znowu czekam az 6x i daje 4 Euro , a jak nie to dalej tak do skutku podwajajac sume . Tak jak z czerwonymi lub czarnymi tylko czekajac na 6x pod rzad . I jest to Bardzo dobry sposób . Dobrze dziala bo jeszcze nie przegralem na tym ani razu . A dobrze idzie zarobic . Jak ktos nie wierzy porponuje sprawdzic samemu . ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

runner80

Użytkownik
a po co czekać aż padnie seria 10 czy 15 bez trafienia ustalonego koloru. Ile trzeba czasu stracić aby doczekać się serii, a i tak na to samo wyjdzie
a ja mam taki sposób, ale nie system tylko sposób stawkowania. Załóżmy gram w 4 kasynach. Jeśli po 5 rzutach nie trafię to gram kolejne 5 rzutów (6-10) w innym kasynie. Jeśli to przegram to kolejne 5 rzutów (11-15) gram w innym a kolejne pięć (16-20) w jeszcze innym. Czy trafi się seria powyżej 20, tego nie wiem ale może tak być. A więc gra toczy się do 20 prób.
Sposób stawkowania
I 1,2,4,8,16
II 16,32,64,128,256
III 256,512,1024,2048,4096
IV 4096,8192,16384,32768,65536
Nie wiem czy dobrze &quot;na piechotę&quot; wyliczyłem
Grając za 50 groszy to będzie mniejsze. Teraz wyliczyć z prawdopodobieństwa jaki będzie tego efekt po powiedzmy 1000 rzutach. Teraz jest pytanie zasadnicze, czy da się podwoić kapitał przed serią 20 nie trafionych kolorów. Może gdzieś są jakieś zestawienia
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
Jako, że dziś wigilia i za bardzo nie ma czego obstawiać to stwierdziłem, że może spróbuję pobawić się w ruletkę. Początkowo znalazłem na jakiejś stronie system/strategię, której nazwy nie pamiętam ale główne założenie było takie:
- stawka podstawowa: w moim przypadku 2,50zł
- skok stawki: w moim przypadku 0,50zł
- wygrywasz: skok w dół, przegrywasz: skok w górę
- nie zmieniasz nigdy typu
- typ: czarne/czerwone, odd/even, low/high
- bank: 100zł
Sesja 1:
- wybrałem (z czapy) ODD
- po kilku/kilkunastu minutach miałem stan konta 120zł, w pewnym momencie miałem około 87zł ale wróciło (niestety nie pamiętam jaki był wtedy maksymalny skok i stawka)
Sesja 2:
- wybrałem (z czapy również) tym razem EVEN
- stan konta 110zł (bo za dyszkę miałem kupon, w którym nota bene zamykał mi meczyk w kosza -4.5, a oczywiscie skonczylo sie 86-82, no ale nieważne)
- maksymalna stawka poprzez skoki o 50gr wyszła między 5, a 6zł również dokładnie nie pamiętam.
- zakończyłem przy stanie 125zł
W tym momencie doczłapałem się do tego wątku i trochę zmodyfikowałem posklejane info, o którym mowa była od początku i tak zagrałem systemem:
- Stawka początkowa 1 zł
- czekamy na serię 2-óch odd/even lub low/high i zaczynamy progresję 1 / 2 / 4 / 8 / 16
- jeżeli np. postawimy na ODD i w między czasie dochodzi nam zdarzenie 2-óch LOW pod rząd to dodatkowo zaczynamy drugą progresję na HIGH (od początku oczywiście) razem z dalszą na ODD
- co prawda raz doszło do musu postawienia 16zł ale na tym się skończyło gdyż to weszło, zastanawiam się co zrobić w przypadku gdy i to by nie weszło..
- ostatecznie dobiłem stan konta do 150zł w kilka/kilkanaście minut i stwierdziłem, że nie ma co kusić losu.
Dodam, że grałem na Betssonie i NIE na kasynie LIVE, więc pojawia się pytanie, czy te 60zł zysku to był czysty fart nowicjusza czy jednak coś w tym jest? Dodam, że tym drugim systemem zagrałem na wirtualu i z 20000zł stawką 1000/2000 itd doszedłem do 75tys, a potem zacząłem spadać i przy 51000 padła mi przeglądarka, więc nie wiem jak by się skończyło, wcześniej jeszcze zrobiłem z 20000 - &gt; 40000 i skonczylem sesje. Nie wiem ogółem co i jak bo jestem nowicjuszem totalnym, dziś dopiero się zacząłem tym interesować i zastanawiam się czy właśnie takimi małymi kroczkami da się coś uciułać więcej? Co myślicie?
 
M 0

mateusz23511

Użytkownik
Jak dla mnie to czysty fart ???? Na dłuższą metę i tak przegrasz , zazwyczaj na początku tak bywa ???? I zobaczysz że jak zaczniesz grać za normalne pieniądze będzie inaczej. Jak dla mnie na ruletce nie da się zarabiać.
 
S 0

speedwayodds

Użytkownik
grałem kiedys system na serie
wypada czarna, gram czarną, wypada czerwona, gram potem czerwoną itd.
to można powiedzieć taka progresja ale na serie, a nie na inny kolor
Ale co z tego jak neraz zdarzała się seria po 15 razy naprzemian kolory.
Tak samo widziałem na żywo w kasynie jak było po 10 razy ten sam kolor + zera ????
House always wins !
 
Do góry Bottom