>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.09.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
R 7

rampampam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mensajero - Cadiz
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 runda Pucharu Króla, w której zmierzą się Mensajero i Cadiz. Obie drużyny rywalizują na III poziomie rozgrywek w Hiszpanii. Gospodarze grają w Segunda B group II, goście w Segunda B group IV. Mensajero obecnie plasuje się na 17 pozycji z bilansem 0-2-1, Cadiz jest 7 z bilansem 1-2-0. W poprzedniej rundzie Mensajero uporało się u siebie z Rayo Majadahonda, a goście wygrali na wyjeździe z Murcią.
Przedsezonowe ruchy transferowe wskazują na to, iż drużyna gości poważnie myśli o walce o awans. Również ich postawa w pierwszym meczu Copa del Rey wskazuje, iż traktują te rozgrywki poważnie.
Reasumując uważam, iż w dzisiejszym meczu zwycięży drużyna znajdująca się obecnie w lepszej formie i mająca większy potencjał.
⛔ 100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Płd. K-League Classic i K-League Challenge
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gwangju - Incheon
Typ: 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Sangju S. - Anyang
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Kurs AKO: 4.42
Wybrałem na dzisiaj dwa spotkania, jedno z koreańskiej pierwszej ligi oraz drugie z koreańskiej drugiej ligi, jako zakład akumulowany.
Pojedynek pomiędzy drużyną Gwangju, a Incheon będzie miało kluczowe znaczenie dla ekipy gości, ponieważ drużyna ta walczy o grupę mistrzowską w koreańskiej K-League Classic. Pokazuje to swoimi ostatnimi świetnymi występami, że bardzo zależy jej na dostanie się do najlepszej szóstki ligi. Aktualnie wygrała 4 ostanie mecze, w tym na wyjeździe z liderem Jeonbuk 1:0. Co do drużyny gospodarzy przegrała ostatnie 3 mecze u siebie, w tym z ostatnią drużyną z tabeli Daejon, której to było dopiero drugie zwycięstwo w lidze na 28 kolejek. Wykorzystując ostatnią niemoc gospodarzy oraz swoją dobrą passę, Incheon powinien to wygrać.
Drugie spotkanie odbywa się w koreańskiej K-League Challenge, czyli na zapleczu koreańskiej 1 ligi. Spotkanie liderującego Sangju z 9 w tabeli Anyang. Wybrałem tu over 2,5 z tego powodu, że mecze między tymi drużynami obfitują w dużą ilość bramek. W tym sezonie 11-nastki te rywalizowały ze sobą dwukrotnie i w obu tych meczach padały wyniki wysoko bramkowe (3:2 i 1:5). Także 3 ostatnie mecze wyjazdowe drużyny Anyang skończyły się overami 2,5 (porażka 4:1 z Gangwon, remis 2:2 z Hummel oraz wygrana 4:2 z Daegu). Drużyna gości nie gra też o nic wielkiego w tym sezonie, ponieważ do miejsca barażowego traci 12 punktów, co może dać swobodę w rozgrywaniu akcji i dużo strzelonych bramek.
WIĘCEJ NIŻ JEDEN TYP DZIENNIE
ZŁY ZAPIS
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Wawrinka S. - Anderson K.
Typ: Wawrinka S. -2.5 seta AH
Kurs: 4.44

Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 4-3 na korzyść Andersona, który w dodatku rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze. Czemu więc aż tak zdecydowanie idę w stronę Wawrinki. Ano przede wszystkim dlatego, że Szwajcar rozkolec się z meczu na mecz. W starciach z Chungiem, czy Ramosem-Vinolasem nie grał zjawiskowo, ale w starciu z Youngiem poza jedynym przegranym setem Stan przypominał zawodnika, który wygrał ostatnią lewę Wielkiego Szlema. Szwajcar w końcu był agresywny, zaś z serwisu leciały kolejne bomby. Jednocześnie Wawrinka ma coś czego Andersonowi bezwzględnie brakuje. Doświadczenie na tym etapie rozgrywek oraz chłodna głowa. Anderson w przeszłości wielokrotnie przegrywał wygrane spotkania. Do dziś pamiętam Mastersa z Dimitrovem, gdzie w decydującym tiebreaku miał 3mp z czego dwa przy własnym serwisie i kończyło to się autami bądź waleniem w siatkę z woleja z odległości 1/2 metra. Ok reprezentant RPA zrobił wielki wynik ogrywając Murray, ale spodziewam się, że pomny doświadczeń Szkota Szwajcar przygotuje taktykę na dzisiejsze starcie, która zneutralizuje atuty rywala. Co więcej myślę, że jak Szwajcar wygra pierwszego seta i będzie umiejętnie wywierał presję na rywalu to spotkanie skończy się po rozegraniu trzech setów.

✅ 344
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Króla
Godzina: 20.30
Spotkanie: Cordoba - Lugo
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cordoba zawiodła na całej linni w weekend, gdzie ulegli u siebie z Alcorcon. Mimo wyrównanego meczu to przyjezdni byli skuteczniejsi. Ta porażka daje do myślenia, bo zespół, który chce szybko wrócić do Primiera Division obecnie jest bliżej miejsca spadkowego. Ale dzisiaj jest mecz w prestiżowym Pucharze Króla, gdzie myślę drużyny z drugiej ligi hiszpańskiej będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony. Piłkarze Cordoby mogą trochę poprawić morale po pierwsze wygrywając u siebie, czyli mała rekompensata za poprzedni mecz i po drugie zrobić duży krok do awansu do kolejnej rundy Pucharu Króla. Dzisiejszym przeciwnikiem jest bardzo przeciętny zespół z tej samej ligi - Lugo. W poprzednim meczu w weekend grali z Mirandes na wyjeździe i tylko wynik mówi że ten mecz był wyrównany. Mirandes cały czas prowadziło grę i jedynie słaba ofensywa gospodarza zapewniło Lugo jeden punkt. Dzisiaj gospodarze mam nadzieję nie będą tak nieskuteczni i wygrają ten mecz.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER, Alphen (Holandia), ziemny - 1/16-finału
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Dzumhur D. - Michalicka M.
Typ:
powyżej 21 gemów
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Betsson

Analiza:

Mam na dzisiaj kilka opcji, jedne mecze już się zaczęły inne dopiero po drzemce, ale do rzeczy. Damir choć kręci się wokół setnego miejsca w rankingu to nie pokazuje charakteru tenisisty, który będzie piął się zdecydowanie w górę. Występy w challengerach to co najwyżej walka o ćwierćfinał, zaś w ATP wręcz trudno wygrać mu pierwszy mecz. W Alphen ma szansę ugrać coś więcej bo... jest rozstawiony z numerem pierwszym. Co więcej gra toczy się na ziemi. Po przeciwnikach widać, że cegła mu leży. Ostatnio pokazał się z dobrej strony w meczu z Fogninim, choć uległ mu w dwóch setach ten mecz wskazywał, że grać potrafi. Później nie przeszedł kwalifikacji po trzysetowym meczu z Gombosem...i rozegrał dwa słabe spotkania w turniejach na hardzie. Z pewnością cieszy go fakt, że wraca na mączkę. Mniej cieszyć będzie jego przeciwnik w pierwszej rundzie. 29-letni Czech to niewygodny zawodnik. Technika Marka jest z pewnością jego dobrą stroną, a nawierzchnia z mączki stanowi źródło zwycięstw. W tym sezonie 42 mecze wygrane w 16 przegranych na ziemi. Gra na potęgę, jest w ciągłym starcie meczowym. Ale. No właśnie, gra głównie w futursach w których potrafi zgarniać pełną pulę za wygraną zawodów. Niestety po za ten poziom trudno mu się wybić. W turnieju rangi challenger rozegrał zawody pod koniec sierpnia gdzie pokonał Browna, także jak na swoje umiejętności również potrafi zaskoczyć.
Reasumując. Obaj lubią ziemię. Damir jest faworytem, ale ostatnio nie jest w szczytowej formie. Marek mimo gry na niższym poziomie w tym meczu łatwo skóry nie odda. Myślę, że obu zawodników stać na prowadzenie równej gry, a wynik oscylował będzie na granicy. Skłaniam się do pojedynku trzysetowego, obstawiając, że w tym meczu padnie powyżej 21 gemów.

⛔ 100
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Johnson/Querrey - Mayer/Sousa
Typ:
Johnson/Querrey
Kurs:
1.50
Bukmacher:
Bet365

Analiza:
Ciężko stawiać, kiedy danego debla się nie widziało, ale myślę, że warto spróbować. Johnson/Querrey to amerykańska para, która po odpadnięciu z rozgrywek singlowy skupia się na deblu i to z bardzo dobrym skutkiem. Pokonali po drodze do ćwierćfinału dwie mocne pary: Bryan/Bryan i Paes/Verdasco. Co więcej, w trzech dotychczasowych meczach, jak na parę dysponującą znakomitym serwisem przystało, dali się połamać tylko trzykrotnie. Ich rywale mieli o wiele łatwiejszą ścieżkę do finału, a mimo to stracili swoje podanie aż sześć razy. Tutaj upatruję szansy dla mojego typu - jeśli tylko popełnią błąd przeciwko parze Johnosn/Querrey, zostanie to od razu wykorzystane.
✅ 50
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Del Rey
Godzina: 20:30
Spotkanie: UCAM Murcia - Algeciras
Typ: 1 - wygra do zera
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przed nami spotkanie między zespołami z południa Hiszpanii. Murcia to średniak ligowy, który pnie się w tabeli ku górze, a Algeciras też średniak jednak o trochę niższych możliwościach i niższej pozycji ligowej. W meczu nie będzie za wiele bramek, ani jeden ani drugi zespół nie strzela ich zbyt wiele. Poprzedni mecz Algeciras wygrał fuksem z Melilla, która jest bardzo słabym zespołem moim zdaniem jest na dnie tabeli (zresztą jak co sezon) bramkę strzelili na 1:0 w doliczonym czasie gry... Algeciras ma przed sobą cięższego rywala.. jak potrafił wymęczonym meczem awansować do tej fazy, to więcej niż pewne jest, że tym razem przegra. Stawiam, że będzie 1:0, albo 2:0 przy dobrych wiatrach dla gospodarzy.
⛔ 100
 
N 0

nickname

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polska - Izrael
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po niezłym starcie jednych i drugich , dziś czeka nas bezpośrednie spotkanie obu zespołów. Obie drużyny mają obecnie po 5pkt, jednak to Polska wypadła optycznie lepiej w dotychczasowych meczach. Mieli szansę pokonać Francuzów i naprawdę niewiele im zabrakło by tego dokonać. Ale przede wszystkim wygrali z Bośnią z którą z kolei Izrael przegrał... Wydaje się że dzisiaj więcej aspektów przemawia za Biało-Czerwonymi, a więc nie pozostaje nic jak zagrać na &quot;Naszych&quot;!
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka Nożna, Chile, Puchar, godz. 21:00
Spotkanie: U. de Concepcion - O&#39;Higgins
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,55
Buk: Unibet


Analiza:
Przed nami kolejne spotkania Puchar Chile. Z oferty wybrałem mecz pomiędzy U. de Concepcion, a o&#39;Higgins. Jest spotkanie rewanżowe, a pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2. Ciężko wskazać zwycięzcę tego pojedynku, dlatego zdecydowałem się na over bramkowy. Obie drużyny zaczęły bardzo dobrze sezon. W lidze po 5 kolejkach gospodarze plasują się na miejscu 2 z 12 punktami, a goście pozycję niżej zdobywając 10 &quot;oczek&quot;. Obie ekipy mają też za sobą po 6 meczy w pucharze w rozgrywkach grupowych. Gospodarze zajęli pewnie 2 miejsce, natomiast goście również awansowali z drugiej lokaty ale już tak łatwo nie było. W meczach U. de Concepcion jak i ich dzisiejszych rywali pada sporo goli. U gospodarzy tego spotkania chociażby w pucharze przed własną publiką padło 9 bramek w 3 meczach, natomiast w meczach O&#39;Higgins na wyjazdach strzelono aż 12 bramek. Również w lidze obie ekipy są skuteczne. Obie strzeliły po 11 goli, a straciły kolejno 4 i 6. Łącznie daje u jednej jak i drugiej drużyny średnio ponad 3 bramki w każdym meczu. Już pierwsze spotkanie pokazało że obie drużyny są skuteczne, jak również nie zachwycają w defensywie. Żeby awansować do kolejnej fazy wystarczy zwycięstwo dla jednej z ekip. Goście muszą mocniej zaatakować od pierwszych minut bo bezbramkowy remis promuje drużynę gospodarzy. Wystarczy jeden gol, a na pewno rozwiąże się worek z bramkami. Zwłaszcza, że w ostatnich spotkaniach obu ekip pada dużo goli. Chociażby w ostatnich 5 meczach U. de Concepcion padło 5 overów 2,5, a zarazem aż 4 razy powyżej 3,5. A zaledwie raz na 8 meczy mogliśmy oglądać mniej niż 3 bramki. Jeśli chodzi o mecze O&#39;Higgins to wygląda to jeszcze ciekawiej bo w aż 14 z ich 16 meczy padały wyniki powyżej 3 bramek, a aż 10 razy było minimum 4 gole. Również bezpośrednie spotkania obu ekip obfitowały ostatnio w gole. Ostatnie 3 zakończyły się overami 2,5, a 2 z nich 3,5. Widzimy zatem, że spotykają się ze sobą overowe zespoły grające bardzo otwartą piłkę. Grają skutecznie w ataku i nieskutecznie w obronie. Jest to mecz pucharowy, a wiadomo że takie spotkania są inne niż ligowe i pada tu spora ilość bramek. Myślę, że obejrzymy tu ciekawe widowisko i minimum 4 bramki.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Halep - Azarenka
Typ: Halep
Kurs: 2.99
Bukmacher: Pinnacle
Dziś największa zagadką pozostaje forma fizyczna Rumunki Halep. W meczu z Lisicki oprócz tego, że grała słabo miała problemy zdrowotne jednak z Niemką dała radę. W bezpośrednich meczach dwa gładkie wygrane Azarenki jednak mecze te były grane gdy Białorusinka prezentowała najwyższą formę natomiast Halep była jeszcze daleko od czołówki. Azarenka moim zdaniem nie wykorzystuje potencjału fizycznie wygląda jakby miała nadwagę przydałaby się siłownia. Uderzenie z głębi zabójcze , ale z regularnością bywa różnie serwis jak wchodzi jest bardzo groźny , lecz i ten element nierówny. Natomiast Halep gdy jej nic nie dolega świetnie się porusza potrafi rozrzucać przeciwniczki po korcie. Forma w ostatnich turniejach na plus Halep, która grała w finałach Cincinatti i Toronto natomiast Wiktoria odpadał a w III rundach zresztą w Cincinatti kreczowała. Dlatego jeśli Rumunce fizycznie nic nie dolega ma duże szanse na pokonanie Białorusinki i półfinał.
Analiza:
✅ 199
 
A 0

abramozo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kvitova - Pennetta
Typ: Kvitova 2:0
Kurs: 1.75
Bukmacher: Titanbet
Analiza:
Witam, zapraszam na ćwierćfinałowe spotkanie US Open, Jak wiemy Kvitova(4-wta) jest zwyciężczynią ostatniego turnieju w New Haven co stawia ją w komfortowej sytuacji, wie że jest w dobrej dyspozycji co pokazuje wygrywając 4 ostatnie spotkania w US gładko po 2:0 każde. Skąd mój typ? Biorąc pod uwagę ostatnie spotkania plus fakt że Pennetta(26-wta) gra jeszcze debla, co sprawia że nie jest tak wypoczeta i pewna siebie jak Kvitova, która będzie chciała szybko się z nią uporać by stracić jak najmniej energii przed półfinalem. Osobiście mam przeczucie ze włoszka upatruje większe szanse na sukces w deblu niż single, którego gra również dzisiaj o godzinie 19!!!! Pozdrawiam ????
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wawrinka S. - Anderson K.
Typ: Więcej asów: Wawrinka +10,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj typ z US Open. Kevin Anderson, niespodzianka w ćwierćfinale? Patrząc na jego grę w Winston Salem na pewno nie. Pokonał w poprzedniej rundzie Murraya, który od poczatku nie imponował formą. Dzisiejszy mecz ze Stanem Wawrinką myślę, że będzie stał na podobnym poziomie. W meczu ze Szkotem, Kevin zaserwował 25 asów, lecz aż 19 piłek nie zdołał odebrać. Wg mnie Stan jest lepszej klasy zawodnikiem w polu serwisu niż Andy. Podsumowując: Anderson to maszynka do serwowania, ale jego gabaryty nie pozwalają odbierać dobrze i mocno lokowanych serwisów. Będzie to mecz dużej ilości asów, zawodnik z RPA będzie starał się utrzymać swoje podanie, odpuszczając trochę przy gemach Szwajcara, szukając swojej szansy w tiebreakach. Handi jak najbardziej do pokrycia. Pozdrawiam!
✅ 80
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Halep - Azarenka
Typ: Halep wygra minimum 1 seta
Kurs: 1.67
WilliamHill
Analiza: Może i Azarenka jest faworytem ale Halep może sprawić niespodziankę i nawet wygrać ten mecz. Jest niemal pewne że mecz będzie zacięty więc można grac także na over gemów jednak myślę że ten mój typ jest bezpieczniejszy. Halep to w ogóle moja ulubiona zawodniczka, we krwi ma tenis i jest dla niej ważniejszy niż cokolwiek. Nic nie jest w stanie jej zatrzymać, chyba że jakaś kontuzja , jakiś uraz, będzie pięła sie w rankingu aż przeskoczy Willimas w końcu. Tak będzie ale pierwszym krokiem jest tu i teraz na US Open. Wreszcie porządny mecz.
✅ 67
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wawrinka S. - Anderson K.
Typ: Powyżej 4.5 setów
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy lecą w dół i nie ma co się dziwić. Kevin Anderson ładnie ogarł Murraya, który myślałem, że odpadnie dopiero z Djokerem albo Fedem, a tu taka niespodzianka. Z jednej strony wielka szkoda, bo zawalił mi kupon AKO, ale z drugiej strony lubię takie niespodzianki. Wawrinka to zacięty gracz, czasem musi przegrać seta, a nawet dwa, by móc powalczyć dalej. Anderson może i wygra to spotkanie, ale drogi łatwej ku temu na pewno nie będzie miał. Super serwis, dynamiczna gra - ale czy to wystarczy? Wszyscy wiemy jaki jest Staś i jak potrafi czasem biegać do każdej piłki. Jeśli siądzie serwis i jemu, widzę tu 5 setów. Moim zdaniem można pograć po takim kursie.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Finlandia 3 liga Zachód /
Godzina 17:00
Spotkanie - BK 46 : Grankulla IFK
Typ - over 5.5 gola
Kurs - 4.60 / Sportingbet
Lider 3 ligi Fińskiej Grankulla IFK w meczach wyjazdowych w tym kończącym się sezonie nie przegrał jeszcze ani jednego pojedynku ich bilans to 9-1-0 i bramki aż 31 strzelone i zaledwie 10 straconych doprawdy robi wrażenie natomiast goście w meczach u siebie też mają całkiem dobry bilans bo 6-3-2 i br. 19:14 tak więc na gola lub gole z ich strony liczę w dzisiejszym pojedynku tym bardziej że z liderem mają bardzo dobry bilans jeżeli chodzi o mecze z nimi u siebie 5-0-2 co prawda w tym sezonie dostali od Grankulli dosyć mocne lanie i tak w maju u siebie wynik 1:5 natomiast w lipcu w rewanżu 7:0 ale to ten sezon natomiast w poprzednim wygrali z nimi u siebie 3:2 tak więc widać że sporo goli pada pomiędzy nimi stąd mój wysoki over na to spotkanie !
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Koszykówka, EUROPA: EuroBasket - Pierwsza runda
Polska - Izrael, 09.09.2015 17:30
Typ: 2/2 (oczywiście można zagrać bezpiecznie czystą 2)
Kurs: 5,00 Unibet
Analiza:
Dziś znalazłem bardzo ciekawy kurs na podwójne zwycięstwo Izraela. Moim początkowym zamiarem było stawianie czystej dwójki, potem zastanawiałem się nad Handicapem -2,5 na Izrael ale jak zobaczyłem kurs na wygranie pierwszej połowy oraz meczu przez Izraelczyków postanowiłem właśnie ten typ zaproponować. Obydwa zespoły zaczeły bardzo dobrze ten Eurobasket. Polska wygrała z Bih czterema i z Rosją trzema punktami (czyli wszystkie mecze bardzo blisko). W ostatnim meczu z Francją nikt nie dawał im żadnych szans a mimo to uprzykrzyli im życie przegrywając tylko trzema punktami. Izrael natomiast zdecydowanie pokonał Finów bo aż 13 punktami ( a pamiętajmy, że w meczy Francji z Finlandią padła dogrywka), wygra z Rosja trzema oraz dosyć pechowo przegrał z Bih po dogrywce jednym koszem. Jak widać wszystkie mecze zarówno Polski jak i Izrael z Bih czy też z Rosją były na styku więc dziś pewnie będzie podobnie ale ja uważam, że to Izrael wyjdzie na prowadzenie i nie wypuści już tego prowadzenia do końca meczu. Polska w każdym meczu ma przestoje a dziś moim zdaniem Izrael to wykorzysta. Taki kurs biorę w ciemno bo według mnie na zwycięstwo powinien byc taki sam kurs jak na Polski dlatego postanowiłem to wykorzystać. PoWoDZeNia !!! ????


Zastanawialem się równiez nad typem na Warwinkę jednak cztery ostatnie porażki Warwinki z Andersonem całkowicie mnie zraziły....
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gacekkacek 6

gacekkacek

Użytkownik
Dyscyplina - Żużel, Elite League
Godzina 20:30
Spotkanie - Coventry Bees - Lakeside Hammers
Typ - Chris Harris powyżej 12 punktów
Kurs - 1.66
Analiza:
Dzisiaj w lidze brytyjskiej spotkanie wicelidera z drużyną zamykającą tabelę. Chris Harris na arenie międzynarodowej może nie zachwyca, ale w rodzimej lidze potrafi czasami uzbierać większą ilość punktów. Brytyjczyk jedzie na domowym torze, w jego drużynie jest zastępstwo zawodnika za Kylmäkorpiego, co już samo daje mu pewne 5 startów, a dochodzi do tego pewnie jeszcze 6 w nominowanym, jeśli będzie jednym z dwóch liderów swojej drużyny co jest bardzo prawdopodobne. Podsumowując 12 punktów w 6 biegach na domowym torze z ostatnią drużyną tabeli, czego chcieć więcej?

⛔ 100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EUROBASKET 2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Chorwacja
Typ: Nicolas De Jong under 9,5 pkt
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie ma tutaj innej opcji według mnie, Chorwaci spokojnie powinni sobie poradzić z Holendrami, natomiast linia na De Jonga jest dla mnie niezrozumiała w 100%. Chłopak odpalił jedynie w spotkaniu z Macedonią, gdzie zdobył 19 pkt, jednak w dwóch innych spotkaniach kolejno 4 i 6 pkt. Dzisiaj nie ma szans, żeby zrobił więcej niż 9,5 pkt. Mam to pobrane mocno i polecam także. Chorwacja wybije dzisiaj basket z głów i tak dobrze dysponowanej na tym turnieju reprezentacji Oranje.​
⛔ 100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gimnasia - Girona
Typ: Girona (ah -0,75)
Kurs: 3,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły spotkały się kilka dni temu w lidze segunda division gdzie gospodarze wyszli zwycięsko po wyrównanym spotkaniu 1:0. Dziś obstawiam Gironę bo mecz będzie rozgrywany na neutralnym boisku oddalonym z powodu prac remontowych, ponadto gospodarze mają pewne problemy kadrowe i jakoś mnie nie przekonują, goście na dzień dzisiejszy wyglądają znacznie lepiej i liczę na rewanż z nawiązką.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom