>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Referendum

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właśnie oglądam TVN i politycy przewidują, że będzie ok 10%. Buki dały 2 razy mniejsze linie, jak pisałem. To był bet roku ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
U mnie w gminie (ok. 10 tys) frekwencja wyniosłą 6,64%. Ładne kursy ustrzeliliście ???? Jakie limity były w STSie na te linie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
U mnie w gminie (ok. 10 tys) frekwencja wyniosłą 6,64%. Ładne kursy ustrzeliliście ???? Jakie limity były w STSie na te linie?
Na każdą linię prawdopodobnie ok 500zł, ale można było połączyć z czymś innym no i limit był tylko przy danym kursie, a codziennie był zmieniany. Do tego jak by pograć jeszcze w totolotku to i za 10 k można by było zagrać łącznie, ale zabrakło mi odwagi, żeby aż za tyle, ale i tak jak na siebie ostro przygrzałem.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała na swojej stronie internetowej cząstkowe wyniki niedzielnego referendum. Według nich frekwencja wyniosła zaledwie 7,48 proc.
????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
PO 33/51 okręgów
frekwencja w Polsce: 7.48%
JOWY 79.88%
FINANSOWANIE PARTII 16.44%
KORZYŚ PODATNIKA 94.22%
największe woj za JOWAMI: śląskie 82.92%
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Jak dla mnie linia na Jowy jest za wysoka i nie bedzie az 83 %
Tutaj sklaniam sie ku underowi @1,80✅✅ 79%

Finansowanie partii linia 89%
Hmmm. tutaj jest ciezki orzech do zgryzienie, niby logika mowi, ze powinni to spokojnie zrobic, ale czy tak bedzie ? Uwazam, ze do niektorych ludzi przemawiaja argumenty, o tym ze wtedy prywatne firmy beda za darmo lobbowaly w sejmie, no ale czy ci ludzie pojda na referendum ? Ciezko powiedziec.


Na korzysc podatnika 98%

Niby powinno byc 100%, ale dla mnie to jest pulapka, linia jest strasznie wysoka i nie uwazam by zostala spelniona, jak dla mnie bedzie max 95% , ano dlatego , ze bedzie duzo glosow niewaznych w tym pytaniu, bo ludzie ktorzy sie bardziej interesuja wiedza , ze te pytanie jest juz niewazne i albo nie oddadza glosu, albo obie kratki zakresla. Tutaj sklaniam sie tez ku underowi. @1,80
✅✅ 94%
Frekwencje sa dobrze wystawione i tutaj raczej no bety.

Sam uwazam , ze na 100% nie bedzie najwiekszej frekwencji w mazowieckim i granie tego po @2,10 nie ma najmniejszego sensu.
Brawo Bronek !! Przynajmniej nam zwyklym ludziom dales zarobic ;)

Oczywiscie brak jeszcze oficjalnych wynikow, ale nie powinno to zagrozic tym typom
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
hahah Unibet to jednak stan umysłu
Mi przyjęło tylko 425 zł na under ale to jest lokata lokat
Nie będzie nawet 30% a gdzi tu ma być 50% frekwencja?
Referendum 6 września frekwencja under 50% @ 2,00 Unibet ✅✅✅
Raczej peffką jest to @1,16 ✅ że ludzie zagłosują przeciw finansowania partii z budżetu. Wiadomo jaka jest mentalność ludzi &quot;TE ZŁODZIEJE JESZCZE Z MOICH PININDZY MAJĄ DOSTAWAĆ?&quot; nie ma na to mojej zgody ???? a że nie ma zgody na brak zgody to oczywiste.
Pomijam fakt że ludzie nie ogarniają że jakby nie było finansowania z budżetu to byłoby prawie tak wesoło jak na Ukrainie czy Białorusi i takie PO po 8 latach nigdy by już władzy nie oddało. Ale to nie jest ważne.

A zakład na frekwencję ponownie wycofany ????
Niech robią takie referendum co tydzień :grin:
W moim lokalu wyborczym frekwencja 3,6% ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
Rozumiem, że buki będą rozliczały jak będzie podana oficjalna frekwencja? Mam nadzieję, że będzie trochę wcześniej niż o 18:00
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
REFERENDUM:
Frekwencja ogólnopolska 24% - mniej/więcej kurs 1,80 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Frekwencja ogólnopolska 22% - mniej/więcej kurs 2,10 buk: STS WYSOKA STAWKA ✅✅✅
Postanowiłem jeszcze dodatkowo w to wejść.
Gorąco polecam granie na KAŻDĄ linię wystawioną przez buki
na under frekwencji. Macie jeszcze tylko ok 50 min. bo jest cisza wyborcza i mogą zdjąć te zakłady o północy. Przed chwilą przeczytałem &quot;rekomendacje&quot; różnych osób publicznych i wiele w ogóle na nie nie idzie. Wałęsa nie idzie np., ale też z PiSu nie idą. Jeśli w Polsce w normalnej sytuacji nie mamy za dużej frekwencji to co będzie teraz ? Nikt o tym nie mówi, nic się nie dzieje - kompletna CISZA. W 2014 do europarlamentu gdzie był 100 razy większy szum medialny było 22,3%.
Ludzie - kasa leży na ulicy, trzeba ją tylko wziąć co ja już zrobiłem, bardzo grubo.
Tak jak pisałem, jak ktoś zdążył to kasa leżała na ulicy po prostu do wzięcia. Linie były ustawione 2 razy za dużo. Widać, że na sporcie to oni się znają, ale speców od polityki nie mają. Niestety wydarzenia polityczne to promil w porównaniu ze sportem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Są oficjalne wyniki:
Frekwencja wyniosła 7,8 proc.
Według oficjalnych danych podanych przez PKW na pytanie czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu &quot;tak&quot; odpowiedziało 78,75 proc głosujących.
Pozytywnej odpowiedzi na pytanie czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa udzieliło 17,37 proc.
&quot;Tak&quot; na pytanie czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika odpowiedziało 94,51 proc. uczestniczących

Można się oficjalnie cieszyć. Wszystkie zakłady z referendum mam na plus
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Referendum 2015 - pytanie 2.(utrzymanie finansowania partii) Ponad 85% głosów przeciw - tak/nie NIE kurs: 2,15 buk: STS WYSOKA STAWKA
Uważam, że linie zostały ustawione za wysoko. 85% to jest bardzo dużo. Głównie zagrałem tak, dlatego, że PiS jest przeciwko temu więc nawet jak ostro nie będą brali udziału w kampanii referendalnej to część ich wyznawców może pójść tylko żeby zagłosować na NIE, a to już może wystarczyć do 15%. Finansowanie partii nie jest tak łatwą sprawą. Tak naprawdę dla budżetu to nie jest duży wydatek, natomiast pokusa kolesiostwa i układów w państwie gdzie i tak jest tego pełno; olbrzymia. Osobiście zgadzam się wyjątkowo w tej kwestii z PiS. Lepiej żeby zostało jak jest. To jest czysto populistyczne pytanie i wstyd mi, że mój Prezydent zrobił referendum z takim pytaniem. Populistyczne dlatego, że baba z rynku nienawidzi polityków, ale nie zastanawia się nad tym, że finansowanie partii z budżetu to wydatek ok 9zł rocznie na głowę każdego Polaka. Mogę dać tyle i mieć pewność, że byle mafiozo albo bankier nie przekupi posłów. We wszystkich środowiskach od PO i SLD do PSL są różne głosy w tej sprawie. Tylko kukizowcy tu tak będą głosowali, ale moim zdaniem nie pokryją linii 85% nawet biorąc pod uwagę, że pójdą w większości oni.
W sondażu Millward Brown dla &quot;Faktów&quot; TVN i TVN 24 z 24.08.2015 r. na to pytanie przeciw finansowaniu było 75%,, 6% nie wiedziało, a 19% było za dotychczasowym systemem. Więc nawet jak by policzyć niezdecydowanych w całości mamy 81% na TAK i cały czas linia jest pokryta.
edit// widzę, że kurs już spadł do 1,80 i powstała nowa linia 81%. Znowu przeze mnie ? Może mnie STS weźmie do konsultacji w sprawie zakładów politycznych ? :smile:
i to też na ✅✅✅
 
J 127

jester72

Użytkownik
Zresztą ja postanowiłem zagrać mini tasiemkę w Millenium połączoną z wyborami, więc i tak poczekam do 25X:
Frekwencja poniżej 25,5% ✅
Pytanie drugie o finansowanie partii - ponad 81,5% przeciw utrzymaniu - ✅
PO poniżej 26,5% - w grze
SLD więcej niż PSL - w grze
Razem z tego ako 6,88 po odjęciu podatku 6,05.
Dwa bety na plus, reszta w grze, ponadto na singlach frekwencja under oraz poniżej 98% na korzyść podatnika na plus, to samo co blady9mks, który podał i zagrał to wcześniej.
Wszystkim gratulacje z okazji wygranych, przed nami wybory parlamentarne a potem wakacje od polityki. Po takim blamażu frekwencyjnym nikt rozsądny nie zaryzykuje referendum. No chyba że ew. konstytucyjne.
 
Do góry Bottom