>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
W środowe południe piłkarze Motoru spotkali się w klubie i wyruszyli na Podkarpacie gdzie o godzinie 17:00 zmierzą się w Jarosławiu z miejscowym JKS-em. Po sobotniej wysokiej wygranej 6:1 z Izolatorem w drużynie Dominika Nowaka panują dobre nastroje. Praktycznie wszyscy piłkarze Motoru są do dyspozycji kadry szkoleniowej. Pod znakiem zapytania stoi występ Piotra Piekarskiego, który jeszcze kilka dni temu narzekał na uraz. Z uwagi na karę na boisku w Jarosławiu zabraknie najbardziej doświadczonego zawodnika – Piotra Karwana. Jest to jednak ostatni mecz kary i kapitan Motoru będzie dyspozycyjny w najważniejszym meczu rundy. Pozostali piłkarze są mocno podbudowani tym, że w ostatnim spotkaniu udało im się z łatwością zdobyć dużo bramek.
Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna Motoru. Przemawia za tym nie tylko fakt, że w ubiegłym sezonie żółto-biało-niebiescy dwukrotnie pokonali rywala, ale także to, że Motor radzi sobie zdecydowanie lepiej niż rywal z Podkarpacia, który do tej pory wygrał tylko jedno spotkanie i z dorobkiem pięciu punktów zajmują dwunastą lokatę. Nie mniej jednak gospodarze będą starali się za wszelką cenę zatrzymać punkty w Jarosławiu. W osiągnięciu tego celu ma pomóc zarówno doświadczony Mariusz Kukiełka jak i byli zawodnicy Motoru: Valerij Sokolenko czy Rafał Kycko.
Rozjemcą spotkania w Jarosławiu będzie Piotr Burak. Arbiter z Zamościa miał okazję prowadzić już mecze z udziałem Motoru. W ubiegłym sezonie były to spotkania w Chełmie gdzie Motor uległ Chełmiance 2:0, porażka 2:1 w Tomaszowie oraz remis ze Stalą Rzeszów 1:1. W tegorocznych rozgrywkach sędzia Piotr Burak gwizdał wygrane spotkanie z Karpatami 1:0. Czy podopieczni Dominika Nowaka wywiozą po raz kolejny z Jarosławia trzy punkty? O tym przekonamy się już niebawem. Początek spotkania o godzinie 17:00.
Z oficjalnego serwisu Motoru Lublin
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
3 liga kujawsko-pomorska-wielkopolska
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
Jak dla mnie murowanym faworytem jest tu Sokół, trzy mecze, trzy zwycięstwa, 11-0 w bramkach, bardzo mocna kadra, dobry trener. Co tu więcej mówić, Kleczew co roku bije się o mistrza 3 ligi, w tym sezonie będzie podobnie. Mają bardzo wyrównany skład, grający ze sobą długo. Pokonali do tej pory Świecie 2-0, Centrę 7-0 i ostatnio Pelikan Niechanowo 2-0. W dobrej formie strzeleckiej od początku sezonu jest Łukasz Cichos (mający kilka meczy rozegranych w Ekstraklasie w barwach Korony Kielce). Swarzędz po dwóch zwycięstwach przegrał ostatnio na własnym boisku 1-3 z Centrą. Unia to mocny zespół na własnym boisku, na wyjazdach już jest gorzej. Dla mnie tutaj będzie niespodzianką jak podopieczni A.Topolskiego stracą punkty.
Kleczew win @1.35 ✅ 4-1
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
W Sparcie dokonano wzmocnień w lecie, jednak jak narazie 1/6 punktów na pewno nikogo nie zadawala. Jutro będzie świetna okazja do podreperowania dorobku punktowego, bo zagrają z beniaminkiem Izbicą Kujawską, która przegrała wszystkie mecze, a w bramkach mają 1-11. Dla Izbicy to historyczny moment, bo pierwszy raz grają w 3 lidze, zbytnio się nie wzmacniali, grają tymi zawodnikami w większości co zrobili awans. W Brodnicy ambicje przed sezonem był wielkie, o ile w pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe z rezerwami Lecha 0-0, to ostatnio ulegli Polonii Środzie 3-0 (jednak Polonia na własnym boisku to b.mocna drużyna). Mobilizacja w Sparcie jest, moim zdaniem jutro na własnym boisku poradzą sobie z Kujawianką.
edit: dzięki @zikos, zagalopowałem się i zapomniałem, że jeden mecz przełożony.
Brodnica win @1.45 ✅ 6-1
Centra Ostrów Wlkp - KKS Kalisz
I tu teoretycznie najmniej pewny mecz, ale idę w kierunku KKS-u, która zaliczył falstart, przegrywając trzy pierwsze mecze. Centra to jedna ze słabszych ekip w tej lidze, wielkie problemy przed ligą, mieli nie wystartować wogóle, ale jakoś wszystko sobie ułożyli. Pierwsze dwa mecze zgodnie z planem porażki 0-3 z Niechanowem i 0-7 z Centrą. Ostatnio wygrali ze Swarzędzem 3-1, ale Unia podobno zagrała kiepskie spotkanie. Na pewno kadrowo KKS jest zespołem dużo lepszym, jednak dotychczas nie przekłada się to na zdobycz punktową. Kaliszanie przegrali 1-3 z Nielba, 0-1 z Jarotą i ostatnio z Wdą Świecie 0-1. KKS tracił w tych dwóch spotkaniach przegranych po 0-1 bramki na początku spotkania, które w jakiś sposób układały mecz. Z Nielbą popełniali dziecinne błędy. KKS stwarza okazje sobie w każdym meczu, jednak razi nieskutecznością. Okazja do pierwszych punktów w 3 lidze jest doskonała, ponieważ Centra jest na pewno w ich zasięgu. Moim zdaniem kwestią czasu jest kiedy KKS zacznie zdobywać regularnie punkty. Po takim kursie spróbuję pójść w ich zwycięstwo.

KKS Kalisz win @2.00 ✅ 1-3


Wszystkie kursy z STS-u.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Jarocin-Środa Wlkp 1 1,8 STS 2-0
Ja polecam typ na Jarotę Jarocin .Juz w poprzedniej rundzie spisywali sie bardzo dobrze i byli jedną z lepszych druzyn grających na tym poziomie.W tym sezonie rozpoczeli bardzo dobrze rozgrywki wygrawając w Kaliszu 2-1 ,pokonali także rezerwy Lecha i Elane po 1-0 .Duzo sie nie zmienil sklad z poprzednim sezonem i mysle ze z meczu na mecz powinni grac jeszcze lepszą piłkę ,widzialem ich mecz z Elaną na youtube,niezle to wygladalo.Co do graczy Polonii wygrali ostatnio ze Spartą 3-0 ale jakos ich gra z tego co widzialem mnie nie przekonuje .Kurs dobry dlatego skorzystam .
Co do podanych meczy od skols13 w pełni sie zgodze pod pierwszymi dwoma typami .Mała pomyłka jednak jest co do druzyny Sparty zdobyla 1pkt w dwoch meczach bo jeden zostal przełozony.W Brodnicy wielka motywacja na ten mecz.
Nie przekonuje mnie jakos typ na KKS Kalisz ,choc nie wiem na co stac tą druzyne.Dużo czytam tu ,ze skład Centry zmienil sie z poprzednim sezonem ,a z tego co widze w ostatnim meczu wystąpiło 8 zawodników z podstawowego skladu z tamtego sezonu ,wiec tak za duzo ich druzyna sie nie zmienila.
Sparta wygrała 7-1
Tu Jeszcze mała namiastka :
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Izolator osłabiony brakiem podstawowego i pewnego ogniwa w bramce, obecnie broni młodzieżowiec i nie radzi sobie zbyt dobrze( ostatnie mecze: w Lublinie Motor wpakował im 6 goli, w środe u siebie Karpaty strzeliły im 4 gole)
Biorac pod uwage iż Tomasovia dobrze gra u siebie kurs 2.40 w bumacherach naziemnych mnie osobiśce bardzo kusi ????
Tomasovia win 2.40
do tego chętnie dołoże typ na Chełmiankę w meczu domowym z Orłem Przeworsk, Chełmianka bez zwycięstwa, pora w końcu to zmienić w dodatku zespół ten dobrze gra u siebie(choć początek sezonu na to nie wskazue), w ostatnim meczu domowym pechowo stracili gola w 90 minucie co zabrało im zwyciestwo, teraz myślę że będzie wygrana i słaby Orzeł nie da rady
Chełmianka win 2.00

zagrane na sts.pl
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
3 liga lubelsko-podkarpacka
Karpaty Krosno - JKS Jarosław 2 6,04

Idę tutaj w stronę drużyny z mojego miasta. JKS po dobrym środowym spotkaniu z Motorem (w którym sędzia zabrał im 3 pkt) moim zdaniem wywiezie dzisiaj komplet z &quot;Miasta szkła&quot;. Drużyna jak wspomniał kolega wcześniej - spisywała się wyśmienicie w przedsezonowych sparingach, musi w końcu zacząć punktować (nie będę już tutaj się rozpisywał co zrobili sędziowie z województwa &quot;lubelskiego&quot; w meczy z Orlętami i Lewartem) .Jarosławianie dysponują składem, którym mogą w tej lidze wygrać z każdym czy to u siebie czy to na wyjeździe. Przeciwnik nie tak mocny jak w ubiegłym sezonie więc i doskonały mecz na przełamanie i udowodnienie kibicom i &quot;znawcom&quot; ze będziemy szli w górę tabeli. Kurs na ten mecz to jakieś jaja (1,35 na Krosno!), moim zdaniem mocno zaniżony w stronę krośnian.
Motor Lublin - Stal Rzeszów 2 2,83
Drugi mecz , który dzisiaj daje to hit kolejki drużyn które prawdopodobnie będą walczyć o baraże o wejście do 2 ligi. idę tutaj stronę gości. Stal to moim zdaniem najlepsza drużyna w tej lidze w składzie z takimi graczami jak Szeliga, Baran, Prędota... udowodnia dzisiaj że są mocniejsi niż Motor. Nie wiem kto będzie arbitrem tego spotkania , jeśli będzie sprawiedliwy rzeszowianie wywiozą dzisiaj z Lublina komplet.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
3 liga lubelsko-podkarpacka

Karpaty Krosno - JKS Jarosław 2 6,04


Idę tutaj w stronę drużyny z mojego miasta. JKS po dobrym środowym spotkaniu z Motorem (w którym sędzia zabrał im 3 pkt) moim zdaniem wywiezie dzisiaj komplet z &quot;Miasta szkła&quot;.

Motor Lublin - Stal Rzeszów 2 2,83
Nie wiem kto będzie arbitrem tego spotkania , jeśli będzie sprawiedliwy rzeszowianie wywiozą dzisiaj z Lublina komplet.
widzę że typy coś &quot;nie pykły&quot;, na następny raz polecam oprzeć analizy nie tylko o sędziów i pretensje do nich. Pozdrawiam
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
3 liga Pom. - Zachodniopom.
KS Chwaszczyno - Chemik Police⛔ 1-3. Totalna kompromitacja.
Typ: 1 @1.80 STS

Analizę pisze już dziś, bo do soboty mogę nie mieć czasu. Ogólnie to sytuacja wygląda tak. Po tym braku skuteczności o którym pisałem tu. W Kartuzach padła jedna bramka po 5 celnych strzałach. Chwaszczyno gol po silnym strzale z 25 metrów, ale znowu była patola w obronie bo, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z boku boiska piłka odbiła się od ręki Dampca i sędzia wskazał na wapno. Dariusz Grubba, choć wyczuł intencje Sidora, nie miał szans wobec precyzyjnego strzału. I to było na tyle, aby wspomnieć co się ciekawego tam działo. Bo I połowa była nudna, druga nie wiele lepsza, ale to znowu Chwaszczyno napierało na rywala, ale co z tego skoro Przemysław Duda w niezłej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką? W końcówce Piotrowski mógł zapewnić KS-owi komplet punktów. Centra w pole karne, napastnik był bez krycia, wystarczyło dobrze przycelować... Piłka przeleciała tuż obok bramki. Widać praktycznie to samo co było gdy grali u siebie starają się stwarzają sytuacje, tylko ni jak ich nie potrafią wykorzystać. Teraz w sobotę zmierza się z Chemik Police z którym to jak się mówi mają rachunki do wyrównania. Chemik w tym sezonie słaby jak nigdy tylko 1 punkt. W 1 kolejce Lechia wbiła im 2-0. W 2 kolejce przegrali 2-1 ze Szczecinem, ale co to był za mecz! Już w 2 minucie karny dla Szczecina i gol. Od 12 minuty Szczecin grał w dziesiątkę. Listkiewicz wyleciał z boiska za kopnięcie rywala w twarz. Ok chemik wyrównał,ale po takim zamieszaniu że bania mała. Żeby było weselej chemik przez cały ten mecz przeważał i miał sytuacje bramkowe, ale tak jak Chwaszczyno skuteczność fatalna. żeby było weselej pod koniec meczu Krzysztof Filipowicz zmarnował karnego. Poszła kontra Szczecin strzelił drugiego gola i mecz zakończył się 2-1. I w 3 kolejce jest remis 1-1 z Kaszubią, która też dobrze nie gra. W I połowie znowu Chemik kilka fajnych akcji przeważał i co? Nic skuteczność fatalna. Druga połowa spokojnie rożny dla gości, dobrze wykonany i gol dla Kaszubi. No to chemik ruszył jak dzik w żołędzie masa akcji większość zmarnowana, no ale jest ta jedna upragniona bramka. Sam na sam wykorzystał debiutujący Daniel Jałoszyński. Chemik nie przystopował i ruszył z kopyta, ale znowu skuteczność tragedia, albo jak już poleciało w światło bramki to na posterunku dobrze sprawował się bramkarz. Już tak kończąc oba zespołu mają ogromny problem ze skutecznością, no stwarzają okazje, ale wykończyć nie potrafią. Z tym że Chwaszczyno to charakterne chłopaki i mimo że z Cartusią byli skazani na porażkę to jednak chcieli utrzeć nosa byłemu trenerowi. Poniekąd się to udało remis 1-1 był zasłużony. Jednego jestem pewien że w sobotę znowu mają rachunki do wyrównania a to oznacza walkę na boisku i chłopaki będą walczyć o piłkę i będą biegać. Cieszy też forma Przemysława Dudy i Łukasza Beyl&#39;a. Ja idę tym tropem że Chemik po znowu długiej drodze spędzonej w autokarze nadal nie będzie skuteczny pod bramką rywali. Nie umieli wygrać meczu który praktycznie cały grali w 10, dali sobie wbić gola od słabej Kaszubi, a Chwaszczyno nie odpuści to jest pewne. Mam nadzieje że się przebudzi a razem z nim Mateusz Łuczak.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Sokół Sieniawa - Motor Lublin 2 @1,45 ⛔
Brawo dla kolegów którzy rzucili kontrargumenty. Jednak III liga i niskie kursy się nie dodają

Kurs może niski, ale raczej oddający siłę rażenia obu drużyn. Gospodarze w tym sezonie to drużyna własnego stadionu, choć ostatni wyjazdowy remis w Rzeszowie musi wywołać respekt. 8 punktów, z czego 7 wywalczone na własnym obiekcie z drużynami średnio-słabymi, co widać po tabeli: 2 zwycięstwa z Orłem i Orlętami i remis z Lewartem. Na wyjazdach, poza wspomnianym remisem na Resovii piłkarze z Sieniawy przegrali 2 pozostałe spotkania. Ogólnie rzecz biorąc spoglądając na wyniki można powiedzieć że grają swoje. To taka drużyna na środek tabeli, może lekko niżej. W poprzednim sezonie jako beniaminek zajęli wysokie 6 miejsce, no ale tak często bywa z zespołami które awansowały, że początek ligi jadą na dużej ambicji, potem przychodzi szara rzeczywistość ligowa.
Motor to chyba główny faworyt ligi. W Lublinie zapanowała znowu moda na Motor, co potwierdza frekwencja na trybunach. Ostatnio w meczu na szczycie ligi ze Stalą na Arenie zasiadło prawie 4 tysiące osób - jak na III ligę kapitalna sprawa. Piszę że to faworyt, głównie w sensie ambicji i [chyba] finansów. Bo tak jak wspomniałem miasto nie po to bawiło się z takim stadionem, żeby teraz regularnie Motor miał grać w czwartej klasie rozgrywkowej. Personalnie Motorowcy mają podobny skład do Stali czy Karpat. W ostatnią sobotę na Arenie piłkarze trenera Dominika Nowaka rzucili się od początku na Stalowców jakby grali o życie. Do tego trener niezwykle żywiołowy, dużo podpowiada, krzyczy do swoich zawodników. Motor zaliczył jedną wpadkę: z Tomasovią poległ 0-1. Poza tym wygrał z Karpatami, wysoko odprawił mający dobry skład Izolator 6-1 czy wyszarpał zwycięstwo 2-1 nad JKS-em, a także jak wspomniałem również w końcówce wygrał z rzeszowską Stalą. Widać że jest tam moc i wiara w awans. Jedynie na czym mogą się przejechać Motorowcy to zbyt duże oczekiwania środowiska, z którymi mogą sobie nie poradzić. No ale, presja w 4 lidze? Trochę dziwnie to brzmi ;)
Wobec powyższych rozważań myślę że Lublinianie nie popełnią błędów z Tomaszowa czy Jarosławia (tam się udało je naprawić w końcówce) i wygrają w niedzielne popołudnie starcie z Sokołem.
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Sokół Sieniawa - Motor Lublin 2 @1,45

Kurs może niski, ale raczej oddający siłę rażenia obu drużyn. Gospodarze w tym sezonie to drużyna własnego stadionu, choć ostatni wyjazdowy remis w Rzeszowie musi wywołać respekt. 8 punktów, z czego 7 wywalczone na własnym obiekcie z drużynami średnio-słabymi, co widać po tabeli: 2 zwycięstwa z Orłem i Orlętami i remis z Lewartem. Na wyjazdach, poza wspomnianym remisem na Resovii piłkarze z Sieniawy przegrali 2 pozostałe spotkania. Ogólnie rzecz biorąc spoglądając na wyniki można powiedzieć że grają swoje. To taka drużyna na środek tabeli, może lekko niżej. W poprzednim sezonie jako beniaminek zajęli wysokie 6 miejsce, no ale tak często bywa z zespołami które awansowały, że początek ligi jadą na dużej ambicji, potem przychodzi szara rzeczywistość ligowa.
Motor to chyba główny faworyt ligi. W Lublinie zapanowała znowu moda na Motor, co potwierdza frekwencja na trybunach. Ostatnio w meczu na szczycie ligi ze Stalą na Arenie zasiadło prawie 4 tysiące osób - jak na III ligę kapitalna sprawa. Piszę że to faworyt, głównie w sensie ambicji i [chyba] finansów. Bo tak jak wspomniałem miasto nie po to bawiło się z takim stadionem, żeby teraz regularnie Motor miał grać w czwartej klasie rozgrywkowej. Personalnie Motorowcy mają podobny skład do Stali czy Karpat. W ostatnią sobotę na Arenie piłkarze trenera Dominika Nowaka rzucili się od początku na Stalowców jakby grali o życie. Do tego trener niezwykle żywiołowy, dużo podpowiada, krzyczy do swoich zawodników. Motor zaliczył jedną wpadkę: z Tomasovią poległ 0-1. Poza tym wygrał z Karpatami, wysoko odprawił mający dobry skład Izolator 6-1 czy wyszarpał zwycięstwo 2-1 nad JKS-em, a także jak wspomniałem również w końcówce wygrał z rzeszowską Stalą. Widać że jest tam moc i wiara w awans. Jedynie na czym mogą się przejechać Motorowcy to zbyt duże oczekiwania środowiska, z którymi mogą sobie nie poradzić. No ale, presja w 4 lidze? Trochę dziwnie to brzmi ;)
Wobec powyższych rozważań myślę że Lublinianie nie popełnią błędów z Tomaszowa czy Jarosławia (tam się udało je naprawić w końcówce) i wygrają w niedzielne popołudnie starcie z Sokołem.
Kompletnie sie nie zgadzam... Osobiście przestrzegam grać na Motor, dlaczego?? Sieniawa dobrze gra u siebie, Motorowi poza Lublinem nie za dobrze idzie..
Do tego analiza Sokoła z poprzedniego sezonu, 6 lokata bardzo dobry wynik, do tego ten zespół się wzmocnił, ten zespół urwie punkty wielu drużynom co ostatnio pokazał na Resovii.
Co do tego posta, Motor wygrał z Karpatami a był słabszy na boisku, Izolator nie ma za dobrego składu, w składzie broni młodzieżowiec który delikatnie rzecz mówiąc co w leci w światło bramki to wpuści do bramki. W Jarosławiu sie im troche fartneło.
Na weekend z 3 ligi lubelsko-podkarp. zagram
JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lub. 1 1.65
Jarosławianie troche poniże oczekiwań, zespół zrobił latem pare ciekawych transferów,narazie mieli ciężki terminarz, pokazali że potrafią grać u siebie w meczu z Motorem i na Karpatach Krosno.
Do tego u siebie na 3 mecze w tym sezonie 2 remisy i 1 porażka a wiec idealny moment aby się odblokować.
Do tego w sumie można zagrać Wólczankę Wólkę Pełkińska w meczu z Lewartem Lubartow (1.40) chociaz troche niski kurs,ale zagram mimo tego.
Reszty meczy w lidze bym nie ruszał. ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
3 liga Pom. - Zachodniopom.
KS Chwaszczyno - Chemik Police⛔ 1-3. Totalna kompromitacja.
Typ: 1 @1.80 STS
To co Chwaszczyno odwalało wczoraj to patola roku.:-| Wyjdź na prowadzenie w 21 minucie, dwa stwarzaj sobie sytuacja bramkowe, ale ich nie wykorzystuj. By w 39 stracić gola. No i znowu stwarzaj sytuacje, ale po co je wykorzystywać?:grin: By w końcówce sobie odpuścić grę bo po co skoro mamy remis? Chemik mądry zespół dwie dobre akcje dwie bramki odpowiednio w 88 i 91 minucie. Sorry, ale z taką grą Chwaszczyno się nie utrzyma i to jest smutny fakt. W następnej kolejce grają z ostatnim w tabeli Gryfem Słupsk, który strzelił tylko 1 bramkę! Zobaczymy czy tam coś ugrają.
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Kompletnie sie nie zgadzam... Osobiście przestrzegam grać na Motor, dlaczego?? Sieniawa dobrze gra u siebie, Motorowi poza Lublinem nie za dobrze idzie..
Do tego analiza Sokoła z poprzedniego sezonu, 6 lokata bardzo dobry wynik, do tego ten zespół się wzmocnił, ten zespół urwie punkty wielu drużynom co ostatnio pokazał na Resovii.
Co do tego posta, Motor wygrał z Karpatami a był słabszy na boisku, Izolator nie ma za dobrego składu, w składzie broni młodzieżowiec który delikatnie rzecz mówiąc co w leci w światło bramki to wpuści do bramki. W Jarosławiu sie im troche fartneło.
Na weekend z 3 ligi lubelsko-podkarp. zagram
JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lub. 1 1.65
Jarosławianie troche poniże oczekiwań, zespół zrobił latem pare ciekawych transferów,narazie mieli ciężki terminarz, pokazali że potrafią grać u siebie w meczu z Motorem i na Karpatach Krosno.
Do tego u siebie na 3 mecze w tym sezonie 2 remisy i 1 porażka a wiec idealny moment aby się odblokować.
Do tego w sumie można zagrać Wólczankę Wólkę Pełkińska w meczu z Lewartem Lubartow (1.40) chociaz troche niski kurs,ale zagram mimo tego.
Reszty meczy w lidze bym nie ruszał. ????
Dzieki ????
Słuchać sie,słuchać narazie bez błędnie w 3 lidze lub-podkrp ????
Co na środę ?? Narazie nie widze nigdzie kursów, ale powinno być Orlęta Radzyń - Orzeł Przeworsk 1.
(był kurs 1.85)
Do tego prawdopodobnie Tomasovia-Stal Rzeszów 2, (był kurs 1.42)
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno✅ 2-3, wygrali, ale styl fatalny.
Typ: 2 @1.85 STS

Już dwa mecze typowałem i dwa były na ⛔ powód był jeden bardzo prosty. Nieumiejętność wykorzystywania sytuacji i karnych! Ale teraz jadą do Słupka, który jest ostatni w tabeli i strzelił tylko 1 gola! Chwaszczyno to mimo że ma masę, akcji a nie umieją ich wykorzystać to pięć bramek wturlali. H2H na korzyść Chwaszczyna W Chwaszczynie padł wynik 3:2, zaś w Słupsku 0:1. Krótko, jeżeli jutro Chwaszczyno tego nie wygra to nie wygra tez niczego innego i śmiało będzie można uderzać przeciwko nim w kolejnych meczach. Jutro jest dzień weryfikacji, jeżeli nie pykną tak słabego Gryfa, nie pykną też nikogo innego, a trener Maciej Cieślik out.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chwaszczyno - W. Pelplin⛔ 2-1
Typ: 2 @2.00 STS

Dobra seria beniaminka dobiegła końca. Po trzech zwycięstwach najpierw przyszedł remis, a teraz pierwsza porażka w sezonie. Tylko że Wierzyca straciła gola w 90 minucie po karnym, głupi błąd i zapłacili sporą cenę. Tak nie ma dużo co pisać w ostatnim meczu to Wierzyca dominowała rywala, większe posiadanie piłki, więcej akcji. Tylko ten jeden błąd w końcówce tyle ich kosztował. Chwaszczyno wygrało ostatnio 2-3 z ostatnim w tabeli Gryfem Słupsk, ale w tamtym meczu Gryf strzelił więcej goli niż przez cały sezon! Co lepsze to Gryf dwa razy wychodził na prowadzenie, a Chwaszczyno o dziwo nie robiło tylu sytuacji co ostatnio. Jednak zabawa dopiero się zaczyna. W 72. minucie faul bramkarza Gryfu w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, a Michałowi Kędzi pokazał czerwoną kartkę. Do bramki musiał wejść zawodnik z pola, gdyż przed tygodniem czerwoną kartkę obejrzał drugi bramkarz - Kamil Gołębiewski. Do rzutu karnego podszedł Byczkowski, trafił, fatalna seria Chwaszczyna przerwana. Był remis i jeszcze 20 minut spotkania, gdzie rywal grał w osłabieniu i z zawodnikiem z pola w bramce. I co? Jedna wielka kupa Chwaszczyno nie umiało tego wykorzystać dopiero 6 min przed końcem dostali karnego, Byczkowski po raz drugi i po raz drugi trafił. Chwaszczyno naprawdę ostatnio radzi sobie coraz gorzej, do tego forma KS u siebie... Dwa mecze w Chwaszczynie i dwie porażki. Czyżby do trzech razy sztuka? Śmiem wątpić. Obecna seria spotkań bez zwycięstwa, liczy już sześć meczów, w których zdobyli tylko jeden punkt.
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
KKS 1925 Kalisz - Pelikan Niechanowo 19 września, 18:00
Typ 1 @2,00 Fortuna
Goraco polecam ten typ. Kalisz wreszcie odbudowal sie od 3 meczy jest niepokonany. Od poczatku wrzesnia trenerem jest Andrzej Paszkiewicz ktory przyszedl z Hutnika Krakow. Trzeba przyznac ze facet ma glowe na karku, swietne podejscie do tematu. Chlopaki wreszcie tworza trzon i graja taktycznie. Pelikan rozpoczal sezon bardzo dobrze jednak teraz zlapali zadyszke.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
3 liga małop.- świętokrz.
KSZO Ostrowiec - Hutnik Kraków ✅ 2:0
Typ: 1 1.42 totolotek
Dziś o godzinie 16 w Ostrowcu zostanie rozegrana ósma ligowa kolejka 3 ligi. Hunicze derby zawsze dostarczają wiele emocji i tak dziś zapewne też będzie. Gospodarze to obecny lider tej ligi z bilansem 6 zwycięstw 1 remis i żadnej porażki. Bilans bramkowy 17-2. W sześciu na siedem meczy nie stracili żadnej bramki. Wszystko wygrywają pewnie do zera. Przed sezonem doszło do sporych zmian w zespole KSZO. Przybyło kilku ciekawych zawodników i bardzo dobry trener z Wisły Sandomierz Tadeusz Krawiec, który w zeszłym sezonie wygrał ligę z Wisłą. W bardzo dobrej formie jest także obecny lider klasyfikacji strzelców Czajkowski, który w ostatnim meczu w Ostrowcu strzelił hat tricka głową.
Hutnik natomiast zajmuje 11 lokatę z bilansem 3-1-3. Na wyjeździe nie wiedzie się im najlepiej (Bilans 1-1-3).
Oglądając mecze KSZO zauważyłem mocną poprawę z porzednim sezonem i w tym sezonie stawiałem na nich i się nie zawiodłem i liczę że się dziś też nie zawiodę. W tym sezonie ogólnie polecam stawiać na zwycięstwa KSZO.
W sts kurs na KSZO jest 1,27 a jeszcze wczoraj był 1,4. W totolotku znalazłem 1,42 na gospodarzy i polecam dorzucić ten typ do kuponu.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ostrovia X2 @ 3.45 STS 3 lig kuj-wlkp ⛔ 1:0, wielki pech, bo Ostrovia wiele sytuacji
Po takim kursie, to typ petarda na dzisiaj, nawet z podatkiem w naziemnym. Jarota to sensacyjny lider. Kłopoty w okresie przygotowawczym, głównym powodem były i są nadal w Jarocinie pieniądze. Jak dla mnie skład Jaroty to jedynie środek tabeli, dlatego bardzo dziwią mnie wyniki zespołu z Jarocina. Ostrovia bardzo słaby początek sezonu, choć porażki prócz Niechanowo były minimalne. Skład Ovii z zeszłego sezonu niczym praktycznie się nie różni, a tym składem zaszli bardzo daleko w Pucharze Polski, eliminując m.in. Cracovię i parę innych klubów z lig centralnych. Reyer, Wiącek, Rusek, Giecz, Kempiński, Szymanowski, Błaszczyk to naprawdę solidny skład jak na 3 ligę i moim zdaniem zespół z Ostrowa będzie piął się w górę tabeli. W zespole Ostrovii zabraknie tylko dziś Michalskiego, który jest już jakiś czas kontuzjowany. Mega value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom