>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Oglądałem kawałek meczu Kanadyjki i powiem tylko tyle, że pomimo zwycięstwa nad Riske osobiście odpuściłbym stawianie na Kanadyjkę. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że w tym sezonie nie nastąpi cudowne odrodzenie Bouchard i moim zdaniem są duże szanse na to, że nie podoła nawet Hercog. Zresztą spadki na Polone mówią same za siebie.
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
W pewnym sensie popieram zdanie &quot;Crisoo&quot;.
Eugenia nie jest w stanie odbudowac formy tak szybko, ale trzeba brac pod uwage ze naprawde prezentuje sie duz lepiej.
Polona zaczeła duzo wczesniej udzial na Hardzie, lepiej poznala nawierzchnie, i bilans z drugiej polowy sezonu to 10-4. Calkiem ciekawyb zatem.
Uwazam jednak ze Kanadyjka podejmie walke i seta powinna urwac.
Moj typ:
over 2,5 seta - 2,25 ???? ???? ????
Bet365
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
GIENIA na szlemach koncentruje się najbardziej, kiedy ma się nieodbudowac jak nie na US OPEN tymbardziej kiedy rywalki bez formy, Riske jest dużo lepsza od Hercog a Itak nienawiazala walki...jeszcze kilka miesięcy temu w podobnych spotkaniach Gieni kurs na Kanadyjke byłby maks 1.3
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
GIENIA na szlemach koncentruje się najbardziej, kiedy ma się nieodbudowac jak nie na US OPEN tymbardziej kiedy rywalki bez formy, Riske jest dużo lepsza od Hercog a Itak nienawiazala walki...jeszcze kilka miesięcy temu w podobnych spotkaniach Gieni kurs na Kanadyjke byłby maks 1.3
Warto dodać, dla tych co nie oglądali, że Bouchard wczoraj podczas drugiego seta korzystała z przerwy medycznej- coś ze stopą .
Po interwencji sprawiała wrażenie jakby nic jej nie dolegało.Mimo to proponuje uważać jeśli gracie za dużą stawkę . :zoltakartka:
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Mattek-Vandeweghe 2 @1.5
Po tym co zobaczyle mw meczu Vnadeweghe ze Stephens t ozdecydowanei na Coco. Zdomiowala Steohens mloda Amerykanka, moc jest. Mattek gra z dzika karta, a ma wrazenei ze moze kroi sie lepszy wynik dla juniroskiej zwyciezczycni US Oepn swego czasu.
Allertova-Vinci 2 @1.3
Vinci mi zaimponowala sowja postawa w Montrealu przede wszystkim. Po raz pierwszy chyab w tym sezonei grala na miare oczekiwac, jest po stronei Wloszki kilka fajnych wynikow na US Open, wiec zakladam wygrana Vinci.
 
M 127

matand

Użytkownik
Ja bym uważał z graniem na Vinci, szczególnie po takim kursie. Sam pójdę coś w stronę Allertovej. Czeszka w 1 rundzie dość niespodziewanie wygrała z Suarez-Navarro i to bez straty seta. Meczu nie widziałem, więc nie wiem czy taki wynik jest efektem dobrej gry Denisy czy bardzo słabej Hiszpanki, jednak ja dość mocno cenię Allertovą i myślę, że nie jest bez szans w meczu z Vinci. Kurs w okolicach 3,8 (comeon) to IMO value.
Bezpieczniej handicap gemowy +4,5 (2.0).

Pierwszy typ, na Vandeweghe jak najbardziej podzielam.
 
E 110

ericsson18xp

Użytkownik
Bouchard E. vs Hercog P. typ 1 kurs 2.10 sportingbet.com 6:3 6:7 6:3 ✅✅✅

Gienia(25WTA) gra dziś na korcie centralnym z Hercog(64WTA),mecz pod wielką presją zwłaszcza dla kanadyjki która stara się odbudować dawną formę a Hercog na pewno nie jest w stanie się przeciwstawić gdy Bouchard będzie w gazie,kanadyjka w ostatnim meczu wydawała się bardzo skoncentrowana bardzo dużo wszechstronnych zagrań,kurs na pewno kuszący, nie będe pisał o suchych statystykach bo po prostu nie ma oczym pisać ????

Stawka 300zł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Konjuh win @1,65 Pinnacle Sports⛔ A mówiłem sobie nie graj WTA
Ja tutaj widzę zdecydowane zwycięstwo Any.
Konjuh jest dużo lepszą zawodniczką, jest w fenomenalnej formie,a pierwsze spotkanie wygrała łatwo w 2 setach.
Miała 5 wygranych w ostatnich 10 starciach i (7/9 na twardych kortach )
Jest wszechstronną zawodniczką co pokazuje jej wygrana turnieju w Nottingham w tym roku ( trawa ) z Niculescu.
A warto zaznaczyć że, ma zaledwie 18 lat.
Jednak nie przeszkadza jej grac i wygrywać z lepszymi od siebie tenisistkami.
Oglądałem jej ostatni pojedynek i muszę powiedzieć że, na + w jej grze na pewno idzie dobry serwis oraz nienaganna technika.
Jej rywalka ma również 18 lat, ale nie dorasta do umiejętności swojej rywalki.
Ma szczęście żeby być tutaj, dostała się do turnieju głównego jako lucky loser, ale dziś jej przeciwnik jest na o wiele wyższym poziomie.
To że, pokonała Gavrilova o niczym nie świadczy. Rosjanka ostatnio po prostu gra fatalnie!! Dlatego nie sugerował bym się jednym pojedynkiem.
Nie można jej odmówić że, ma chęć walki jednak różnica między Konjuh a nią jest dość wyraźna.
Warto dodać że, choć jest w wieku swojej rywalki to jednak psychicznie jest słabsza, niejednokrotnie po słabszym okresie w grze po prostu odpuszczała dalszą cześć seta!
Każdy jej błąd przy własnym serwisie bd. odczuwać natychmiastowo poprzez kontrę rywalki.
Kwestią czasu jest moment kiedy Ana ją złamie.
Dziś jest bez szans....
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzisiaj lecimy z kobiet betami na Hercog, ktora dzis powinna &quot;utalentowana&quot; Bouchard wyrzucic z US. Kurs 1.7 ???? Wczoraj mozna bylo zlapac nawet po kursie 2.2. Hercog juz wiele razy udowadniala ze grac w tenisa potrafi. Bouchard zagrala dramat w meczu z Vinci w poprzednim turnieju, jest w slabej formie i wg mnie bardziej regularny tenis Hercog dzis wystarczy.
WYNIK: 6:3 6:7 6:3 Bouchard ⛔ Lepsza gra Genie. Zaskoczenie, ze tyle pilek trafialo w kort po jej zagraniach.

Kolejnym typem jest over gemowy Radwanskiej. Over 17.5 gema po kursie 1.95 jest niezlym prezentem od bukow. Linette stac na wygranie 6 gemow z Radwanska. Zreszta Agusia nie jest w takiej formie jak na Wimbledonie wiec moze jakis secik dla Linette nawet moze byc. Wygrac jej bedzie ciezko ale to jest kobiecy tenis i Aga czasem potrafi zagrac kaszane. Wszystko jest mozliwe wiec najpewniej w tym meczu zagrac over gemowy.
WYNIK: 6:3 6:2 Radwanska. Zabraklo jednego gema. :-( ⛔

Kolejnym fajnym typem jest Kasatkina. Kurs 2.5. Zagra z Konjuh, ktora ostatnio jej w slabej dyspozycji i opiera swoj tenis na bombach FH iBH. Jak ma dzien i trafia wszystko jest trudna rywalka, lecz ostatnio nic nie trafia i jej gra to dramat. Pierwsza runde przeszla pokonujac Maria, ale kto to jest Maria, przecietna zawodniczka, ktora jeszcze wiecej wyrzuca pilek na aut niz jej rywalka. Kasatkina odprwila Gavrilova, nie ogladalem meczu ale Gavrilova ostatnio tez pod forma. Wygrana rosjanki mnie zaskoczyla i mysle,ze podbudowana ta wygrana plus to ze Konjuh pewnie znow zagra kaszane przechyli zwyciestwo w jej strone.
WYNIK: 6:4 6:4 Kasatkina ✅

Zdziwila mnie wygrana lekko Coco, choc widac juz bylo po Stephens zmeczenie po amerykanskim cyklu turniejow przed US. Coco przegrywala jak leci a tu prosze szybkie latwe 2:0. Mattek Sands jest grozna jak trzyma pierwszy serwis, ataki do siatki etc ale dzis mocna silowa gra Coco powinna wystarczyc na Bettanie. Stawiam na Vandeveghe, kurs maly ale po 1.5 mozna brac.
WYNIK: 6:2 6:1 Mattek Sands. ⛔ Solidna gra Bettanie i koszmarny, patologiczny tenis Coco. Cala Coco.

Uwazalbym na Dodin. Pokonala Jankovic ale gra z jakims urazem. Cala prawa noga zabandazowana. Swietna gra z Jelena ale czy dzis podmeczona, z lekka kontuzja ogra Duque Marino. Nie wiem. Stawiam na Marino po kursie 1.5 i licze ze kontuzja da sie we znaki.
WYNIK: 6:1 5:7 6:2 Duque Marino ✅

Mloda amerykanka Davis dzis tez nie jest bez szans. Makarova juz swoje lata ma. Swoj tenis opiera na serwisie i niezlym forhandzie, lecz jak dzis serwis nie bedzie siedzial jak wczoraj Safarovej plus doping kibicow i ambitna gra amerykanki to kto wie. Typuje over 19.5 gema po kursie 1.8. Dla odwaznych wygrana Davis po kursie 4.5.
WYNIK: 6:1 6:2 Makarova ⛔ Spodziewalem sie lepszej gry amerykanki...

Aha i faworyt turnieju Bencic jak dla mnie. Nie zrobila bledu jak przed Wimbledonem, troche odpoczela i jej regularny mocny tenis moze zagrozic Serenie nawet. Dobrze by bylo, jakby przeszkodzila amerykance w zdobyciu Karierowego ZLotego jak Zloto ???? szlema. Tylko ona Bencic moze ja pokonac i mocno w to wierze. Bencic ma charakter. Halep jakby miala takie zaparcie i wiare w sukces tez by mogla wiecej osiagnac. Brak Halep charakteru w waznych momentach tzw charakter zwyciezcy, ktory ma Nadal, Federer, Djokovic, Serena, Kvitova i teraz widze to u Belindy. Dla mnie czarny Kon turnieju i wielka faworytka. Kto sie nie zgadza niech poczeka na starcie jej z Serena w bodaj cwiercfinale lub polfinale turneju, chyba cwiercfinal. pzdr ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Errani wygra z Ostapenko 1.2
Kurs maly ale do jakiegos tripelka idealny. Errani regularna do bolu, niezla gra jak na hard cort w jej wykonaniu ostatnio. O Ostapenko duzo nie moge powiedziec bo zadnego jej wystepu nie ogladalem, ale widzialem Sare i jej tenis dzis powinien na Ostapenko wystarczyc, nie mowiac o doswadczeniu w imprezach tej rangi.
WYNIK: 0:6 6:4 6:3 Errani ✅ . Nie stawialbym w kolejnej rundzie na Errani, kiepski mecz z jej strony mimo wygranej...

Muguruza wygra z Konta 1.40
Muguruza ostatnio nie najlepsza forma ale nie raz udowadniala, ze grac potrafi. Konta ostatnio sporo meczow na hardzie wygrala w mniejszych turniejach ze slabszymi rywalkami ale jednak idzie od zwyciestwa do zwyciestwa. Konta wygrala z nia po 3 setach na trawie bodaj Eastbourne wiec nie wykluczone ze mozemy ujrzec dzis znow walke i 3 sety i stawiam ze tym razem zwyciezca okaze sie Muguruza.
WYNIK: 7:6 6:7 6:2 Konta. ⛔ No to sobie ponad 3h pograly i jednak Konta lepiej to wytrzymala fizycznie i psychicznie.

Tsurenko wygra z Lepchenko 1.45
Zdecydowanie ide w strone ukrainki Tsurenko. Swietny wystep z Lucie. Jak zagra tak agresywnie jak z Lucie, z Lepchenko tez powinna sobie poradzic.
WYNIK: 7:6 6:2 Lepchenko. ⛔ Nie ogladalem meczu ale Tsurenko musiala zagrac fatalnie, choc moze Lepchenko zagrala swietnie, cale WTA.

Halep vs Bondarenko Over 17.5 gema 1.80
Simona w niezlej dyspozycji, lecz 6 gemow dla Bondarenko przy swoim agresywnym tenisie jest zdecydowanie w jej zasiegu. Halep ma czasem przestoje w swojej grze.
WYNIK: 6:3 6:4 Halep ✅

Giorgi vs Lisicki Lisicki wygra 1.55
Zdecydowanie Sabina. Giorgi ogra dzis niemke jak bedzie wszystko trafiac co jest malo prawdopodobne patrzac na jej ostatnio nieregularna gre, gdzie wiekszosc pilek laduje po autach. Lisicki jak dla mnie w kolejnej rundzie po 2 moze 3 setach.
WYNIK: 6:4 6:0 Lisicki. ✅

Pennetta vs Niculescu Pennetta wygra 1.35
Tutaj tez mysle, ze wloszka ogra rumunke. Niculescu z tym swoim tenisem slajsowanym nie powinna ograc Flavii. Pennetta potrafi trzymac pilke w korcie jak i swietnie porozrzucac swoja rywalke i zakonczyc mocnym FH. Jej tenis bardziej do mnie przemawia.
WYNIK: 6:1 6:4 Pennetta. ✅

Jaki bukmacher??? Przydałoby się trochę rozszerzyć analizy... ///Tarki16
Bet 365 moga sie troszke roznic kursy bo zaokraglalem... Nie lubie sie rozpisywac.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Konta vs G.Muguruza
Typ: Konta, Johanna (+4.5) @ 1.72 ✅ 7-6 6-7 6-2 Muguruza 59 niewymuszonych błędów..
Sety — zakłady z handicapem
Typ: Konta, Johanna (+1.5) @ 1.727 ✅
Marathon

Kursy wystawione po nazwiskach i rankingu, a nie aktualnej formie. Muguruza po finale Wimbledonu zrobiła sobie długą przerwę, a kiedy wróciła na twarde korty to w niczym nie przypominała zawodniczki sprzed paru tygodni. W Toronto i Cincinnati dwie gładziutkie wtopy w 1 rundach z kwalifikantkami (Szwedowa, Tsurenko) i dopiero musiała czekać na 1 rundę USO, żeby zaliczyć wygraną. Ale już styl tego zwycięstwa może niepokoić kibiców Hiszpanki, wprawdzie sporo winnerów (39), ale też prawie tyle samo niewymuszonych błędów (31), co w tak krótkim meczu oznacza dla rywalki 2 darmowe punkty w każdym gemie. Tylko słabości Witthoeft Hiszpanka zawdzięcza, że skończyło się dwusetówką. Konta po przenosinach za ocean poszła w challengery i dobrze na tym wyszła, wygrała 2 z nich w Granby i Vancouver, po drodze ogrywając kilka dobrych zawodniczek. W pierwszej rundzie przedłużyła długą serię wygranych nie dając żadnych szans Chirico (6-3 6-0). Myślę, że scenariusz overowy całkiem prawdopodobny, obniżka formy Hiszpanki i zwyżka Brytyjki sprawia, że poziomy się wyrównały, bilans bezpośredni na remis, obie konfrontacje to zacięte trzysetówki i nie zdziwię się jeśli dzisiaj będzie podobnie. Muguruzę w najlepszym razie czeka trudny mecz, a jeśli nadal będzie rozdawać tyle punktów co w pierwszej rundzie to po prostu przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A na jutro...
Bencic vs V.Williams Bencic 1.65
Nie ogladalem meczu ale Doi musiala zagrac tenis zycia. Ciesze sie ze szwajcarka gra dalej. Venus jak to Venus sporo trafia, sporo bledow. Stawiam na regularny tenis mlodszej Belindy.
WYNIK: 6:3 6:4 V.Williams. ⛔ Ten US jest ustawiony, w cwiercfinale pewnie Serena zagra z Venus...

Mladenovic vs Kasatkina Mladenovic wygra 1.35
Kastatkina jest regularna ale nie ma tyle sily co francuska. Tutaj ide w niezle ostatnimi czasy wyniki Mladenovic i jej silowy tenis.
WYNIK: 6:2 6:3 Mladenovic. ✅

Svitolina vs Makarova Svitolina 2.0
Zdecydowanie Svitolina. Regularna do bolu, gra mocno, rozrzuca po korcie. Makarova nie gra zle ale Svitoliny tenis jest naprawde ostatnimi dniami swietny.
WYNIK: 6:3 7:5 Makarova. ⛔ Makarova ponad 40 winnersow, ale jej zachowanie w ostatnim gemie przy po 40, gdzie nagle zrobila sobie przerwe, pochodzila, odpoczela, usmiechnela sie i po 3 minutach przerwy spowodowanej wymyslonym bolem (czyt. zmeczeniem) zakonczyla spotkanie, naprawde nie eleganckie zachowanie wzgledem Svitoliny, a Svitolina nie wytrzymala presji, szkoda...

Bouchard vs Cibulkova Cibulkova 1.65
Bouchard lepiej wyglada, lecz Cibulkova to fajterka. Klopoty z Pegula troszke mnie martwia. Jednak licze na jej wygrana, na jej tenis silowy, konczace FH i BH. Bouchard ograla Hercog, ale Hercog sporo ladowala w siatke.
WYNIK: 7:6 4:6 6:3 Bouchard. ⛔ Brawo dla Bouchard, wytrzymala presje i jej gra wygladala calkiem niezle.

Keys przegra z Radwanska. 1.55
Zdecydowanie stawiam na Agusie. W wimbledonie potrafila sie przeciswstawic silowej grze Keys i mysle, ze jutro tez bedzie w stanie powalczyc i wygrac z amerykanka. Doswiadczenie tez po jej stronie.
WYNIK: 6:3 6:2 Keys. ⛔ Szkoda polki, nie widzialem meczu ale nawet seta nie ugrala.

Serena vs Mattek-Sands Over 17.5 gema 1.9
Serena ma przestoje w grze, zwlaszcza na poczatku spotkania. To ze wygra nie ulega dyskusji, lecz 6 gemow Bettanie powinna wg mnie ugrac. Oh Serena, ktoz Cie w tym turnieju zatrzyma...
WYNIK: 3:6 7:5 6:0 Serena. ✅
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Barthel Monica - GOVORTSOVA OLGA
GOVORTSOVA @ 2.20 bet365 ⛔
wg. mnie jest to typ dnia na dzisiaj z WTA . Barthel zajmująca 53 lokate WTA niby cos tam gra , ale jest nierówna co pokazuje bilans z tego roku i wynosi 21/22 . Na hardzie 10/11 . Wtym sezonie bez wiekszych sukcesów po za fianłem na ziemi gdzie miał miejsce w Szwecji w Bastad . Białorusinka Govortsova , która obecnie jest ulokowana na 68 pozycji WTA bilans z ttego roku wynoi 49/17 i na hardzie 14/6 . W obecnym sezonie dobry wystep na trawie w Nottingham i na wimbledonie osiagniecie R16 gdzie odpadła z Keys . Sadze ze tutaj mecz jest 50/50 ze wskazaniem na bialorusinke , mysle ze warto ten mecz spróbować .
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Radwańska vs Keys 2 @ 2.5 pinnacle ✅✅ Na kim tu zarabiać jak nie na Polce? Pozdrawiam panie Wiktorowski.
Ja tu wieszcze koniec Isi. Linette na dobrą sprawe mogła ja odprawić gdyby była bardziej regularna i nie spalała się jak mała dziewczynka. Isia stoi i przebija przez środek i coś czuje, że w końcu tym razem z Keys to nie przejdzie. H2h 4:0 na korzyść Polki, ale co z tego skoro Keys ciągle się rozwija a Radwańska się cofa w rozwoju. Publiczność i motywacja dziś zrobią swoje. Jaki przebieg meczu typowałbym 1 set dla Radwańskiej potem po zacięciu drugi set dla keys no a w trzecim Aga da sobie spokój jak to w większości jej meczy 3 setowych i przegra jak obrażona dziewczynka, a Tomek Wiktorowski da buzi w czółko i dalej będzie im się przyjemnie pracować. Keys w obecnej formie powinna dać radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Bencic 1.75 Pinnacle⛔

Ten kurs to jest zupełne nie porozumienie. Myślałem, że od wczoraj poleci mocno w dół, ale nic bardziej mylnego. Będzie na prawdę krótko, to już nie jest ta sama Venus co w poprzednim roku, gdzie wygrywała w Dubaju i dochodziła do finału w Montrealu, wieku już nie oszukasz. Może jeszcze początek sezonu może zaliczyć do udanych, bo wygrana w Auckland i pokonanie Wozniackiej w Miami, która ewidentnie jest bez formy, podobnie jak moja pupilka i obie zawodniczki pożegnały się bardzo szybko z US Open. Amerykanka na prawdę jest bez formy, strasznie męczyła się z Puig i Falconi, które z najlepszymi nie ma co porównywać, a mimo tego były w stanie urwać seta Venus. Bencic to objawienie tego sezonu, a na pewno zawodów w Ameryce, gdzie zagrała kapitalne i wygrane zawody w Montrealu, w Cincinnati zmęczenie dało o sobie znać i po dwóch wygranych spotkaniach m.in z Kerber, przegrała z Safarovą. Przed Nowym Jorkiem odpoczęła, potrenowała i myślę, że jest w 100% gotowa do Wielkiego Szlema, a przypomnę, że broni pkt za 1/4 finału. Trochę niepokojący był mecz 2 rundy, gdzie strasznie się męczyła z Japonko Doi, która ostatnio na prawdę śmiało sobie poczyna w WTA i własnie wczoraj swoją defensywną grą sprawiła sporo problemów rywalce, ale nawet Wielkiej mistrzyni Serenie zdarzają się słabe momenty w meczu. Myślę, że Szwajcarka najgorszy moment w tych zawodach ma już za sobą, h2h niby przemawia za Williams, która wygrała 3 dotychczasowe spotkania, ale teraz zawodniczki są zupełnie na innych biegunach formy. Obydwie mają bardzo dobry, mocny serwis, płaskie uderzenia, jednak u Venus zupełnie brakuje regularności, czym pochwalić się może Bencic, i to może być kluczowe w dzisiejszym spotkaniu. Pogoda w Nowym Jorku nie rozpieszcza, dzisiaj zapowiada się kolejny upalny i bezchmurny dzień, co jest kolejnym minusem dla doświadczonej Amerykanki, która może nie wytrzymać kondycyjnie tego pojedynku, w przeciwieństwie do młodziutkiej Szwajcarki, która w defensywie radzi sobie świetnie, biega za każdą piłką, i jest w stanie fenomenalnie odegrać, a u Venus po raz kolejny tego brakuje. Williams musi zagrać dzisiaj swój najlepszy mecz w tym sezonie, żeby pokonać dzisiaj swoją, rozpędzoną rywalkę, co jest moim zdaniem w tym momencie wręcz niemożliwe. Po takim kursie to aż żal nie zagrać na młodość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Groenefeld, Vandeweghe - Hsieh, Rodionova
@ 1.83 bet365
✅

Dzis juz nie gram singla pań po wczorajszym trefnym typie ... Dziś gram oto taki mecz pań w którym sadze ze to para niemiecko - amerykańska wyjdzie z pojedynku zwycięsko .
Wszystkie panie oprócz Vandeveghe mają sporo nabitych spotkań w deblu , ale wiecej spotkań ze sobą ma para Groenefeld/Vandeveghe . Grały ze sobą juz na wimbledonie gdzie odniosły 2 zwycieśtwa m.in. nad para Garcia/Srebotnik , gdzie to one się naprawde się rozumieją i troche w deblu juz osiagneły . W poprzedniej rundzie ograły weteranki , czyli Panie Stosur/Kuznetsova w dwóch setach . Rodionova/Hsieh ograły tutaj taką zlepianke do debla czyli pare Hrdinova/Jovanovski . Coco na US Open pozostała juz tylko gra deblowa , przypomnę ze w drugiej rundzie została ona zdemolowana przez Mattek B. 6-2,6-1 no i wtedy Coco zdemolowała swoją rakiete ze złości , że nie mogła nawiązać walki ze swoją starszą rodaczką . Sadze , że po tym wszystkim Vandeveghe bedzie chciała coś osiagnąc w deblu , a szanse są bo Groenefeld to świetna deblistka . Sadze ze warto sprobować .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Medison Keys – Agnieszka Radwańska
1@2,26 ✅✅✅

/żal było patrzeć. Isia już nie tylko przegrywa, ale dostaje lanie.../
Agnieszka gra ostatnio dobrze, ale żeby wygrać z Amerykanką musiałaby zagrać baaaardzo dobrze. Mam przeczucie, że tak się nie stanie.
Forma Radwańskiej to zawsze niewiadoma. Mecz z Linette pokazał że można się o formę krakowianki martwić. Zawodniczka z TOP 20 gra równy mecz z tenisistką z okolic setki. To dziwi. Radwańska niczym się specjalnym nie wyróżniała, tam nie było jakiejś wielkiej tenisowej jakości oprócz przebijania, dokładnoci małej ilości błedów.
Wszystko ładnie pięknie, ale na mocne piłki Amerykanki to może być trochę za mało.
W h2h 4:0 dla Polki. To może trochę martwić. Ostatni mecz w Wimbledonie był zacięty, Amerykanka urwała Polce seta. Trawa to któlestwo Polki, a dziś gra na nowojorskim betonie, a tu rządzą młodzi i silni. Amerykanie zawsze są na swoim terenie groźni. Boję się o Polkę.

Wystarczy też spojrzeć na drabinkę. Rozstawione odpadają jak muchy. To pokolenie się powoli kończy... Woźniacka przegrywa kilka meczowych i wraca do domu. Kiedyś to było nie do pomyslenia. Brakuje motywacji, ognia. Młodzi to maja.
Pogoda w NYC pod psem. Duchota, wilgotność, a fizyczność Isi też zawsze pod dużym znakiem zapytania.
Stawiam czyty win na Amerykankę, a za mniejszą stawkę DW: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 212

synpresleja

Użytkownik
Williams-Mattek 2 15.00 /1set 2 6.50
To co grała Serena w 1secie to jakiś dramat,wyglądała jakby była przemęczona,miała łzy w oczach,popełnaiała mase błędów i mimo,że Bertens grała odważnie to w formie Serena ogarnęła by ją szybciutko,formy nie ma. Bertens spękała w 1 secie przy swoim serwisie i bardziej to ona gema na seta oddała niż Serena wygrała. Potem już wiadomo jak to z kobietami z dalszych miejsc ..dograła. Ale dziś gra ze specyficzną zawodniczką,która formę ma całkiem solidną,publiczność będzie podzielona bo Mattek jest lekko &quot;inna&quot; od reszty.Jak się nie podpali jak Bertens ,która myślała ,że sama gra galektycznie i wygra.. tylko będzie dawała Wilimas popełniać błędy myślę,że typ bez szans nie jest. Serena nie będzie wszystkiego do końca światawygrywać i mimo że ma tu 3 tytuły z rzędu nie widze jej w finale,a że rywalka dziś idealna na wtopę może być różnie. Typuje tu słabość Sereny, tylko i wyłącznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Keys vs Radwańska 1 set over 10,5g @3,40 Sportingbet

Nie będę się bawić w przewidywanie wyniku chociaż fanem Agi nie jestem, to pokuszę się na bet po ciekawym kursie.
Aga zaczęła US z grubej rury pokonując swoje dwie rywalki nie tracąc seta!
Widzę znaczną poprawę w jej grze, od paru tygodni....
Co muszę podkreślić to wygrywane przez nią g. w 1 setach oby dwu spotkań.
Polka wygrała ( w jednym spotkaniu do 2, natomiast w drugim do 3 )
Pokazuję to że, nie jest tylko broniącą zawodniczką ze słabym serwisem, a do niedawna tak było.
Trudno ją przełamać, chociaż ona za wszelką cenę nie szuka ryzykownych zagrań ( dalej jej główną bronią jest obrona)
Skoncentrowana Aga nie da się łatwo.
A ostatnio dzisiejsza linia została przekroczona w pojedynku z Kvitova.
Keys również dobrze zaczęła Us ( wygrała jedno spotkanie do 1 natomiast inne starcie do 2 g w pierwszym secie )
Keys trochę bardziej agresywnie podchodzi do swoich spotkań ( czasem popełnia głupie błędy).
Ale stracone pkt. nadrabia spokojnie w serwisie.
Co można zauważyć, próg 10,5 g rzadko kiedy zostaje przekroczony przez obie zawodniczki.
Ale, zauważyłem pewną rzecz, Keys trudno się gra z zawodniczkami typu Radwańska, które db. bronią.
I zazwyczaj tylko z tymi zawodniczkami się męczy, grając przy tym dużą ilość g, i break point-ów w 1 setach, i nie tylko.
Mieliśmy do czynienia z taką sytuacją z Jankovic czy Svitoliną.
Widać że, nie chce ryzykować błędami i spokojnie wchodzi w mecz.
Dziś też tak powinno być obie zawodniczki na podobnym poziomie, nie sadzę aby któraś szarpnęła 1 set.
Warto dodać że, obie panie spotkały się na Wimbledonie i padł tie break, ale tam Aga była wyraźnym faworytem.
Tutaj idę bezpieczniej i wygrana którejś z zawodniczek w 1 secie stosunkiem 7:5 już mnie satysfakcjonuje.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Petkovic-Konta 1 @1.6
Petkovic to taki czarny kon mial byc u pan w moim odczuciu i narazie nie jest zle. Potrafi Niemka zagrac dobrze i juz to kiedys w Nowym Jorku pokazala. Petkovic potafi polaczuc aspekt silowy tenisa z finezja czasami i jak jest forma to jet niezle. Bardozdobry mecz przede wsyztskim z Garcia rozegrala. Dla Kony toi bardzo dobry wynik. Brytyjka australijskeigo pochidzenia na pewno sporo awansowala w hierarchi tenisowej, jednak im dalej w las tym trudniej, stad licze na Petkovic w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom