>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.09.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Chorwacja U21 - Gruzja U21
Godzina: 16:00
Typ: Chorwacja U21
Kurs: 1,77
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Pierwsze spotkanie młodzieżowej reprezentacji Chorwacji w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy. Chorwaci w swojej grupie mają Hiszpanię, Estonię, San Marino, Szwecję i Gruzję. Gruzini w swoim pierwszym meczu pokonali na wyjeździe najsłabszy zespół tej grupy czyli San Marino 3:0. Chorwacja to rywal z najwyższej półki. W swoich szeregach mają Alena Halilovicia ze Sportingu Gijon, Pasalicia z Monaco czy chociażby Pjaca z Dinama Zagrzeb. Sądzę, że gospodarze pokażą się z dobrej strony i zdobędą komplet punktów. Gruzja nie jest łatwym przeciwnikiem, ale z pewnością do pokonania.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Debel: US Open
Spotkanie: Pouille L. / Stakhovsky S. - Betov S. / Ramos A.
Godzina: 20:00
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsza runda tenisowego debla w Nowym Jorku. W tym pojedynku stawiam na parę francusko- ukraińską. Co prawda nie mają za sobą wielu rozegranych meczów, bo razem wystąpili na tylko jednym turnieju - 3,5 miesiąca temu w Bordeaux, ale dotarli wtedy aż do finału gdzie lepsza okazała się para De Bakker T. / Haase R.
Jednak dla panów Betova i Ramosa będzie to dopiero pierwszy oficjalny pojedynek wspólnie rozegrany.
Według mnie młodziutki Pouille i nieco bardziej doświadczony Stakhovsky będą dzisiaj górą. Mecz prawdopodobnie zacznie się później niż o 20 ale w tenisie to nic dziwnego.
✅ 72
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Isner-Youzhny
Godzina: 20:00
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moim zdaniem najciekawiej zapowiadajacy sie pojedynek na dzisiaj. Big John (13) kontra rosyjski weteran kortow Misza Youzhny (93). Historia rozegranych meczy miedzy Panami mowi jednoznacznie, faworyt ma cos do udowodnienia i sadze, ze zrobi to. Niemniej jednak, nie skazywalbym doswiadczonego Rosjanina na sromotna porazke. Isner nie blyszczal przed UsOpen, dwie szybkie porazki, byc moze bylo to wkalkulowane, ale daje do myslenia. Pierwsza runda w NY i rozbity Jaziri, badz co badz natrudzil sie w Salem i nie zatankowal ile bylo trzeba. Misza z kolei niezle w Montrealu, zatrzymal Go dopiero Rafa Nadal, pozniej w Cincci odlot z Lu. Tutaj ograny J.P Smith w niecale 3h, z lekkim bolem bo kangur postawil sie i walczyl do konca. Sumujac, faworytem Isner, ale znajac Youzhnego bedzie walczyl, wsciekal sie na siebie, ale tego seta czuje, ze wyrwie, a pozniej jankes wyloguje Go z meczu serwisem. Pozdro.
⛔ 100
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: EURO - kwalifikacje
Spotkanie: Bułgaria - Norwegia
Godzina: 20:45
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie między zespołami o bardzo słabej formie. Bułgaria przegrywa z Maltą, z Turcją 4:0... , o Norwegii dobrego słowa nie umiem też powiedzieć, nie potrafi wygrać z Azerbejdżanem, z Chorwacją przegrywa 5:1, i z Estonią 1:0. Wielokrotnie mówiono o tym, że w reprezentacjach zawodnicy nie potrafią się zgrać, mają ze sobą mało treningów wspólnych, ich gra nie przekłada się na wyniki klubowe - przykład gra norweskiego Rosenborg, a reprezentacja Norwegii.. Motywacje na ten mecz - raczej są nikłe, tak naprawdę oba zespoły walczą o drugie miejsce, jednak to już raczej należy do kolegów z grupy eliminacyjnej Włochów, albo Chorwatów.. Trudno mówić o jakiejś dokładnej analizy stawiając na dokładny wynik, jednak myślę, że oba zespoły stać na to aby strzelić po jednej bramce i tak właśnie to widzę, że mecz zakończy się wynikiem 1:1.. Na obecną chwilę myślę, że to jest wszystko na co stać te zespoły, a rezultaty mojego zakładu okażą się o 20:45.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Holandia- Islandia
Typ: over 9,5 rzutów rożnych
Kurs: @1,72
Bukmacher: Bet365
godz. 20.45
ANALIZA. Witam ponownie. Już od dawna zapowiadałem powrót wraz z nowym sezonem i oto jestem. Jednak typ nie ligowych boisk, lecz z eliminacji do ME.
Od dziecka jestem kibicem Oranje i nie spodobał mi się początek tych eliminacji w ich wykonaniu, teraz mam nadzieję na ostatniej prostej już będzie lepiej. Rewanż za pierwsze spotkanie z Islandczykami stanie się faktem i to pomarańczowi będą drużyną dominującą, która będzie prowadziła grę i utrzymywała się przy piłce. Mają kim straszyć z przodu, więc strzały na bramkę, jak i dośrodkowania to będzie w tym meczu normalność.
O zagraniu na rzuty rożne nosiłem się już od kilku dni. Dzisiaj czytając forum, że dużo osób stawiana bramkę dla Islandii, BTS i operowy mecz to jeszcze bardziej uświadamia mnie z myślą, że rzuty rożne będą- w tak otwartym meczu nie ma innej opcji.
Tak więc wracając do tematu i 10 RR to sami Holendrzy zrobią spokojnie ze 6-7(8 w meczu z Łotwą, 5 w meczu z USA- spotkanie towarzyskie, 5 w meczu z Hiszpanią- spotkanie towarzyskie, 5 w meczu z Turcją, 14 w meczu z Łotwą, 5 w meczu z Islandią). 5 rogów to minimalne wyniki Pomarańczowych w ostatnich meczach, na swoim stadionie, gdzie to oni będą chcieli dominować to Tych rożnych powinno być jeszcze więcej, a i Islandczycy kilka razy powinni ustawiać piłkę z narożnika boiska. Poruszyłem wątek, że dużo osób opisuje i stawia na bramkę gości, znaczy to tyle samo, że spodziewają się Kiku sytuacji bramkowych dla przyjezdnych. Ja wysuwam dalsze wnioski i sytuacje bramkowe dla gości to szansa na rzut rożny, a niekiedy lepiej powalczyć o jakichś rzut rożny- stały fragment gry to zawsze wytrenowana szansa na bramkę.
Analiza trochę szarpana (ale dawno ich nie pisałem- grunt by była trafiona). Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Spotkanie:Konta J. (Gbr) - Muguruza B. G. (Esp)
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 2,93
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam, dziś gram na 97 rakietę żeńskiego tenisa Joasie KONTE z Wielkiej Brytanii, 24 latka gra ostatnio rewelacyjnie, wygrywa mecz za meczem, ostatnie 2 turnieje też wygrała w Vancouver i Granby. Świetnie się czuje na twardej nawierzchni gdzie ma +65% skuteczności, przez eliminacje przeszła też bez dużych problemów eliminując po drodze Chirico L. (Usa), Paszek T. (Aut), Osaka N. (Jpn) i Jani R-L. (Hun), może i nie są to zawodniczki najwyższej klasy ale ważne że pewnie grała z nimi. Muguruza 9 rakieta WTA ostatnio bez formy, przegrane pierwsze mecze w Cincinati i Toronto. Kursy spadły już z 3,67 do 2,93 . Jak dla mnie kurs warty zaryzykowania, szczególnie że grają to kobiety a wiadomo jak to bywa w żeńskim tenisie ????
✅ 193
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US OPEN
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bellucci T. - Nishioka Y.
Typ: 3:0
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Belluci, ach Belluci. Wiele razy napsuł mi ten gracz krwi, ale tak naprawdę trzeba przyznać, że jest bardzo dobrym graczem. Z Wardem zagrał naprawdę fantastyczny tenis, pierwszy set po prostu mistrzostwo. Moim zdaniem w tym spotkaniu będzie bardzo podobnie, szybkie trzy sety. Japończyk jak Japończyk. Rozgrywa dobre mecze, ale z zawodnikami na swoim poziomie, bądź słabszymi. Często traci niepotrzebnie punkty, palnik i potem traci seta. Mam nadzieję, że i tak w tym spotkaniu będzie. To może być pierwsze szybkie spotkanie dziś. Pozdrawiam.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 6

kamils

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Jahn Regensburg v Bayern Monachium
Typ:
1X
Kurs:
2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ze względu na to, że to jest mecz Towarzyski Bayern może odpuścić i skupić się na Bundeslidze. Dodatkowym argumentem jest to, że jak obstawiłem o 10 to kurs był 4,33.

kiepska analiza
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US OPEN
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tomic - Hewitt
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,57
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Dziś w 1/32 finału US Open zagrają na koniec dnia Tomic z Hewittem. Analiza jest tu krótka aczkolwiek konkretna - Leyton to stary wyjadacz tenisowy ,który na niejednym korcie zęby zjadł.Ogromne doświadczenie,króre może pozwolić na wygranie chociaż jednego seta. Jeżeli w 1-wszej rundzie Dzumhur ugrał seta z Tomiciem to i stać na to Leytona. Jeżeli pokusi się o zwycięstwo to nie będzie to raczej 3:0. ;)
✅ 57
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Kazachstan
Typ: Under 3.25 goli AH
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Niewiele wskazuje na to byśmy dzisiaj w Pliznie mieli do czynienia z kanonadą strzelecką podobną do tej która miała miejsce blisko rok temu w Astanie gdzie Czesi ograli gospodarzy 4-2. Serie czterych kolejnych zwycięstw eliminacyjnych naszych południowcyh sąsiadów przerwały domowy remis z Łotwą i porażka w Islandii.
Przełamanie według bukmacherów wydaje się bardzo prawdopdoobne, ale gospodarze mają swoje kłopoty. Absencje w zespole Pavla Vrby się mnożą, w kadrze czterech debiutantów a na długije liśćie nioebecnych znaleźli się Rosicky, Vacha, Plasil, Pilar, Necid, Kadlec niepewny występ Dockala, azgrupowanie opuścił Sivok. Siła rażenia zdecydowanie mniejsza, a i zestawiona na nowo obrona także musi zagrać na pełnej koncentracji bo Kazachstan jest zwyczajnie lepszą ekipą niż sugerowałaby to chociażbyy tabela. Na fali sukcesu klubowej piłki - awnasu Astany do Ligi Mistrzów, zespołu na którym opiera się przecież reprezetnacja mogą dziś postawić twarde warunki gospodarzom - mocno przecież postraszyli już Holandię i Turcję oddając punkty w końcówkach spotkań. Liczę więc na kosnekwentna grę w obronie ekipy gości przeciwko wybrakowanym Czechom i jesli miałbym typować zywcięstwo gospodarzy to raczej z kategorii tych skromnych.
✅ 34
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , US Open
Godzina: 19:00
Spotkanie: Barthel - Govortsova
Typ: GOVORTSOVA
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:

wg. mnie jest to typ dnia na dzisiaj z WTA . Barthel zajmująca 53 lokate WTA niby cos tam gra , ale jest nierówna co pokazuje bilans z tego roku i wynosi 21/22 . Na hardzie 10/11 . Wtym sezonie bez wiekszych sukcesów po za fianłem na ziemi gdzie miał miejsce w Szwecji w Bastad . Białorusinka Govortsova , która obecnie jest ulokowana na 68 pozycji WTA bilans z ttego roku wynoi 49/17 i na hardzie 14/6 . W obecnym sezonie dobry wystep na trawie w Nottingham i na wimbledonie osiagniecie R16 gdzie odpadła z Keys . Sadze ze tutaj mecz jest 50/50 ze wskazaniem na bialorusinke , mysle ze warto ten mecz spróbować .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Chorwacja
Typ: Liczba Goli Strzelonych Przez Gosci - ponad 2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Unibe t
Analiza:
Dzisiaj próbuje trafić w liczbę bramek zdobyta przez Chorwatów w meczu wyjazdowym z Azerbejdżanem . Chorwaci po 6 meczach są liderem grupy H z dorobkiem 13 pkt (4zwycięstwa i 2 remisy) . Wyprzedzają o pkt Włochów i o 3 pkt Norwegów. Azerbejdżan gospodarz dzisiejszego meczu jest na 5 miejscu z dorobkiem 4 pkt ( 1zwciestwo , 1remis i 4porażki) . Na pewno Chorwaci zagrają dzisiaj na 100% swoich umiejętności , aby nie stracić głupio punktów (Włosi mają mecz z Malta więc inny wynik niż ich wygrana nie wchodzi w grę) , goście dzisiejszego spotkania zdobywają dużo bramek , do tej pory w szesciu meczach zdobyli ich 16 i stracili tylko 3 , gospodarze dzisiejszego meczu zdobyli 4 a stracili 11 . Widać , że różnica klas jest ogromna . W pierwszym meczu , który odbył sie w Chorwacji padł wynik 6-0 dla Chorwatów więc widać tutaj dużą dominacje faworyzowanej ekipy do zwyciestwa w dzisiejszym meczu . Typuje , że będą w stanie zdobyć przynajmniej 3 bramki , kurs dobry , warty próby ! Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS US OPEN MEN
Godzina: ok 20.00
Spotkanie: Jiri Vasely-Ivo Karlovic
Typ: VASELY WIN
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Faworytem jest Chorwat,Ivo Karlovic,dysponujący piekielnie silnym serwisem,choć Vasely również potrafi parę asów zaserwować. Ciężko będzie o przełamania,zapowiada się długie widowisko.H2H 1:1,oba mecze na mączce. Karlovic w tym sezonie wygrał 1 turniej Delray Beach, doszedł do finału Newport orz półfinały w Doha,Halle i Bogocie.Po drugiej stronie zobaczymy ambitnego Czecha,wygrał turniej w Auckland na początku roku,finał w Bukareszcie.Karlovic na pewno nie będzie miał łatwej przeprawy,widzę value w kursie wiec GRAMY!!!
✅ 215
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Typ: Włochy -4
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Malta na wyjazdach w ostatnich 11 spotkaniach strzeliła 2 gole, a straciła 26. Przegrała nawet z Gibraltarem. Dużo jej porażek zakończyło się stosunkowo niskimi wynikami oscylującymi wokół 2:0. Włosi z kolei słyną z tego iż lubią wszystkich wymęczyć i pokonać totalnego outsidera jedną czy też dwoma bramkami. Może się również wydawać iż gospodarze będą się dziś oszczędzać, bo niebawem znacznie ważniejszy mecz z Bułgarią i dziś nie mają interesu w tym by pakować słabiutkiej Malcie kilka bramek. Myślę jednak, że podejdą do meczu w pełni zmotywowani ponieważ pozostają bez zwycięstwa od 4 spotkań. Podkreślić trzeba, że niezłych spotkań w ich wykonaniu. Wyjazd przeciwko Bułgarii, a następnie mecze z Anglią , Chorwacją i Portugalią. Dziś rywal o kilka klas słabszy, a przy tym mający ostatnio na wyjazdach furę szczęścia i otrzymujący sporą dawkę litości od rywali. W innych przypadkach mecze z Azerbejdżanem, Gruzją , a w szczególności Bułgarią zakończyłyby się znacznie wyższymi wynikami. Reasumując - sądzę, że dziś Włosi zaskoczą, nie zagrają piachu i odeślą rywali do domu z bagażem bramek, który przy dobrych wiatrach może okaże się 5-bramkowy i taki też typ proponuję za drobne.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom