>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PŁACZ OF THE DAY EDYCJA 3 - US OPEN 2015

mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Zniesmaczenie...
Cuevas ty pizdo serwis na mecz 30:30 i dwa pod rząd podwójne rzygam na ciebie pizdo tak samo jak z Monflisem
...ból oszukanego...
Czuje się wydymany jego krótką pałką (Nishikoriego - przyp. cyt.)
...skrajne emocje...
nie nawidze tego smiecia sousy
...krótkie żołnierskie słowa...
Kerber spierdalaj.
...agresja w stosunku do innych użytkowników...
no i masz kurw#@ siekiera zamrażalo zapiżdziała, ksieguj kurw$@ po 1 gemie matole
Tenisowy płacz na forum jest wszechobecny i ma wiele oblicz, ale nasila się wyjątkowo cztery razy w roku. Rozpoczynamy ostatni wielkoszlemowy turniej tenisowy w tym sezonie. Turniej dość wymagający, bo najwytrwalsze płaczki będą musiały zap***dalać z każdą transmisją do późnej nocy. Przejdziemy przez wszystkie etapy płaczu – od uwalonych taśm na początku turnieju, przez Janowicza topiącego kupony, po specyfikę WTA, debli, mikstów i innych wynalazków. Nie zabraknie skrajnych emocji, wyszukanych epitetów, wezwań do kreczu, gonienia z kortu, uwag o podłożu etniczno-rasowym. Kreatywność forumowiczów w tym temacie nie ma żadnych granic, o czym na pewno się przekonamy. Jeśli natrafiłeś w HP na jakąś perełkę - nie wahaj się jej tu wrzucić ???? A zatem - LET THE PŁACZ BEGIN!
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
KWALIFIKACJE
Wbrew pozorom pomimo braku streamów kwalifikacje również są opłakiwane:
daj spokój co w quali u babek sie wyprawia, nie rusze juz tego gow*a, 3 stowy w plecy wystarczy
ostapenko idzie w slady hlavackowej, zacznie grac w 2 secie fixiarki jeb*** :grin:
Lajovic ty zerze z Serbii drugi Troicki sprzedawczyk
no to pies burek ładnie sprzedał mecz przy kursie 51 na jego rywala, po co mi awansować do II rundy kwali jak większa kasa jest z ustawionego meczu...
mathieu mial meczowe a ***** polamal sie ja pierole
Gombos zejdź z kortu.
Musiał szmaciarz Golubev wziąć challenge?
I **** -.- 4-2 dla jakiegoś bezpłciowego pajaca.
Almagro weź ***** skończ karierę cyganie. (...) No jak można się tak skurwić? Z Clezarem?
Szwedowa do Wrocławia do Prokuratury.
Gwiazdą kwalifikacji okazał się m. in. Luca Vanni:
Vanni jest jednak opóźniony w rozwoju
Ostatni raz stawiam na Włocha w tenisa
Gadałem juz tak kilka razy ale te nieroby mają wyjepane na wszystko
...ale i Marius Copil:
smech na sali z tym rumunem smierdzacym z 30-0 pierwszym bp i set w dupe
wczesniej masa bp a pozniej 30-0 na odlamanie i nawet bp nie powachal z tym rzezbiarzem
Copil człowieku przyleciales do ameryki przejsc kwale czy handlowac cnota wlasnej zony ???? ?? pogarda dla takich jak on i gombos bez granic
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 1.
1. Pierwszy wypłakany krecz (Lu vs. Kukushkin):
Lu chyba coś dolega nie chce mi sie wieżyc ze Kukuskin go tak leje. Oby skreczował
Lu 40:0 i połamany na pewno mu coś dolega kreczuj kitajec.
Ulga po wypłakaniu:
Dziękuje ???? Lu krecz mam zwrocik ????
krecz!!! Oł jeeee ;D
...jednak wszystkim nie da się dogodzić:
Lu to pajac. Najpierw oddaje walkowera a teraz znowu krecz..
2. Kei Nishikori - główny grabarz taśm pierwszego dnia:
paire napierdala ostro... jak kei sie bedzie lamac to chyba trzeba sprzedac tasiemke ????
ja jebie kei przegral seta z 5-2 w tb
kei polamany ja piredole ;/
3. Sędzia nie pomaga (Dodin vs. Jankovic):
Ale w ch*ja tnie sędzina Jelenę ???? Chyba tą rakietą bym jej przyłożył
sedzina cipka sama zagrala na Dodin chyba bo wszystko przeciwko Jankovic i wiekszosc nieslusznie -.-
haha ta sędzina sprzedajna jest na prawde
Janković z 40:0* oddała ???? ???? ???? ???? chyba ją trochę ch*j strzela ????
Jeb*** Janković 12/13 typów siadło tylko nie ona... I prowadziła 1-0, żebym ja ją miał ostatnią na taśmie.
4. Rozmaitości:
Nie wiem kto jest głupszy, Seppi, który jest cipeuszem, czy ja, bo go dałem do taśmy ????
Cecchinato zgiń w chalkach do końca kariery
Gaba gwałcony, Dasco połamany, trzeba lecieć po chusteczki ????
Raonic mówi sobie dlaczego ja jestem takim drewnem mimo że tyle trenuje
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
5. Niektórzy żałują zawodnikom gry

2 przełamanie ale on dalej będzie grał hahaha
Pospisil się usra ale dalej będzie grał
A ten Vacek dalej będzie grał
Nie on będzie grał do końca nawet do 6:0
Debil zasrany nic nie ugra a nie skreczuje
6. Dzień bez rasizmu to dzień stracony

Gadają że murzyn się zmienił oni nigdy się nie zmieniają tam mózgu nigdy nie było i nie będzie żałuję że kiedyś nie zostali skasowani ????
Ty gównie zasrany
Podsumowując ;) :

Dzisiejsza noc to są cuda
 
pawelo1337 20

pawelo1337

Użytkownik
czuje sie zaszczycony, ze zostałem zacytowany, ale ja nie wrzucałem na zawodników tylko na siekiere, który mrozi wszystko no frost .. a co by było gdyby ludzie na forum nie wyładowaliby swoich emocji tylko w jakiś inny sposob chcieli odstresować przegrany hajs? HUE HUE
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 2.
ktoś wie czy dzisiejszy szwedzki żużel będzie transmitowany w tamtejszej tv? bo widzę że eurosport woli pokazywać 24h kretynów odbijających piłkę niż urozmaicić asortyment
Jak widać nie wszyscy lubią US OPEN, a ci co lubią, to płaczą dalej:
1. Robin Haase vs. Dustin Brown (0-2 -&gt; 3-2):
brown pieknie to przejebal niech wraca do buszu barbarzynca!
Brown zjedz banana i się nie kompromituj, do roboty :p
Brown wracaj do klatki, koniec przepustki
Jeszcze małpie powinni dowalić z 1000 godzin prac społecznych za to narobienie nadziei, no w morde jeża.
2. Santiago Giraldo - mistrz TB (vs. Krajicek):
***** nie wierze w tego Giraldo... juz powinno byc 3-0 a tu 1-2 i tak zjeb.al 2 TB...
Giraldo to jest amator, niech spada do challengerów miernota
Ten Giraldo to taka pokraka ze ja pierdziele
Giraldo ty zerze skończ grać
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Gasket ma 3 breaki i przestaje grać. już wiadomo, że ten baloniarz utopi taśmę.
Żal gra mu te pizdowate piłeczki w pół kortu, a Jang raczej dziś z czegoś takiego się nie myli, a bynajmniej nie od 3. seta.
Giraldo ty zerze skończ grać
Robsooon gratulacje braku mózgu
W dupie te Us open wszyscy kontuzje mają nagle
kurrr Ostapenko przełamana, Robson [*], Giraldo nie komentuje, Jużny pajac jakich mało ,masakra
dziękuje Robson, oczywiście kolejne wtopy jak można być taką %$^%$&amp; i prowadzić 4:0 serwując i przegrać mecz... kolejna która wędruje na czarną listę obstawiających u buka, jednak myślałem że kasa za przejście I rundy bardziej ją skusi niż kasa od buka...
Giraldo to jest amator, niech spada do challengerów miernota
francuska bagieta i pedalek, znakomicie sie dobrali
Ale ten Kokinakis to cloun ja pierdole
Chyba zacznę częściej do hp zaglądać
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
3. Gasquet vs. Kokkinakis

Rysław zamyka gruby kupon więc bankowo utopi z ciepłym :]
Gasket ma 3 breaki i przestaje grać. już wiadomo, że ten baloniarz utopi taśmę.
ja pierdole Siekiera ma Gasqueta, zajebiście ????
francuska bagieta i pedalek, znakomicie sie dobrali :]
pedalkowi chyba brakuje bolca i udaje kontuzje :]
pedzio(?) graj normalnie na stojąco do końca, to bardzo ważne...
4. Różności:

muller zawsze po niewykorzystanym bp lamie sie, moze daje sygnaly swoim alfonsom bymoc sie wkoncu splacic ?
no pięknie Jaziri medical, jak kolejny krecz będzie to się tak whurwię, że hej
parówom się nie chce grać jak przegrywają i kreczują, chociaż nic im się nie dzieje
te 3 KURWY - gwiazdorki z wysepki koki, tomic i kyrgios winni wyjebać z hukiem z ATP
ufff jak dobrze, że rodowity SS wyjebał tego przybłędę i pajaca Zvereva ????
Donaldson stoi do odbioru jakby w krzakach srał. ????
Wawrinka wlasnie ujebal 3-0 Brawo tluscioch
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 3.
1. Czas na płacz deblowy:
ajć, myslalem, ze odlamia Lesby z 0-40* a jednak 0*-3 i juz set raczej w tyl..
Dopiero się zorientowałem, że aż na 3 AKO mam Muuray/Peers. ???? co głupi debil ze mnie ????
Fyrstenberg pora iść na emeryturę nie dziwne ze grubas nie chcial z toba grac
2. Magia WTA v. 2.0:
Pie*dolone WTA, 1/6 i to same &quot;pewniaczki&quot; w postaci kursów 1.10 - 1.40. Pavlyuchenkova, Safarova, Ivanovic, Pliskova, Janković do garów
Coco w łeb się jepnij, a nie rakietę rozwalasz ????
Coco 0-6 będzie ???? Ku*wa jakie to WTA jest chore.
Ja pierdziele, ale to jest patola. Gdybym zliczyl ile kasy na tym WTA utopilem, to pewnie Rolls Roycem bym jedzil ???? .
ciekawe ile pliskowa wziela kasy zeby oddac mecz 6-1 6-2 z ta kelnerka w 1 rundzie.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
3. Mardy Fish - Feliciano Lopez
mam Lopeza na ako, jestem debilem? ????
Chciałem napisać, że Lopez zaczął myśleć. Ale to nie prawda :browar565:
Lopez jest jednak niezrównoważony
Lopez jazda śmieciu
4. Verdasco i jego geniusz (vs. Raonic):
Verdasco jest taki ułomny ze szok. Raonic z kontuzja z medicalem grymas na twarzy a ten idiota sam się lamie
Dasco co Ty robisz człowieku ????
To co zawsze bezmózg
Raonic na wozku by wygrał z dasco
jak Dasco nie ugra tego seta to ide sie wieszac ..
5. Dimitrov vs. Kukushkin (a.k.a. zaginiony brat Stepanka / a.k.a. Horacy z &quot;Dr Quinn&quot;):
Swoją drogą to już niemal tradycja szlemowa, że Dima jest sprawcą wielu łez.
Dimitrov wielka forma, boze, co za kretyn ????
Co za bułgarski trep.
dzieki Dimitrov za zjebanie tasmy, warto bylo wyciagac Bautista i Goffin dla takiego pajaca
Ja pierdole, jaki ten bułgar jest rzadki.
czulem, ze ten smiec uwali.. mozna isc spac
ja tu sie boje o benula a ten bezjajeczny smiec wtopi z michalem 3-1 ????
Śniło mi się, że Dimitrovowi urosły jaja i niespodziewanie wyjdzie z tego na 3:2 :grin:
a po meczu:
*****, przytulcie mnie
6. Bencic vs. Doi, czyli WTA SZAJS:
Bencic ale łajza miała 8 SP brak słów co ona gra...
jak mozna byc kruwa tak uposledzona tepa dzida
to jest rozwydrzona gówniara z bogatego domu takiej nie ma co żałować.
teraz niech przegrywa i spierdala w pizdu
7. Pozostałe płacze gdzie indziej niesklasyfikowane:
Klizan parowo bierz sie do gry albo kreczuj :p
ale pusty leb tego Klizana...
Berankis sprzedawczyku oddawaj moi 1zł ????
Berankins niemiłosiernie gwałci Goffina :eek: :eek: :eek:
Wielki nos Carreno Busta zesrał się na rzadko w ostatnim gemie 2 seta
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 4.
1. Powrót marcina (Errani vs. Ostapenko):
...pierwszy set Errani przegrywa 0-6:
erani jaka sciemniara zle sie sie czuje po 20 minutach gra zawodowa tenisistka, nic jej nie jest a seta celowo dogra zeby skreczowac po secie bo wtedy betfair rozlicza wspomnicie moje slowa!!!
wspomnicie moje slowa jest 5-0 i lekarz u erani ona wyjdzie na 1 gema dograc seta i poda reke w 2 secie zobaczycie ze tak bedzie poczekajmy pare minut, rzygac sie chce jak sie patrzy na taki cyrk.
no zaraz 2 set na erani zobaczymy jaki cyrk bedzie i w ktorym momencie poda reke, powinni nie dostawac pieniedzy jak kreczuja i byc zawieszeni na miesiac w celu wyleczenia domniemanej kontuzji wtedy skonczyly by sie symulowane kontuzje.
przy 0-6, 3-0 pojawia się jednak nuta zwątpienia:
erani podbiła kurs i nagle wyzdrowiała wtf???
...i w ślad za nią nowa teoria:
przegrala seta 6-0 wziela lekarza udawala ze zaraz zemdleje kursy na betfair skoczyla na erani bo kazdy myslal ze ona zejdzie a ktos z rodzinki w przerwie po 1 secie zaladowal porzadnie na erani i mamy cudowne wyzdrowienie.
wynik meczu: 0-6, 6-4, 6-3
2. Płacz deblowy cz. 2
i Peyki set w plecy, ja pier...
dobra, Peyki utopione beda i w **** $$$ tez, mozna isc sie przewietrzyc
3 returny wpisdu po kolei koniec meczu. Peje prospy.
brawo Peya/Soares, jebac was.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
3. Andy Murray vs. Adrian Mannarino (0-2 -&gt; 3-2):
potopione DW 3-0:
Murray *****ie, odłamuj.
No i Murray 3-0 w pizdu. Do łagru!
Marcin ma oczywiście swoją koncepcję:
to co robi marey to kryminał, przeciez to jest niemozliwe do jakiego stopnia jawnie ustawiaja mecze.
dlaczego w tenisie nie ma zadnego nadzoru korupcyjnego??? dlaczego nikt tego nie nadzoruje ???
marey gra na 20% wystawia pilki i psuje wystawki 44 niewymuszone bledy ten francuz to zwykly kelner!
według mnie marey celowo przegral 2 sety zeby na siebie podbic kurs
...a co niektórzy zwęszyli interes:
@1.91 na Mannarino?! Lecę wyciąć nerkę.
4. Różności:
A jednak Mahut nie ma mUzgu
Mahut z 4*:2 i 30:00 prze3,14erdolił seta ???? jest świetnie ????
GGL zamiast zamknąć mecz to przepierd*** w pięciu setach.
Ta Kovinic jest pierdolnięta, idę spać bo dostanę raka ????
prawda jest taka że Djokovica miejsce jest już od dawna w więzieniu za swoje przekręty na korcie, mam nadzieje że kiedyś będe miał okazje go spotkać a wtedy zrobie to co powinni kibice z tym aktorem już dawno zrobić kosztem tego żeby nawet musiał iść siedzieć do pierdla.
poważnie jak spotkam Djokovica to od razu się na niego rzucam i daje na to SŁOWO HONORU, tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu za swoje przekręty tylko że nikt mu nic nie zrobi bo ma duzo kasy i mnóstwo ludzi na tym zarabia, jeśli miałbym kiedys jakieś marzenie to byłoby spotkać djokovica.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 5.
Początkowo płacz tenisowy zszedł na dalszy plan ze względu na mecz Polska - Niemcy...
Dżonson w wielkim stylu bezmózg
O Cilicu:
Jakim cudem to drewno wygrało turniej wielkoszlemowy?:grin:
Paire - Robredo:
Nie nie mówcie, że Tomson to wjebie 0-3 z Paire&#39;em. ????
Giń hiszpańska kur**.
Później jednak HP stał się teatrem jednej aktorki / jednego aktora:
1. Roxanne Show:
jakim cudem ten pseudo gejo-smiec gral 5 setowke z Fishem? masakra....
jesli Rao to pipa to kim jest Feliciano? podpipa? kazdy wie, ze to pedal i to jeszcze pasywny
Jako pedal ma wybor. Woli byc ciota.
wsadz sobie w odbyt ta kartke, poczujesz sie jak Deliciano jak to mawia urocza mamusia mareja
Ja tam lubie Roxe, sadze, ze jest bardzo sexy chociaz sadzac po stazu na forum pewnie zaliczyc ja mozna do milfow
2. marcin1981 show:
Cibulkowa spała z połową męskiego Atp, brzydze się nia i nie dotknoł bym jej nawet kijem, co nowy sezon ma nowego faceta przecież to jest obrzydliwe jak mozna rozdawac na lewo i prawo, byl juz monfis, melzer ciekawe kto nastepny...
kolejny krecz, goffin bez honoru nie potrafi dograc 3 gemow, powinni nic nie dostawac za schodzenie z kortu, zawodowi tenisisci co nie potrafia 2 godziny po korcie pobiegac i dostaja za to miliony przeciez to jest nie normalne co sie dzieje!!!
gofin najpierw wygral 2 sety kursy na przeciwnika 50 i nagle dostaje kontuzje taka ze sam nie wie co go boli, taki chory a za kilka dni bedzie gral w innym turnieju juz zdrowy.
co za perfidna obłuda teraz Stringmen nagle wszystko trafia w 4 secie bez kitu z całego serca mu życze kontuzji, ile ja bym dał żeby byc na trybunach skoczył bym na kort zabrał bym mikrofon sedziemu i przylozyl noz nadalowi do szyji i kazal bym mu powiedziec ile dostal kasy z wujaszkiem Tonim za 3 seta, caly swiat by zobaczyl prawde.
cyrk bedzie jak nadal z 6-3 6-4 3-0 sprzeda mecz jesli tak bedzie to powinni mu rece uciac na zywca zeby zapamietal do konca zycia swoje kur... sprzedawanie.
mam nadzieje ze po tym meczu nadal pojdzie do wiezienia, ludzie zobaczcie co on zrobil 6-3 6-4 3-1 i puscil mecz.
3. Płacze luźne:
Bautista ty dziadu
Drewniany Milosz co odpierdala, ogarnie?
Zaczyna mnie wku***** ten Lopez, bierz seta Rao,po over.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 6.
1. HIT DNIA: Siekiera księguje win Troickiego:
Troicki - Young 6-4, 6-0, 2*-3
gladko, Troicki 3-0 ✅ jeszcze Wawrin 3-0 zostal
6-4, 6-0, 6-7
dobra nie teraz to w 4 jak z Ramem, mala dekoncentracja
6-4, 6-0, 6-7, 1*-3
Young sie zaraz poplacze bo sil braknie i bedzie kreczowac, a tu taka wspaniala publika
ej bo teraz to juz nie jest wesolo, licze ze zabraknie sil w 5 secie
6-4, 6-0, 6-7, 2-6
moim zdaniem kaczor tego nie wygra
6-4, 6-0, 6-7, 2-6, 1*-3
Troicki nie rob m tego, prosze!
6-4, 6-0, 6-7, 2-6, 2*-4
co ten Young gra to nie mam pytan, wszystko mu siedzi, a fizycznie jest mega przygotowany :eek:
wynik: 6-4, 6-0, 6-7, 2-6, 4-6
JAK TO SIE STALO!!
2. Pozostałe płacze z meczu Troicki - Young:

Kącik rasistowski:
Pierdolony murzyn ******
Czarny pociśnie to ***** bezczelne
Jeszcze czarnemu siatka pomaga, co za zrządzenie historycznego losu.
Konsylium psychiatrów:
Boże, kolejny imbecyl, który przegra z Kaczorem. Beka życia.
Ciężko znaleźć większego czajnika niż ten Troicki bez kitu. Bet dnia jak dla mnie, a on zaraz z 2-0 do bazy fiknie. Fak of.
troicki to jest debil
w atp to mnostwo takich debili jak troicki zrobic im osobna lige dla pustakow
Miałby śmieć sumienie i by to skreczował, to nie dość, że miliony na korcie, to miliony za sprzedanie meczu. CH mu w D.
3. Kreczujący Vesely:
Boże jak zwykle, jak lokata na Isnera, to pan Vesely udaje, że go coś boli. USO to najgłupszy szlem ze wszystkich, co chwilę krecze, jakieś drewniane Cilicie wygrywają z Nishikorimi w finale, wtf?
Wychodź pepiku na trzeci set i nie wkur**** ludzi. ????
E: Mówiłem, że krecz na miliard procent. Ja pi#&amp;#*&amp;@#* &gt;.&lt;
Niech się Vesely nie wygłupia, wyjdzie na debla, pokręci się trochę po korcie, szybki zjazd do bazy i pieniążki do kieszonki.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 7.
1. Marcin nie śpi: (Djokovic vs. Bautista Agut)
może w koncu forum zrozumie dlaczego nienawidze tego serbskiego sprzedawczyka ta jeba.... psuedo aktorzyna nawet nie umie udawac 4-2 40-15 i przegrywa seta??
serbski sprzedawczyk zaczyna swoje show juz widac ze w 3 secie bedzie dalej podbijal kurs wszystko psuje specjalnie a pilki wali w dol siatki, siadajcie i zapinajcie pasy bo sprzedawczyk zaczyna show.
jak bym mial mozliwosci to bym porwal nadala, przetrzymywal go i przesluchiwal, nagral bym wszystko na kamere o ustawianych meczach w atp i wta tak zeby caly swiat zobaczyl innej mozliwosci nie ma bo przeciez sie nie przyzna z wujaszkiem Tonim.
2. Drobne pochlipywania:
Chardy ty paziu... gorzej tego tb nie mógł zagrać
Pairowi odpie**** czyli set dla Tsongi
Cilic chuja grał i Chardy się zesrał. Standard &gt;.&lt;
Keys Ty głupia pipo
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 8.
1. Sabine Lisicki vs. Simona Halep, czyli szpital na korcie:
Lisica co tak slabo? mocniej nakruwiaj
Halep udaje jakieś kontuzje na zmianach stron a podczas wymiany biega od jednej strony do drugiej i jakos nic jej nie jest, co za marna aktorzyna
u halep lekarz zaraz frajerka bedzie udawac kontuzje.
lekarz przyszedl na kort i poszedl do szatni z lisicka ciekawe co bedzie udawala lisicka ze ja boli.
2. Płacz deblowy v 3.0:
Co ta Vinci teraz odpierdoliła? o.o
Babos Mladenovic żenujący debel ???? (...) Przegrywają każdy ważny punkt bezmózgi
gnidy uwaliły kupon ta babos to ***** totalne
3. Wawrinka vs. Young:
Wawrinka Ty kulfonie, ogarnij się. Jak mogłeś z pierwszego seta 6:4 teraz przegrywać 1:4 ty umysłowa kurwo
wawrinka sprzedal chyba, young kupil kolejny mecz
4. HIT DNIA: Pojedynek gigantów (Siekiera vs. marcin1981):
Mecz Andy Murray - Kevin Anderson podzielił forumek. Stał się tłem do walki dwóch potężnych mocy: mocy topienia betów przez forumowego szamana-czarnego kota Siekiery oraz mocy czytania sprzedawanych meczów przez marcina1981. Obaj stawiali na Murraya, ale zwyciężyć mogła tylko jedna z mocy.
Zaczęło się przy stanie 7-6(5), 3-0* dla Andersona:
dobra poszlo na Mareja @2.1
Reakcja forumka natychmiastowa:
NIE ... tylko nie Ty.
Po meczu, można iść spać.
Poszła kontra na Andersona. Możesz czasem się nie tykać wszystkich betów? Inni chcieliby coś
powygrywać. ????????????
Przy stanie 7-6(5), 6-3 dla Andersona do gry włącza się marcin1981:
podbija kurs to samo juz robil kilka dni temu.
3 set wiecie kogo dac jak nie to wam powiem Andy Marey, jesli Marey nie wygra 3 seta i meczu nigdy WIECEJ NIE POJAWIE SIE NA TYM FORUM.
POWTARZAM GRAJCIE MAREYA SA TU SWIADKOWIE CO OBIECALEM, ON TYLKO PODBIJA KURS nie dajcie sie przestraszyc, kursy po wygranej 3 seta przez Mareya diametralnie sie odwroca i sobie wykontrujecie.
7-6(5), 6-3, 6(2)-7:
jedno mnie ciekawi czy Marey bedzie jeszcze podbijal w 4 secie, bo ze mecz wygra to chyba nie ma juz zludzen.
Ci co dali na andersona są z POLICJI.
Ci co dali na Marey maja duze jaja i sa KOZAKAMI.
7-6(5), 6-3, 6(2)-7, 6-6:
Panowie prosze przestac z waszymi teoriami i przesadami, Anderson nie istnial w 3 secie w tb i to samo bedzie w 4 secie.
zapinamy pasy i ogladamy 4 set tb po 4 secie powiem wam co zrobic.
dokladam na marey teraz po 3.4
dokladam jeszcze po 5.5
wynik: GSM Anderson 7-6(5), 6-3, 6(2)-7, 7-6(0):
za chwile tu wroce ale najpierw zrobie porzadek na portalach spolecznosciowych z tym sprzedawczykiem szkockim i z jego matka bo dobrze pier... wiedziala co sie dzieje na korcie.
właśnie pisze do matki Mareya to sie tak nie skonczy ze sprzedaja mecz na us open i nikt z tym nic nie zrobi.
Zwyciężył Siekiera, który zatopił Murraya:
Siekiera vs. marcin1981 =&gt; Siekiera win. FATALITY.
 
Do góry Bottom