>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No i całkiem słusznie ????
Na dobrą sprawę to sam nie jeszcze nie wiem czy chciałoby mi się taką grupę prowadzić xD
Na dzisiaj znalazłem zaledwie 30 meczy do grania. W ilu będzie wtopa ? Konkurs!!!
Kto zgadnie jako pierwszy na priv ( tylko i wyłącznie). Tydzien w grupie, która prawdopodobnie nigdy nie powstanie, gratis !! ^^
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Naliczyłem 9, moje min od którego miałem zacząć rozważać to 10 więc już nie dużo.
kaoak, no wersja demonstracyjna się skończyła niestety. Inny projekt mi trochę koliduje z takim wrzucaniem ????
Ale z 10 meczy to jest takich że każdy sam wyłapie
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Na dziś
Derby - Leeds ✅
Newcastle - Arsenal ✅
Stuttgart - Frankfurt ✅
Djurgarden - Halmstad (grubiej) ✅
Lausanne - Wohlen brak minutówek
Rapid - Mattersburg (grubiej) zakładka ✅✅
Co do meczy City i Chelsea zaczekam na kursy. City chce zagrać bramkę✅, a do Chelsea się zastanawiam. ✅
Edit
No meczy dziś jest mnóstwo do grania, natomiast z czasem gorzej dziś jak i jutro. Muszę dzielić czas na granie i na kobietę ;)
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Czysto hipotetycznie ????

W zwiazku ze sporym zainteresowaniem na moje typy ze stawkowaniem, ktorego dowod otrzymuje na priv, chcialem zbadac jakie byloby rzeczywiste zainteresowanie gdybym taka grupe ew zalozyl.
Ja jestem człowiekem, który albo nic nie robi albo robi na maxa więc ew grupa zawieralaby typy, stawkowania, porady, sztuczki i pewnie porady live. Wiazaloby się to ze spora iloscia poswieconego czasu z mojej strony dlatego ew koszt to wiadomo flaszka na tydzien ???? Ale w tym przypadku to raczej 0,7 whiskey.

Dywagacje są czysto teoretyczne i kierowane bardziej zapotrzebowaniem rynku niz moja palaca checia zysku. Kto byłby zainteresowany prosze o info na priv. Zobacze ilu ludzi jest chetnych do jutra wieczora.

Generalnie nawet nie wiem czy taki wpis jest zgodny z regulaminem FB, jeśli nie to przepraszam. To tylko teoretyczne pytanie kierowane ciekawoscia.

Tylko na priv odp i komentarze w tej kwestii zeby nie robic niepotrzebnego spamu.
Też jestem chętny do dołączenia do grupy
 
S 2

sirmajkel

Użytkownik
myślę, że te mecze mi dziś spowodują uśmiech na twarzy:
13:45 NEWCASTLE UNITED - ARSENAL LONDYN ✅ ale kursy nie napawały radością
16:00 MANCHESTER CITY - WATFORD FC ✅
16:00 CELTIC GLASGOW FC - SAINT JOHNSTONE FC ???? brak minutówek
18:30 TOTTENHAM HOTSPUR - EVERTON ⛔
18:30 BAYERN MONACHIUM - BAYER LEVERKUSEN
19:30 PORTO - GD ESTORIL PRAIA
22:00 NEW YORK CITY - COLUMBUS CREW
Te, które są o tej samej godzinie znalazły się na liście, bo ciężko mi się zdecydować, który grać :?
P.S. @Hank jestem kolejną osobą, która jest zainteresowana Twoim eksperymentem :razz:
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Destro ja myślę, że w Twoim przypadku to by nie przeszło. Tutaj w Hanka wierzą jak w boga już nawet był tu jeden taki co na swoim awatarze zrobił ołtarz dla Hanka. ;)

Chociaż ta wiara w Hanka i jego moce jest czymś poparta bo nie raz pokazał, że zna się na tym co robi. Za to wiara w facetów w czarnych sukienkach i jednego, który jest tam u góry, ale nikt go nie widział jest dla mnie zupełnie nie zrozumiała, a jaką Ci w sukienkach na tym trzepią kasiore to jest fenomen marketingu.
Tak więc Hank myślę, że 0.7l to małe wymagania za Twoją prace;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ktoś wie czy w ligach greckiej i cypryjskiej są minutówki? Dzisiaj brak w obydwóch w poprzednim sezonie zagrałem jakieś 2-3 mecze z Grecji. Tylko nie wiem czy tam się sporadycznie pojawiają czy są co kolejkę.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ktoś wie czy w ligach greckiej i cypryjskiej są minutówki? Dzisiaj brak w obydwóch w poprzednim sezonie zagrałem jakieś 2-3 mecze z Grecji. Tylko nie wiem czy tam się sporadycznie pojawiają czy są co kolejkę.
W cypryjskiej jeszcze się nie spotkałem. W greckiej raczej normalnie były, z tego co kojarzę.
 
Do góry Bottom