>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Co do typu KORWIN (powyżej 3.0) to jak najbardziej polecam, uważam że jest to pewniak. W wyborach do PE nowa prawica miała 7.15 proc a w prezydenckich Korwin zgarnął 3.26 proc ale wiadomo że duża część wyborców poparła Kukiza. W tym momencie w sondażach ma w granicach 3% ale tylko dlatego że jest sezon ogórkowy i nic się nie dzieje, jak zacznie się kampania to będzie mógł jedynie zyskać. Myślę, że przekroczenie 5 procent i wejście do sejmu jest w tym momencie prawdopodobne na jakieś 90%.

Co do samego grania, to sam bym to pograł ale realny kurs po odjęciu podatku wyniesie (1.58). Po za tym myślałem o większej kwocie, a nie wiem jak tam wyglądają podatki przy większej wygranej. Nie wiecie gdzie można pograć wybory do sejmu u zagranicznych ?
Z biegiem czasu i Unibet i Bet-at home powinni wysokczyc z oferta, czasami tez Betsafe mial ;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Co do typu KORWIN (powyżej 3.0) to jak najbardziej polecam, uważam że jest to pewniak. W wyborach do PE nowa prawica miała 7.15 proc a w prezydenckich Korwin zgarnął 3.26 proc ale wiadomo że duża część wyborców poparła Kukiza. W tym momencie w sondażach ma w granicach 3% ale tylko dlatego że jest sezon ogórkowy i nic się nie dzieje, jak zacznie się kampania to będzie mógł jedynie zyskać. Myślę, że przekroczenie 5 procent i wejście do sejmu jest w tym momencie prawdopodobne na jakieś 90%.
Co do samego grania, to sam bym to pograł ale realny kurs po odjęciu podatku wyniesie (1.58). Po za tym myślałem o większej kwocie, a nie wiem jak tam wyglądają podatki przy większej wygranej. Nie wiecie gdzie można pograć wybory do sejmu u zagranicznych ?
Najprawdopodobniej Betsafe bet at home oraz unibet będą oferować zakłady na Polskie wybory parlamentarne.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
. Na pewno sporo studentów którzy popierają KORWIN nie pójdzie głosować ponieważ musieliby wrócić do swojej miejscowości zagłosować albo iść przed wyborami do urzędu po papierek zezwalający głosować w dowolnej komisji. Uważam iż partia KORWIN nie uzyska 3.5 % dlatego że jej elektorat stanowią głównie osoby nieletnie które nie mogą głosować, studenci nie studiujący w pobliżu miejsca zamieszkania oraz młodzi Polacy za granicą gdzie komisji wyborczych jest bardzo mało.
Od ilu miesięcy interesujesz sie polityką? Tak sie składa że elektorat staruszka jest najbardziej zmobilizowany.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
https://www.youtube.com/watch?v=IpmUEUc8J_I
Korwin zdaje sobie sprawę z tego ze przy JOW-ach jego ugrupowanie nie osiągnie kompletnie nic. Partia która rzekomo chce zamiany w kraju, chce jednak ten chory system zatrzymać i w nim tkwić. Jasna sprawa jest że jeśli KORWiN się do sejmu dostanie (co się nie zdarzy) nie zrobi kompletnie nic.
Zachowanie Korwina i jego partii jest obecnie niczym innym jak tylko chamstwem, elektorat uciekł im do Kukiza i teraz cisną po nim mając nadzieje ze wróci ich na tyle by osiągnąć próg.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Korwin zdaje sobie sprawę z tego ze przy JOW-ach jego ugrupowanie nie osiągnie kompletnie nic.
Dokładnie tak, przy JOW-ach mogą coś osiągnąć jedynie partie populistyczne, typu zgoda i bezpieczeństwo buduje! albo 500zł na każde dziecko! Ludzie w większości przypadkach są bezmyślni. Nie rozumieją, że aby te 500 zł trafiło do dzieciaka to najpierw trzeba zebrać w podatkach, opłacić nowego urzędnika i dopiero potem się dostaje okrojoną część. Jow-y to idealny system dla takich własnie partii.
Partia która rzekomo chce zamiany w kraju, chce jednak ten chory system zatrzymać i w nim tkwić.
Gdybyś znał program partii KORWIN to byś wiedział że chcą wprowadzić monarchię. Nie wiem skąd pomysł, że chcą dalej żyć w demokracji. Zamiana głupiego ustroju na trochę mniej głupszy niczego nie zmienia.
Jasna sprawa jest że jeśli KORWiN się do sejmu dostanie (co się nie zdarzy) nie zrobi kompletnie nic.
W Polsce ludzi logicznie myślących jest około 15% z tego program Korwina może zrozumieć góra 8-10%, z takim wynikiem ciężko coś zrobić.
Zachowanie Korwina i jego partii jest obecnie niczym innym jak tylko chamstwem, elektorat uciekł im do Kukiza i teraz cisną po nim mając nadzieje ze wróci ich na tyle by osiągnąć próg.
Nie wiem co chamskiego widzisz w wezwaniu do debaty? To prawda ośmieszają go, ale tylko dlatego że jest śmieszny. Jak można traktować kogoś poważnie kto nie ma programu.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Korwin zdaje sobie sprawę z tego ze przy JOW-ach jego ugrupowanie nie osiągnie kompletnie nic. Partia która rzekomo chce zamiany w kraju, chce jednak ten chory system zatrzymać i w nim tkwić. Jasna sprawa jest że jeśli KORWiN się do sejmu dostanie (co się nie zdarzy) nie zrobi kompletnie nic.
Zachowanie Korwina i jego partii jest obecnie niczym innym jak tylko chamstwem, elektorat uciekł im do Kukiza i teraz cisną po nim mając nadzieje ze wróci ich na tyle by osiągnąć próg.
Kukiz w JOW-ach też raczej bez szans.
Co do referendum to pierwsze pytanie jest niekonstytucyjne, drugie kompletnie niejasne a trzeciego już nie ma. Po co więc brać udział w szopce &#39;&#39;Bula&#39;&#39; na potrzeby drugiej tury? Same JOW-y niczego nie zmienią. Trzeba odebrać politykom możliwość decydowania o naszym życiu. Kukiz nic oprócz sposobu wybierania nie proponuje.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Dokładnie tak, przy JOW-ach mogą coś osiągnąć jedynie partie populistyczne, typu zgoda i bezpieczeństwo buduje! albo 500zł na każde dziecko! Ludzie w większości przypadkach są bezmyślni. Nie rozumieją, że aby te 500 zł trafiło do dzieciaka to najpierw trzeba zebrać w podatkach, opłacić nowego urzędnika i dopiero potem się dostaje okrojoną część. Jow-y to idealny system dla takich własnie partii.
Gdybyś znał program partii KORWIN to byś wiedział że chcą wprowadzić monarchię. Nie wiem skąd pomysł, że chcą dalej żyć w demokracji. Zamiana głupiego ustroju na trochę mniej głupszy niczego nie zmienia.

W Polsce ludzi logicznie myślących jest około 15% z tego program Korwina może zrozumieć góra 8-10%, z takim wynikiem ciężko coś zrobić.

Nie wiem co chamskiego widzisz w wezwaniu do debaty? To prawda ośmieszają go, ale tylko dlatego że jest śmieszny. Jak można traktować kogoś poważnie kto nie ma programu.
1- Tak jest - silne środowisko konserwatywno-liberalne mogłoby mieć większy niż dziś wpływ na rzeczywistość przy JOWach - tylko, że Korwin nie chce silnego środowiska - on chce słabego środowiska, w którym właśnie on będzie wydawał się silny.
2- Bo zmiana ustroju na monarchię jest NIEMOŻLIWA.
3- No sorry, ale twierdzisz że jak ktoś zagłosuje na kogoś innego a nie na Korwina to nie myśli?????
4- Chamskie jest zachowanie Korwina, Korwina prysła w dniu debaty prezydenckiej, miał stać po stronie Kukiza a wbił mu nóż w plecy. Człowiek który przy wyborach prezydenckich teoretycznie szedł ramie w ramie z Kukizem obalić system, odwraca się do niego plecami. Jak można traktować kogoś poważnie który założył 4 partie, startował 5 razy na Prezydenta bez większych sukcesów. Obiecywał rozwalanie UE a tak naprawdę śpi w Parlamencie Europejskim.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
3. W Polsce ludzi logicznie myślących jest około 15% z tego program Korwina może zrozumieć góra 8-10%, z takim wynikiem ciężko coś zrobić.

3- No sorry, ale twierdzisz że jak ktoś zagłosuje na kogoś innego a nie na Korwina to nie myśli?????

Nie powiedziałem że jak ktoś zagłosuje nie na Korwina to nie myśli - tylko że
program Korwina jest wstanie zrozumieć maksymalnie 15% społeczeństwa. To są dwie różne rzeczy.
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Niektórzy zastanawiają się czy dana partia wejdzie do Sejmu czy nie, to ja mam podobne pytanie - Waszym zdaniem ile ogólnie partii znajdzie się w przyszłym Sejmie?
I drugie gratisowe - która partia będzie tym przysłowiowym języczkiem u wagi, z którą zwycięzca będzie mógł stworzyć koalicję?
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Nie powiedziałem że jak ktoś zagłosuje nie na Korwina to nie myśli - tylko że
program Korwina jest wstanie zrozumieć maksymalnie 15% społeczeństwa. To są dwie różne rzeczy.
W Polsce ludzi logicznie myślących jest około 15% z tego program Korwina może zrozumieć góra 8-10%, z takim wynikiem ciężko coś zrobić.
Ty no to się zdecyduj 15% czy 8-10%?

Niektórzy zastanawiają się czy dana partia wejdzie do Sejmu czy nie, to ja mam podobne pytanie - Waszym zdaniem ile ogólnie partii znajdzie się w przyszłym Sejmie?
Moim zdaniem 4-5 zostanie stara gwardia czyli: PIS, PO, PSL, Zjednoczona lewica(SLD). I może, ale naprawdę może minimalnie wejść Kukiz i Nowoczesna.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Kukiz teraz łapie 6% w sondażach. Po referendum przestaje istnieć, to jest oczywiste. Nowoczesna jak złapie 2% to będzie sukces. Według mnie wejdzie PIS, PO, PSL, Lewica i Korwin. Korwin na 90 % będzie w opozycji.
 
P 5

phyrz

Użytkownik
Pojawiła się zaktualizowana oferta od Fortuny, jak widać kurs na Nowoczesna(-5%)maleją, zwiększyła się linia dla Zjednoczonej Lewicy o 1%(wcześniej SLD), pojawiła się nowa linia na Kukiza, bardzo ciekawa opcja, zastanawiam się czy nie pograć undera. ;)

Dotychczas grubo pograne:
SLD(ew. koalicja) + 5,5%
KORWIN + 3,0%
Nowoczesna PL - 5,0%
SLD vs Nowoczesna 1



Zastanawiam się jeszcze nad opcją PSL vs ZL 2
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Panowie no nie żartujcie z tym Kukizem. Rośnie mocna siła polityczna, startują ludzie z KNP, RN to są dodatkowe procenty, a jeśli wierzycie w sondaże... to naprawde gratuluje. Sondaże w żadnym wypadku nie są miarodajne, to że Pawła nie pokazują w tv o niczym nie świadczy. Jeśli miałbym obstawiać na tę chwilę to:
1. PiS
2 i 3 miejsce Kukiz i PO ale w jakiej kolejności to ciężko powiedzieć, PO jest mocno jechane a co raz więcej ludzi nie daje się ładować w bambuko lawirantce Kopacz - mimo wszystko minimalnie ze wskazaniem na PO
4. Któraś z lewackich partii - jeśli SLD wystawi wspólną listę z resztą lewactwa to będzie ciężko bo muszą mieć 8%, jeśli spróbują sami - to myślę że tę piątke ogarną bo jakby nie patrzeć te stare układy gdzieś tam jeszcze tkwią, PSL już strasznie miał się zmobilizować na wybory prezydenckie - jak wyszło dobrze wiemy
Co do KORWiNa i Nowoczesnej - myślę że Janusz złapie parę procent i jak sie postarają to może gdzieś tam zachaczą o tę piątkę, Nowoczesna - jak dla mnie bez szans

I nie wierzcie w sondaże - bo one są h*ja warte, to że ktoś ma 6% a ktoś ma 40% wcale o niczym nie świadczy. Bronio już miał 60 czy tam więcej, ile miał w pierwszej turze? Tuskowi przed wyborami w 2005 roku dawali ponad 70%. Masa ludzi sie zdziwi po tych wyborach jakie będą przetasowania w rządzie. A jestem pewny swoich typów po ostatnich wyborach prezydenckich.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jakby gdzieś oferowali taki zakład to bym chętnie postawił na NIE.
Czy powstanie nowy rząd po wyborach?
Najprawdopodobniej PIS wygra i z nikim koalicji nie stworzy co będzie skutkowało nowymi wyborami.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakby gdzieś oferowali taki zakład to bym chętnie postawił na NIE.
Czy powstanie nowy rząd po wyborach?
Najprawdopodobniej PIS wygra i z nikim koalicji nie stworzy co będzie skutkowało nowymi wyborami.
Niekoniecznie. Może powstać koalicja PO-SLD-PSL-KORWIN przeciwko PiSowi, mająca większość.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Niekoniecznie. Może powstać koalicja PO-SLD-PSL-KORWIN przeciwko PiSowi, mająca większość.
Adamo stary, bujasz w obłokach. Jestem pewny że obie lewackie partie nie wejdą wspólnie. KORWiN i PO? hahaha proszę cie
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
Jakby gdzieś oferowali taki zakład to bym chętnie postawił na NIE.
Czy powstanie nowy rząd po wyborach?
Najprawdopodobniej PIS wygra i z nikim koalicji nie stworzy co będzie skutkowało nowymi wyborami.
Coś przeczuwam, że będzie dokładnie tak jak mówisz. Zwłaszcza, że wysokie poparcie dla PiS nie musi się przełożyć na proporcjonalnie dużą liczbę mandatów. To efekt tego systemu jaki mamy w Polsce, który zdaje się że w wyborach do sejmiku wojewódzkiego stworzył paradoks, polegający na tym że PiS miał więcej głosów, ale to PO zgarnęła więcej mandatów.

Teraz może nie będzie tak jaskrawo, ale może być podobnie.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Coś przeczuwam, że będzie dokładnie tak jak mówisz. Zwłaszcza, że wysokie poparcie dla PiS nie musi się przełożyć na proporcjonalnie dużą liczbę mandatów. To efekt tego systemu jaki mamy w Polsce, który zdaje się że w wyborach do sejmiku wojewódzkiego stworzył paradoks, polegający na tym że PiS miał więcej głosów, ale to PO zgarnęła więcej mandatów.

Teraz może nie będzie tak jaskrawo, ale może być podobnie.

zwycięska partia przejmuje głosy tych którzy nie zdobędą 5%, czyli PiS jak wygra to złapie kilka dodatkowych procent. Scenariusz który zaprezentowałeś jest nierealny. W wyborach do sejmiku obowiązywał inny system.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Według mnie granie na partię Korwin w tym momencie to loteria, trzeba poczekać jakie listy da Kukiz, bo tak de facto to on zabiera poparcie Krulowi. Chociaż w moim przekonaniu Korwin weźmie ponad 3%, a Kukiz to już trup polityczny. Nie zapominajcie że w tych wyborach mejstrim nie dopompuje Kukiza tak jak to zrobił przy okazji wyborów prezydenckich, gdzie w wewnętrznych badaniach PO, Duda miał realne szanse na wygranie z Panem Bronisławem w 1 turze gdyby nie było Kukiza.
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Niekoniecznie. Może powstać koalicja PO-SLD-PSL-KORWIN przeciwko PiSowi, mająca większość.

Według mnie granie na partię Korwin w tym momencie to loteria, trzeba poczekać jakie listy da Kukiz, bo tak de facto to on zabiera poparcie Krulowi. Chociaż w moim przekonaniu Korwin weźmie ponad 3%, a Kukiz to już trup polityczny. Nie zapominajcie że w tych wyborach mejstrim nie dopompuje Kukiza tak jak to zrobił przy okazji wyborów prezydenckich, gdzie w wewnętrznych badaniach PO, Duda miał realne szanse na wygranie z Panem Bronisławem w 1 turze gdyby nie było Kukiza.
To z listami to fakt, chodzą też słuchy że działacze Ruchu Narodowego przebierają nogami, by wejść do Sejmu z list Pawła Kukiza. Ale raczej nie w stolicy. Na listach Pawła Kukiza mają się znaleźć między innymi: Marian Kowalski, Jacek Wilk, Krzysztof Bosak i Robert Winnicki (Agencja Gazeta). Ale to takie gdybanie poczekamy zobaczymy. Nie oszukujmy się, ale Korwina mejstrim też nie dopompuje. Jak już pokażą to w czarnym świetle.
 
Do góry Bottom