>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

A 63

awax

Użytkownik
otóż William Hill nie działa jak powinien
poczytaj w sieci jak zamykają konta bez podania przyczyny i konfiskują pieniądze albo blokują konto i prowadzą śledztwo 1,5 roku
napisałem ten post bo sam miałem w ostatnich tygodniach podobne problemy i zagrożenie utraty sporych pieniędzy ale sprawa została pomyślnie zakończona z duuużą pomocą jednego z moderatorów tego forum Ramzesa. Raz jeszcze wielkie dzięki dla Niego ????
 
es 217

es

Użytkownik
Witam, sytuacja staje się drażniąca, 50 000 dokumentów już im wysłałem, wszystko zaakceptowali, teraz znów pojawiają się schody, mianowicie:
Ze względu na regulacje prawne dotyczące organów zezwalających, uprzejmie prosimy o przesłanie nam zdjęć cyfrowych następujących dokumentów:
P: Wyciag z konta bankowego pokazujacy Dane osobowe, Date, Iban oraz Bic (Wymagany)
Ktoś może się orientuje, jakim cudem mam im to przesłać skoro na wyciągu z konta bankowego (Inteligo) nie widnieje ani Iban ani Bic?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nie jest to shit. problem leży w ich męczących procesach weryfikacji, o czym przez te 17 stron tematu można przeczytać. poza tym ok.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Wypłacał ktos wczoraj moze hajs? 2 razy wypłata szła cale 5 min na skrill a tym razem pobrali 20 zl a kasy dalej nie ma, ponad 24 h ;)

Dzieki za info
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Czy wiesz, że 1 maja użytkownik Lu... stawiając równowartość 579,23 zł na kupon z 11 wydarzeniami Live wygrał 100 799,10 zł na Rivalo?
Czytając powyższe wszystkie posty o trudnosciach z wyplatą powstaje pytanie czy raczej pytanie retoryczne - czy użytkownik Lu.. przeszedł waszą weryfikacje i mógł wypłacić wygraną :]
PS: Co tam jest potrzebne do weryfikacji skoro jak dostajecie wpłate z konta bankowego - nie możecie na to samo konto wypłacic pieniędzy? Chyba wtedy jest oczywistym ze osoba ktora wplaciła jest osobą która wypłaca...?
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
sie ładnie wpier*******, w pierwszym poście jest napisane, ze można wpłacać przez skrill&#39;a a tu sie okazało, że jest inaczej. Teraz mam zablokowane 200 zł bo nie przyznali mi bonusu, każą przed wypłatą dokonać obrotu i jeszcze na dodatek będę musiał się z nimi pierniczyć z weryfikacją. ;/
 
sykus69 0

sykus69

Użytkownik
a jak z wyplata mojego depozytu? w sportingbet mogłem puścić 1 zdarzenie po 1.01 i wypłacić a bonusem potem grac ????
 
Do góry Bottom