>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. kolejka PGE Ekstraligi 14-16.08.2015

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niels K Iversen +1 - Michael J Jepsen 1 @ 1,53 Bet365 ✅ 7-7 mimo 4 startów PUKA :grin:
Iversen po ostatnim meczu z Toruniem, został na cały poniedziałek w Gorzowie i trenował i sprawdzał sprzęt. Ponoć był bardzo zadowolony i jest dobrze spasowany z torem. U siebie ma drugą średnią w drużynie, na swoim torze zazwyczaj nie zawodzi. Dzisiaj myślę że ok 11 punktów powinien zrobić. Jensen może i w Gorzowie sobie dobrze radzi, ale jednak w każdym biegu ma godnego zawodnika z którym może przegrać. Ostatnio też nie porywa formą. Dodatni handicap na Iversena, nie rozumiem tego, po prostu gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
PUK +1 - MJJ @1,53 b365
Spokojnie to nie pomyłka, dodatnie handi na PUKA? O wow! Chopaczyna zrobi dziś dwucyfrówkę jeszcze do tego prze &#39;remisie&#39; mamy handi +1. Pobrałbym nawet po @1,4 sorry, ale może i MJJ jeździł w Gorzowie, ale bez przesady. PUK u siebie nie powinien zawieść w tak ważnym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Nowak - O.Fajfer (-1) 2 2,00 bet365 [2-3]⛔

Nowak średnia na sowim torze 0,737 więc słabiutko. Fajfer na wyjeździe 1,250. Ważny bedzie bieg juniorski i tu liczę ze Oskar pokona Nowaka. Później w 4 biegu też jedzie na juniora więc powinien go pokonać i tak naprawdę 3-4 pkt zrobione przez Fajfera myślę,że wystarczą aby zakład rozliczyć jako wygrany. Dzisiaj nie widzę na kim Nowak może zrobić pkt oprócz biegu juniorskiego. Rywale zdecydowanie za mocni. Nowak do tej pory w 6 meczach na owalu w Grudziądzu notował takie wyniki:
Z Wrocławiem (1,0,0)
Z Lesznem (1,0,0)
Z ZG (2,2,0)
Z Rzeszowem (2,1,0)
Z Tarnowem (1,2,0,0)
Z Gorzowem (1,0,0)
W pierwszym spotkaniu w Toruniu Nowak (1,1,0,d) a Fajfer (2,1,1).
Oskar po przerwie spowodowanej czerwoną kartka dzisiaj napewno mega zmotywowany i liczę że 5 oczek jest w stanie uzbierać. Kurs wysoki więc lekko próbuje.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
STAL GORZOW WLKP VS SPARTA WROCLAW
Krzysztof Kasprzak (suma punktow)
Typ: Krzysztof Kasprzak - powyzej 5
Kurs: 1,72

Ja wiem, ze Kasprzak ma fatalny sezon, ze jest rozbity psychicznie itp. itd., ale dzisiaj Stal Gorzow jedzie de facto o utrzymanie. Mam spiskowa teorie, ze jesli dzisiaj nie wygraja meczu chocby za te dwa punkty to jest matematyczna szansa, zeby koalicja spuscila Gorzow do 1 ligi ratujac skore GKM-owi. A pare kaskow do wytransferowania jest w tej kadrze. Ze wspomne chocby o Zmarzliku, ktoremu zostal jeszcze jeden rok juniora. Poprzeczka dla KK wedruje troche wyzej z uwagi na Zmarzlika w parze (x2), ale z drugiej strony moze to go tez ratowac przed obrywaniem RT, bo Baron powinien z ew. taktycznymi unikac Bartka. Do tego jeden bieg z Cyferem, Sundstroemem i licze na start w nominowanych (znowu z B.Z. w parze). Wroclaw ma kilka ogorkow do zrobienia, wiec jesli do tego dojdzie jakis bieg ekstra za 3 lub nawet 2 punkty to powinien sie zblizyc do 7-8 punktow.
Wyniki: Krzysztof Kasprzak (d2,2,2,0) 4
K.K 4/&gt;5
Komentarz: Pechowo. W pierwszym biegu jechał na drugiej pozycji i zanotował defekt. Innym razem dał się minąć Woffindenowi jadąc na prowadzeniu. W czwartym starcie się posypał i przegrał nawet z młodym Drabikiem. Przez to wszystko znowu nie załapał się na nominowane.

* * *
Dodatkowo myslalem o graniu handi na Wroclaw, bo w tej ekipie jest niezla sila, ale +6 to jednak troche malo. Liczylem na okolo 10 punktow, takze odpuszczam.
/edit
Wyżej widzę z innych ofert +8,5 na Sparte - 1,90 i to uważam juz za warte spróbowania.
Wyniki: Stal Gorzów 50:40 Sparta Wrocław (+8,5)
Stal G. 50:40(+8,5) Sparta &gt;&gt;&gt; Stal G. 50&lt;/48,5 Sparta
Komentarz: Tak czułem, że może braknąć trochę handicapu do sukcesu. Brakło paru oczek od Janowskiego i Jensena, bo mecz był do wygrania.

UNIA TARNOW VS STAL RZESZOW
Ernest Koza v Krystian Rempala (H2H)
Typ: Krystian Rempala (+2)
Kurs: 1,61

Typ dnia! Na poczatku pomyslalem, ze zle widze. Ze to Krysian musi miec -2, ale nie. Oddsmaker Bet365 daje nam fajny prezent. Dzieciak juz wiele razy pokazal, ze cos juz potrafi, a i sprzetem dysponuje na wysokim poziomie. Jesli do tego dodamy, ze de facto wychowal sie on na torze w Moscicach oraz ze Stal Rz. jedzie do Tarnowa niemalze na sciecie (brak Kildemanda) wobec czego pojawia sie ciekawa perspektywa pt. Koza - 3/4 biegi : K. Rempala - 5/6 biegow, to calosc nabiera jeszcze ciekawszej perspektywy. OK, Koza to nie jest zupelny leszcz na domowym torze i kilku kozakow juz przewiozl za plecami, ale mecz z Toruniem byl juz dosc dawno. Oby tylko Mroczka nie odwalil takiej kaszany jak z Wroclawiem.
Wyniki: Ernest Koza (2,0,0,2) 4
Krystian Rempała (3,2,1*,3,1,2*) 12+2
E.K 4:12(+2) K.R. &gt;&gt;&gt; E.K 4&lt;14 K.R.
Komentarz: Młody pozamiatał dzisiaj! Absolutnie fantastyczny mecz 17-latka. Gdy klan Rempałów powoli schodził już ze sceny teraz pojawia się godny następca. Wielkie brawa za dzisiejszy występ.

* * *
Z tego meczu niezle tez wyglada opcja Dawid Lampart (+1) v Artur Mroczka z wysokim kursem (2,37). Dawid w tym roku robi swietne wrazenie. Co prawda jest to glownie zawodnik swojego toru (1,967 dom/0,731 wyjazd), ale przeciez pare biegow na wyjezdzie w tym roku juz wygral. A pamietajmy tez o tym, ze zna on tor w Moscicach calkiem dobrze (w przeszlosci mnostwo mlodziezowek, a w 2012 roku jezdzil dla Unii T.). Artur ostatnio jakby zlapal zadyszke. I chyba lepiej radzi sobie na wyjazdach. Podobnie jak powyzej dodatkowa zachete stanowi liczba potencjalnych biegow. O ile Artur powinien odjechac max 4 biegi z czego az 3 z Vaculiem w parze i jeden z Kolodziejem, to u Lamparta w razie nieco lepszej jazdy pojawia sie szansa na dodatkowy bieg. Do tego w parze prawdopodobnie Mirek Jablonski zamiast ZZ (tak pisali na SF.pl).
Wyniki: Artur Mroczka (0,3,2*,3,1) 9+1
Dawid Lampart (1,2,1,1,3,0) 8
A.M. 9:8(+1) D.L. &gt;&gt;&gt; A.M. 9&lt;/9 D.L.
Komentarz: Wynik Dawida sporo gorszy niż jazda. Szczególnie szkoda tego feralnego biegu 11, gdy jadąc na pierwszym miejscu popełnił szkolny błąd i spadł z pewnej pierwszej pozycji na trzecią. Z drugiej strony naprawdę ładny mecz Artura Mroczki, który dołożył sporą cegłę do sukcesu Jaskółek.

GKM GRUDZIADZ VS KS TORUN
GKM Grudziadz v KS Torun (zwyciestwo 3-drogowo)
Typ: GKM Grudziadz
Kurs: 2,62

Tak jak pisalem juz wyzej - zastanawiam sie nad mozliwoscia spisku anty-gorzowskiego. Jesli dzisiaj Wroclaw odbierze Stali przynajmniej punkt bonusowy lub nawet wygra to przed Grudziadzem pojawi sie wielka szansa na unikniecie spadku. Torun raczej pewny awansu do PO a nawet unikniecia Unii Leszno w polfinale (+1 za weryfikacje meczu z Falubazem; +1 bonus za dzis; +2 za zwyciestwo z Tarnowem - pozwalaja przeskoczyc Wroclaw). A skoro taka szansa ma w ogole matematyczne podstawy istnienia to... Prosze pamietac ze Grudziadz i Torun to ten sam region, kluby laczy calkiem wiele (historia &quot;zsylania&quot; juniorow lub wypalonych gwiazd; srodowisko sponsorskie etc.). Tutaj nawet forma Golloba nie ma nic do rzeczy. Poza tym Gollob na kopie w Rzeszowie to co innego niz beton przy Hallera. Nawet wczorajszy teatrzyk w Kumli nie zmieni mojego podejscia do tego meczu.
Wyniki: GKM Grudziądz 49:41 KS Toruń
Komentarz: Zgodnie z oczekiwaniami Grudziądz wygrał ten mecz, zaś Torunianie zabierają do domu bonus. Nie chcę snuć teorii spiskowych i ich promować, ale to dość ciekawy zbieg okoliczności, że miały miejsce te dwie przerwy półgodzinne, które pozwoliły poznać w połowie zawodów końcowe rozstrzygnięcia meczu w Gorzowie, gdzie Stal straciła bonus i jest dla mnie teraz głównym kandydatem do spadku.

* * *
Gdzies w tle pojawia sie tez mysl o pograniu Oskar Fajfer (-1) v Marcin Nowak - 2,00. Oskar w Grudziadzu zawsze fajnie jechal. W tym roku glownym jego mankamentem wydaje sie byc trasa, bo nawet jesli ze startu wyjdzie to pozniej traci. W Grudziadzu tracenie pozycji nie jest juz takie latwe. Pytanie tylko jesli Oskar ma zrobic ludzkie punkty to kto ma zawalic mecz Aniolom?...
Wyniki: Oskar Fajfer (1,2,w) 3
Marcin Nowak (2,0,0) 2
O.F. 3(-1):2 M.N &gt;&gt;&gt; O.F. 2/&gt;2 M.N.
Komentarz: Zaskakujący przebieg miał bieg młodzieżowy, którego rozstrzygnięcia sporo napsuły - spodziewałem się mimo wszystko 1:5. Choć i on nie przekreślił szans Oskara na pokrycie handicapu. W swoim trzecim starcie jechał nawet na drugiej pozycji (na podwójnym prowadzeniu), ale w ferworze walki z Buczkowskim spowodował upadek Buczka i został wykluczony.

PS. Problemy z tym meczem mają też jak widać same buki, które dają świetne szanse do zarobku dla fanów surebetów (ponad 10%).
2/4
(-1,77j)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Moje typy sa bardzo podobne do poprzedników:
Iversen+1 -Jepsen Jensen typ 1 kurs 1,53 Bet365
Iversen na wyjazdach trochę cieniuje, ale u siebie jest bardzo mocnym punktem drużyny, dodatkowo ostatnio trenował więc powinien być dobrze spasowany .Jensen może jechać niby w taktycznej , ale prędzej dostanie na to szanse ktoś z dwójki Janowski-Woffinden zanim przyszłaby kolej na Jensena. Dziwi mnie trochę ta proporcja zawodników z typem +1 na Iversena. Ja uważam, że powinno być odwrotnie

Koza-Rempała+2 typ 2 kurs 1,61
Myślałem na początku, że się przewidziałem.Rempała ostatnio coraz lepsza dyspozycja , dodatkowo może pojechać dużo więcej biegów niż Koza co powinno być decydujące

Stal Gorzów(-6)- Betard Wrocław typ 1 kurs 1,75
Gorzów pod wielką presją, wielka mobilizacja na ten mecz. Wrocławowi nigdy tutaj łatwo się nie jeździło, play-offy teoretycznie mają już pewne, więc nie muszą się spinać. We Wrocławiu Woffinden ostatnio ma mało zadyszkę, Janowski może być mocny, ale nie sądzę aby pojechał jak Ward ostatnio. Ktoś napisał, że Janowski zdobył tutaj IMP... ale w jakim stylu 2.2.2.2.2.2.3 ... Jakoś mnie to nie przekonuje. Drabik/Jensen mogą coś ugrać, ale po stronie Gorzowskiej widzę większe armaty.

Kusi mnie też typ na over 5 Kasprzaka, ale tyle razy się już na nim przejechałem stawiając over na tego żużlowca, że tym razem to sobie odpuszczę
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 407

cekaem

Użytkownik
Kenneth Bjerre (-0,5) - Kenni Larsen 1.80 Sportingbet
Dzisiaj zapewne będzie sromotne lanie gości. Bjerre u siebie na torze punktuje naprawdę dobrze. Średnia 2,133. Tylko dwukrotnie w tym sezonie przywiózł u siebie na torze poniżej 10 oczek a czy Larsena stać na dwucyfrówkę na wyjeździe? Nie wydaje mi się. Jest to raczej zawodnik własnego toru. Ciężkich ma rywali dzisiaj, prawie każdy może mu zabierać punkty. Za to Bjerre oprócz Hancocka to raczej nie ma trudnych rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom