>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway European Championship 2015

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Grigorij Laguta (suma punktow)
Typ: Grigorij Laguta ponizej 10
Kurs: 1,83

Jakby chcial to by to spokojnie osiągnął linie. Widac jednak po wynikach cyklu, ze Laguta niespecjalnie przyklada sie do niego. 14 punktow w dwoch rundach, w trakcie ktorych zbieral szpryce od zupelnie zabawnych rywali, tj. takich ktorych w lidze robi na zupelnym luzie. Co prawda strata do pudla nie jest olbrzymia, nawet jesli wezmiemy pod uwage ze do konca zostaly dwie rundy, ale mimo wszystko wydaje sie, ze nie ma wiekszych szans na dogonienie Emila, Nickiego i Antoniego, ktorzy miedzy soba powinni rozstrzygnac kwestie podziału medali. Typ dosc ryzykowny, szczegolnie przy niewysokim kursie i trzeciej mozliwosci rozstrzygniecia (rowne 10 punktow), ale mimo wszystko nie wydaje mi sie, zeby Grigorij, ktorego jutro czeka b. wazny mecz w Grudziadzu zrobil jakis oszalamiajacy wynik.
Wyniki: Grigorij Laguta (1,0,3,1,3) 8
G.L. 8 &lt; 10
Komentarz: Już po dwóch biegach stało się jasne, że dwucyfrowy wynik będzie osiągnąć trudno. Po czwartym biegu Griszy zakład został wygrany. Swoją drogą dziwny to zawodnik. Pod względem umiejętności TOP-5 światowego żużla. Tyle tylko że z taką mentalnością facet nigdy nawet nie powącha medalu IMŚ...

Antonio Lindback v Grigorij Laguta (H2H)
Typ: Antonio Lindback
Kurs: 1,50

Kurs bardzo przecietny ale tez i typ jest najbardziej prawdopodobny z proponowanej trojki. Stanowi on prosta kontynuacje tego co powyzej. Za Lindbackiem przemawia tutaj niemalze wszystko: domowy tor, powazne podejscie do cyklu SEC i walka o medale, brak obciazenia w postaci waznych zawodow na drugi dzien. Co prawda sportowo Rosjanin jest polke wyzej, ale ze wzgledu na oklicznosci dzisiaj powinno byc na odwrot.
Wyniki: Antonio Lindback
Grigorij Laguta (1,0,3,1,3) 8
A.L. 12+wykluczenie w finale:G.L. 8+2 miejsce w finale &gt;&gt;&gt; A.L. 4 msc.:G.L. 2 msc.
Komentarz: Niebywałe... Grisza psim swędem dostał się najpierw do biegu dodatkowego. Tam na 3.okrążeniu stracił drugie miejsce na rzecz Smolińskiego by po chwili odbić pozycję premiującą awansem do finału dnia. W tym wszystko zepsuł Pedersen, który zrobił niezły kocioł na pierwszym wirażu czego największą ofiarą był... Lindbaeck. Gdy ten uporał się w końcu z Duńczykiem po chwili znalazł się za plecami Grigorija. Brakło jednak dystansu plus Rosjanin jechał mądrze. Szkoda bo dzisiaj Antonio był zdecydowanie lepszy w każdym aspekcie!

Martin Smolinski (suma punktow)
Typ: Martin Smolinski powyzej 3
Kurs: 1,90

Martin po odpadnieciu z cyklu SGP sportowo zdecydowanie spuscil z tonu na torach klasycznych. Mimo wszystko jest dzisiaj w stawce paru zawodnikow w jego zasiegu, a i sama linia b. niska - 3 punkty, czyli dokladnie jego srednia arytmetyczna z dwoch poprzednich rund. Zakres punktowy spokojnie do osiagniecia, szczegolnie ze ostatnio seriami wygrywal biegi na swoim podworku. Skoro w Niemczech spokojnie objezdza zawodnikow, ktorzy sa na poziomie trzeciego garnitura dzisiejszego turnieju to czemu mialoby sie zakonczyc klapa w SEC-u?
Wyniki: Martin Smoliński (2,3,0,2,2) 9
M.S. 9 &gt; 3
Komentarz: Wystarczyły ledwie dwa biegi, by Martin na pełnym spokoju przekroczył linię. Nie da się ukryć, że wobec warunków torowych pomocne było losowanie numeru/pól startowych. Choć i sam zawodnik pojechał b. dobre zawody, bo przecież awans do biegu dodatkowego (miejsca 3-6) to duża sprawa a i do finału brakło niewiele.

2/1
(+0,73j)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
DO GRAJĄCYCH h2h GOLLOBA W CAŁOROCZNYM!
✅✅✅✅✅✅
Monika P Dziękuje za cierpliwość.
Pański zakład w geście dobrej woli zostanie rozliczny jako zwrot. Proszę mieć na uwadze, że podobne rozwiązanie nie będzie miało zastosowania w przyszłości. Czy zgadza się Pan i akceptuje nasz regulamin i zasady rozliczania zakładów?
Monika P Za wszystkie Pańskie wygrane sekcje otrzyma Pan wygraną, a zwrot tyczy się tylko zakładu na żużel.
Pomęczyłem się ponad godzinę, raz z jedną potem z drugą i proszę. Ako z 5 betów po kursie pomniejszonym o Golloba zostało rozliczone jako wygrane ✅✅✅✅ Żadnych obrotów, bonusów itp. Z 5 betów w ako rozliczone jako 4!
Pisać do nich i walczy o swoje!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Ostatnia runda SEC, jeśli nie stanie się katastrofa to Emil Sajfutdinow wywalczy tytuł najlepszego żużlowca Europy. Rusek ma 9 punktów przewagi nad Pedersenem także powinien spokojnie się obronić. Nicki z kolei ma 5 punktów przewagi nad Murzynem który w ostatnim czasie zaliczył zniżkę formy. Jednak w przypadku tego zawodnika ciężko porównywać starty w ligach z SEC, bo na SEC Szwed wyciąga najlepsze silniki jakie posiada w parku maszyn. Podium teoretycznie jest już ustalone bo zarówno Vaculik jak i Laguta mają zbyt duże straty aby nawiązać realną walkę. Polacy? Nie jedzie Gollob, za niego Piotrek Pawlicki i to jest świetna wiadomość. Kołodziej? jeśli tor w Ostrowie będzie podobny jak na lidze to szału nie zrobi, jak będzie lekko pod koło to jest gdzie wyprzedzać w Ostrowie.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
speedway-european-championship
Trudno przejść obojętnie obok takich kursów, niskie ale dość pewne.
Sajfudinov - A Laguta @1,28 ✅
Lindbaeck - Jedrzejak @1,34 ✅
Obaj panowie wymienieni oo lewej to faworyci. Są w porównaniu do kolegi z pary niebiańskich formach. Lindbaeck to zawodnik, ktory jak by jechał w GP myślę, że był by 5-8. Woffi, Herbi, Nicki i Zagar. Później PUK, Mudzin, Holdery, Doyle, Janowski. Wśród takich nazwisk próżno szukać Ogóra, który ma kolejny słaby sezon. Znajomość toru w Ostrowie nic mu nie pomoże. Lindbaeck w tym sezonie bije go na głowę, 3 miejsce w SEC 35 oczek, Tomek praktycznie ostatni z 14 oczkami, para dla mnie z kosmosu.
Między drugą parą w punktacji też kolosalna różnica, bo aż o 4 oczka wyższa niż w poprzedniej parze 49 - 24. Emil miażdży w SECu rywali, 3 w GP Nicki ledwo za nim nadąża. Jeśli Power jest 3, to który był by Emil? Myślę, że szedł by łeb w łeb z Woffim o mistrza. Artem co najwyżej byłby 8-10. Sajfudinov mimo, że po 3 seriach pewnie zapewni sobie zwycięstwo w generalce wątpie by odpuścił turniej. Stawki za punkt i zwycięstwa w turnieju są wyższe niż w GP, więc motywacji na pewno nie zabraknie.
Kursy niskie ale do dubla w sam raz @1,72 betsafee ✅
Lindbaeck - Vaculik @2,19 betsafke ✅
Nie rozumiem faworyzowania Słowaka dla mnie kursy powinny oscylować ok 1,72 - 2,0. Szwed jest wg mnie faworytem. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe wyniki w SECu;
Toruń:
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 12 (3,1,3,2,3,0)
7.
Martin Vaculik (Słowacja) - 8 (2,1,0,2,3)
Landshut:
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 11 (1,w,3,3,3,1)
6. Martin Vaculik (Słowacja) - 11 (1,3,2,2,3) + 4. miejsce w barażu
Kumla:
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 12 (3,2,3,1,3,w) + wykluczenie w finale
7.
Martin Vaculik (Słowacja) - 8 (2,1,0,2,3)
Tylko w Niemczech Martin był blisko Tonino tak to przegrywa h2h przynajmniej 4 oczkami, kursy dziwne dla mnie, nic tylko pobierać.
Sajfudinov - Vaculik @1,40
Pedersen - A Laguta @1,62
Dubel po @1,92 Stsy ✅
można dorzucić Lindbaeck - Protasiewicz
tripel po @2,73 Stsy ✅
Zawodnicy z top3 SECu, myślę że zarówno Emil jak i Nicki poza zasięgiem. Dorzucam Tonino z PePe, który już czeka by ten sezon się skończył, długi w Falubazie, kontuzje, przegrany finał w Szwecji, słaba postawa w SECu ten sezon dla niego stracony.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trudno przejść obojętnie obok takich kursów, niskie ale dość pewne.
Sajfudinov - A Laguta @1,28
Lindbaeck - Jedrzejak @1,34
Potwierdzam, bardzo fajne typy. Jeśli tylko nie dojdzie do jakiegoś kataklizmu, powinny spokojnie wejść. Ja od siebie dodałbym jeszcze Andersen - Smoliński @1,48. Wychodzi nam fajny trebel @2,37
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Chciałem ten typy podać wczoraj, ale się wstrzymałem aż całoroczny wystawi ofertę. Dzisiaj spróbuje przeciwko Artemowi Lagucie. Wtorek i środa Szwecja, później bardzo długa podróż ze Szwecji do Moskwy, a potem do Togliiatti. Rusek był wściekły na date finału IMR, dotarł na stadion podobno pół przytomny, godzinę przed zawodami. W pierwszym starcie przyjechał trzeci na pożyczonej ramie i wycofał się z zawodów. To było w czwartek i znowu. Piątek rano podróż do Moskwy, samolot do Polski, późny wieczór dom w Bydgoszczy, sen i rano podróż do Ostrowa. W tej fazie sezonu takie wyprawy do Rosji nie służą nikomu. Zmęczenie myślę da swoje znaki. Druga rzecz Artem jakoś specjalnie nie jeździ dobrze w SECu. Na torze w Ostrowie też jeździ raz do roku.
Próbuje tak:
A Laguta poniżej 9 @2,05 b3655 ✅
Kolodziej - A Laguta @2,20 ✅
Janek ostatnie dwa mecze w Polsce dobre, więc jest iskierka nadziei, że dzisiaj powalczy. Typ bardziej przeciwko Ruskowi niż na Janka, ale Polak na pewno będzie bardziej świeży.
I krótko:
Nicki powyżej 10 @1,9 b3655 ✅
Lindbaeck powyzej 7 @1,66 ✅
Za niskie te linie, ja bym dał 11 i 9...
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przemysław Pawlicki over 5,5 @1,72 Bet365 4/10✅

Jutro finał DMP,a dziś aż 4 zawodników Unii wystartuje w Ostrowie.Ciekawe jak podejdą do tych zawodów.Przemo dał ciała po całości w rewanżu z Toruniem,pisałem i napiszę jeszcze raz że według mnie dalej on ma problemy w kluczowych momentach,psychologiem nie jestem ale chyba nakłada na siebie zbyt dużą presję.Dziś w Ostrowie raczej na luzaku,bo o nic nie walczy poza kasą od Nice za zdobyte punkty.Linia do zrobienia w 2-3 biegach jak będzie miał swój dzień,tak jak miał w maju na tym torze w meczu Polska-Dania.W SEC w tym roku 5,8,5 więc troszkę szczęścia i będzie te 6 dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Witam.
Ja mogę polecić granie na Tomka Jędrzejaka w bezpośrednim starciu z Martinem Smolińskim.
Tomek wraca na stare śmieci. Jego forma jest wystarczająca by osiągnąć lepszy wynik od &quot;roślinki&quot; jaką jest w tej chwili Niemiec.
Polak w lidze dobre występy przeplata złymi, ale przed finałem DMP, takie skuchy jak porażki z Martinem byłyby nie wybaczalne.
Smoliński będzie zapewne zamykał końcową stawkę turnieju, więc gorszy występ od niego będzie równoznaczny z ostatnim miejscem.
1.45 to kurs jaki oferuje nam STS (co po odjęciu podatku daje 1.28 &quot;na czysto&quot;)
Jeśli są inni bukmacherzy którzy wystawili taki prezent to polecam.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Witam.
Ja mogę polecić granie na Tomka Jędrzejaka w bezpośrednim starciu z Martinem Smolińskim.
Tomek wraca na stare śmieci. Jego forma jest wystarczająca by osiągnąć lepszy wynik od &quot;roślinki&quot; jaką jest w tej chwili Niemiec.
Polak w lidze dobre występy przeplata złymi, ale przed finałem DMP, takie skuchy jak porażki z Martinem byłyby nie wybaczalne.
Smoliński będzie zapewne zamykał końcową stawkę turnieju, więc gorszy występ od niego będzie równoznaczny z ostatnim miejscem.

1.45 to kurs jaki oferuje nam STS (co po odjęciu podatku daje 1.28 &quot;na czysto&quot;)
Jeśli są inni bukmacherzy którzy wystawili taki prezent to polecam.

&quot;Inni bukmacherzy&quot; dają na to 1,83 i bez podatku ...to chyba chatę zastawię ???? )

365 masz 1,83 - po co grasz to w sts ....no nie ma sensu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Łaguta poniżej 9 - 2,05 no i gitara ✅ (0,2,2,3,0)✅ bet365
Artiom jak kolega wyżej wspomniał w ciagu kilku ostatnich dni przemierzył tysiące km. Do tego 2 mecze w Szwecji w tyg. Jak dzisiaj będzie wygladał fizycznie? Myślę,ze nie będzie w najlepszej dyspozycji. W klasyfikacji generalnej Łaguta na msc 6 i tak naprawdę o nic nie walczy. Do tej pory Łaguta uzbierał 21pkt.
Podczas I SEC w Toruniu 8 oczek , II SEC w Landshut 5 pkt , III SEC w Kumli 8 pkt. Ani razu nie udało mu sie przekroczyć tej linii a przecież w Toruniu czy w Kumli ściga się w lidze. Tor w Ostrowie moze być dla niego zagadką i dzisiaj nie widzę jakiegoś spektakularnego wystepu ze strony Artioma.
A.Lindbaeck - G.Łaguta 1 2,00 ✅ izzi becior ✅ (15-6)ksiegarnia po 3 startach bet365
Dziwna sprawa,ze w tej parze faworyzowany jest Grisza. Bo w lidze nie jeździ nic specjalnego. w SEC też poniżej oczekiwań. W dotychczasowych 3 turniejach za każdym razem lepszy Szwed (mowa i liczbie pkt po 5 startach). Dzisiaj uważam,że będzie podobnie. Lindbaeck na SEC wyciąga z warsztatu to co najlepsze i tu nie ma kalkulowania. Walka na całego. Pewne 3 miejsce na koniec turnieju a kto wie może postraszy Nickiego...;)? Kurs jak dla mnie zawyżony.
A.Lindbaeck powyżej 7 1,66 (3,3,3,3,3) izzi bet ✅bet365
Wyżej kilka słów o Toninio jest więc nie będzie nic dopisywał. Dzisiaj walczy o finał więc zakręci ok 10 pkt spokojnie. W lidze jak jechał w Ostrowie zdobył (3,2,3,d/3,1). Tor nie bedzie mu przeszkadzał i ogarnie linie szybciutko w 3-4 startach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom