>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Może ktoś napisać, czy poza relacją w Canal+ Sport jest gdzieś relacja w TV? (nie mówię o streamach, itp.)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja mam takie pytanko ???? Czy są już znane terminy rozgrywania eliminacji do Ligi Mistrzów/Ligi Europy na kolejny sezon?
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Potencjalni rywale Lecha w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów:
-FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina)
-FK Astana (Kazachstan)
-FK Rudar Pljevlja (Czarnogóra)
-FK Vardar Skopje (Macedonia)
-Hibernians FC (Malta)

Najmocniejszym z potencjalnych rywali Lecha jest bez wątpienia zespół z Kazachstanu.
FK Sarajewo także nie są ogórami, więc dobrze jakby się udało ominąć tych przeciwników. Vardar i Rudar to już dużo gorsze drużyny od Lecha, chociaż Macedończycy wydają się nieco lepsi od Czarnogórców. O mistrzu Malty to już nie ma co dużo pisać, bo z nimi powinna poradzić sobie drużyna Lecha, która w sobotę przegrała z Legią w CLJ. ????
Wiadomo jednak, że to jest dopiero druga runda i na kogo by Lech nie trafił, to odpadnięcie będzie kolejną kompromitacją polskich drużyn w ostatnich latach kilkunastu latach na europejskiej arenie.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lech Poznań vs. FK Sarajevo
Ja osobiście cieszę się z takiego przeciwnika. Do Bośni nie jest aż tak daleko a rywal dość silny choć dużo lepszy niż Astana. Wydaję mi się, że taki przeciwnik to będzie dobra opcja dla Lecha aby dobrze wejść w sezon i rozkręcić się przed kolejną rundą. Ja osobiście wybiorę chyba się na meczyk w Poznaniu. Co sądzicie na temat tego rywala?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wydaje mi się, że przydałoby się założyć posty na nowy sezon skoro jesteśmy już po losowaniu ????
Post do usunięcia ????
Jak będą już kursy na LE/LM to dajcie znać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Lech Poznań w III rundzie eliminacji zagra z FC Basel. Tym samym najprawdopodobniej ponownie nie zobaczymy polskiej ekipy w Lidze Mistrzów. Mistrzowie kraju trafili najgorzej jak mogli... niestety.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Czy ja wiem... Lech tak grający i jadący wszystkich ma duże szanse na pójście dalej.Lepiej odrazu trafić na kogoś trudnego i jakaś dobra markę w Europie niż na jakiś kazachski
chłam
Myślę że może być tak jak w meczu Legia - Celtic (oczywiście bez wpuszczania bereszynskiego :]) .Niby legia szans nie miało chociaż bardzo dużo ugrała
- Lech się spina niesamowicie na puchary ( pamiętacie mecze z City czy Salzburgiem?)
- Ciągle dążenie do bycia lepszym od Legi ( w tym wypadku dojście dalej niż ona)
-Twierdza poznań nadal istnieje
-Chęć pokazania się w Europie piłkarzy i marzenia o wypadzie z ekstraklasy
Ciekawią mnie kursy na te spotkania bo jak będzie faworyzowanie Basel to chyba wjezdzanie w Lecha będzie dobre..
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jestem kibicem Lecha, więc może zbyt optymistycznie patrzę na szansę Kolejorza jednak dla mnie jest to 35:65 w stronę drużyny ze Szwajcarii. Jak wiemy Basel od paru sezonów kwalifikuję się do LM i w niej walczy. Jest to jednak nadal drużyna ze Szwajcarii czyli ligi, której poziom nie jest aż tak wysoki. Co prawda Basel to hegemon swojej ligi i zapewne przez najbliższe lata nadal nim będzie. Nie wiem gdzie sprawdzić budżetu obu klubów ale nie wydaję mi się, że jest tam spora różnica. Kolejorz trafił najgorzej jak może i to losowanie po 1 meczu zamiast po dwumeczu z uwzględnieniem rozstawień jest dla mnie chory, bo jak dla mnie 2 zespoły, które są wyżej od Lecha mogą odpaść i wtedy Kolejorz grałby z kimś dużo słabszym. Wydaje mi się jednak, że Lech ma argumenty żeby powalczyć z Basel. Pierwsze spotkanie przy Bułgarskiej zapewne przy przynajmniej 35 tysiącach może ponieść drużynę Kolejorza. Brakować będzie tylko Karola w środku pola. Jeżeli Lech chce grać w LM to wcześniej czy później musiał dostać kogoś silnego. Padło już na 3 rundę. Jeżeli Kolejorzowi uda się wyeliminować Basel to w 4 rundzie powinno być już z górki. Wydaje mi się, że mecz w Poznaniu jest najważniejszy. Gdyby Kolejorz nie stracił bramki w tym spotkaniu czyt. 0-0 lub też wygrał różnicą jednego gola to wtedy większe szansę po stronie drużyny Lecha. Kolejorz będzie już w rytmie sezonowym a o zmęczniu nie powinno być mowy na tak wczesnym etapie rozgrywek. Do tego dobre transfery, dobry trener, wspaniała atmosfera w szatni i chęć Ligi Mistrzów jest wielka. Ja w pierwszym meczu w Poznaniu będę próbował grać w stronę Lecha bo wierzę w Kolejorza!
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Naprawdę marzę, żeby zobaczyć w LM polską drużynę, ale będzie ciężko w tym roku. Basel w edycji LM 2014/2015 odpadło dopiero w 1/8 finału po dwu meczu z FC Porto do tego w ostatnich dwóch sparingach ograli takie marki jak Bayer Leverkusen i PSV Eindhoven w niedziele pierwszy mecz ligi szwajcarskiej więc to będzie prawdziwy sprawdzian. Lech jest teraz na fali mam nadzieje, że losowanie nie podcięło im skrzydeł, sercem jestem za kolejarzem, ale rozum mówi co innego :-|
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Czy ja wiem... Lech tak grający i jadący wszystkich ma duże szanse na pójście dalej.
Jadący wszystkich? ???? Kto to jest/są wszyscy? Rozsprzedana Legia która szuka formy czy jacyś kelnerzy z Bośni (którzy mimo porażki mieli swoje dobre okazje) Chyba w tym Poznaniu szybko sodówka uderza, wygrane mistrzostwo raz na parę lat, nie zdążyli zagrać z nikim powaznym w Europie i już marzą o ograniu, ogranego w Europie Basel ????
Lepiej odrazu trafić na kogoś trudnego i jakaś dobra markę w Europie niż na jakiś kazachski
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) a że macie Basel to teraz będziecie szukać i w tym pozytywów. Pamiętaj że wasza gwiazdka Jevtić był rezerwistą w Basel i puścili go lekką ręką, więc chyba widać jaka to różnica poziomów...

Myślę że może być tak jak w meczu Legia - Celtic (oczywiście bez wpuszczania bereszynskiego :]) .Niby legia szans nie miało chociaż bardzo dużo ugrała
Legia a nie legia
- Lech się spina niesamowicie na puchary ( pamiętacie mecze z City czy Salzburgiem?)
W Poznaniu zawsze wracacie w tak zamierzchłe czasy? To tak jakby Wisła miała wspominać jej grę w Europie sprzed 10-15lat. Raczej większość pamięta Stjarnan ;)
- Ciągle dążenie do bycia lepszym od Legi ( w tym wypadku dojście dalej niż ona)
Legii* . Jakiś kompleks w tym Poznaniu macie... ????
-
Ciekawią mnie kursy na te spotkania bo jak będzie faworyzowanie Basel to chyba wjezdzanie w Lecha będzie dobre..
Taaa, myśl sercem a nie rozumem, na bank dorobisz się na bukmacherce ;)
 
A 0

andrzej55

Użytkownik
Czy tylko dla mnie awans Bazylei to 25% lokata? Mówimy tutaj o drużynie która regularnie występuje w Lidze Europy i Mistrzów, a w zeszłym sezonie wyszła z grupy LM, w której konkurowała z Realem Madryt, Liverpoolem i Ludogorcem. Rozumiem, że Lech ma pomysł na grę i ostatnio bardzo dobrze im to wychodzi, ale nie daje im większych szans w starciu ze szwajcarską drużyną. Ponadto FC Basel wzmocnił się w tym sezonie między innymi Zdravko Kuzmanowićem z Interu Mediolan czy doświadczonym snajperem Marciem Janko z FC Sydney.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Oglądałem kilka meczy FC Sydney w poprzednim sezonie i Janko faktycznie robił pozytywne wrażenie, ale będą musieli w Basel ukrócić jego temperament bo będzie łapał dużo kartek.
 
W 0

winston1978

Użytkownik
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się śmiać chce przecież to jest pewne jak w banku że Lech nie ma kompletnie szans z Basel nawet niech wygra te 1:0 to w szwajcarii chłopaki przybiją z nimi piątkę..już dawno jest po temacie
 
Do góry Bottom