>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wrestling - WWE Special Events

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Royal Rumble - 30 Man Royal Rumble Match
:?: Roman Reigns @ KURSY(4/7 = 1.57), stawka 8/10, PaddyPower; :?:

Faworyt znany od miesięcy, nic nie wskazywało na ostatnich tygodniówkach, by było inaczej. Ogólnie WWE boi się scenariusza sprzed roku. Ktoś pamięta jak skończyło się tamto Royal Rumble? ;) Batista który wygrał został wygwizdany. W sumie w tym roku sytuacja może się powtórzyć, wystarczy, że wygra kto inny niż Bryan i właśnie Daniela wcześniej wyeliminuje. Wątpię jednak w to, Bryan zostanie zapewne wyrzucony przez Authority, które potem sprzątnie Reigns i to za nim będzie cheerować publika. Do połączenia z innymi zakładami!
Ogólnie jest jeszcze dwóch faworytów którzy się przewijają - Bray Wyatt i Dean Ambrose.
I scenariusz mnie prawdopodobny wg mnie, jest szansa, że powróci The Rock na Royal Rumble wbije i wygra i rewanż z Lesnarem za Wrestlemanie sprzed lat.
Powodzenia!
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
No i tym razem poszło dobrze. Ale i tak dostałem kolejną lekcję na przyszłość - chyba jednak łączenie zakładów jest złym pomysłem.
Samo Royal Rumble okropne, oprócz Triple Thread Matchu i preshowu(!) nie było za wiele ciekawego, choć ta pierwsza walka to five star.
Do zobaczenia na Fast Lane! ????
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Fast Lane w niedzielę, William ma ofertę więc trzeba coś postawić XD
Mam tylko jego pytanie. Czy w walkach o pas zwycięzca to osoba, która wygra walkę czy osoba która odchodzi z pasem ?
Reigns - Bryan 1,25 Reigns
Wiadomo. Roman musi wygrać z koziolkiem, żeby się uwiarygodnić przed WM i walka z Lesnarem
Cena - Rusev Cena 3,25
Ta walka pokrywa się z moim pytaniem, ponieważ Cena nie wygra pasa na tej gali. Jedyna opcja jaka widzę jest zwycięstwo Ceny przez DQ, double count out lub jakies nieczyste zwycięstwo Ruseva po interwencji czy coś.

Reszta walk to trochę loteria IMO jeszcze Niki Bella powinna wybrać ale po tym kursie brak value delikatnie mówiąc
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Chodzi tutaj o zwycięzcę pojedynku, nie tego kto wygra pas.
Spóźniłem się nieco z typami, już chyba nigdzie nie da się stawiać, ale Reigns+Stardust wyglądają najrozsądniej.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
William już przygotował ofertę na Wrestlemanię ! ???? A to oznacza tylko jedno, typujemy ????
Pewniaki moim zdaniem :
John Cena - wiadomo w końcu ktoś musi poskromić Rosjanina, Bułgara whatever
i będzie to bohaet tłumu - John Cena - 1,28
Sting - bezsensu byłoby sprowadzanie Stinga, żeby przegrał z Triple Hem który i tak walczy od wielkiego dzwonu. Tym bardziej, że Hunter ostatnio podkłada się komu popadnie i tak samo będzie tym razem 1,17
AJ Lee i Paige ( już nie taki pewniak jak 2 u góry) ale gdyby WWe chciało zmiany mistrzyni to byłby to Divas Championship match, a skoro nie chce to Aj i Paige wygrają 1,28
Co do reszty nie jestem przekonany na prawdę
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Wytypuje dwa zdarzenia &quot;teartu dla ubogich&quot;
Cena-Rusev 1 @1.22
Tutaj sprawa oczywista. Dali wygrac najpierw temu masywnemu, zeby zrobic walke pod WM i zrobic rewanz. W koncu WWE nie moze tylko pchac Ceny na kazdej WM do main event. Tym razem Cena musi zadowolic sie &quot;tylko&quot; taka rola. Slabo to wypromowali, rywal Rusev to jednak nie walka roku, ktora kazdy chcailby zobaczyc, ale jakies ochłapy trzeba Cenie rzucic na pocieszenie. Na najwiekszej gali moze wygrac jednak tylko najwieksza gwiazda federacji. Oczywista oczywistosc.
Reigns-Lesnar 1 @1.83
Nie ma lepszego momentu na wypromowanie nowej gwiazdy i zmiane pasa niz tutaj. Zreszta o czym tu gadac, zawodnik ktory zdobyl w grudniu bodajze miano &quot;Superstar of the Year&quot;, mimo ze przez caly rok nie wygral indywidualnie zadnego pasa oraz kilka miesiecy spedzil na rehabilitacji. Niby kpina, ale to nie jest w koncu prawdziwy sport i ma byc show przede wszystkim. Reigns wygra ku zadowoleniu ludzi, bo Lesnar pas juz trzyma za długo.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Wytypuje dwa zdarzenia &quot;teartu dla ubogich&quot;
Reigns-Lesnar 1 @1.83
Reigns wygra ku zadowoleniu ludzi, bo Lesnar pas juz trzyma za długo.
Nie wiem czy oglądasz ostatnio gale, ale Na Reignsa ostatnio buczą xD
Po drugie Lesnar ostatnio podpisał nowy kontrakt z WWE, i nie wiadomo czy w związku z tym Vince nie da wygrać Lesnarowi. Tym bardziej, że przed wiadomością o podpisanie kontraktu przez Lesnara kursy były jako 1,36 do 3,5 dla Reignsa, teraz są równe
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Randy Orton 2.25 ✅✅✅ - mocne &quot;odbudowywanie&quot; Ortona w ostatnim czasie, musi zostać zwieńczone efektowną wygraną na WM. Zwycięstwo Rollinsa i tak nie miałoby znaczenia, w końcu mając walizkę, i tak pewnie zaakcentuje swój udział na Wrestlemanii.

Roman Reigns 1.83
zwrot - wynik tej walki jest tak oczywisty od pół roku, że aż zastanawia czy Creative Team czegoś nie wykombinuje. Zakładam więc dwa możliwe scenariusze. Albo sprzedanie Romana jako ofiary, czyli wygrana nad Lesnarem, uwieńczona brutalnym atakiem na Reignsa oraz inkasacją walizki, mająca na celu wymuszenie współczucia wśród widzów, lub też double-turn. W tym wypadku najprawdopodobniej Heyman odwróciłby się od Lesnara, dołączając do Romka. Co ciekawe ten scenariusz przewiduje wielu amerykańskich dziennikarzy i nie jest wcale głupi. Reigns jako heel, działając z Heymanem miałby spore pole do popisu, prognozowane walki z Bryanem, Ceną i Ortonem miałyby sens, Lesnar mógłby na jakiś czas trzymać się poza anteną (grając ciężką kontuzje po walce z Romanem), po czym powrócić np na rewanż na Summerslam.

The most exciting possibility at WrestleMania 31 is a main event turn for both Brock Lesnar and Roman Reigns. For weeks, Paul Heyman has been teasing a possible heel turn for Reigns, and that would result in Lesnar turning face as well.
Despite the fact that Lesnar re-signed with the WWE, Heyman has not really talked as much trash as he traditionally does, and that has many fans suspicious. Add in a wink to the camera on Raw and the personable relationship between Heyman and Reigns, and a turn is very possible.
With the crowds not liking Reigns as much as the WWE had hoped and Lesnar being cheered by the WWE Universe regardless of what he does, having Heyman turn his back on the current champion and help the challenger win the title would be a wild finish to the show.
It’s hard to imagine Lesnar without Heyman, but Reigns needs a mouthpiece, and the WWE champion can just let his aggressive behavior speak for itself. A double turn and a title change is the swerve WrestleMania 31 needs.


Z innych walk, zbyt oczywiste i przewidywalne walki, więc gdzieś musi być niespodzianka. Czy porażka Ceny z Rusevem zaszkodziłaby Jaśkowi? Oczywiście że nie, więc tego wykluczyć nie można. Chociaż oczywiście &quot;zły Ruski&quot; wygrywający z &quot;amerykańskim supermanem&quot;, to nie jest w stylu WWE. Undertaker z Wyattem to jedna wielka niewiadoma, logiczne byłoby wypromowanie młodszego, no chyba że Taker chce jeszcze pare lat powalczyć, ale bez Streaku, to nie jest pewniak do grania. Zastanawia mnie zestawienie Stinga z Triple H&#39;em. Przecież wszyscy wiemy że to może być ostatnia gala Stinga i Takera, zestawienie ich w jednej walce sprzedałoby się kilkukrotnie lepiej. Dodatkowo jest niemalże pewne że &quot;pomocnicy szefa&quot; wmieszają się w starcie ze Stingiem. Jakiś angle w którym Undertaker wkracza żeby pomóc Stingowi? To jest WWE, niczego nie można być tutaj pewnym, a im bardziej coś wydaje się logiczne, tym większa szansa że jest w tym haczyk.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
US Championship Match
✅ John Cena @ KURSY(1/4 = 1.25), stawka 8/10, Paddy Power; ✅

Jeden z pierwszych pewniaczków. Cena został sprowadzony po RR do upper midcardu, co moim zdaniem jest jednym z nielicznych dobrych pomysłów Creative Teamu. Rusev swój streak musi w końcu skończyć. Tak więc jak to było rok temu z Undertakerem, w tym będzie z Rusevem. Pierwsza porażka może zaboleć, ale lepiej żeby to był John na największej scenie niż jakiś Zack Ryder na Smackdown.



Andre the Giant Memorial Battle Royal
⛔ Ryback @ KURSY(6/1 = 7.00), stawka 1/10, William Hill; ⛔

Co to za kurs w ogóle. :eek: Mam swoją teorię dlaczego przesunęli ten Battle Royal do pre-show - chcą walki Miza z Mizdowem na głównej karcie, co byłoby po prostu pięknym zwieńczeniem ich feudu, bo to nie ma co ciągnąć, zresztą im wystarczy pięć minut walki. Sheamus też odpada, bo nie po to był tak zapowiadany, by wrócić w pre-show... W tej sytuacji zostaje jeden kandydat, Ryback, który od pewnego czasu dostaje świetną reakcję i wygrywa niemal wszystko.



Fatal 4 Way for TT Championships
✅ Tyson Kidd &amp; Cesaro @ KURSY(1/2 = 1.50), stawka 7/10, Paddy Power; ✅

Kolejna, jeszcze większa mógłbym rzec, okazja. New Day wepchnięci na siłę trochę. Dla Usosów to jeszcze za wcześnie, by wracać ponownie na szczyt. A Los Matadores zostali ostatnio pushnięci, by być wiarygodni, ale i tak szans na zwycięstwo nie mają.




Resztę raczej zostawiam w spokoju. Undertaker powinien raczej wygrać, ale z drugiej strony zależy, czy za rok zdecydowałby się na ostatnią walkę.
Druga sprawa to Ladder Match o IC. Jeśli Sheamus miałby interweniować, to Bryan chyba nie ma szans na wygraną. Ale nie wiem, czy prócz niego mamy innego lepszego kandydata.
Main event to wisienka na torcie. Podpisanie kontraktu przez Lesnara było najlepszą podbudową tej walki i teraz wynik jest nie do przewidzenia.




PODSUMOWANIE:
✅ 4,50 j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Jednak bez szaleństw, ponieważ walka Rollinsa z Ortonem jak i Reignsa to trochę loteria. Divy po takim kursie jednak odpuszczam, tak samo jak Takera, który nie jest takim pewniakiem jak kursy wskazują.
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Największa gala WWE już za kilka godzin, uwielbiam ten czas, który poprzedza WrestleManię. Wiele osób pisze, że nie czuje klimatu i że czują się jak przed zwykłym PPV - ja nie mam tak nigdy, rok z rokiem cieszę się wielkim wydarzeniem. Zadanie przed Vincem i kolegami ciężkie gdyż ciężko będzie przebić WM z poprzedniego roku, która w moim odczuciu była naprawdę bardzo dobra a zakończenie streaku... ciekawe ile osób utopiło forsę w tej walce ???? Zaczniemy od początku.
Tyson Kidd and Cesaro (c) vs. The New Day vs. Los Matadores vs. The Usos
Szkoda, że PreShow ale jeżeli miałby to być squash w karcie głównej to lepiej niech będzie już w tym Pre. Raczej nie zapowiada się tutaj na jakieś niespodzianki i pewnie Cesaro i Kidd obronią pasy no bo kto niby miałby je dostać spośród tego zestawienia? Jest to walka typowa, żeby zrobić show na początku i rozruszać publiczność przed główną Wrestlemanią jednak nie sądzę, żeby poziom był jakiś krytyczny, mamy tutaj ludzi, którzy potrafią wiele jeśli chcą i jeśli dostali na to chociaż trochę czasu (innej opcji nie widzę skoro jest to PreShow) to będzie można pooglądać.
TYP: Cesaro &amp; Kidd (Cesaro &amp; Kidd) ✅
André the Giant Memorial Battle Royal
Na ostatniej Manii spisało się całkiem nieźle chociaż jak wiadomo Battle Royal nie jest raczej jakąś ciekawą walką chyba, że na koniec gdy w ringu zostają 3/4 osoby. Końcówka była zacna natomiast tak to typowy brawl i okładanie się. Czy Cesaro dzięki tej statuetce jakoś się wypromował? No nie bardzo i jakoś dziwi mnie fakt, że Andre the Giant BR pojawia się kolejny raz. Mam nadzieję, że nie jest to już stała sprawa w zamian za genialne Money in The Bank.
TYP: Hideo Itami (Big Show) ⛔
Bad News Barrett (c) vs. R-Truth vs. Dean Ambrose vs. Luke Harper vs. Dolph Ziggler vs. Stardust vs. Daniel Bryan
Przecieram oczy ze zdumienia, że mamy taką walkę w karcie i to w karcie głównej. Pamiętam jak był czas co na każdej WrestleManii czas kradły jakieś dziadki (WM26 - z całym szacunkiem dla Vince i Breta feud naprawdę mi się podobał) czy też komentatorzy (WM27 - żenua po całości) a tutaj proszę jaka fajna walka, która jak najbardziej mnie zachęca i będę oglądał z dużym zaciekawieniem. Sam feud budowany w bardzo fajny sposób, bardzo mi się podobał R-Truth ale ogólnie wszyscy wypadli przyzwoicie i jest to walka, która może skraść Show jeżeli dostanie odpowiednią ilość czasu. Kto wygra? Mam nadzieję, że nie BNB raczej stawiam na Dean&#39;a lub Daniela aczkolwiek nie wykluczam sporego zaskoczenia typu np. R-Truth.
TYP: DEAN AMBROSE (Daniel Bryan) ⛔
Randy Orton vs. Seth Rollins (with Joey Mercury and Jamie Noble)
Kolejny dobry program. Rollins się sprawdza i jest moim zdaniem przyszłością, nieźle za majkiem, duże umiejętności i oby tak dalej. Ortona nie darzę sympatią ale mam nadzieję, że dziś po jakiejś nieudanej akcji nie poleci do Vince na skargę. Ja szczerze liczę, że bez względu na wynik walki Architekt zrobi tej nocy Cash-In, które moglibyśmy zapamiętać na naprawdę długo. Tak czy inaczej czekam, czekam na ten mecz z dużym apetytem.
TYP: RANDY ORTON (Randy Orton) ✅
Sting vs. Triple H
Co by nie mówić program mieli całkiem całkiem tyle, ze Sting jakiś nijaki. Prawie nie mówił chyba, że na ostatnim RAW przed WM jak dobrze pamiętam? Niby wyjdzie, spojrzy na ten napis WrestleManii, weźmie do ręki bassebal ale to za mało. Ja kompletnie jego postaci nie kupują i zachodzę w głowę dlaczego wszyscy tak bardzo szaleją, że Sting &quot;wrócił&quot;? Prawdopodobnie pokona HHH gdyż w innym wypadku fani Skorpiona dokonali by chyba buntu na Levis Stadium. Ja oczywiście sercem za Hunterem dla mnie to geniusz za mikrofonem a i w ringu potrafi wiele. Dodatkowo wielka charyzma czego zwyczajnie brakuje Stingowi. Niemniej czekam na dobre widowisko i gdzieś tam w środku mam nadzieję na wygraną The Cerebral Assassin.
TYP: TRIPLE H (Triple H) ✅ ✅ ✅ a nikt nie wierzył ???? ????
Rusev (c) vs. John Cena
Szkoda, że Cena ma łatkę takiego bohatera dzieci gdyż sam gościa bardzo lubię. Z dobrym przeciwnikiem potrafi wykręcić nawet 5-Star Match a za majkiem podobnie jak kolega HHH jest genialny i świetnie się prezentuje dlatego nie ma się co dziwić, że od zawsze był kreowany jako twarz WWE po prostu się do tego nadaje i kropka. Raczej nie jestem wśród ludzi krzyczących &quot;Cena Sucks!&quot; aczkolwiek przeraża mnie bardzo wysoki ton głosu tych, którzy krzyczą &quot;Let&#39;s Go Cena&quot; ???? W dużej mierze tych = kids. Rusev ciekawy, bez Lany to promocji zero ale całkiem niezły gościu, który mimo swej postury potrafi to i owo no a z Laną wygląda... wróć Lana wygląda wspaniale ???? Sam feud bardzo mi się podobał zresztą jak prawie zawsze feud na WrestleManię od Johna Ceny. Klimat jest i to się liczy a wojna USA vs. Rosja w ringu może być naprawdę ciekawa. #LetsGoCena
TYP: JOHN CENA (John Cena) ✅
The Undertaker vs. Bray Wyatt
Jestem wśród ludzi, którzy zadają jedno zasadnicze pytanie: &quot;po co?&quot;. Myślę, że WWE samo do końca nie wie co zrobiło rok temu. Podobno wynik walki został ustalony na chwilę przed galą i nie była to moim zdaniem najlepsza decyzja. Zakończenie streaku w taki sposób jak stało się to na XXX i zniknięcie Takera na cały rok było niezłym żartem a teraz jeszcze jak gdyby nigdy nic wrzucają walkę do &quot;przekazania pałeczki&quot; i że niby ta pałeczka zostanie przekazana nawet jak Taker wygra? Bez żartów. Pałeczkę to przekazał The Rock Cenie na 28 i to dopiero za drugim razem gdyż Once in a Lifetime zamieniło się w Twice. Cóż jestem oczywiście za Undertakerem ale nie pałam zbyt wielkim optymizmem.
TYP: THE UNDERTAKER (The Undertaker) ✅
Brock Lesnar (c) (with Paul Heyman) vs. Roman Reigns
Main Event o którego pewnie nie jedna dusza się boi. Rok temu uratowali tragedię Bryanem a w tym roku już nic nie uratują chyba, że pokombinują coś z Rollinsem i Cash In. Reigns oprócz prezencji nie ma nic, tragiczne majk skille, słabe ring skille i o ile w Shield nie było tak tego widać (Shield uwielbiałem jako zespół) to teraz braki wychodzą. Nie widzę tej walki. Boję się, że to będzie German Suplex x10 i closeline po czym ponownie to samo. Starcie ciekawe to prawda i zwycięzca również nie znany jednak co do poziomu ringowego można mieć zastrzeżenia tak czy inaczej gdyby każda walka była genialna ringowo nie odróżnialibyśmy tych najlepszych.
TYP: BROCK LESNAR (Seth Rollins - Cash In) ????
Jestem niemal pewien, że będzie jakiś Suprise i ja upatruję go w walce HHH - Sting przy czym wiem, że realnie jest to niemożliwe - jednak tak samo było rok temu w wiadomo jakiej walce i wiemy dobrze co się stało. :razz:
Powodzenia i udanego seansu, ja tradycyjnie jak co roku oglądam na żywo ????
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Już dziś WWE Extreme Rules 2015. Karta nie wygląda najlepiej, praktycznie same przewidywalne walki, stąd proponuję zagrać jeden większy kupon, który ma niemal stuprocentowe szanse na wejście, nie widzę innej opcji.
✅ John Cena + Seth Rollins + Roman Reigns + Dean Ambrose @ KURSY(67/100 = 1.68), stawka 10/10, William Hill; ✅
Wygrana Ceny to pewniak, jedyne co mu może w tym przeszkodzić to jego heel turn, którego oczywiście nie będzie. Rusev dziś przegra, Cena po raz kolejny pokaże, że broni pasa dla Amerykanów...
Podobnie jest z Rollinsem. Orton po to z nim zwyciężył na Wrestlemanii, by teraz mu się podłożyć. Kreatywni w ten sposób dali sobie miesiąc czasu na budowę czegoś innego, a Seth jako tako zostanie podbudowany. Myślałem, że pokona go czysto, ale odkąd ogłosili Kane&#39;a otwieraczem drzwi, to ten pewnie pod wpływem The Authority pomoże nieco Rollinsowi w wygranej.
Reigns po raz kolejny ma walczyć z Big Showem... Nie wiem ile razy jeszcze będą nas jeszcze faszerować tym shitem, gdzie zwycięzca jest znany z góry. Roman to kolejny przeciwnik dla Setha o pas, jakoś w tym tygodniu wypuścili pierwsze zapowiedzi WWE Payback 2015, gdzie pokazali Seth, Ortona i Reignsa... ???? Gorszego spoilera main eventu dać nie mogli. Także o wygraną Romana jestem spokojny, pewnie przez najbliższe miesiące powierci się nieco koło pasa i w końcu go zdobędzie(może dzięki MitB?).
Na koniec Ambrose. Wierzyć się nie chce ile czasu ten chłopina mimo świetnej reakcji jest pomiatany... Oby teraz się to zaczynało zmieniać. Za przeciwnika ma tak naprawdę jobbera, nie oszukujmy się, Harper na razie jest nikim, nie mają na niego żadnego planu. Fani od dawna domagają się pushu dla Deana i dziś powinien się on zacząć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rijo 407

rijo

Użytkownik
Karny qtaz dla William Hilla, który nie wystawił oferty na dzisiejszy Payback. ???? Trzeba więc sobie radzić klasycznie w Paddy Power.

✅ John Cena + Sheamus @ KURSY(7/10 = 1.70), stawka 10/10, Paddy Power; ✅
Jedyny dzisiaj pewniak, w który można wchodzić z pełną stawką.
Cena dzisiaj kończy feud z Rusevem i wygrywa dzisiejszy pojedynek. Pomaga mu w tym Lana, która ma się odłączyć od niego, przejść totalny face turn(chociaż patrząc ostatnio na nią, to tak naprawdę już teraz jest facem) i zacząć singlową karierę w dywizji div. Cena nie ma prawa tego przegrać - niedawno przejął pas i straci go raczej na jesień, ale do tego czasu go niesamowicie pushnie.
Sheamus też ma raczej pewną wygraną. Na Extreme Rules dawałem mu 50% szans, teraz daję mu 98%. Musiał zostać pokonanym przez Dolpha, by teraz jeszcze bardziej wgłębić się w heela. Źle to ująłem, ale nie miałem lepszych słów, by Wam to wyobrazić. Po prostu ma być pushnięty na Zigglerze. I tyle.

Jeśli ktoś chciałby większy kurs...
⛔ John Cena + Sheamus + King Barrett @ KURSY(78/25 = 3.12), stawka 6,5/10, Paddy Power; ⛔
Dwa pierwsze typy opisane wyżej. Dokładam do tego Barretta, który jeszcze niedawno miał dostać rewanż o IC, ale jak wiadomo Bryan doznał kontuzji i nici z tego. W pre-show gali zmierzył się więc z Nevillem i nastąpiła dziwna sytuacja - przegrał! Czemu dziwna? Bo już kilka dni później wygrał turniej &quot;King of the Ring&quot;. Nie wiem gdzie tu logika, ale skoro wygrał turniej i ma rewanż z tym high-fly&#39;erem, to musi to wygrać. Nie po to został &quot;królem&quot;, by teraz ponownie przegrywać takie walki.

⛔ Dean Ambrose @ KURSY(16/1 = 16.00), stawka 0,5/10, Paddy Power; ⛔
Tutaj taki trochę fantasy bet. Dean dostał pick dość z zaskoczenia. W pierwszej chwili pomyślałem że po to, by zostać przypiętym. Ale potem się naczytałem gdzieś, że planują heel turn Deana, który miały przyłączyć się do The Authority i wygrać pas właśnie tutaj. Mała stawka, ale ten kurs jest moim zdaniem kozacki i grzechem by było kilku groszy na niego nie dać.

⛔ Naomi &amp; Tamina + Curtis Axel &amp; Damien Sandow + The New Day @ KURSY(91/50 = 1.82), stawka 4/10, Paddy Power; ⛔
Kurs może nie zachwyca(spodziewałem się jednak większego, ale tutaj też będę próbował uderzać.
Bella Twins się zdecydowanie przejadły, za chwilę minie rok odkąd siedzą nonstop w main evencie, Nikki posiada pas baaardzo długo. Czas więc na zmiany. Naomi niespodziewanie świetnie spisuje się jako heel i powinna niedługo zgarnąć pas Div.
Axel i Sandow to comedy tag-team, ale nie chcą chyba budować The Ascension właśnie na nich? To będzie na odwrót. Niedługo Elimination Chamber i jednym z tagów o pas będzie właśnie Axel i Damien, innej możliwości nie widzę.
The New Day też tego przegrać nie mogą. Cesaro z Kiddem ponownej walki 2v2 nie dostaną, bo za chwilę EC, więc New Day muszą to wygrać czysto.


@E: Słabo. ???? Wprawdzie pewniak, czyli pierwszy kupon siadł na luzie, ale spodziewałem się chociaż 50% skuteczności. Głupio strasznie zrobiłem, bo nie pomyślałem o zbliżającym się Elimination Chamber. Chodzi mi tu o Axela i Sandowa, stawianie na nich było jednak większym ryzykiem. Idiotyczne, ale człowiek uczy się na błędach i takiego czegoś więcej nie zrobię...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rijo 407

rijo

Użytkownik
William Hill wystawił ofertę, trzeba to mocno wykorzystać!

⛔ Sheamus + The New Day + Neville @ KURSY(28/25 = 2.12), stawka 6/10, William Hill; ⛔
Sheamus od powrotu był szykowany na heela, który szybko dostanie push po Intercontinental Championship. W sumie to niektórzy spodziewali się jego powrotu już na Wrestlemanii, przybył dzień później. No i formalnie już po jednym programie z Zigglerem stawia się go jako faworyta do IC i wcale się nie dziwię - obsada tego Ladder Matchu jest strasznie marna. Ziggler się pewnie po drodze pokłóci z Rusevem i mamy feud. Ryback dostanie program z King Barrettem chyba - ten pierwszy nie ma szans na wygraną, a drugi nie dostanie kolejny raz pasa, już podczas poprzedniego reignu pokazał jaki jest marny. R-Truth to jakiś żart raczej.
The New Day też nie mogą przegrać, nie na Ellimination Chamber. Pierwsza sprawa jest taka, że nie ma drugiego tak podbudowanego tag teamu w rosterze obecnie. Druga sprawa jest taka, że jeśli mają stracić te pasy to nie teraz, nie na tak &quot;mało znaczącej&quot; gali. EC&#39;15 zostało dodane w tym miesiącu jako niespodzianka dla subskrybentów, nie spodziewałbym się tutaj większych niespodzianek.
No i ostatni PEWNIAK. Bo Dallas to jobber, part-timer ostatnimi czasy. Neville nie miał z kim walczyć, to dostanie brata Wyatta, żeby chociaż dobrą walkę wykręcić. Walkę którą oczywiście wygra.

✅ Kevin Owens @ KURSY(7/4 = 2.75), stawka 1,5/10, William Hill; ✅
Niby to trochę &quot;nielogiczne&quot;, że taki świeżak miałby wygrać z Ceną. A jednak sądzę, że są duże szanse ku temu, by tak się stało, szanse oceniam na 50/50. Rzadko to się zdarza, ale Cena chyba musi się podłożyć Kevinowi. Owens podpisał dopiero co kontrakt z głównym rosterem i wygląda mi na godnego następcę Lesnara, nie zdziwię się jak się okaże, że kreatywni szykują mu mocny push, może nawet walizkę za niecały miesiąc zdobyć.

⛔ Sheamus + Neville + Seth Rollins @ KURSY(67/100 = 1.67), stawka 6/10, Paddy Power; ⛔
A tutaj po prostu inna opcja nieco z mniejszym kursem. Dwaj pierwsi panowie opisani wyżej. Dokładam do tego zwycięstwo Rollinsa, bo jak już wspomniałem, nie wierzę, że zmiana tytułu miałaby nastąpić na tak mało znaczącej gali PPV. Inna sprawa jest taka, że Ambrose musi poczekać na swój wielki moment(może na MitB?). Także Seth pewnie zgarnie swoją wygraną, zapewne nieczysto.

@E: Kochany Owens uratował bety mocno, wygrana Rybacka w meczu o IC to jeden z największych shockerów ostatnich miesięcy.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Nikki (c) vs Paige vs Naomi
Chyba nadszedł czas na zmianę mistrzyni, Bella trzyma tytuł od grudnia, ale właściwie dopiero teraz trafia się jej godna pretendentka. Naomi w heelowej postaci radzi sobie bardzo dobrze, a nawet gdyby już z pasem nie sprostała oczekiwaniom zarządu nie ma się o co spinać - w końcu to tylko dywizja kobiet ???? No i nie można zapominać o Paige, która ma niezałatwione sprawy z murzynką, co sprawia, że gdyby ta przejęła tytuł, mielibyśmy gotowy program na kolejne miesiące.
Naomi | @2.50 | 2/10 | 5Dimes
Intercontinental title Elimination Chamber match:
Olbrzymi kurs na Ruseva! Jego powodem jest zapewne kontuzja Bulgarian Brute&#39;a, cały czas niewiadomo, czy zawodnik w ogóle wystąpi w pojedynku, jeśli nie będzie gotów i ma czekać go dłuższa przerwa od występów, to sądzę, że nie zostanie wystawiony do pojedynku, bo w takim przypadku tytułu kontuzjowany zawodnik nie zgarnie, a przegrać znowu nie powinien, bo to pogrąży jeszcze bardziej jego i tak nadszarniętą przez Cenę renomę (przypominam, że jeżeli zawodnik nie stawi się do pojedynku, powinniśmy otrzymać zwrot stawki).
Gdyby jednak był gotów do walki, to za jego zwycięstwem przemawiają dwa argumenty - pierwszy to ww. próba odbudowania jego postaci po szeregu porażek z Januszem, poprzednio tytuł trafił w ręce Bryana, teraz przydałoby się, by mistrzem został również ktoś z górnej półki - a więc ktoś z dwójki Rusev/Sheamus (którego proponuje Rijo, ale osobiście odradzam stawianie na niego po kursie 1.20, gdy ma w komorze 5 rywali ???? ).
Drugi argument trochę przypomina grę w szachy, gdzie zawsze trzeba myśleć dwa ruchy do przodu - Bułgar od niedawna skonfliktowany jest z Zigglerem, gdyby udało mu się zdobyć zwakowany tytuł, mielibyśmy, tak jak w walce kobiet opisywanej powyżej, gotowy program z ulubionym scenariuszem bookerów WWE - zły mistrz i goniący za nim ulubieniec publiczności, co byłoby nie tylko interesujące, ale i logiczne.
Taki kurs to duża przasada i zdecydowanie warto zaryzykować symboliczną stawkę na Alexandra, chociaż obiektywnie rzecz biorąc, większe szanse ma Sheamus, Barrett też ostatnimi czasy podejrzanie dużo walk przegrywa, a to często jest oznaką dużego triumfu na dużej gali.
Rusev | @23.00 | 1/10 | 5Dimes - nie wyszedł do walki - zwrot
E: umknął mi jeden aspekt - porażkę kontuzjowanego zawodnika łatwiej wytłumaczyć, niż porażkę bez żadnych &quot;wymówek&quot;, ale mimo wszystko value i tak jest.
Oprócz tego popieram typy powyżej, nie sądzę, by w walkach Neville&#39;a, Rollinsa czy New Day stało się coś dziwnego - można śmiało robić duble/treble/dorzucać do innych kuponów.
W walce Owens - Cena kursy są chyba mimo wszystko dobrze wystawione, Kevin garował mistrza US przez ostatnie 2 tygodnie i pewnie John weźmie klasyczny rewanż, chociaż fakt, że na szali nie leży jego pas, zwiększa szanse żółtodzioba.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
⛔ Roman Reigns @ KURSY(2/5 = 1.40), stawka 8/10, William Hill; ⛔
Całkiem przyjemny kurs. Reigns to zdecydowany faworyt tego meczu. Kto ma go wygrać jak nie on? Jakby nie było to walizka MitB jest bardzo prestiżowa. Od dawien dawna mówi się o pojedynku między byłymi członkami The Shield na Summerslam. Ten kontrakt tylko pomoże w jej realizacji. Reigns nie jest już na siłę pushowany, zyskuje naprawdę dobrą reakcję. Przez to w końcu zdobędzie ten upragniony pas, niewykluczone, że właśnie po kasacji kontraktu MitB.

⛔ King Barrett @ KURSY(8/15 = 1.53), stawka 4/10, William Hill; ⛔
Całkowicie nie wiem co oni robią z tym Barrettem ostatnimi czasy, ale nie ulega wątpliwości, że R-Truth tutaj na wygraną nie ma raczej co liczyć. Jest to postać komediowa, wplata się go czasami do walk na PPV, żeby ktoś go mógł przypiąć. Podobnie będzie zapewne i tym razem. Barrett po wygraniu turnieju King of the Ring musi być w jakiś sposób promowany, nawet w najmniejszy, nie może być szmacony.

⛔ Seth Rollins + Ryback + Nikki Bella @ KURSY(3/4 = 1.75), stawka 4/10, Paddy Power; ⛔
Dwaj pierwsi to pewniaki moim zdaniem, Seth musi wygrać ten mecz, zaczyna się jego odłączanie od The Authority i dziś pewnie po raz pierwszy od czasu heel turnu wygra czysto na PPV.
Ryback dopiero co wygrał Intercontinental Championship i nielogiczne by było, gdyby już miał przegrać, pas na pewno by na tym dużo stracił. W dodatku Big Show nie jest dobrym kandydatem na kolejnego mistrza.
Formalnie Bella to tutaj największe ryzyko, ale też znowu wątpię, by Paige miała dziś zdobyć pas. Boję się też trochę, że mecz może zakończyć się czyjąś interwencją, wygra Paige, a pas i tak zostanie przy Nikki, to już by był najgorszy możliwy scenariusz. :p Paige jest za słabo promowana, by miała wygrać czysto.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Już jutro kolejne PPV spod szyldu WWE - Battleground. Z tej okazji jeden typ, który wpadł mi w oko:
Randy Orton vs Sheamus
Krótko i na temat - dwa argumenty przemawiają za Ortonem:
1. Sheamus ma walizkę...a posiadacz walizki najczęściej wtapia wszystko, co popadnie, że już nie wspomnę o wysoko postawionych w karcie walkach na PPV. Jego tygodniówkowa forma również wyraźnie spadła, trwa okres usypiania czujności fanów przed zaskakującą kasacją MitB.
2. Gala odbędzie się w St. Louis - Orton pochodzi z St. Louis. W walce wieczoru ulubieniec fanów, czyli Lesnar na 90% nie opuści gali z pasem, więc sądzę, że w co-main evencie zobaczymy właśnie ten pojedynek, gdzie miejscowa publika dostanie chwilę radości.
Szanse rozkładam na 60-40 dla Randy&#39;ego, który według buków jest dogiem, co daje bardzo solidne value.
Randy Orton | @2.10 | 3/10 | PaddyPower
Z faworytów skleiłbym dubelek Prime Time Players + Barrett (też wlazło). Pierwsza drużyna, która pasy zdobyła miesiąc temu, nieco przypadkiem (tylko dlatego, że jeden jest gejem a w USA było o &quot;tych sprawach&quot; głośno z racji legalizacji związków partnerskich, drugi otrzymał nagrodę &quot;Tata roku&quot; w jakiejś tam organizacji), co sprawiło, że stali się gorącym towarem w mediach, w międzyczasie hype na New Day nieco opadł i zarząd raczej nie zdecyduje się przywrócić ich na szczyt. Barrett na podbicie - ja rozumiem, że Brytol jest do niczego, ale Truth staje się coraz mniej zabawny i walka &quot;o coś&quot; na PPV będzie idealnym momentem, by zmazać plamę na honorze Króla. To jednak traktuję tylko jako luźne typy, warte rozważenia.
Mam nadzieję, że Rijo nie urlopuje i również coś skrobnie na temat gali ;)
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Podbijam Ortona mocno i to za większa stawkę. Sheamus wygra dopiero za miesiąc na Summerslam.
Do tego dorzucam taki dubel:
Sheamus nie cashuje walizki + Wyatt @ 2.00, PaddyPower, 4/10 ✅
I też proponuję zagrać to mocno. Sheamus na sto procent nie inkasuje, nawet nie ma takiej mowy. Jest za słabo wypromowany na mistrza, w dodatku przegra z Ortonem, nie trzyma się to kupy.
Wyatt wygra, bo to też nie jest feud na jedno PPV, a przecież każdy wie, że ich konfrontacje ostatecznie wygra Reigns. Ostatnie plotki last-minute mówią, że we wszystko wpierniczy się Harper. Jeśli ma się wtryniać w walkę, to tylko po stronie Braya. Od dawna mówiło się o zjednoczeniu Wyatt Family od nowa i dziś będziemy tego świadkami. Polecam. ????
 
Do góry Bottom