>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej - 16.07.2015

Status
Zamknięty.
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
AIK Sztokholm - Shirak
AIK Wygra do zera @ 1.8

✅
AIK jest obecnie w trakcie rozgrywek ligowych, drużyna prezentuje się kapitalnie przed własną publicznością, ich dotychczasowy bilans to 7-1-0
23:9. Więc jest to na pewno imponujący wynik.
Dziś przyjdzie im rozegrać spotkanie eliminacyjne II rundy do LE, gdzie zmierzą się z armeńską drużyną Shirak.
Odległość między miastami to prawie 4000 km (ponad 14 godzin lotu) co na pewno będą odczuwać zawodnicy z Armenii.
Problemem powinna być również różnica temperatury, w Armenii jest obecnie ok 35 stopni i wilgotność 16%, za to w Sztokholmie temperatura wynosi 21 stopni, a wilgotność 56%.
▶ Transfermarkt wycenił drużynę AIK Sztokholm na 9.55 mln euro, a dzisiejszego przeciwnika zaledwie na 2.9 (dla porównania Termalica - 3.85 mln)
Shirak w pierwszej rundzie pokonał minimalnie w dwumeczu słabą drużynę Zrinjski z Bośni, dziś przeciwnik dużo bardziej wymagający, więc typuje tutaj zwycięstwo do zera.
Trabzonspor - Differdange
Trabzonspor wygra do zera @ 1.73

✅
Na jakim poziomie stoi obecnie liga turecka, a na jakim luksemburska, jest to olbrzymia przepaść, nie byłbym na tą chwilę w stanie wymienić chyba żadnej nazwy drużyny występującej w tej lidze, z nazwą Differdange, również spotkałem się dziś po raz pierwszy.
▶ Może zacznę od tego jak Transfermarkt wycenił obie drużyny:
Trabzonspor - 109.38 mln euro !!
Differdange - 2.28 mln euro.

Więc nie wiem czy jest tutaj co porównywać, myślę że zawodnicy przestraszą się już samego dopingu tak ogromnej i fanatycznej publiczności. A ten bet to wg mnie promocja a drużyna gości przyjechała tylko do Turcji na wycieczkę.

kursy z BETANO !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
henek9 933

henek9

Użytkownik
AIK Sztokholm - Shirak
AIK Wygra do zera @ 1.8



AIK jest obecnie w trakcie rozgrywek ligowych, drużyna prezentuje się kapitalnie przed własną publicznością, ich dotychczasowy bilans to 7-1-0
23:9. Więc jest to na pewno imponujący wynik.
Dziś przyjdzie im rozegrać spotkanie eliminacyjne II rundy do LE, gdzie zmierzą się z armeńską drużyną Shirak.
Odległość między miastami to prawie 4000 km (ponad 14 godzin lotu) co na pewno będą odczuwać zawodnicy z Armenii.
Problemem powinna być również różnica temperatury, w Armenii jest obecnie ok 35 stopni i wilgotność 16%, za to w Sztokholmie temperatura wynosi 21 stopni, a wilgotność 56%.
▶ Transfermarkt wycenił drużynę AIK Sztokholm na 9.55 mln euro, a dzisiejszego przeciwnika zaledwie na 2.9 (dla porównania Termalica - 3.85 mln)
Shirak w pierwszej rundzie pokonał minimalnie w dwumeczu słabą drużynę Zrinjski z Bośni, dziś przeciwnik dużo bardziej wymagający, więc typuje tutaj zwycięstwo do zera.

Trabzonspor - Differdange
Trabzonspor wygra do zera @ 1.73


Na jakim poziomie stoi obecnie liga turecka, a na jakim luksemburska, jest to olbrzymia przepaść, nie byłbym na tą chwilę w stanie wymienić chyba żadnej nazwy drużyny występującej w tej lidze, z nazwą Differdange, również spotkałem się dziś po raz pierwszy.
▶ Może zacznę od tego jak Transfermarkt wycenił obie drużyny:
Trabzonspor - 109.38 mln euro !!
Differdange - 2.28 mln euro.


Więc nie wiem czy jest tutaj co porównywać, myślę że zawodnicy przestraszą się już samego dopingu tak ogromnej i fanatycznej publiczności. A ten bet to wg mnie promocja a drużyna gości przyjechała tylko do Turcji na wycieczkę.


kursy z BETANO !!

Osobiscie nie rozumiem jaki sens jest w podawaniu wartosci klubow?
Jak dla mnie to nie ma zadnego znaczenia.
Co do czystych kont to trzeba uwazac,juz we srode byly dwa walki w eliminacjach do LM,mam tu na mysli glownie ekipe Ludogorets czy tez Maccabi Tel Aviv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Slovan Bratislava (Svk)-UC Dublin (Irl) TYP -2,5 Slovan kurs 1,88 6/10 g.20.15 1:0 BOX
Kurs na zwycięstwo Slovana powyżej dwoma golami 1,88 ? Nie rozumiem tego. Myślałem że będzie maksymalnie 1,40-45. Nie wiem o co chodzi, przecież oni ograli w dwumeczu gibraltarski College Europa 9:0 a Dublin to cały czas 2 liga irlandzka. W ich pierwszym spotkaniu na wyjazdowy win Słowaków -2,5 był kurs 1,60 a skończyło się 0:6.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mecze AIK - Shirak i Kopenhaga - Newtown. W obu meczach over 8. rzutów rożnych, kursy odpowiednio @1,50 i @1,40.
Oba spotkania to potyczki Goliata z Dawidem, gdzie ten drugi zapewne na pole bitwy wjedzie autobusem. Zarówno AIK jak i Kopenhaga powinny sporo rożnych nabić, a może i przeciwnicy coś dorzucą po groźnej kontrze.
-----------------
AIK - Shirak (7. rożnych) ⛔
Kopenhaga - Newtown (13. rożnych) ✅
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Ja bym odpuścił Dynamo Mińsk - przegrali 0-3 niedawno w sparingu z Żalgirisem Wilno - stąd też odpuściłem Malmoe. No i nie mogłem znaleźć handicapów na Dinamo Z. to zagrałem +1,5 gola na podbicie kursu... faaart. Jak dla mnie Debrecen x2, Vaduz, Legia, Jaga Ferencvaros i Vojvodina 1. (Kajrat prowadzi, ale to każdy chyba postawił). Odpuściłbym też Rijekę i Rosenborg. Prześledźcie mecze z 1-2 rund drużyn skandynawskich... aż rzuca się w oczy, że zawsze 1 mecz remisują zwykle 0-0... ostatnio właśnie Rosenborg, Malmoe, kiedyś bodajże Elfsborg, IFK Goteborg z luksemburskim Fola Esch, oczywiscie rewanże wygrywają....to wszystko jest dla mnie ????podejrzane
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 0

winston1978

Użytkownik
Apollon - Trakai
Apollon -1.5
Kurs 2.15 w bet365
7/10
Apollon podejmuje dziś u siebie Trakai. Goście przystąpią do tej gry bez trzech ważnych zawodników nie zagra główny napastniki Kochanauskas, pomocnicy Zasavitchi i Gaurilovas. Wszyscy grają zawsze w pierwszej jedenastce, ale nie będzie ich dziś. Trakai raczej o tym teraz nie pamięta, ponieważ grają bez nich od dwóch tygodni. Nie mniej jednak gram taki zakład z Dwóch głównych powodów, po pierwze primo pogoda na Cyprze.Wilgotność i temperatura jest tam bardzo wysoka. Goście będa mieć pewne problemy z tym,to zupełnie nowa rzecz dla nich. I po drugie primo Apollon będzie miał doping swoich fanów a wiemy jacy fani na Cyprze są żywiołowi poza tym Apollon ma cztery razy droższych piłkarzy niż w Trakai na papierze. Jeśli Apollon chce rozpocząć tę walkę dobrze, muszą wygrać ten mecz u siebie co najmniej dwoma golami, powodzenia!
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Krótko i tematycznie, bo pierwszy mecz już za 20 minut ????

AIK - Shirak
Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki: AIK Solna / Nie @ 1,75 ✅

Koledzy wyżej już bardzo dobrze opisali co przemawia za drużyną ze Szwecji.
- forma
- własne boisko
- sztuczna murawa
- różnica klimatów
- długa podróż gości

Hafnarfjordur - Inter Baku
Wynik i gole: Hafnarfjordur i poniżej 2,5 @ 3,90 ⛔ byłoby dobrze, ale czerwona kartka w 51 minucie wszystko popsuła

Tu podobna sytuacja, gospodarze mocnym faworytem, ale wiele bramek nie padnie.
- własne boisko
- specyficzny islandzki klimat
- daleka podróż gości
- gospodarze w rytmie meczowym
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Co do meczu Slovana to można spróbować trochę ryzykowniej ale po dobrym kursie :

Suma goli/Obydwie drużyny strzelą ⛔
Powyżej 2,5 i Nie @ 2,50
Bet365

Slovan jest w dobrej formie, u siebie jest w stanie wbić te 3 bramki na luzie (kurs na over 2,5 Slovana @ 1,57) aby nie było potrzeby spinać się w rewanżu.Czyste konto też powinni zachować więc typ wydaje mi się śmiało do gry.
 
K 7

klonumk

Użytkownik
Dzień ogólnie udany. Owszem na 1 kuponie Ferencvaros i Jaga nie weszło, mimo fajnych typów jak Legia, Lokomotiva 1x, Cherno More1x, Cukaricki 1 itp. Drugi do przodu, ale tam same ogórkowe typy, Kajrat, Apollon, Vaduz, Vojvodina, Trnava. Co do Legii, to widać jak piłkarze reagowali po 1-0. Czuć wielki niedosyt i pisanie bzdur, że ktoś odpuści, bo walczy o mistrza, uznaję za zwykłe trollowanie na forum. Botosani od 70 minuty nie istniało i cud, że skończyło się 1-0 a nie 3-0. Oczekuję zwycięstwa w Rumunii i fajnego kursu w okolicach 2.20 na który zagram. Tak jak wspominałem, warto było odpuścić Rijekę, czy Dinamo Mińsk (no chyba że z podpórką).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom