>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Książki o pokerze, co poleciacie?

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No właśnie nurtuje mnie to pytanie, jakie książki pokerowe przeczytaliście, co polecacie, lub o czym słyszeliście.
Ja osobiście słyszałem od wielu osób, że wręcz obowiązkowa pozycja w bibliotece pokerzysty to:
&quot;The theory of poker&quot;
Ja muszę przyznać się szczerze, że żadnej nie przeczytałem, gdyż są one po Angielsku, którego nie umiem na takim poziomie, aby czytać takie książki.
Znacie może jakieś polskie pozycje na rynku?
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
ksiązki Dana Harringtona
angielski w ksiazkach o pokerze nie jest na jakims zaawansowanym poziomie, wiekszość treści to opisy rozdań, więc można z powodzeniem je czytac i z kontekstu dedukowac , co ma na myśli autor
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
pierwsza ksiazka ktora powinien przeczytac kazdy pokerzysta powinna bys ksiazka Doyla Brunson&#39;a &quot;super system 2&quot; , ksiazke wspoltworza takie gwiazdy jak jennifer harman, daniel negreanu johhny chan, chip reese!!! opisane sa w niej rozdzial po rozdziale wszystkie odmiany pokera, wraz z strategia i poradami jak grac zeby wygrac!!!Ksiazka nazywana jest &quot;Biblia Pokera&quot;
ja osobiscie mam bardzo duzo ksiazek o pokerze, wszystkie po angielsku i na tych wakacjach mam zamiar troche poczytac. chyba pierwsza bedzie ksiazka philla helmutha &quot;play poker like the pros&quot;
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Właśnie na nią poluje ???? na wakacyjny wyjazd nad morze, będzie jak znalazł ????
Czytałeś Spirol?
Możesz powiedzieć, czy to głównie skupia się na stolikach czy turniejach?
Co można z niej szczegolnego wyciągnąć? ????
 
C 0

chrissy

Użytkownik
Dan Harrington aka. Action Dan - &quot;Harrington on Hold&#39;em&quot; Polecam, bardzo dobra książka z której można nauczyć się sporo dyscypliny pokerowej.
 
U 0

untraceable

Użytkownik
jesli chodzi o zaawansowany stopien gry to za wiele nei moge powiedziec ale mysle ze dobra ksiazka dla poczatkujacych takich fishów ja kja jest &quot;POKER przewodnik po najmodniejszym sporcie swiata &quot; Piotra Filbrabdta w jezyku polskim bez problemu,mozna było ja wygrac badz tez zamowic na i4poker kiedys
 
Do góry Bottom