>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Multi multi. Właściwie, program.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... ano właśnie ... Zobaczymy. Nie chcę sprawdzać już na wynikach archiwalnych bo to dość pracochłonne.
Tak jak na sukces, jestem nastawiony i na porażkę. To przecież tylko gra w &quot;kulki&quot; ;)

Dodatkowo, zainstalowałem komunikat o liczbie powtórzeń w ostatnim losowaniu, jak również komunikat o ostatniej &quot;tendencji&quot; tj. stałej, rosnącej, malejącej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Info w kierunku milczących Obserwatorów.
Jasna sprawa, że jeśli w nadchodzącym losowaniu powtórzeń nie będzie (teoretycznie jest to możliwe,
w praktyce podobno - piszę tak bo laikiem lotkowym :grin: jestem - prawie w ogóle się to nie zdarza),
to jakichkolwiek liczb trafionych nie będzie na 100%.
&quot;Program&quot; nazwałem bowiem, &quot;POL&quot; (Powtórzenie Ostatniego Losowania).
To musi być jasne. Zero powtórzeń - zero szans na trafienie czegokolwiek.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W &quot;programie&quot; pozostaną wszystkie cztery fazy. W zw. jednak z faktem, że już nie jest tak (ponieważ zaingerowałem) jak na początku, iż właściwie jedna wynika z drugiej, to nie są to już kolejno następujące po sobie etapy. Właściwiej będzie chyba nazwać te zbiory liczb, grupami.
Tak więc dla uporządkowania, nazywam te zbiory liczb kolejno, Grupą A (b. Faza I), Grupą B (b. Faza IA), Grupą C (b. Faza II), Grupą D (b. Faza III).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Poniżej, komunikaty takie jak w &quot;programie&quot;.
------


Liczba powtórzeń w ostatnim losowaniu: 7
Ostatnia tendencja: stała

Grupa A

5, 9, 12, 14, 15, 20, 37, 39, 43, 58

Grupa B
5, 9, 12, 14, 15, 20, 37, 43

Grupa C
5, 12, 15, 20, 37, 43, 58

Grupa D
5, 12, 15, 20, 37, 43


Dodatkowe liczby pomocne:
55, 56
48, 56


.​
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wyniki: 04-07-15, godz.: 21:40
1, 7, 11, 15, 19, 22, 27, 28, 32, 34, 36, 41, 51, 53, 54, 60, 67, 71, 74, 77​
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Były trzy powtórzenia. &quot;W kościach&quot; czułem, że będzie przełamanie w jakimś kierunku, po tej serii stabilnej (i względnie dużej ze wzgl. na ilość liczb) liczby powtórzeń.
Niestety, wszystko mi się poprzestawiało w zw. z teraz uaktualnieniem bazy losowań. Prawdopodobnie na stronie Lotto dane się poprzesuwały i mi jakieś dziwne liczby się pokazują.
Musiałbym znaleźć jakąś godną stronę, z której można ściągnąć dane (wyniki MultiMulti) automatycznie do Excela, żeby wrzucić kolejne prognozy. Jak na razie, nie wiem skąd.
Ręcznie nie deklaruję się na &quot;wklepywanie&quot; danych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W ostatnim komentarzu poprawiłem błąd związany z liczbą powtórzeń. Ogarnąłem też importowanie danych. Może mi się już nie &quot;rozejdą&quot;.
----
Edit: zdaję sobie sprawę, że na forum bukmacherskim będzie minimalne zainteresowanie tematem.
Widzimy to zresztą.
Stąd, zarejestruję się z tym tematem na forum merytorycznie odpowiednim. Tam mnie znajdziecie.
 
Do góry Bottom