>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.07.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 1. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2015
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Argentyna
Kurs : 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Można rzec powtórka z rozrywki, oba zespoły zmierzyły się ze sobą w grupie. Wtedy padł remis, Argentyna miała wtedy zwycięstwo na wyciągnięcie ręki, ale w drugiej połowie coś się zacięło. Zabrakło może motywacji, skuteczności, bo mieli kilka sytuacji w drugiej połowie, Paragwaj to wykorzystał i strzelił dwie bramki i mieliśmy pierwszą niespodziankę w turnieju. Argentyna po zaciętym spotkaniu z Kolumbią wyszła zwycięsko dopiero w karnych, nie dała rady przejść obrony Kolumbijskiej. Bardzo się zawiodłem na Kolumbii bo przy takiej kadrze zespołu powinni zagrać lepiej w ofensywie. Argentyna powinna to spotkanie wygrać, raczej nie popełni błędu z pierwszego spotkania i od początku do końca przyciśnie Paragwaj. Tak samo nie wydaje mi się żeby stracili bramkę w tym spotkaniu, po remisie w pierwszym meczu, może nie wygrywają spektakularnie meczów, ale grają na czysto z tyłu i z przodu zawsze tą jedną bramkę strzelą, oprócz ostatniego meczu z Kolumbią, chociaż i tam było na to kilka sytuacji, tylko zabrakło skuteczności. Argentyna na pewno podejdzie inaczej do tego spotkania niż miało to miejsce w grupie, z większym respektem do rywala, finał jest na wyciągnięcie ręki. Nie powinni z takim przeciwnikiem zaliczyć po raz drugi wtopy
✅ 40
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: X
Kurs: 4.8
Bukmacher:pinnacle

Kurs na Argentyny zanizony dlatego trzeba poszukac niespodzianki, ktore na Copa nie sa wlasciwie zadnymi niespodziankami tylko norma. Paragwaj nie przegral meczu na Copa a gral juz chocby z Urugwajem,Argentyna i Brazylia...Argentyna mimo, ze jest naladowana talentem na tym turnieju niczego specjalnie nie pokazuje, ledwo po karnych awansowali do nastepnej rundy a wczesniej ledwie 1bramka wygrali z Jamajka wiec albo wygrywa 1bramka albo w ogole nie wygrywa.Szalu nie ma do tego nie mozna wykluczyc, ze gospodarze beda chciec w finale miec slabszego przeciwnka i sedzia bedzie sprzyjal Paragwajowi.Jak pokazalo dzisiaj Peru grajac w 11 a nawet 10 roznice tam wcale nie sa takie kolosalne miedzy druzynami na kontynencie.Remis da Paragwajowi karne, wiec nie ma sie co oszukiwac ze beda szukac specjalnie gola, value na remis...
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Copa America
Godzina; 1;30
Spotkanie; Argentyna-Paragwaj
Typ; Argentyna i poniżej 3.5 gola w meczu
Kurs; 1.95
Bukmacher; Gamebookers
Analiza; powtórka meczu grupowego...no właśnie,ale czy rzeczywiście będzie powtórka? nie sadzę ,wynik 2-2 w tamtym meczu to po prostu wpadka Argentyny. Paragwaj jak wiadomo pokonał w karnych Brazylię a raczej to Brazylia pokonała się sama,nie ujmując nic Paragwajowi (bo przecież nie przypadkiem znalazł sie w półfinale) są oni ekipą pilkarsko gorszą od Messiego i kolegów. Argentyna juz podenerwowała się rozgrywając karne z Kolumbią i drugi raz nie będą chcieli dostarczać sobie ani kibicom dodatkowych emocji i skończą ten mecz w regulaminowym czasie wygrywając swoje ulubione 1-0 albo ewentualnie 2-1 bo Paragwaj strzelać potrafi i łatwo sie nie podda. obie ekipy na tym turnieju under3.5 pokryły 3 razy ,tylko w pierwszym bezpośrednim meczu padły 4 gole ale dziś Paragwajowi sie nie uda trafić 2-krotnie... Argentyna tez nie powinna nastrzelać bo ma &quot;problemy&quot; i ogrywa rywali po 1-0 tak że typ prawdopodobny. Powodzenia
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Wimbledon, 1. round, grass ????
Godzina: 14:00
Spotkanie: Daniell, Demoliner - Haase, Paire
Typ: Daniell, Demoliner
Kurs: 1.85
Bukmacher: betsson
Analiza:
Zacznę od tego , że kurs na to spotkanie lekko mnie zwalił z nóg bo bukmacherzy oceniaja szanse mniej/wiecej po równo , a z mojego punktu widzenia to para brazylijsko-nowo zelandzka ma o wiele wieksze szanse na wygranie tego spotkania . Daniell/Demoliner w tym roku na trawie wspólnie mają bilans 5/1 . Wygrali turniej w Ilkley , na Wimbledonie ww Q ograli Berankisa/Cerrataniego w dwóch setach i przegrali z Betau/Bury , ale grają dalej tutaj .Dodam ze jest to typowa para deblowa , która jest juz wyzej ceniona od dzisiejszych rywali . Obydwaj maja fajne bilanse w deblu gdzie wynoszą 23/14 . Haase/Paire to taka mała składanka , jeden wspólny mecz w Hertogenbosch z parą Muller/Quareshi , który przegrali . O ile Haase jeszcze cos tam czasem gra w deblu to Paire to juz inna bajka . Licze przedewszystkim na zgranie i zrozumienie co powinno w tym meczu wystarczyć na haase /Paire .
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1morro 26

1morro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2015
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ:Messi strzela i Argentyna wygrywa w 90 min
Kurs : 2.5
Bukmacher: WilliamHill
Typ opieram na historii i statystykach. Zapraszam do przeczytania poniższego artykułu.
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-n...20,1,1018.html
Wiem że powinienem opisać wszystko własnymi słowami ale tak jakoś nie mogę zdobyć się na plagiat. Moja Religia mi na to nie pozwala.
Statystyki nie kłamią to jest czas na kolejną bramkę dla Argentyny strzeloną przez boskiego Messiego.
⛔ 100
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Wimbledon
Godzina: 22:00
Spotkanie: Santiago Giraldo - Kei Nishikori
Typ: Nishikori (-5,5 gemów)
Kurs: 1.59
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Długo zastanawiałem się, czy nie pograć tutaj po prostu szybkiego 0:3 dla Japończyka. Padło jednak na handicap, bo o ile jego zwycięstwa jestem pewien, o tyle sam nie wiem, czy Santiago nie ugra jakoś jednego seta ze względu, że to trawa, tutaj o to łatwiej. ;)
Czemu Kei z handicapem? &quot;Piątka&quot; światowego rankingu mogłaby być w tym roku jeszcze niepokonana na grassie, gdyby nie krecz w półfinale turnieju w Halle. Przy stanie 1-0 dla Seppiego w setach, Kei dał sobie spokój z bólem i po prostu zrezygnował, by nie ryzykować dużo przed Wimbledonem. Tutaj na razie wygrał swój wczorajszy mecz po dużych trudach z Bolellim, z którym już drugi raz z rzędu na wimbledońskich kortach wygrywa 3-2. Na szczęście dziś miał dzień odpoczynku, więc myślę, że nie ma mowy o jakimkolwiek zmęczeniu.
Giraldo miał dużo mniej problemów z Souzą. No właśnie, poszczęściło mu się, bo Brazylijczyk to bardzo dobry gracz na clayu, na pewno nie na trawie, on tu po prostu przyjechał, by może dostać się jakoś do drugiej rundy, gdyby losowanie mu sprzyjało. Santiago może być wymagającym rywalem dla Nishikoriego, ale ten musi to wygrać w mniej niż pięciu setach, nie może dopuścić drugi raz do sytuacji, gdzie mecz zakończy się wynikiem 3:2. Ma więcej atutów za sobą, piekielnie mocny serwis, który na trawie jest przecież okropnie ważny, H2H 1-6 dla Japończyka(!), no i w dodatku dobra forma w jakiej się ten tenisista ostatnio znajduje.
Zwrot
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Copa America
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: over 6 kartek (azjan)
Kurs: 1,85
Bukmacher:
Bet365
Co przemawia za typem:
  • sędziuje pan Sandro Ricci, Brazylijczyk lubi bardzo często sięgać do kieszeni po kartki, w każdym meczu na tym turnieju to pokazał i myślę że dzisiaj będzie podobnie

  • bez sprzecznie faworytem tego spotkania jest Argentyna, jednakże Paragwaj na pewno nie położy się przed nią i nie poprosi o lanie a wręcz przeciwnie postawi się twardą grą obronną i kontrami, pierwsze spotkanie między tymi zespołami pokazało że nie można Paragwaju lekceważyć bo potrafi się podnieść nawet z 2 bramkowej straty, pierwszy mecz tych drużyn pokazał że nie przebierają w środkach by zatrzymać rywala i myślę że nie inaczej będzie dzisiaj

  • patrząc na h2h większość spotkań między tymi drużynami obfitowało w dużą ilość fauli i kartek i myślę że dzisiaj kiedy stawką jest finał CA nie będzie inaczej



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2015
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Verdasco F. - Thiem D.
Typ:
Verdasco F.
Kurs:
1.52
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:


Verdasco to człowiek karuzela. Trudno po nim czegokolwiek się spodziewać, ciężko go przewidzieć z jaką jest formą, bo to taki typowy tenisowy &quot;playboy&quot;. Ma dzień = zagra genialnie, wstanie lewą nogą = potrafi zagrać padaczkę niczym wczoraj Jurek Janowicz. Osobiście nie lubię stawiać na zawodników właśnie takiego pokroju jak on, Gulbis, Janowicz, Dolgopolov, Klizan, ale jutro jestem jednak skłonny powierzyć mu swoje pieniądze.
Hiszpan na trawie potrafi grać, bilans w całej karierze 50/30 co na pewno robi jakieś wrażenie. Dwa lata temu gdzie Murray wygrał Wimbledon bodajże w ćwierćfinale prowadził z nim 2:0 w setach i miał w trzecim secie BP na przełamanie. W pierwszej rundzie zagrał 5 setówkę z Klizanem, łącznie 64 gemy! To na pewno wprawiło go w rytm Wimbledoński, przystosowało do nawierzchni itd. Przed tym turniejem w Queen&#39;S Club w drugim meczu zatrzymał go genialnie mocny Murray, w Hertogenbosch półfinalista gospodarz Robin Haase który jako jedyny urwał set zwycięzcy Mahutowi.
Thiem to jeszcze młody niedoświadczony zawodnik. Pokazał się z dobrej strony w Miami i to by było na tyle w tym roku. Gra jednoręcznym backhadem, ale w USA trenował pod okiem samego mistrza Federera. Warto dodać, że Fernando to leworęczny zawodnik, więc mu będzie o wiele łatwiej obijać piłki zagrywane przez Dominica Thiema.
✅ 52
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Argentyna-Paragwaj
Typ: Metoda zdobycia pierwszej bramki-STRZAŁ
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza: W tym spotkaniu spodziewany jest dość wysoki wynik bo Argentyna z tak ofensywnymi zawodnikami w tym turnieju zawodzą w ilości strzelanych bramek, ale to w końcu musi się skończyć i to może dzisiaj się rozstrzelają i zobaczymy ładne widowisko. Ten typ ma duże prawdopodobieństwo bo zazwyczaj jak mecz jest uważany za overowy to ten typ wchodzi, ogólnie w meczach pierwsza bramka pada poprzez strzał i ja uważam że w tym meczu właśnie ta pierwsza bramka poprzez tą metode zdobycia bramki.
✅ 53
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Drugi z półfinałów Copa America w którym zmierzą się Argentyna i Paragwaj. Pierwszym finalistą został gospodarz, czyli Chile. Drugi zostanie wyłoniony z tego meczu. De facto jest to rewanż, bo te zespoły spotkały sie w fazie grupowej. Wtedy padł zaskakujący remis 2:2, choć gola na jego wage strzelili w 90 minucie. Teraz stawka dużo wyższa, więc Paragwaj może wyjść już inaczej niz w poprzednim meczu, ale też jestem w stanie uwierzyć ze będą potrafili strzelić gola. Mówią o tym spotkania bezposrednie gdzie Paragwaj na 8 meczów tylko 2 razy nie strzelił bramce Argentynie, ale na jej terenie. Teraz przypomne grają w Chile. Argentyna męczy się w tych meczach, bo 2 z nich skonczyła wynikiem 1:0. Ostatnio przeszli Kolumbie po karnych. Sa na pewno duzym faworytem, ale nie jestem fanem stawiania 1.40. Także tyle po mnie.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Copa America
Spotkanie Argentyna - Paragwaj
Typ: Argentyna dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem wybrać drugie spotkanie półfinałowe w ramach rozgrywek Copa America rozgrywanego na boiskach w Chile,w tym meczu Argentyna mierzyć się będzie z reprezentacją Paragwaju, w tym spotkaniu faworytem do wyjścia jest ekipa Argentyny, która pod wzgledem piłkarskim jest według mnie znacznie lepszym zespołem od Paragwaju, który co prawda w tych rozgrywkach Copa America jeszcze nie przegrał,ale tutaj faworytem na pewno nie będzie, Argentyna wygrała w swoim poprzednim spotkaniu z silną kolumbią, co prawda dopiero po karnych,ale miała przewagę, natomiast Paragwaj wyeliminował Brazylię,ale Canarinhos powinni mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie ponieważ mieli okazję na 2:0 i było by już wtedy po meczu , Paragwaj by się z tego nie podniósł, teraz uważam że zespołem który zagra w finale jest Argentyna, całkiem niedawno obie ekipy spotkały się ze sobą w rozgrywkach grupowych tam padł remis po 2 ale Argentyna już do połowy prowadziła 2:0 , myślę że teraz będzie podobnie i Argentyńczycy nie popełnią takiego błedu po raz drugi, postawiłbym na wynik 2:0.
⛔ 100
 
makaveli23 121,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Swiata Kobiet Kanada
Godzina: 1:00
Spotkanie: USA (Kobiety) - Niemcy (Kobiety) (1x2)
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stawiam na Amerykanki, bo nie zachwycily mnie jak chyba kazdego swoja grą Niemki z Francją ale na farcie przeszły dalej. Mysle ze nie sprawdzi sie tutaj stara i dobrze znana zasada ze wszyscy graja a na koniec i tak wygrywaja Niemcy. Mysle ze tutaj USA nie bedzie mialo tej efektownej a nieefektywnej przewagi co Francja, lecz odwrotnie, zagraja mniej efektownie tak na poziomie bezbarwnych Niemek, za to będą skuteczniejsze co pozwoli wygrac w regulaminowym, chociaz mysle ze ryzyko kolejnego remisu jest prawdopodobne.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Godzina: 1:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Lionel Messi strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ciekawą ofertę na to spotkanie przygotował bukmacher Unibet i jest tam kilka opcji, które warto rozważyć. Dobrą opcją wydają się być zakłady, że Messi strzeli w pierwszej połowie po 4,20 oraz że Aguero strzeli w pierwszej połowie po 5,00. Bezpieczniejszym i zarazem lepszym typem jak dla mnie jest ten typ na Messiego, gdyż w przypadku podyktowania rzutu karnego to on będzie wykonawcą. Jest to o tyle istotne, że w meczu fazy grupowej przeciwko Paragwajowi w pierwszej połowie był podyktowany rzut karny i Lionel Messi go wykorzystał strzelając gola w 36 minucie. Messi nie zachwycał jak do tej pory swoją grą we wcześniejszych meczach, ale teraz stawka meczu jest nieporównywalnie większa, a Lionel Messi znany jest z tego, że im wyższa stawka meczu tym lepsza jest jego gra. Na pewno będziemy oglądać wiele świetnych dryblingów w jego wykonaniu i niejeden rajd w pole karne Paragwaju. Jak mawiają eksperci, praktycznie nie ma sposobu, by powstrzymać Messiego. Po takim dobrym kursie polecam zagrać na to, że już w pierwszej połowie uda mu sie strzelić bramkę. Tak było w ostatnim meczu z Paragwajem i na to samo liczę też w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
black-star 41,6K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Korea 1
Godzina: 12:30
Spotkanie: Suwon - Ulsan Hyundai
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
typuję w tym spotkaniu wygraną gospodarzy. Dlaczego? Goście już od 7 ostatnich spotkań nie odnieśli zwycięstwa na wyjeździe, notując tam w nich 4 porażki i 3 remisy, dodatkowo zajmując przy tym jedno z ostatnich miejsc w tabeli. Suwon z kolei jest wiceliderem i po spodziewanej łatwej wygranej lidera na własnym stadionie w przypadku niewygrania tego meczu ich strata punktowa przed fazą play-off byłaby już praktycznie nie do odrobienia. Dodatkowo gospodarze muszą w jakiś sposób wykazać sie przed własna publicznością, gdyż już od 4 spotkań nie odnieśli przed nią zwycięstwa. Piłkarze Ulsan Hyundai mają nad kolejnym zespołem w tabeli 4 punktową przewagę, a zespół ten gra w tej kolejce wyjazdowe spotkanie na stadionie lidera, gdzie uważany jest on za łatwego przeciwnika. Myślę więc, że piłkarze Suwon z pewnością muszą podejść do tego spotkania z dużą motywacją.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
trcd 20

trcd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America 2015
Godzina: 01:30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Remis
Kurs : 4,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Argetyna i Paragwaj graly już na tym turnieju w pierwszym swoim meczu grupowym i wówczas mecz zakończył się remisem 2-2. Argetyna miala przewage w tym meczu i do przerwy prowadzili 2;0. W drugiej polowie przez slabsza gre Argentyny Paragwajczycy wyrównali. Argentyna sama sobie jest winna, gdyż przez zdecydowaną większość meczu to ona prowadziła grę, ale brakowało im skuteczności no i szczęścia, które uśmiechnęło się natomiast do Paragwaju w 90 minucie. W ćwierćfinale Argentyna po przeciętnym meczu pokonała Kolumbię w rzutach karnych. Paragwaj tymczasem w taki sam sposób pokonał faworyzowaną Brazylię. Canarinhos popełnili taki sam błąd jak Argentyna i w końcówce meczu stracili prowadzenie i w konsekwencji awans po karnych. Ten mecz będzie moim zdaniem podobny jak poprzedniego z jedną różnicą. Faworytem są piłkarze Argetyny ale ide w strone remisu uwazam ze wynik znow moze byc remisowy i o, finale beda dezydowac karne. Mysle ze warto po fajnym kursie sprobowac.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 01.30
Spotkanie: Argentyna - Paragwaj
Typ: Argentyna&amp;under 2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:


Copa America to dość specyficzny turniej. Starczyło stawiać na overy kartek oraz grać przeciwko faworytom i wydaję mi się żebyśmy byli dość zarobieni. Jednak nie o tym dziś. Przed nami druga para półfinałowa a mianowicie spotkanie Argentyny z Paragwajem. Obie drużyny w dość różnych nastrojach przeżywają ten turniej. Drużyna Argentyny jest strasznie niewyraźna i powinna się wstydzić w jakich warunkach doszła do tego finału zaś drużyna Paragwaju wyeliminowała Brazylię oraz wyprzedziła w grupię Urugwaj. Dla mnie robią oni wielkie &quot;wow&quot; na tym turnieju jednak dziś ich podróż się kończy gdyż spotykają oni reprezentację Argentyny. Wcześniej obie te reprezentacje spotkały się w fazie grupowej i wtedy po nierównym spotkaniu padł remis: 2-2. Dziś jednak taki wynik będzie jeszcze większą niespodzianką. Weźmy pod uwagę fakt, że drużyna Argentyny poza wspomnianym wyżej remisem nie straciła w tym turnieju ani jedno gola! 2 wygrane po 1-0 oraz pokonanie w rzutach karnych drużyny Kolumbii. Nie będę tutaj przytaczał żadnego H2H z poprzednich spotkań tych drużyn gdyż ten turniej dyktuję inne warunki. Tutaj drużyna skazana na przegranie muruje się w bramce i czeka na kontry. Moim zdaniem Argentyna będzie przez całe spotkanie biła głową w mur aż w końcu strzeli gola. Trener reprezentacji Paragwaju wie już o tym, że wymiana ciosów dla jego reprezentacji może skończyć się dwoma golami do przerwy co pokazał pojedynek w grupie dlatego sądzę, że pierwsza połowa będzie strasznie spokojna i obie drużyny rozpoczną pojedynek dopiero w drugiej odsłonie spotkania. Tam niestety dla Paragwaju powinna zadecydować ofensywa jaką dysponuję Argentyna: Messi, Higuain czy Aguero. Każdy z tych klasowych zawodników strzelił przynajmniej jednego gola na tym turnieju i każdy z nich ma szansę na zdobycie korony króla strzelców. Warto także wspomnieć, że na tym turnieju tylko słaba Jamajka nie strzeliła gola Paragwajowi. Wydaję mi się, że Argentyńczycy wygrają spokojnie to spotkanie do 0 a czy strzelą 3 gole? Nie wydaję mi się. Na tym turnieju tylko w grupie A (Meksyk, Boliwia oraz Chile) miały miejsce aż tak obfite w mecze gole. Wydaję mi się, że warto spróbować takiego typu a kurs ponad 3 aż zachęca do grania! Miejmy nadzieję, że moja analiza się spełni.
⛔ 100
 
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12.30
Spotkanie: Pierre-Hugues Herbert - Bernard Tomic
Typ: 1
Kurs: 6.16
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
Kurs naprawdę kosmiczny, po poniedziałkowych meczach myślałem, że kurs na Herberta zakręci się koło 2.0 a tu własnym oczom nie wierze. 6,16 na Herberta!
W chwili obecnej Herbert znajduje się na 151 miejscu w rankingu a Tomić 26. Bilans Herberta na kortach trawiastych to 17/8, a w tym sezonie 6/1. Tomić na kortach trawiastych wygrywał 33 razy, przegrywając 19 razy, w tym roku 3/2.
Podsumowując mecze poniedziałkowe : Herbert wygrał 3:2 z 79 rakietą świata - Hyeon Chung&#39;iem. Australijczyk wygrał ze Struffem 3:2.
Teraz coś ważnego o kortach trawiastych. Każdy ekspert powtarza, że kluczem do wygrywania meczów na Wimbledonie są akcje serw+wolej. Herbert w meczu z Chungiem miał 25 asów i 50 akcji wygranych przy siatce ! Tomić miał 19 asów i zaledwie 7 akcji wygranych przy siatce.
Kolejnym ważnym dla mnie czynnikiem jest to, że Tomić był bardzo powolny na korcie ze Struffem. Po trzech setach nie postawiłbym grosza na Tomicia ze wygra mecz. Ten jednak wziął się w garść, lecz bardzo mu w tym pomógł Struff.
W moim odczuciu ten mecz idealnie pasuje do obstawienia i nie można przejść obok niego obojętnie ;)
Pozdrawiam wszystkich korzystających z mojej analizy !
⛔ 100
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Towarzyskie /
Godzina 16:30
Spotkanie - Ruch Chorzów : Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ - over 2.5
Kurs - 1.70 / Bet365
Dziś towarzysko i z naszego podwórka , nowy sezon coraz bliżej i czas na mecze kontrolne a taki dziś zostanie rozegrany w Wodzisławiu pomiędzy Ruchem a Termalicą . Obie ekipy poprzedni sezon kończyli w radosnych nastrojach ale wiadomo ta radość była inna bo dla Chorzowian było to utrzymanie w Ekstraklasie natomiast dla Niecieczy awans do niej . Chorzowianie jednak po sezonie musieli pożegnać się z Filipem Starzyńskim oraz z Grzegorzem Kuświkiem i niestety strata jest spora po odejściu tych dwóch panów ale trzeba szukać zastępców i to jest teraz najważniejsze , jednym z takich zastępców może być pozyskany z Podbeskidzia Maciej Iwański który ma zastąpić Filipa Starzyńskiego tak to przynajmniej jest planowane ale czy tak ostatecznie będzie zobaczymy .
Niebiescy rozegrali już jeden mecz kontrolny i niestety polegli z drugoligowcem z Czech SFC Opava 2:0 , Waldek Fornalik przetestował paru nowych zawodników i niektórym już po tym spotkaniu podziękował za udział w testach , dzisiejszy pojedynek uważam że powinien być inny niż ten z Opavą i Niebiescy pokażą się z dużo lepszej strony a przede wszystkim zdobędą jakieś bramki , z drugiej strony baniaminek także powinien pokazać się z dobrej strony i możemy spodziewać się dobrego spotkania a że to mecz towarzyski to i goli nie powinno zabraknąć , jak wyglądała formacja defensywy w Ruchu w zakończonym sezonie wiemy no a mecz z Opavą pokazał że nic się nie zmieniło natomiast Termalica to najskuteczniejsza ofensywa minionego sezonu w 1 lidze gdzie chłopaki zdobyli 60 bramek tak więc liczę na otwarte widowisko i przynajmniej 3 bramki !
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - South Korea, K-League Classic
Godzina: 12:30
Spotkanie: Seongnam - Daejeon
Typ: Daejeon (+1)
Kurs: 2,11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Daejeon od dłuższego czasu pogrążeni są w kryzysie, nawet jak na warunki K-League Classic. Zdobyli tylko trzy punkty w ostatnich czterech meczach. Bierze się to tez zapewne z ich trudnego terminarza i dobrze znanej plagi kontuzji, ale tak czy inaczej wyniki są poniżej pewnych oczekiwań.
Seongnam wydaje się być dobrą ekipą na przełamanie, ekipa z drugim najsłabszym atakiem w lidze na własnym terenie i ogólnie jednym ze słabszych w całych rozgrywkach. Ostatnio nie byli w złej formie, mieli też sporo szczęścia. Sprawili też sporą niespodziankę inkasując 3 oczka w meczu z Ulsanem.
Daejeon musi przełamać niemoc i to dobry czas. Ich kryzys z kontuzjami dobiega końca i od tego meczu większych problemów ze składem mieć nie powinni. Historia wskazuje na gospodarzy jako faworytów, ale to goście w ostatnich czterech meczach wyjazdowych z nimi, przegrali tylko raz. Wysoka wygrana gospodarzy nie powinna wchodzić w grę. W najgorszym razie zwrot.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom