>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Któryś z powyższych nazywających polaczków cebulaczkami przebywał przez jakiś czas na emigracji ? Czy Wy serio sądzicie, że narzekanie na sportowców to TYLKO NASZA cecha narodowa ?
Janowiczowi krytyka przyda się jak nikomu innemu. Jeżeli ma jaja powinien się z Nią zmierzyć i poprawić swoje zachowanie, a nie płaczki bo ktoś powie źle a ten się stara i walczy.Przypominam, że On na korcie nie reprezentuje tylko swoją osobę, ale Nas wszystkich. Potrzebuje armii psychologów zajmujących się sportem, choć i tak pewnego poziomu nie przeskoczy.
Od siebie dodam, nigdy nie byłem i nie będę Jego kibicem. Niech poprawi swoje zachowanie, bo póki co osiągnął niewiele w światowym tenisie a u Nas robi się z Niego mega gwiazdę, sodówka szybko uderzyła do głowy.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Co tu dużo mówić. Rasowy przykład debila, księciunio, który przez swoje zadufanie nigdy nic poważnego nie osiągnie. Raz był w TOP20, głowa nie wytrzymała i teraz już raczej tam nie wróci. Może nie tyle życzę mu jak najgorzej, co cholernie gościa nie trawię. Niech się weźmie za trenowanie i trzymanie piłki w korcie i najlepiej zamknie dziób.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Szacunek należy się w dwie strony. Jeśli Janowicz traktuje źle dziennikarzy i kibiców niech nie oczekuje oklaskow z ich strony. Swoją droga jakim on musi być amatorem, że wchodzi na wojenną ścieżkę z mediami? :v
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie Janowiczowi brakuje przede wszystkim jednego - mózgu . Pokazuje to na konferencjach, w wywiadach pomeczowych itd - jesli ktoś tego nie zauważa to po prostu nie widzi oczywistej oczywistości.
Ten brak przekłada się potem na inne rzeczy w tym jego grę . Druga rzeczą która mu utrudnia odnoszenie sukcesów to niecierpliwość i charakter choleryka (to się chyba wiąże).
Chłopakowi brak pokory itd .
Ja wiem , że Patrick Ewing nie umiał czytac a jednak został gwiazdą basketu , Mike Tyson pomimo ewidentnych braków w stylu Jurka został mistrzem boksu i te przykłady można mnozyć w nieskończoność. Niezbyt inteligentni sportowcy , którzy zostaja mistrzami.
Jednak znacznie więcej jest &quot;niespełnionych talentów&quot;.
Mnie Jerzy irytował zawsze - wczoraj ...to już pomijam milczeniem jego wynik - natomiast całą sympatię jaka mi do niego została wyparowała po meczu z Borną Coriciem w pucharze Davisa - bo nawet większość &quot;sportowych myslicieli&quot; swój kraj reprezentowała z dumą . Jerzy nie ...on ma wyjeb.... .
Do tego chyba dochodzą rodzice i otoczenie , które w Jurku nie umiało zaszczepić podstawowych cech , które powinien posiadać i mamy taki a nie inny efekt .(Przykład Gortata tu byłby fajny jako inna bajka - znacznie mniejszy talent, znacznie więcej pracy i reakcja rodziny jak chciał przyjąc amerykańskie obywatelstwo).
Zyczę Jerzemu top10 , ale mocno w to wątpie - bo musiałby na rok się zamknąć w jakiejś akademii , zagrać max 10-15 zawodów tylko tych najwazniejszych i poza treningami w dzień musiałby coś czytac wieczorami żeby jego mózg zaczał w ogóle pracować - a tak to On jest takim warzywkiem tenisowym: wie, ze trzeba jeść , spać i grać tylko nie wie w jakim celu to robi .
 
D 570

duff999

Użytkownik
I Bardzo dobrze. Też bym tego idiote Romera wyprosił.
Przegrał. Trudno. Nie jego dzień. Musi coś pozmieniać w swojej grze bo to w ogóle nie przypomina Janowicza z 2012 roku.
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
duff ale on go wyprosil bo mial taki swoj widzimis.On naprawde chyba mysli ze jest gwiazda i dobry ???? DD a to zart. Niech idzie sie leczyc
 
handballmaster 0

handballmaster

Użytkownik
Panowie pozostaje Jerzykowi życzyć silnej psychiki to mu się przyda ???? i niech nie szuka winnych w innych ludziach ???? tylko w sobie ???? Amen ????
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Ja trochę posłuchałem ciągle powtarza to samo w sumie jaki to on biedny i, że jest dobrze przygotowany, ale nic z tego przespał swoje 5 minut po wimbledonie i będzie leciał w dół.
 
H 0

hally

Użytkownik
Niestety po &quot;jakims&quot; sukcesie nie moze sie pozbierac i wrocic na odpowiedni poziom - chyba cos nie tak z psychika, no bo jakies umiejetnosci ma...
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś ogląda Jurka aktualnie, ale pokazał w trzecim secie dlaczego jest tenisistą z najsłabszą psychiką z możliwych dwa razy przegrać serwis przez podwójny błąd to trzeba byc wybitnym.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś ogląda Jurka aktualnie, ale pokazał w trzecim secie dlaczego jest tenisistą z najsłabszą psychiką z możliwych dwa razy przegrać serwis przez podwójny błąd to trzeba byc wybitnym.
Nie mogę pojąć, że ten gość nie pracuje z psychologiem. To powinna być jakaś 1/3 jego całego treningu.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Szanowni państwo,

katalog winowajców porażek Jerzego Janowicza uległ rozszerzeniu! Tym razem to sędzia liniowy jest winien porażki naszego tenisowego wirtuoza, wywołując foot fault. Do tego za niewykorzystane przez Szopa BP w drugim secie odpowiada &quot;co za przypadek&quot; oraz &quot;same farty!&quot; Andersona. Przypomnijmy że w tym sezonie do porażek Janowicza przyczyniały się już &quot;brak szczęścia&quot; (kilkanaście niewykorzystanych BP z Dolgopolovem w Szczecinie) oraz &quot;banda mułów&quot; (krzycząca publiczność na Wimbledonie w meczu z Ilhanem). Naturalnie nie ma w tym pierwiastka winy Janowicza. Wszystko przeciwko niemu ????

http://sport.wp.pl/kat,1040513,title,Janowicz-po-porazce-wsciekly-na-sedziego-Wszystko-zepsul,wid,17801693,wiadomosc.html?ticaid=1157a6
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Forma przed US Open całkiem obiecująca, jak sądzicie ugra coś ciekawego w Szlemie?
1 runda: Carreno-Busta (dobra forma na Winston-Salem)
2 runda: Baustista-Agut / Herbert (dobra forma na Winston-Salem)
3 runda: Sousa / Berankis / Bolelli / Goffin
4 runda: Prawdopodobnie Djokovic N.
Losowanie w miarę dobre, ale jak z Jurkiem będzie to nigdy nic nie wiadomo.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Janowicz tylko raz w swojej karierze przekroczył granicę trzeciej rundy w turnieju wielkoszlemowym, więc nie wymagajmy za wiele... Ja się nie zdziwię jak poleci już z Bustą (przez wielu nazywanym tutaj &quot;typowym ziemniakiem&quot;, cokolwiek to oznacza), który rok temu zrobił lepszy wynik niż Polak na US Open.
 
Do góry Bottom