>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
THE CHAMPIONSHIPS
WIMBLEDON​




Miejsce: London, Great Britain
Data rozgrywania: 29.06.2015-12.07.2015
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Grand Slam
Pula nagród: £12,568,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.wimbledon.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.wimbledon.com/en_GB/draws/index.html
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/atp-wimbledon/


Kto wygra Wimbledon 2015 (kursy z Bet365)




Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wimbledon wygra znowu Djokovic ale po takim kursie to nie warto a nuz jakas kontuzja.
Murray miałby szanse ale on za duzo sił stracił na ziemie w tym roku.Z drugiej strony go przekreślać tez nie mozna do końca.Federer to juz szlema nie wygra za mało sił.Dalej Nadal to pomińmy od razu gdzie on i Wimbledon z tymi kolanami.Wawrinka dwoch szlemow pod rząd nie wygra.I na tym moznaby było skończyć bo reszta bedzie miała ogromny kłopot z walka z najlepszymi.Tzn i tak ktoś taki jak Dmitrov Nishikori czy Raonic powinien byc bardziej doceniony niż Nadal bo gdzie on sie nadaje.Samuraj raczej nie powalczy bo nie wyglądał za dobrze ostatnio.Dmitrov niewiadoma a nuz widelec odpali.Raonic szczerze mówiąc chyba nie.Wychodzi na to ze Dmitrov wcale nie jest przeszacowany.To jest Wielki Szlem stawka inna gra inna.Berdycha nie biorę pod uwagę bo ten człowiek nie ma psychiki.
Dalej ciezko juz kogoś znalezc.Moim zdaniem trzeba czekac na turniej i lepiej ładować ciekawe dogi Garros pokazał ze to ma sens i daje zarobić.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Kursy co prawda mocno lecą, ale value na Gillesa Mullera jest ciągle bardzo duże. Luksemburczyk w 1 rundzie zmierzy się z kontuzjowanym ostatnio i kompletnie nieprzygotowanym do sezonu na trawie Tsongą. Kurs 2,57 biorę w ciemno i wchodzę w to grubo. Francuz nie będzie miał czasu, żeby się rozegrać, bo &quot;Żul&quot; to zbyt wymagający rywal i nie będzie się cyrtolił z Jo-Wilfriedem.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Muller +4,5 vs Tsonga 1 @1,80 1xbet ✅✅✅
Na pewno linia zawyżona zważywszy na ostatnie występy Gillesa w tourze. Jak wszyscy zapewne wiedzą, Serve&amp;Volley, czyli nieco już zapomniana sztuka w obecnym szarym świecie tenisowych przebijaków, to wielka siła Luksemburczyka. Bardzo kąśliwy serwis, wielkie możliwości kątowe (lewa ręka, a to zawsze plus), a na siatce wielkie czucie i spryt. Naprawdę ciężko go przełamać, szczególnie że na nawierzchniach szybkich błysku nabierają też jego uderzenia z głębi kortu, szczególnie forehand, grany bardzo starannie i przemyślanie. Po drugiej stronie Tsonga, więc sporo chaosu, mocno średniawy (przynajmniej obecnie) return. Wyniku z RG nie ma co za bardzo brać pod uwagę analizując ten mecz, gdyż tam Jo głównie popisywał się gdy miał piłkę graną na siebie, a w biegu wyglądało to wszystko miernie (uogólniając, bo zdarzały się oczywiście też perełki), a przecież na Wimbledonie piła lata dużo szybciej, w dodatku z poślizgiem, który dodatkowo utrudnia dobre ustawienie się do piłki. Potężny serwis oczywiście posiada i jeśli będzie siedział to będzie ciężko go złamać, ale tutaj ta zasada tyczy się obu panów, a handi na jednego z nich wynosi 4,5. W dotychczasowych 7 meczach na trawie w tym sezonie Muller dał się złamać przeciwnikom… 3 razy! Ile Tsonga? Ani razu, ponieważ od RG nie zagrał żadnego meczu. Nie wierzę, że to nie będzie miało żadnego wpływu na jego postawę. Trening to jedno, ale mecz to drugie.
Federer vs Dzumhur under 27,5 @1,95 Marathon ✅✅✅
No co tu pisać, Fedex rozegrał już 1. turniej na trawie w tym roku, wygrał go i z każdym meczem do jego gry wracało stopniowo coraz więcej elementów z jego arsenału do gry na trawie. Zaczął słabo, był bliski porażki (co prawda ze świetnie grającym Kolbą), ale wytrzymał wojnę nerwów i wygrał, a w kolejnych spotkaniach poszło już z górki. Wróciła pewność siebie, serwis zaczął funkcjonować i przede wszystkim forehand znowu doprowadzał rywali do wściekłości. Seppi się postawił mocno, grając naprawdę świetny tenis, ale od końca 1. partii Fedex pokazał, że król trawy jest tylko 1. Co prawda nie jest to jeszcze zdecydowanie ten poziom jaki prezentował rok temu podczas Wimbledonu, ale jednak i tak za wysoki próg dla Dzumhura. Nie bardzo wiem co ten zawodnik tu robi, na jego miejscu poszukałbym sobie jakiegoś Chellka na clayu, gdzie mógłby powalczyć w słabiej obsadzonych obecnie turniejach, no ale widać wolał jednak pieniądze za 1R Szlema. On tutaj nie ma najmniejszych szans, ten zawodnik nigdy nie istniał na trawie i istnieć nie będzie. Nie ma żadnej odpowiedzi na ofensywę Fedexa, a i jego serwis nie jest na tyle mocny, żeby Szwajcar go nie łamał 1-2 razy w secie. Bośniak w całej swojej karierze na trawie zagrał 5 meczów, z czego 3 przegrał, a 2 wygrał, ale z totalnymi ogórami. Wynik 6:3 6:3 6:3 wystarcza do pokrycia handi, a wydaje mi się, że w którymś secie Roger się zepnie i zrobi te 6:0/6:1.
Janowicz -6,5 vs Ilhan 1 @1,90 Marathon ⛔⛔⛔
Można się śmiać z Janowicza, z jego fatalnych wyników w dotychczasowych meczach 1. części sezonu, ale przyszła trawa i żarty się skończyły. Jurek w końcu nie skarżył się ostatnio na mniejsze lub większe urazy i mógł normalnie trenować. Efekty tego można było zaobserwować w ostatnich spotkaniach, gdzie na trawie wygrał z Brownem, Cuevasem i Fallą, przegrywając z dobrze dysponowanym Kolbą i ze zdecydowanie faworyzowanym Nishikorim, któremu urwał nawet seta. Nie jest żadną tajemnicą, że styl gry Jurka najbardziej pasuje do trawy, jego płaskie uderzenia, kiedy tylko Polak ma dobry dzień, muszą sprawić problemy każdemu zawodnikowi na świecie. Nie będę przypominał już spotkań z przeszłości, bo obecnie to jednak zawodnik na nieco innym etapie, ale wciąż jest to zdecydowanie za wysoki próg dla Turka. Może i potrafi grać agresywnie, strzelić parę efektownych Winnerów z fh, ale na przestrzeni całego meczu to mu zwyczajnie musi zabraknąć ognia przy Janowiczu. Jeśli ten oczywiście się tylko nie ośmieszy, a po tym co pokazał z Keiem, mam nadzieję, że aż tak dziwny to on nie jest. Co prawda zawsze mu się ciężko gra te pierwsze mecze, w dodatku ze słabszymi rywalami nie spina się aż tak i nawet seta może stracić (dlatego nie gram DW- 3:0), ale Ilhan to nie jest zawodnik, który może mu się przeciwstawić na dłuższą metę i jest mocno prawdopodobne, że jak Janowicz wejdzie w rytm, to po prostu przeciwnika wypunktuje. Turek na trawie nigdy nie był nikim znaczącym, wygrywał raczej z samymi słabymi zawodnikami, ze wszystkimi średnimi chociażby przegrywał. Dodatkowo teraz gładziutka przegrana z fatalnym na trawie Thompsonem, wcześniej baty od niezrównoważonego tenisowo i psychicznie Kamke, oraz 0:6 5:7 od Mullera. Normalnie bym nie zawierzył Polakowi, no ale gra naprawdę ze słabym przeciwnikiem i takie handi pobieram, chociaż mniejszą stawką niż 2 typo podane wyżej.
Baghdatis vs Young 1 @1,73 William.Hill ✅✅✅
Gram na zawodnika zdecydowanie lepszego na tej nawierzchni. Piszę tu i o całkształcie, ale też o obecnej formie. Marcos wyglądał ostatnio fantastycznie, dawno nie grał tak dobrze. Jego przeciwnik nie ma większego pojęcia o wygrywaniu spotkań na trawie, wręcz powiedziałbym, że jest słabiutki na tej nawierzchni. Kurs jest taki a nie inny z tego powodu, że Marcos skreczował wczoraj w półfinale turnieju łapiąc się za łydkę. Jeśli to nie jest żadna poważna kontuzja i Cypryjczyk będzie w stanie normalnie grać, to powinien bez problemu poradzić sobie z hamburgerem. Gdy uraz okaże się jednak zbyt dokuczliwy, to przecież Baghdatis po prostu albo odda walkowera, albo skreczuje podczas spotkania, a WH da nam wtedy za zakład zwrot. Istnieje jeszcze inna opcja, ale po takim kursie to ja sobie spróbuję tego Marcosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Konar pięknie napisał o kondydatach do wygrania Wimbledonu ją bym Federera jeszcze nie chował do lamusa w zeszłym roku zagrał w finale!!!! A dalej ciężko kogoś znalezc¿???¿? Hm ciężko ale uwaga Marín Cilic się czai chowa w cieniu tak jak przed ubiegłoroczny US open - ten koleś może wygrać z każdym nawet na trawie ! No i Kyrgios! Ma dość latfa drogę do 1\8 finału a z takich gości co jeszcze mogą zaskoczyć in plus w tym turnieju to Janowicz i Anderson ale wpadna na siebie w drugiej rundzie!jest jeszcze jeden koleś Kohlsreiber tyle że w pierwszej rundzie wpadł na Djoko , ale gdyby jakimś cudem go przeszedł to potem już prosta droga jak strzelenie z łuku!!!
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Federer wygra 4. ćwiartkę @1,72 bet365

Całkiem przyjemny kurs bet na to wystawił. @1.6 od Uni brać nie chciałem, ale to już sobie wezmę. Kto mógłby mu zagrozić w osiągnięciu tego celu? Pierwsza runda to Dzumhur: opisywałem już ten mecz wyżej- pewne zwycięstwo Fedexa. W drugiej rundzie zapewne Querrey. Amerykanin może sobie dochodzić do finału w Nottingham, ale w Wimbledonie sprowadzą go na ziemię zdecydowanie szybciej. Jak serwis przestanie siedzieć, a przestanie, bo to nie jest Isner czy Karlovic, to Roger ustawi go sobie jak będzie chciał. Co prawda nie widzę tu żadnego wysokiego zwycięstwa, ale też nie widzę szans na wygranie przez Querreya tego meczu. W 3. rundzie zapewne Sock, ew. Groth. Ten drugi to tylko serwis i ogromne ryzyko w akcjach ofensywnych, a wiadomo, że tak to się ze Szwajcarem nie wygra, regularności musi zabraknąć. Sock z kolei jest zdecydowanie bardziej wszechstronnym zawodnikiem, ale backhand jest na pewno najsłabszym elementem i w przeciwieństwie do jego dotychczasowych rywali, Roger nie zapomniałby o taktyce i wymęczyłby tę stronę Jacka. W 4. rundzie zapewne mimo wszystko Lopez, bo zwyczajnie nie ma tam godnego przeciwnika. &quot;Mimo wszystko&quot;, bowiem jest w słabej formie jak na niego i musiałby zagrać o klasę lepiej niż ostatnio, żeby nawiązać walkę z Federerem. Co prawda pewnie tak się stanie, ale jednak jego ilość popełnianych błędów, okazje rozdawane przeciwnikom do zbudowania ataków oraz nieregularny serwis nie prognozują za dobrze i nie widzę, żeby w kluczowych momentach to nie wychodziło. O ćwiartkę Szwajcar zagra prawdopodobnie z kimś z czwórki Berdych/Mahut/Gulbis/Monfils, ew. Simon, ale tego nie ma co rozpatrywać, bo taki pusher nie ma żadnych szans z Fedexem. Berdych ostatnio ewidentnie spuścił lekko z tonu, pisałem już coś o nim niedawno i zdanie podtrzymuje- szczególnie utwierdziła mnie w tym porażka z Karlovicem, dodatkowo dając się Dr Ivo łamać Czech nikomu nie mógł zaimponować. Dziadek Mahut wraca, ale nikt tego nie wie, czy paliwo zostało mu jeszcze na choćby pare meczów, czy to już koniec. Z Rogerem w każdym razie musiałby zagrać perfekcyjnie, żeby się utrzymywać w meczu, a perfekcja w tym wieku mocno mnie zdziwi. Monfils znowu lekko kontuzjowany i w ew. 5. meczu będzie oddychał rękawami, szczególnie że znając życie będzie tu grał jakieś pięciosetówki. Już nie mówiąc o tym, jak taktycznie się zaprezentował w ich ostatnim spotkaniu, po prostu ręce opadały.
Podsumowując, w tych pięciu meczach wszystko zależy od Fedexa, a że grać na szybkich nawierzchniach wciąż potrafi znakomicie, pokazał nam w tym roku w Dubaju i w poprzednim tygodniu w Halle. Prawdziwa jazda powinna się zacząć dopiero w półfinale i ewentualnym finale.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wimbledon to turniej gdzie mozna trafic najokazalsze rodzynki jezeli chodzi o sensacje w pierwszych rundach, z kursami po 15 i wiecej wiec warto cos wyszukac
Simon - Almagro @ 4,5 bet365
Almagro +5,5 @1,95
Kursy dla mnie zdecydowanie przesadzone. Dla mnie powinny byc max w granicach 1,6 do 2,2 dla Simona ale to jedynie patrzac ze wzgledu na ranking. Do gry na trawie Almagro ma wiecej argumentow z serwisem i mocnym forehandem na czele. Jezeli nie odwali mu coś z głową to mecz powinien byc zaciety i kto wie czy hiszpan go nie wygra.
Gulbis- Rosol @ 2,35
Unibet
Kolejny mecz gdzie chyba jedynie potencjał rgacza zadecydował o takim kursie a nie dyspozycja od dluzszego czasu. Kazdy wie jakie problemy posychicnze ma Gulbis. Rosol to solidny zawodnik,ktory moze zaskoczyc i tuaj dla mnie rowniez kursy powinny byc kompletnie wyrownane.
Do tego tak na luzie +5,5 gema dla Roli przeciwko Ebdenowi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra Wimbledon 2015?
Murray A. ::: 3,75 ::: Bet-at-home ::: 1/10
Co by nie mówić po takim kursie na pewno warto spróbować zagrać, bo szanse są olbrzymie! Pamiętajcie jaka była presja na Szkocie gdy po 73 latach w końcu Brytyjczyk wygrał Wimbledon? Na trybunach sama śmietanka władz jak np. premier David Cameron czy innych ludzi sukcesu. Rezultat? Pewne 3:0 w samym finale przeciwko Djokovicowi bez żadnego tie-breaka. To musi budzić podziw.
W tym roku po ożenieniu się z Kim Sears, Andy przegrał dosłownie jeden mecz. Ale jaki to był mecz! 5 setów ze światowym numerem jeden czyli można stwierdzić, że to spotkanie było zacięte. Co się działo wcześniej? Cały świat tenisa był zaskoczony! Andy Murray wygrywa swój pierwszy turniej na mączce w Monachium, co lepsze później wygrywa Masters w Madrycie pokonując Rafaela Nadala (który dzień wcześniej oglądał porażkę Realu Madryt z Valencią na Santiago Bernabeu).
Turniej na trawie w Queen&#39;s Club (Londyn) wygrał za przeproszeniem z palcem w d****. Nawierzchnia typu &quot;grass&quot; to jego ulubiona, dodaje mu jeszcze większej pewności w grze - co oznacza tylko jedno, jeszcze bardziej groźnego Murraya. Jeżeli na nawierzchni ziemnej Andy osiągnął tak znakomite wyniki to co powiedzieć o trawie? Powinny być jeszcze lepsze. Pierwsze koty za płoty już były, ma 5 zwycięstw 1 stracony set. To dobrze wróży przed największym turniejem w sezonie.
Djokovic - światowy numer jeden, bardzo groźny, coraz częściej chodzi do siatki i lepiej serwuje, ale Murray potrafi z nim grać dobre zawody przede wszystkim na szlemach.
Federer - nie trzeba nikomu przedstawiać tego człowieka, ale czy to nie jest już za późno na wielki triumf? Wróżę mu dalekie miejsce, ale czy sukces? Szczerze wątpię.
Wawrinka - jego trzeba śledzić dopiero jak gdzieś dojdzie daleko w drabince turniejowej. Typowy gracz który rozkręca się z meczu na mecz. Równie dobrze może szybko odpaść jak i wygrać cały turniej.
Berdych - niezwykle solidny zawodnik, ale w meczu z top 10 najczęściej coś w nim pęka i przegrywa. Może być groźny zresztą jak zawsze.
Raonic - wielka zagadka, ma co bronić w tym roku, ale ścisły top ma to coś, czego nie ma reszta stawki. Druga sprawa to niedawno wrócił po kontuzji i nie wiadomo jak to będzie z jego formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lajovic vs Haas LAJOVIC 2.6
Haas mnie nie przekonuje. Ma juz swoje lata zagrac z Lajovicem 3 a moze 5 setow... Porazka z Tomicem, porazka z Seppim. Jedyna wygrana z Kukushkinem. Lajovic tez kiepsko sobie radzi w tym roku na trawie: porazka z Mischa Zverevem, Rogerrem Vaselinem. Jednak mysle, ze sie sprezy na ten turniej i ogra niemca. Nieraz pokazywal, ze grac w tenisa potrafi.
WYNIK 2:6 3:6 6:4 2:6 Seta zdolal wyciagnac, gra haasa mnie nadal nie przekonuje.
L.Mayer vs Kokkinakis LEONARDO MAYER 1.55
Stawiam tutaj na lepiej trzymajacego serwis Mayera. Kokkinakis tez mnie nie przekonuje. W meczu z Simonem nie nadazal za pilkami, popelnial duzo bledow, nie trzymal serwisu. Nie zdziwie sie jak Leo wygra tu szybko 3:0.
WYNIK: 7:6 7:6 6:4 Szybko poszlo.
Querrey vs Sijsling SIJSLING 4.0
Querrey finalista Nottingham, gdzie przegral z Istominem. ALe jego gra jest w krate. Raz trafi FH raz popsuje. Raz serwis wejdzie, kolejnym razem podwojny blad... Sijsling pokonal w 3 rundzie kwalifikacji P.H.Mathieu, ktory tez mistrzem trawy nie jest ale FH czasem ma zabojczy... Tu szukam niespodzianki i przy nierownej grze amerykanina czemu nie.
WYNIK 7:5 6:3 6:4 ehh
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mógłby mi jakiś &quot;zwolennik talentu&quot; Andy Murray&#39;a wytłumaczyć co w nim widzi? ????
Bez spiny, ale dla mnie Murray jest prawie jak nasza Isia w WTA. Czym ten zawodnik może komukolwiek poważnemu zagrozić, to nie wiem. Tyle razy się na nim zawiodłem (mimo, że wygrywał), że widzę go jako tenisistę, który w światowym rankingu jest co najwyżej 10. Nic więcej. Najbardziej denerwuje mnie u niego te nogi, które lecą po serwisie, niczym Serenie Williams w pamiętnym spotkaniu deblowym. Jak dla mnie nie ma tyle talentu, żeby aspirować by cokolwiek tutaj osiągnąć. Ponadto ta presja Anglików czy też Brytyjczyków ( ???? ) na osiągnięcie przez niego jakiegoś sukcesu go pożre według mnie.
 
barto22 226

barto22

Użytkownik
Mógłby mi jakiś &quot;zwolennik talentu&quot; Andy Murray&#39;a wytłumaczyć co w nim widzi? ????
Bez spiny, ale dla mnie Murray jest prawie jak nasza Isia w WTA. Czym ten zawodnik może komukolwiek poważnemu zagrozić, to nie wiem. Tyle razy się na nim zawiodłem (mimo, że wygrywał), że widzę go jako tenisistę, który w światowym rankingu jest co najwyżej 10. Nic więcej. Najbardziej denerwuje mnie u niego te nogi, które lecą po serwisie, niczym Serenie Williams w pamiętnym spotkaniu deblowym. Jak dla mnie nie ma tyle talentu, żeby aspirować by cokolwiek tutaj osiągnąć. Ponadto ta presja Anglików czy też Brytyjczyków ( ???? ) na osiągnięcie przez niego jakiegoś sukcesu go pożre według mnie.
Żartujesz? Są dziesiątki tenisistów, którzy mają lepszy serwis od Murraya, a mimo to gość potrafi niszczyć przeciwników do 1-2 w secie. Ostrożny, dobry technicznie w wymianach, a na trawie szczególnie to widać. Dobry return i wyczekiwanie na okazję do skończenia przeciwnika. Na RG w tym roku mocno postraszył Djokovica. W 2013 r. wygrał Wimbledon. Robisz z gościa z absolutnego TOP jakiegoś leszcza. Gdyby Murray miał serwis choćby na poziomie Janowicza (w formie), to byłby niekwestionowanym nr 1 przez wiele lat. Jak ktoś typuje, że Murray wygra Wimbledon, to ma ku temu podstawy. Na rozgrzewkę w 1 rundzie ma Kukushkina, który jak ugra 9 gemów w całym meczu to będzie sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Coś musi być nie tak z Dimitrovem patrząc na ruchy kursu na jego końcowy triumf. Przed losowaniem np. w Bet365 było 26. W William Hill też było 26. W Marathonbet też spadło, bo było o ile pamiętam 17 a u reszty nie sprawdziałem. Obecnie w Bet365 jest 34, a w William Hill 41, w Marathonie 26 . Jest to o tyle dziwne, że przecież losowanie okazało się łaskawe dla niego. Wawrinka w jego ćwiartce teoretycznie jest najmocniejszy, więc jakiś inny powód takiego wzrostu kursu musi być. Może kontuzja, o której my nie wiemy, a buki wiedzą, a może ktoś podpatrzył jego treningi, które wyglądały kiepsko?
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zgadzam się ze Murray ma spore szanse na zwycięstwo w tym roku , ale Andemu przytrafiają się wpadki!w ubiegłym roku nie poszło mu z Dimitrovem!Jest jeszcze jeden argument za Szkotem ze minol ponad sezon od jego operacji kręgosłupa! I to tez może byc przyczyna ostatnich sukcesów.CZAS ZAWSZE JEST POTRZEBNY BY TAKIE OPERACJE PRZYNOSIŁY EFEKT!
Ja kibicuje Federerovi i jego współpracy ze Stefanem Edbergiem i naprawdę było by super gdyby wygrał jeszcze ten jeden raz I ZROBI TO bo jak nie teraz to juz chyba nigdy! Turniej w Halle pokazał ze ciagle jest groźny i ze ciagle jest nr1 w Szwajcarii chociaż Stachu czai się tuż tuż.
FAJNIE BY BYŁO gdyby Djoko odpadł w pierwszej rundzie z Kolbą bo zrobiło by się dużo ciekawiej a Djoko jakby pod forma! Od ubiegłorocznego US Open cus jakby spuścił z tonu!

I jest jeszcze jeden zawodnik który może wiele i na trawie rownież nas może zaskoczyć Marin Cilič , ostatnio skromniiutko spokojniutko ale w każdej chwili może odpalić
On tez juz ma szelma na koncie , i GORANA IVANISEVICA w sztabie a kurs na Cilica 34 pyszny.!!!!!!!!!!
No i uwaga KYRGIOS no i uwaga JANOWICZ ( ten jeżeli ńie odpadnie w drugiej rundzie z ANDERSONEM znowu może zajść daleko)
A u pan uwaga na Kerber ta ostatnio jak się rozkręci to jest prawie nie do zatrzymania!!!
No chyba ze przez zawodniczki z kategori SUPER CIĘŻKIEJ!!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
FAJNIE BY BYŁO gdyby Djoko odpadł w pierwszej rundzie z Kolbą bo zrobiło by się dużo ciekawiej a Djoko jakby pod forma! Od ubiegłorocznego US Open cus jakby spuścił z tonu!
Zgadzam się w 100% ;)!
Wygrał:
- Australian Open
- Indian Wells Masters 1000
- Miami Masters 1000
- Monte-Carlo Masters 1000
- Rzym Masters 1000
- Finał w Dubaju ATP 500
- Finał French Open
;) Jest zdecydowanie pod formą, bilans 41:3, gdyby było 44:0 to byłby w formie!
Uważam, że mocno zawiedziecie się na Kyrgiosie, czy powtórzy sukces z przed roku? Szczerze wątpię. Cilic uważam, że również niczym wielkim nie zaskoczy, pokazuje to cały sezon w 2015 roku. Po tej przerwie nie gra tego co potrafi najlepiej. Dimitrov podobnie jak i Chorwat pokazuje, że ten rok nie należy do niego.
Tak szczerze to Djokovic, Murray, Federer to trzech murowanych kandydatów z całej stawki. Wawrinka to czwarty numer poza powyższe podium, ale jeżeli dojdzie do półfinału turnieju wtedy dopiero będzie można liczyć na niego.
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Z tym Cilicem to nie byłbym takim optymistą. W turniejach przed Wimbledonem spisywał się słabo, miał ogromne problemy, żeby przełamać zawodników znacznie niżej notowanych w rankingu ATP, przez co często sety kończyły się w tie-breaku. zwycięstwa po 3 setach z takimi zawodnikami jak Mannarino czy Zverev z pewnością nie imponują, nie mówiąc już o dwóch porażkach w ciągu 5 dni z Troickim. A w walce o ćwierćfinał czego go batalia najprawdopodobniej z Nole, o ile w ogóle uda mu się przebrnąć do tej fazy.
Poza Nole i Murrayem, myślę że sporo może namieszać Wawrinka i Raonić. Nadal również mi nie zaimponował w Stuttgarcie mimo zwycięstwa w całym turnieju. Powinien odpaść już w pierwszym meczu z Baghdatisem, jednak stało się inaczej i tylko Cypryjczyk może żałować, że nie wykorzystał szansy na pokonanie Rafy. Następnie porażka z Dolgopolovem, który trzeba przyznać, ze rozegrał bdb mecz.
Poza tym zostaje jeszcze Federer, oczywiście ma również szansę na tytuł, sam osobiście bardzo bym chciał, żeby sięgnął po tytuł, do 1/8 drogę ma łatwą, później czega go prawdpodobnie walka o ćwierćfinał z Berdychem, jeśli nie będzie żadnych niespodzianek po drodze, czeka nas z pewnością niezwykle wyrównany mecz.
Sam osobiście po cichu liczę, że Dimitrov namiesza, ale niestety nie trafiłdobrego losowania.
 
D 706

don1

Użytkownik
Dimitrov to moim zdaniem wielka klapa. Jego ostatnie mecze to wyglądały bardzo przeciętnie. Niby talent,ale to już trzeba coś wygrywać. A jego ostatnie wyniki bardzo mizerne poniżej oczekiwać. Na French Open kompletnie zawiódł. Jak można było przegrać na clay&#39;u z Sockiem 3-0. Mamma Mia. Na trawie też cieniuje. Z biedą ograł Querrey&#39;a a już serwismen Muller go ogarnął na luzaku 2-0. Pierwszy mecz ma banalnie prosty z Belbonisem potem najprawdopodobniej z Johnsonem w 1/16 Gasquet którego moim zdaniem nie przejdzie a w 1/8 gdyby jakimś cudem przeszedł Francuza to Raonic który też nie zachwyca ale nie jest taki słaby jak Bułgar. Nie rozumiem jak można w ogóle sie zachwycać Dimitrovem on miał dla mnie jedynie pojedyncze mecze udane. Już ma 24 lata wiec nie jest jakimś młodym szczylem. Dla mnie 3 faworytów: Murray główny faworyt oraz Nole i Ferdas. Wawrinka jest niewiadomą ale nie można wykluczyć że w trakcie turnieju dołączy do grona faworytów. Cilic to po tej przerwie jest za słaby by coś namieszać. Raonic też forma niezbyt dobra więc wątpie by ktoś namieszał.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
FAJNIE BY BYŁO gdyby Djoko odpadł w pierwszej rundzie z Kolbą bo zrobiło by się dużo ciekawiej a Djoko jakby pod forma! Od ubiegłorocznego US Open cus jakby spuścił z tonu!
Troche cie poniosło ???? . Po US Open do konca poprzedniego roku-dominacja Djoka. Od poczatku roku do finału na RG totalna dominacja Djoka, gdzie przegral tylko 1mecz od stycznia do konca maja.
Ja bym szukal jakis niespodzianek przeciwko Wawrince. Mistrzem regularności oraz psychiki to on nie jest. Drugi taki turniej jak RG mu sie raczej nie zdarzy.On jest zdolny dojsc do finału tutaj ale rownie dobrze do odpadniecia w 2 czy 3 rundzie
 
modul 118

modul

Użytkownik
Daniel Gimeno-Traver 0:3 Milos Raonic 1.30 williamhill
Lucas Pouille 0:3 Kevin Anderson 1.40 williamhill
Damir Dzumhur 0:3 Roger Federer 1.17 williamhill
Thomaz Bellucci 0:3 Rafael Nadal 1.61 williamhill
Mikhail Kukushkin 0:3 Andy Murray 1.17 williamhill
Filip Krajinovic 0:3 Nicolas Mahut 1.80 williamhill

Pierwsze rundy Grand Slam`a zawsze niosą za sobą jakieś niespodzianki w postaci odpadnięcia murowanych faworytów ale i tak zawsze znajdą się tacy którzy tasiemca po kursach potrafią zapodać aż miło. Ja powoli przesiewałem sobie wszystkie spotkania pod stworzenie jakiegoś chwytnego ako i w ATP wyszło mi 7.22 przy sześciu spotkaniach, które notabene na papierze wydają się być &quot;pewniaczkami&quot;. Zabrakło w zestawieniu oczywiście Cilicia, Djokovica, Ferrera, Nishikoriego, Gasqueta i Dimitrova ale dla śledzących ich poczynania w tym sezonie nie będzie to wielkim zaskoczeniem. Mahut na kuponie zagra mi trochę dla podbicia ako, ale liczę na to, że po ostatnich meczach jest w gazie i spokojnie przejdzie przez 1r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom