>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PŁACZ OF THE DAY - Wybieramy najlepszego płaczka AO

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzis wracam do gry na AO! Takżę mysle ze beda przejaja, toczenie beki, cyrki no i przede wszystkim PŁACZE ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...

ktory matol polecal grac handi na tego chlopa lepczenko ubranego chyba na bazarze w zabrzu i z ta wiesniacka niebieska czapka z napisem &quot;dozinki 2003&quot; ???

mialem czekac na Janowicza to stracilem 400 przez jakiegos nieogara ;/
jakbym wiedzial ze te lepczenko takie slabe jest to juz bym wolal te 400 oddac gornikom ze slunska niech maja hanysy na mydlo niz sponsorowac tych glabow z b365


tak to jest grac typy jakiegos znawce grajacego za 2 pln pewnie
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
wczoraj pożegnaliśmy wielkiego faworyta , niedoścignionego mistrza płaczu w HP i wzór dla wielu młodych adeptów tej sztuki ...

niech mu ban lekkim będzie
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...
Azarenka pierdolona ruska *****...
Zamykala kupon na 2k i w secie 3 miala brejki na 3-0 ale poszlo na 2-2 by w 7 gemie meczyc bule przy swoim podaniu i s*****ic sie wiec zamiast zrobic 0-3 na dzien dobry zaczela 0-2 i poszla na 5-3 zeby kabaret trwal ...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...
No cóż., Dodig/Melo serwowali na mecz, potem w TB mieli dwa mini-brejki, oba oddane przez jebanego Marcelo Melo, w tym drugi podwójnym. Mówiąc krótko - by was ***** **** strzelił :].
Nie no, nie mam słów na tych ******ch pedałów. No jak tak można, przecież oni byli nie jedna noga, a ***** dwoma w finale i jeszcze zdążyli to przegrać. Co za żałosne sieroty.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Koniec AO , wielu płaczków nie przetrwało walki z bukmacherami , w starciach z moderatorami polegli Jazziri i Bankroll , niech im ban lekkim będzie .
W ankiecie można głosować na najlepszego z najlepszych ???? zachęcam do głosowania w ankiecie na górze tematu

Kandydaci
1. Jazziri za rozdwojenia jaźni , znany też jako król kontrowania zakładów zawsze nie w tą stronę . Oraz specjalna nominacja za założenie nowego tematu DNTB po tym jak mod go zamknął za płacze
2. Wawo i jego ,,idę spać jak przełamie&#39;&#39; ????
3. marcin1981 i ustawianie meczów Nadala Federera i Sharapovej ????
4 bankroll-rusofob i jego hejt na Azarenke
5 Analyst (specjalna nominacja) za życzenie katastrofy lotniczej dla Dallas Mavericks
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Król był tudzież jest tylko jeden. Kiedy przekraczał bramy HP z lekkością niczym muśnięcie motyla wygłaszał swoje rozgoryczenie postawą danego zawodnika.
Mój głos jednak powędrował do prawdziwej perły, a mianowicie Analyst.
Każdy z nas przeżywał rozgoryczenie po kiepskim występie zawodnika/drużyny w którą zainwestowaliśmy parę złotych. Kto nie nazwał go/ich pusiakiem czy nieco ostrzej nie rzucił jakąś inwektywą. Analyst przebił to wszystko. Osobliwość, ale której autor zmienił ograniczenia i przedstawił do nagrody
&quot; PŁACZ OF THE DAY&quot;
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mój głos poszedł jednak na Aviciiego a.k.a. Jazirii.

Dzięki niemu mogłem zarobić spory hajs na AO, nie byłem w stanie oglądać wszystkich spotkań, bo przecież nie będę zapie*dalał z każdą transmisją.(http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/288919) Po 10 minutach każdego spotkania wchodząc do HP wiedziałem, że ów użytkownik (R.I.P) w kilku prostych słowach skomentuje sytuację na korcie po czym odpowiednio zagram kilka wykluczających się betów, zamknę z zyskiem czy też skontruję. Pewnego dnia wchodząc na forumka podczas AO byłem zniesmaczony zamkniętymi DNTB, ale mój guru czuwał. Otworzył własne dyskusje i pozwolił mi zarobić once again. Jego płacz wprawdzie był uzasadniony, bo przecież kto by ogarnął 56483213 betów na kilka spotkań w krótkiej chwili, gdzie jedna piłka może diametralnie zmienić przebieg pojedynku. Przez przymusową absencje tego typera DNTB traci równo 67,2% swojej wartości wg gusu. Mam nadzieję, że Avicii wygra to głosowanie i wróci w chwale. Bez niego nie chcę mi się żyć. Tracę swój bankroll szybciej niż banklol. Rodzice już nie mają mi z czego pożyczać.

GŁOS NA KRULA :!:

KU CHWALE AVICII&#39;EGO :!:
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Pizdziec ???? ????
dopiero przeczytalem post kuby
az sie lezka kreci za te nieprzespane styczniowe noce na forumku ????
pzdr
 
Do góry Bottom