>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmówki o MLB

F 10

forioku

Użytkownik
MLB zaklady na Strikeout Pitchera
Hej tak jak w temacie szukam buków ktore wystawiaja taka oferte
Wiem ze wystawia to Betsafe, Betsson oraz Sportbetting.ag
Jesli ktos zna jeszcz einne takie buki prosze pisac priv lub tutaj
Przewidziana mala nagroda za dobrego buka ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Nie wiem co w tym sezonie gra Houston , ale na pewno ze swoim talentem w jakiś sposób eksplodowali.
Nie spodziewałem się tego po nich w tym sezonie , raczej w następnym lub za dwa lata.
Szczególnie , że nadal mają wielu wybranych zawodników z Draftu w Minors , a na dodatek w tym roku dostali jeszcze Kompensacyjny Wybór przez nie-podpisanie kontraktu z ubiegłorocznym nr #1.
Piszę , to bo w nocy działo się coś takiego.
Dallas Keuchel: 1st Astros pitcher since Randy Johnson (1998) to pitch a shutout with no walks and more than 10 K
Przy okazji obniżył ERA do 1.76
Co do wczoraj
Since 1900, Derek Norris is the first #MLB player to strike out four times before hitting a walk-off grand slam. #Padres (h/t @STATS_MLB)
BTW
Patrze na statystyki Cano i hmmm...albo ma kontuzję albo ktoś mocno przepłacił za niego.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Kilka dni temu rookie Chris Heston narzucił no-no przeciwko NY Mets.
Tutaj zestawienie dziwnych/niezwykłych no-no
http://www.sportsonearth.com/article/129863414/edwin-jackson-aj-burnett-unusual-no-hitters-chris-heston

Heston was the 22nd rookie pitcher to throw a no-hitter. He did not walk a batter, but he hit three of them, joining Wiltse in 1908 and Brown in 1997 as no-hitter pitchers whose only baserunners came on hit batsmen. Heston&#39;s is the first such game to feature more than one hit by pitch
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj w nocy wiele dziwnych wyników - w tym &quot;13&quot; w Pittsburghu czy pościg Toronto na Fenway Park
Ale i tak chyba największym zaskoczeniem było to co zrobił King Felix w Houston. ????
Félix Hernández&#39;s start tonight was 12th time in Divisional Era (since 1969) that a starter allowed 8+ ER while getting 1 out or fewer.
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Dzisiaj w nocy wiele dziwnych wyników - w tym &quot;13&quot; w Pittsburghu czy pościg Toronto na Fenway Park
Ale i tak chyba największym zaskoczeniem było to co zrobił King Felix w Houston. ????
Nom jak to zobaczyłem nie mogłem uwierzyć, ale raz na jakiś czas każdemu może się przytrafić taki babol - nawet Felixowi :razz:
Swoją drogą dzisiejsze wyniki okazały się wielką niespodzianką i naprawdę gratuluję temu kto był w stanie dziś w nocy zarobić coś na MLB.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj prawdopodobnie w MLB zadebiutują dwaj pałkarze - oczekiwani od pewnego czasu już w swoich ekipach - Byron Buxton i Francisco Lindor - świetnej oceny prospekty.
Buxton zadebiutuje w Minnesocie , a Lindor w ekipie Indian.
http://m.mlb.com/news/article/130534512/mlb-debuts-byron-buxton-francisco-lindor
Ten tydzień wydaję się być świetny dla czołowych prospektów ligi , ponieważ Carlos Correa zadebiutował dla Houston Astros kilka dni temu
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Panowie, mam pytanie. Jak Wy czerpiecie fun z oglądania baseballu? ???? Pytam poważnie, kompletnie nie mogę się do tego sportu przekonać. Nie dość, że akcja jest wolna i monotonna, to w dodatku czasem chyba nawet sam widz nie wie co się dzieje jak ktoś odbije.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Bo baseball nie jest typem sportu (szczególnie obecnie) gdzie trzeba siedzieć cały mecz przed TV jak przy piłce nożnej.
U mnie ostatnim czasy przeważnie leci mecz w tle
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
No dobra, leci w tle i co dalej? ???? Odpalasz go tylko przy odbiciach czy jak komentator da znać, że stało się coś ważnego?
Jeśli mam być szczery to jest to świetny sport do sluchania w radiu. ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
No dobra, leci w tle i co dalej? ???? Odpalasz go tylko przy odbiciach czy jak komentator da znać, że stało się coś ważnego?
Jeśli mam być szczery to jest to świetny sport do sluchania w radiu. ;)
przeważnie słucham o czym rozmawiają , jak atakuje interesują mnie ekipa to wtedy oglądam etc.
Radia w sumie o wiele więcej słuchałem swego czasu (miałem wykupioną taką opcję) jak oglądałem spotkań
 
Do góry Bottom