>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie, czy mi sie tylko wydaje, czy Wirtualna Polska wprowadzila cenzure i zakaz komentowania informacji politycznych. Na jej glownej stronie, mozna napisac komentarz do informacji o pogodzie, sporcie i tych ktore nie sa zwiazane z polityka, ale nie mozna skomentowac informacji dotyczacych polityki... Czy to tak tylko u mnie jest, czy u was tez. Troche to dziwne...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Z tym Olbrychskim to niezły kabaret w ostatnich dniach. Media na siłę robią z niego bohatera i męczennika. Zamiast go potępiać, to jeszcze zapraszają do każdego możliwego programu i próbują na siłę wybielić. Jeszcze bezczelnie kłamią, że Olbrychski wypił sobie za dwa kieliszki winka i na drugi dzień siadł za kółko. Musiał ostro pochlać, żeby mu na drugi dzień w południe wykazało alkohol. Jeszcze biedny nie wiedział, że jest jeszcze pijany. Cyrk na kółkach. Powinien być potraktowany jak bandyta oraz potencjalny morderca i potępiony w mediach. Zwykły szary człowiek w takiej sytuacji jest przestępcą, a celebryta gwiazdą. Jeszcze ten redaktorek z filmiku powyżej, brak słów. Chyba sam Olbrychski nie za bardzo wie co ma powiedzieć na jego insynuacje. Wszyscy doskonale wiedzą, że Olbrychski otwarcie popierał Komorowskiego w kampanii, tak więc jest on po tej &quot;dobrej&quot; stronie wg mediów. Wyobraźcie sobie co by się działo, gdyby złapali po pijaku za kółkiem kogoś, kto był po drugiej stronie barykady, czyli kogoś sławnego popierającego PiS albo inną opozycyjną partię. Taka osoba zostałaby zlinczowana przez media. Tymczasem mamy co mamy, czyli kabaret z Olbrychskim i TVN.
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Panowie, czy mi sie tylko wydaje, czy Wirtualna Polska wprowadzila cenzure i zakaz komentowania informacji politycznych. Na jej glownej stronie, mozna napisac komentarz do informacji o pogodzie, sporcie i tych ktore nie sa zwiazane z polityka, ale nie mozna skomentowac informacji dotyczacych polityki... Czy to tak tylko u mnie jest, czy u was tez. Troche to dziwne...
Nie tylko u Ciebie. Na wp już od jakiegoś czasu są problemy z komentowaniem spraw politycznych. Np. jak czasem napisałem jakiś komentarz to kazali się zalogować, zalogowałem się i dalej nie mogłem napisać. Można było tylko czytać, łapki w górę lub w dół też zablokowane. A propos łapek, to warto też wspomnieć, że nierzadko nimi manipulują.
Nie zdziwiłbym się gdyby specjalnie wyłączyli komentarze, ale możliwe, że po prostu coś majstrują, bo parę dni temu mieli zablokowane komentarze w dziale sportowym, a informacje polityczne były chyba normalnie. Komentarze sportowe już odblokowali, może tak samo będzie z polityką.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Komisja etyki Telewizji Polskiej orzekła, że Jarosław Kulczycki w programie &quot;Z dnia na dzień&quot; w TVP Info, w którym gościł Łukasza Warzechę, naruszył obowiązujące w telewizji publicznej zasady etyki dziennikarskiej.
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/49227,Komisja-etyki-TVP_-Jaroslaw-Kulczycki-naruszyl-zasady-etyki-dziennikarskiej
Kulczycki popełnia ten sam błąd co ten którego bronił - lepiej jakby się nie odzywał. Żałosne tłumaczenie.
 
Do góry Bottom