>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2015 - Tour de Suisse (13.06-21.06)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Do końca zbliża się wyścig Dofine, w zamian dostajemy Tour de Suisse z nie gorszą obsadą i co najważniejsze z 3 najlepszymi Polakami których obecnie mamy w peletonie czyli Kwiatkowski, Majka i Niemiec. Kto faworytem? jest ich kilku. Na pewno Kwiatkowski powalczy o wygraną. Bardzo mocny w mojej opinii będzie Simon Spilak. Dwa górskie etapy a przede wszystkim ten na którym wjeżdżamy na 2600m otwiera szansę na wygraną dla Pinota. Ponadto Fuglsang który dobrze jeździ na czas, a i w górach sobie dobrze radzi, poza tym tutaj jedzie na siebie bo już na Tourze popracuje dla Rekina z Messyny. Na deser zostawiłem sobie Domenico Pozzovivo który wraca po fatalnym upadku na Giro i na pewno będzie piekielnie mocny. Mocne zespoły wystawiają Movistar oraz Lotto.

▶ Rozkład jazdy:

Stage: 1 - 13 June : Risch-Rotkreuz ITT, 5.10 km
Stage: 2 - 14 June : Risch-Rotkreuz, 161.10 km
Stage: 3 - 15 June : Quinto - Olivone, 117.30 km
Stage: 4 - 16 June : Flims - Schwarzenbach SG, 193.20 km
Stage: 5 - 17 June : Unterterzen - Sölden (Rettenbachgletscher), 237.30 km
Stage: 6 - 18 June : Wil SG - Biel/Bienne, 193.10 km
Stage: 7 - 19 June : Biel/Bienne - Düdingen, 164.60 km
Stage: 8 - 20 June : Bern, 152.50 km
Stage: 9 - 21 June : Bern ITT, 38.40 km


Zapraszam do dyskusji, podawania typów oraz ciekawostek odnośnie wyścigu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Generalka (kursy z wczoraj nie sprawdzam jak teraz wygląda)
Michał Kwiatkowski - Tom Dumoulin 1 @ 1,687 Pinnacle

Na czasówce za wiele jeśli w ogóle zyska Tom nad Michałem nie zaważy nad tym typem, liczyć będzie się dyspozycja w górach, dwa mocne etapy, jedynie zagadka jak Michał pojedzie 5 etap gdzie wjeżdżamy na wysokość 2600 bodajże Michał jeszcze tak wysoko nie jechał także nie wiadomo jak zareaguje. Ale suma sumarum jest lepszy po górach i to zdecyduje.
Domenico Pozzovivo - Maxime Monfort 1 @ 1,787 Pinnacle
Tak samo liczę że w górach to się rozstrzygnie, czasówka dla Maxima ale Dominik ostatnio poprawił się na ITT także nie powinno być tragedii. Dominik ratuje sezon po feralnym Giro i będzie kosił teraz każdy wyścig, tak mi się wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dawid mnie uprzedził w pełni popieram te typy, powiem więcej na bet365 wczoraj po wystawieniu kursów można było znaleźć mega błąd przy wystawianiu kursów na Pozzovivo jak i Kwiatkowskiego.
Pograłem w dublu
Pozzovivo 2,25 bet365
Kwiatkowski 1,72 bet365
ako 3,87
Jak dla mnie to była najlepsza promocja wyścigu.
Krótko opiszę
Zarówno Kwiatkowski jak i Dumoulin to liderzy w swoich ekipach, obaj jezdza świetnie na czas z przewagą holendra, jednak nie jest to kolarz tak dobry na etapach pagórkowatych i górskich, na pewno nie jest tak eksplozywny jak Michał, Michał będzie w top5 czego nie wróżę, Tomowi.

Co do drugie typu to też nie ma co się rozpisywać, Monfort po bardzo długim Giro natomiast Pozzovivo się w nim nie najechał śmiało można powiedzieć ,że wypoczywał , wypadek niby brzydki jednak nie groźny w skutkach i już po tygodniu Domenico jeździł na rowerze, także jest cichym faworytem do wygrania całego wyścigu bo Pozzovivo w formie ewentualnie Pinot może zagrozić tylko na etapie , o którym wspominał dawid.400 . Także nie wiem czy na tym wyścigu lepsza promocja ale ta mi się podobała ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Peter Sagan - Fabian Cancellara 2 @ 4,00 bet365✅ 4 - 2
Peter Sagan - Michał Kwiatkowski 2 @ 1,84 Pinnacle ⛔ 4 - 73 Najgorszy wystep Kwiatka na czasowce od czasu, kiedy jezdzi w WT.
Na jutro na prolog dwa takie bety. Fajna opcja wydaje mi sie granie przeciwko Saganowi. Slowak potrafi jezdzic prologi naprawde niezle. Jednak w owych kursach widze zdecydowane value. Cancellara wrocil po kontuzji do scigania. Jest w trakcie odbudowywania formy. Obecnie nie miazdzy juz tak jak kiedys na czasowkach, gdzie potrafil notorycznie ogrywac innych. Jednak dalej potrafi niezle jezdzic i zawsze kreci sie w czolowce. W tym roku z Saganem spotkali sie raz na prologu i o 5 sekund szybszy byl wlasnie Spartakus. Ostatnio zmagal sie rowniez z infekcja bakteryjna gardla. W przypadku porownywalnych kursow prawdopodobnie przeszedlbym obojetnie, jednak kurs 4,0 na Szwajcara to spore value, patrzac na to, ze rowniez slabo moze pojechac jutro Peter. Co do Michala, to jest on moim faworytem na jutro. Chociaz bedzie mial naprawde niezlych rywali. Glownym jego kontrkandydatem bedzie Tom Dumoulin z Gianta. Malori, mimo ze lepiej czuje sie na dluzszych czasowkach rowniez moze byc grozny. Michal pokazuje jednak, ze w tym roku jest naprawdne w dobrej formie jesli chodzi o ITT. Na typowo plaskich czasowkach 2 w San Louis, 4 w Volta ao Algarve no i przede wszystkim 1 na prologu na Paryz-Nicea. Ogral tam Tony&#39;ego Martina o 9 sekund i az o 13 wspomnianego wczesniej Dumoulina. Forma powinna przychodzic, gdyz jedzie na Tourze. A TdS to ostatni sprawdzian przed TdF. Mimo wszystko Peter to jednak moim zdaniem polka nizej niz Michal i Fabian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dzisiaj na Tour de Suisse etap dla kolarzy typu Sagan czy Kwiatkowski to bez dwóch zdań, być może włączy się Cancellara? Nikt do końca nie wie w jakiej Fabian jest formie. Etap będzie na pewno ciekawy jednakże kursy nie powalają dlatego trzeba kombinować z dublem bądź treblem.

Geraint Thomas vs Ion Izaguirre 1 1,5 bet365✅
Michał Kwiatkowski vs Tom Dumoulin 1,44 bet365⛔ plaża
J.J Rojas vs Grega Bole 1,5 bet365✅
ako 3,24 (można wziąć dowolnego dubla z tej pary, kurs będzie przewyższał 2, a ja spróbuję agresywniej)
Zaczynając od pierwszej pary Geraint pokazał się z dobrej strony na czasówce to było do przewidzenia, jednak Thomas będzie raczej liderem swojej ekipy jest na pewno wypoczęty czego nie można powiedzieć o Izaguirre ,który ma w nogach Giro di Italia co prawda nie powinno mieć to znaczenia w kontekście przyjazdu w czołowej grupie ale już na finiszu to będzie miało znaczenie, zwłaszcza ,że Thomas w tym roku jeździ świetnie i finiszował kilka razy z średnich grupek na bardzo dobrych miejscach. Nie sądze ,że wygra ale myślę ,że Izaguirre powinien pokonać zwłaszcza w związku z drugim typem ,który opiszę poniżej.
J.J Rojas to tak jak Izaguirre kolarz Movistaru , potrafi przejechać taką górkę jaką organizatorzy zafundowali kolarzom przed metą, jest zdecydowanie najszybszy z Movistaru i myślę ,że to na niego będzie pracować ekipa, również nie jechał w Giro czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku Gredze Bole, który jest kolarzem polskiej ekipy CCC Sprandi. Patrząc na to co Bole wyczyniał na finiszach na Giro nie daje mu większych szans z Rojasem ponieważ, Słoweniec jest bardzo zagubiony daje się zamykać w kluczowych momentach, po prostu nie podoba mi się jego jazda i uważam ,że Rojas to zdecydowanie lepszy kolarz i nie ma Giro w nogach, a jak na polskie standardy jazda w Giro ,a potem po dwóch tygodniach Tour de Suisse, to chyba za dużo jak prawie na identyczną ekipę ,która brała udział w tak wyczerpującym wyścigu co oznacza ,ze na kolegów Bole nie ma co liczyć. Jest to dodatkowy atut tego typu.
Trzeci typ opiszę bardzo krótko ponieważ nie ma co się tutaj rozwodzić, Michał Kwatkowski jest stworzony do takich etapów na czasówce trochę stracił co jest całkiem dziwne ale to nieważne. Dumoulin to nie jest kolarz ,który wybitnie jeździ etapy klasyczne miejsca w trzeciej 10tce strzały walońskiej czy Amstel potwierdzają tylko moją opinie. Na takich etapach Michał powinien wciągać nosem takich kolarzy jak Tom i myślę ,że to zrobi ponieważ ma też zdecydowanie lepszy finisz dlatego zwycięzca może być tylko jeden -Michał Kwiatkowski.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Tak jak napisałem w temacie Criterium nie gram bo grosze jakies aby mam chwilowo na 365 i na pinku,ale Albasini w parze ze Spartakusem na takim etapie za 1,25 to lekka przesada.Może warto skorzystać z szansy i zaryzykować Fabiana po takim kursie(3,75) póki buki nie wiedzą w jakiej jest formie.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Jako, że nie jestem specem od kolarstwa, chciałem zapytać co myślicie o zwycięstwie dzisiejszego Etapu 3 przez @ Gilberta (19,00) Bet365??
Kolega, który interesuje się kolarstwem, podsunął mi taki typ, więc postanowiłem to zweryfikowac i stąd moje pytanie do WAS :)?
pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Można lekko spróbować ale wydaje mi się że będzie to szybszy finisz niż finisz a&#39;la Gilbert. Bardziej stawiałbym tutaj na szybszych Albasiniego i Sagana, ale nie wiem jakie kursy na nich bo nawet nie sprawdzałem.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Można lekko spróbować ale wydaje mi się że będzie to szybszy finisz niż finisz a&#39;la Gilbert. Bardziej stawiałbym tutaj na szybszych Albasiniego i Sagana, ale nie wiem jakie kursy na nich bo nawet nie sprawdzałem.
Dzięki za podpowiedź :)
Połączyłem w takim razie dwie opinie i podzieliłem stawkę, którą miałem do zagrania na pół.
Zobaczymy co z tego wyjdzie:

Gilbert win @ 21,00 Bet365 (5,00 pln)⛔⛔⛔
oraz
Michael Albasini win @ 7,00 Bet365 (5,00pln)⛔⛔⛔

pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@up z 3 propozycji wybrałeś 2 a ten trzeci wygrał, to się nazywa szczęście ????
Jutro królewski etap i widzę to tak.

Geraint Thomas - Kristijan Durasek 1 @ 1,602 Pinnacle
✅
Thomas lepszy po górach, lider Sky. Widać że jest mocny co pokazał na 2 etapie gdzie na podjeździe wraz z Fuglsangiem rozerwał kompletnie peleton. Durasek co prawda utrzymał się tam i wygrał nawet etap jednak nie ten kaliber co Thomas w wysokich górach, a jutro wjeżdżamy na 2600 n.p.m. także lekko nie będzie. Stawiam na doświadczenie i większą moc. Duraska w Turcji Rebelin odczepiał w górach także elo ????

Rafał Majka - Sergio Henao 1 @ 1,90 Pinnacle
⛔ Majka dziad :]
Drugi typ na Rafała, dzisiaj w TVP Sport mówił że noga jest i jutro będzie dobrze po czym puścił oko także wiemy co to oznacza :grin: Rafał dobrze czuje się na takich wysokościach, Gavię, Stelvio na tym pamiętnym etapie Giro 14&#39; ukończył na 7 miejscu, 4 był na Galibier w 2013 a to bardzo podobne wysokości podjazdów, ponadto na tamtych etapach było zimno i śnieżnie a jutro ma być ładna pogoda 14 stopni i to faworyzuje Rafalalę.
Pierwszy typ za podwójną stawkę, drugi normalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
psm 921

psm

Użytkownik
Johan Esteban Chaves-Robert Gesing 2 1,80 ✅(17-16)
Chaves po niezłym starcie sezonu,kiedy to pare razy pokazał się z dobrej strony w peletonie niezaistniał zupełnie(prócz ttt ;) ) w Giro,które całe ma w nogach.Do dobrych górali mu sporo brakuje a dziś piękne dwa podjazdy. Co prawda Holender też daleki od swoich najlepszych czasów ale ten sezon pokazuje że forma jakby rosła. 11 na bardzo trudnym etapie w Romandii,gdzie przegrał tylko z elitą,5 w GC w Californii,te lokaty zwiastują na zwyżkę formy,zobaczymy...
No i dołączam do typu na Rafała,Henao pomaga Thomasowi,tym większe szanse dla naszego kolarza.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
@up z 3 propozycji wybrałeś 2 a ten trzeci wygrał, to się nazywa szczęście
Kurcze niestety sugerowałem się wysokimi kursami jeśli chodzi o te trzy typy i szczerze mówiąc to Sagan i zbyt niski kurs nie podpasowali moim kryteriom :) Szkoda, bo można było chociaż za mniejszą stawkę wrzucić. No nic, czasami tak bywa, podjęte ryzyko się nie opłaciło.
Co do dzisiejszego etapu to jak myślicie, kto może pokusić się o zwycięstwo etapowe?? Jakieś sugestie??
pozdrawiam
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
*
Dołączył: 30.12.2012
Skąd: z polski
Postów: 261
Reputacja: 66
Fajny,etap się szykuje.
Gdzie będzie transmitowany?
z tego co się orientuję to ten wyścig pokazuje TVP SPORT...
ale do wcześniejszej weryfikacji, ta informacja :)
pozdrawiam
dawid// tak wszystkie etapy transmituje TVP sport
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
No tak, dzisiejszy etap dla sprinterów.

Albo dojedzie jakaś ucieczka, bo na pewno jakaś będzie i może się uda psim swędem dojechać i wtedy to może wygrać każdy z czołówki sprinterskiej, trzeba by oglądać TV i obstawiać na live. Ja nie dam rady bo będę poza domem

Bardziej prawdopodobne, że peleton dogoni i będzie finisz z grupy a wtedy Cavendish nie ma sobie równych, ale mały kurs @ 2,25 Bet365 na niego wystawił. Czy Sagan wygra kolejny etap? Widać że jest mocna noga w tym wyścigu. Kristoff tez w formie.
Dlatego poszukam zwycięzcy dzisiejszego etapu u tych dwóch Panów:

Alexander Kristoff @ 4,50 Bet365 zagrane za 10pln⛔⛔⛔ 3 więc też blisko
lub
Peter Sagan @ 5,50 Bet365 zagrane za 10pln✅✅✅ Tu już pokaz sprytu i mocy u Sagana !!

Jakoś nie przekonuje mnie faworyzowanie Cavendish&#39;a... tu prognoza też się sprawdziła, więc mały ✅ za prognozę !!
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
to sie dawid nazywa maskowanie ;p robi forme a jak odapli na TdF to jeszcze go w górach zobaczysz przed... Cavendishem ???? DDDDDDDDDDD
 
psm 921

psm

Użytkownik
Sama końcówka dziś lekko pod górkę,Cavendish się nie będzie raczej liczył,ja zagram czysto rekreacyjnie na Albasiniego.Wygrywał takie na Romandii a kurs w zestawieniu z głównymi rywalami na dziś(moim zdaniem Degenkolb i może Kristoff) najatrakcyjniejszy.
Albasini wygra 14.00 bet365
Co do Kwiatka to czekałem aż ktoś to poruszy bo naprawdę nie wiadomo co myśleć.Mi jedyne co przychodzi na myśl to ten obóz wysokogórski po Romandii który miał mu zrobić forme na Tour.Może tak bardzo chciał się poprawić w górach że się poprostu zajechał... ch... wie ;)
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Myślę, podobnie jak kolega wyżej - dzisiejszy etap dla kogoś z dwójki Degenkolb @ 5,50 Bet365⛔⛔⛔ 41 lub Kristoff @ 5,25 Bet365✅✅✅ - 10 zł płaska stawka na każdego z Panów !!. Sagan może napiąć się na jutrzejszy etap, co do Cavendisha to niestety wczoraj pokazał, że nie jest tak mocny, jak myślały buki, więc nie liczę na jakiś przebłysk mocy u niego :)

Co do Albasiniego @ 13,00 Bet365, to zupełnie nie mam zdania... Choć widzę, że kurs spadł z 14,00 na 13,00... Czyli jednak, ludzie wierzą w wygraną tego kolarza w dzisiejszym etapie.

Wyścig niedługo, czy ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia co do dzisiejszego zwycięzcy??
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom