>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego na Katar były dziś takie wysokie kursy? Zawsze wydawało mi się że to amatorzy, a tu w meczu z Rosja takie kursy. Mógłby ktoś nakreślić trochę sytuacje na temat reprezentacji Kataru, Rosji oraz tego meczu? Z góry dzięki i zaznaczam że ręczniakiem interesuje się od świeta.
Pokrótce. Katar ma kilku ściągniętych za pieniądze zagranicznych zawodników. Chodzi Ci pewnie o to, że właśnie kursy były niskie, a wysokie na Rosjan. Podobno mieli oni wystąpić w podstawowym zestawieniu, nie było jednak transmisji i nie mogę terz tego zweryfikować, ale podejrzewam, ze rosyjski trener mocno rotował składem, możliwe, ze zagrała głęboka rezerwa.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Katar ma w składzie kilku europejczyków, których po prostu kupiono, by grali dla tej reprezentacji i są to dosyć ograni zawodnicy w ligach europejskich, więc porównując ich skład z Rosją, którzy są średniakiem, mniej więcej kursy rozkładały się pół na pół
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy to oznacza,że z Katarem trzeba się będzie liczyć?!
Bardziej powiedziałbym tu o ścianach, które będą mocno pomagały gospodarzom. Przykładem tego są Serbki, które rok temu na MŚ we własnym kraju zajęły drugie miejsce, a kilka tygodni temu nie potrafiły nawet wyjść z grupy na ME. Europejczycy w kadrze Kataru to nie są wielkie gwiazdy, jedynie bramka stoi na bardzo dobrym poziomie z Sariciem i Stojanoviciem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chybiony argument, popatrz na grupy, przeciwników w PO, problemy personalne... Poza tym ME &gt;&gt; MŚ w kwestii poziomu. Katar ma łatwą grupę, z której wyjdzie, a potem zaczyna się prawdziwa zabawa
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chybiony argument, popatrz na grupy, przeciwników w PO, problemy personalne... Poza tym ME &gt;&gt; MŚ w kwestii poziomu. Katar ma łatwą grupę, z której wyjdzie, a potem zaczyna się prawdziwa zabawa
No nie gadaj, że poziom Słowacji był chociaż bliski temu, który prezentowały przeciwniczki Serbek na MŚ... Ja dalej stoję przy swoim, chociaż fakt, gospodarze trafili bajeczną grupę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Popatrz z kim grały Serbki w grupie, dla przypomnienia tu też miały 11-4 by potem stanąć niczym wysunięty napastnik Milika... Tu też Katar grupa pod gospodarza, baa, grupa B, czyli ich rywale też słabsza niż C-D.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie ma nigdzie tematu o ME 2016 więc zapytam tutaj. Wie ktoś może cokolwiek o sprzedaży biletów? Wyczytałem, że ma ruszyć 4 maja ale ani żadnych cen, ani innych informacji co i jak.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
O transferze Sypy było wiadomo od dawna. Tylko &quot;trolle&quot; z Kielc wymyślały teorie z kosmosu. Handball-Planet pisało o tym ruchu już kilka miesięcy temu. Co do samego transferu, to zobaczymy jak będzie z Noddesbo i Sorhaindo, gdyż jeśli zostaną obaj, to Kamil może mieć ciężko o dłuższe, regularne granie. Podczas sezonu mówiło się coś o powrocie Jespera do Danii, może tak będzie, a może to Francuz przejdzie do innego klubu. Jeśli chodzi o samego Syprzaka, to ma niesamowite warunki i myślę, że jeśli będzie dostawał szanse, to niedługo środowisko będzie go uznawało za najlepszego obrotowego na świecie, gdyż przy jego zasięgu nie ma piłek nie do złapania. Dodatkowo potrafi rzucić z góry po wyprowadzeniu. To także ważny aspekt, który daje dodatkowe rozwiązanie w ataku pozycyjnym. Ogólnie, ten transfer to ogromna szansa Syprzaka i powinien ją wykorzystać.
To nie jedyny transfer Polaka potwierdzony w ostatnich dniach. O ile do wizji Sypy w FCB można było się już przyzwyczaić, o tyle tutaj mamy do czynienia z zaskakującym faktem. Majdziński w HSV!
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/527350/kolejny-talent-w-bundeslidze-maciej-majdzinski-w-hsv-hamburg
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z Barcelony pojawiają się informacje zarówno o odejściu Cedrica, jak i Noddesbo, i co ciekawe, ale nieco oczywiste, obu łączy się z Vive, do którego przejdę później. Uważam, że pozostawienie wszystkich trzech wcale nie oznaczałoby dla Syprzaka małej liczby minut gier - Jesper, jak i Sorhaindo, są już dość wiekowi. Wiadomo, że Sypa też wiele może się od takowych nauczyć, bo jednak przy dużej liczbie zalet, ma nad czym pracować, a od kogo, jak nie Sorhaindo uczyć się ustawienia w ataku? I od kogo, jak nie od Virana Morrosa, gry w defensywie?
W Kielcach na kole jest luka i nie wypełni jej przecież Michał Jurecki, a Mateusz Kus jest dla mnie zagadką. Jednak nie odmawiam Talantowi oka do mało znanych graczy, których chce &quot;wyrobić&quot;. Choć pamiętajmy, że za Kozę zapłacono ~roczną pensję tego młodziaka z Czarnogóry, czy tam Paczkowskiego, więc wcale nie mało. Zatem wcale Kielce nie biorą go ze względu na oszczędności. Być może do Kielc przejdzie koło, ale nie nastawiam się na czołówkę światową.
Co do Majdzińskiego, to lekka zagadka, ale rocznik 1996 względnie nam się &quot;udał&quot;. Oprócz niego są bardzo zdolni Moryto, Kowalczyk i paru innych. ;)
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Nie siedzę za bardzo w Piłce Ręcznej(choć ją bardzo lubię), ale wczoraj gdzieś przez moment zwróciłem uwagę właśnie na mecz Portugalii z Węgrami i bardzo mnie zastanawiały kursy. Co było ich powodem, że takim faworytem była drużyna z Portugalii? Jakieś osłabienia, wyniki ostatnich meczy Węgrów itp.?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom