>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale ostatnie dwa mecze dały mi dużo do myślenia i w żadnym stopniu nie przekonuje mnie gra Warriors. Cavs to w mojej opinii biorą, a wszystko dzięki Lebronowi, który niszczy na niemal każdej pozycji. Nawet Curry gdzie wczoraj się obudził dopiero w końcówce też nie nadąża za Lebronem, ale co tu się dziwić w Heat też robił robotę. Jego overki w tych finałach to waga złota. Nie zdziwię się podobnego scenariusza co wczoraj w kolejnym meczu. GSW nie mają nic do stracenia ale widać że jednak trochę brakuję paliwa kiedy w natarciu jest James ???? Zasługuje ten gość na tytuł!
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Tak jak wczoraj pisałem, Cavs to LeBron, nikt więcej. To on trzyma praktycznie całą grę, jak nie rzuci to się podzieli, a to z Shumpertem, a to z JR, a to z Mozgovem itd.
Konar25 - LBJ nie do zajechania ? Pooglądaj zeszłoroczne finały i drwiny z niego po tym jak złapały go skurcze ????
Co do mistrzostwa, moim faworytem są Warriors. Nie wierzę, aby drużyna z Dellym i TT w pierwszej piątce wygrała mistrza. Głębia składu całkowicie po stronie GSW. Kerr odrobił lekcje, Lee wczoraj świetny mecz i teraz powinnien dostać więcej minut. Curry obudził się w 4 kwarcie.
Ja stawiam na GSW.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jedynym ratunkiem dla GSW sa zmiany. Draymond ponoc kontuzja plecow i nie wiem czy to tylko wymowka czy prawdziwa kontuzja ale ewidentnie gosc daje ciala w tej serii. Ostatni mecz to 2-18 od Draymonda i Barnesa=tragedia. Tymbardziej, ze szczegolnie rzuty Harrisona w wiiekszosci nie byly kryte i rzucal z czysciutkich pozycji. Szansa na poprawe jest sporta. Trzeba rowniez ryzykowac i dac zdecydowanie wiecej minut D.Lee, ktory przynajmniej robi cos w ofensywie dla GSW. Wczesniej Cavs nie mieli tego problemu, zeby mocno zabezpieczac pomalowane bo Green biegal gdzies kolo lini 3punktow, Bogut wiadomo drewno ogromne w ataku a Lee cos na post upie potrafi pograc. Iggi tez swietnie wyglada na Lebronie, naprawde akcje 1v1 bardzo ladnie bronione [oczywiscie w odpowiednich proporcjach bo Kinga mozna powstrzymac a nie zatrzymac ???? ]. Teraz najwazniejsza sprawa to czy ostatnia kwarta to wpadka przy pracy Cavs czy znak powrotu GSW ???? Cavs troche poobijani, Dellavedova trafil do szpitala ale dzisiaj juz powinien byc wypisany, Shumpert z obitym barkiem. Chce sie napisac teraz albo nigdy. Przy stanie 3-1 GSW moim zdaniem juz sie nie odbuje, zdecydowanie najwazniejsze spotkanie dla Stefana i reszty druzyny. Lebron zagral w trzech spotkaniach 142 minut to jest duzo, szczegolnie ze Lebron rok w rok gra w finalach i intensywnosc jest wieksza od jakiegokolwiek innego gracza. Wiem, ze to maszyna ale przypomnijcie sobie finaly z poprzedniego sezonu i jego skurcze w meczach ze Spurs. Licze takze na troche korzystniejsze gwizdki bo to co sedziowie wyprawiali w koncowce 4 kwarty to jest przesada. Cavs prowadza 2-1 wiec juz im ta pomoc az tak nie bedzie potrzebna.
GSW -7,5 2,95 uni.bet ✅
potem jeszcze dorzuce stefek over+gsw win
nie gralem bo linia 31 stefana i kurs 3,0 to chyba jakis zart
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 265

stingnwo

Użytkownik
Jeśli ktoś mówi że w tym spotkaniu sędziowanie było dobre i jednocześnie innym zarzuca brak obiektywizmu, to dla mnie jest to fanatyzm czystej wody. Pod koszem Cavs gra była tak kontaktowa jak w piłce ręcznej i zero gwizdków a po stronie Warriors była siatkówka i faul w każdej akcji. Tyle co do sędziowania.
Natomiast co do L. Jamesa, nie jestem i nigdy nie byłem jego fanem, przez długi czas uważając go za najbardziej przereklamowanego gracza w historii. Od pierwszego dnia w lidze był obwołany graczem conajmniej na równi z Jordanem i nawet to że przez pierwsze 7 lat kariery największym osiągnięciem jego drużyny były dwie wygrane dywizji i sweep od Spurs nikomu nie przeszkadzało. Natomiast to co gra w tych finałach to jest absolutny kosmos, nawet Jordan w najlepszych swoich latach tak nie dominował nad drużyną przeciwną. A przecież Warriors mają się kim pochwalić w obronie. Od początku widziałem w GSW faworyta tego finału, ale teraz nie wiem czy są w stanie się podnieść i postawić się przeciwko temu co gra LBJ.
I jeszcze słówko co do przyszłości Cavs. Nie mam pewności czy będą w przyszłości tak dominować jak wszyscy piszą, bo patrząc na to gra obecnie James to tylko Varejao będzie wzmocnieniem, bo Love a w szczególności Irving mogą mu tylko przeszkadzać.
A Warriors? No cóż, chyba wszyscy daliśmy się uwieść temu co grali w RS a w praktyce niewiele różnią się obecnie od zespołu z Atlanty, tylko mieli łatwiejszą drogę do finału, Pelicans którzy wyraźnie odstawali poziomem od pozostałej siódemki na zachodzie, rozbite kontuzjami Miśki oraz idealnie pasujący stylem, bo idący na wymianę ciosów Rockets. Mimo wszystko wciąż w nich wierzę, ale tak jak napisałem wyżej, coraz bardziej obawiam się że byli gwiazdami tylko regularnego sezonu, a nie mistrzami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kilka zdań ode mnie... Raz, że Ci którzy jako argument nagle wyciągnęli to, że LBJ w zeszłym roku miał skurcze to już w ogóle szukają argumentów naprawdę głęboko byle by nadal stawiać na GSW. Przecież jego jest kilka grubych kg mniej, forma życiowa + momentum jakiego w finałach nigdy jeszcze nie było dla niego, gwarantuje wam że żadne skurcze nie będą miały miejsca choćby i doszło do G7 po 3 kolejnych OT. Dwa to typy, ogólnie finały raczej z założenia nie są do grania i nie inaczej byłoby w tym wypadku gdyby nie sytuacja kadrowa Cavs, kasa leży na stole w postaci overów LBJa trzeba ją tylko zebrać, a tutaj wszyscy szukają kwadratowych jaj, no ale każdy może kombinować pod górę jeśli ma na to ochotę ;) Typów na te overy nawet mi nie przyszło do głowy wrzucać do działu bo są zbyt oczywiste, żeby się w ogóle produkować.
Sama rywalizacja może iść w każdą stronę, ale po tym co pokazali w dotychczasowych spotkaniach granie GSW na wyjedzie do tego po kursach niższych niż 2.5 to szaleństwo. Oni w każdym meczu przecież mieli -10/15 jak nie więcej punktów na różnych etapach meczu. Jak grać GSW to tylko live bo oni lubią dostawać w czapę -10/15 i wracać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak wczoraj pisałem, Cavs to LeBron, nikt więcej. To on trzyma praktycznie całą grę, jak nie rzuci to się podzieli, a to z Shumpertem, a to z JR, a to z Mozgovem itd.
Konar25 - LBJ nie do zajechania ? Pooglądaj zeszłoroczne finały i drwiny z niego po tym jak złapały go skurcze ????
Co do mistrzostwa, moim faworytem są Warriors. Nie wierzę, aby drużyna z Dellym i TT w pierwszej piątce wygrała mistrza. Głębia składu całkowicie po stronie GSW. Kerr odrobił lekcje, Lee wczoraj świetny mecz i teraz powinnien dostać więcej minut. Curry obudził się w 4 kwarcie.
Ja stawiam na GSW.
Właśnie tak Cavaliers to LBJ bo on dorósł do tego zeby byc liderem z krwi i kości.
To on rozgrywa to on rzuca to od niego zalezy czy Cavaliers bedzie mistrzem czy nie.
Moim zdaniem to juz jest czas zeby LBJ sam wygrał mistrzostwo to jest taki etap kariery ze powinno mu sie to udać i nie ważne czy w s5 bedzie miał Dellavedove czy kogo tam jeszcze.
Dodatkowo ułatwieniem dla niego jest to ze Warriors to nie Spurs z poprzedniego sezonu gdzie wszystko chodziło jak w dobrze naoliwionej maszynie.W Golden State maszyna co chwila sie krztusi.
Co do skurczów LBJ maximus88 dobrze pisze po tym jak LeBrone schudł takie sytuacje nie bedą miały miejsca.
Tak samo popieram granie overa punktowego na LBJ choćby linia była ustawiona na 37.5 punkta.On to pokryje bo to jego finały.Koniec kropka.
Ogłoszenie parafialne: gra ktoś w NBA2K15 na Xone? Moze ktoś chętny na sparing? ????
 
_re_ 50

_re_

Użytkownik
DOBRA KONIEC ZABAWY !!!
Kto przed finałem spodziewał się takiego obrotu spraw temu konia z rzędem a nawet dwa!
Ok pierwszy mecz zawsze wielka niewiadoma, najważniejszy fakt - kontuzja uncle Drew... i zaczęło się odkąd Curry został pokryty przez Delladove gra dla GSW przestała się kleić skuteczność MVP RS dąży do 0 (przynajmniej z 2 i 3 grze). Według mnie te finały są super emocjonujące ze względu na to że drużyny te są tak odmienne. Cavs to LJ a czy GSW to nie Curry ???
Wszyscy mówią że GSW to zespół grający drużynową koszykówkę ale jak Curremu nie idzie to efekt widać jak na dłoni. Nie chce się rozpisywać bo kto się interesuje to widział co się dzieje na parkiecie (Mozgov i Delladova rządzą o LJ nie wspominam). GSW nie zagrali jeszcze w tej serii dobrego meczu (narazie Igudola i Tompson dają w miarę rade i Lee też choć grał niedługo tylko w G3). Pora w końcu pokazać kto tu rządzi i że nie jest ot LJ ???? .
Easy trzymamy kciuki za GSW !!! :razz:
Typ z Unibet GSW -10,5 3,8 9,25/10 (-11,5 za 4,2 ale coś mi w tym hendi nie pasuje)
Typ z BWIN GSW win 4 game and series 2,5 8,75/10 na ewentualny zwrot kosztów ????
POWODZENIA :spokodfhgfh:

e: Nie napisałeś choćby 1 argumentu za GSW w tym meczu...
a nawet 1 nie był potrzebny :grin: mam nadzieje ze skorzystałeś z typu
✅✅✅✅✅✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Curry over 26,5 1,8 ⛔
James over 34,5 1,82 ⛔
James najwięcej punktów 1,5 ⛔ wszystko expekt

Nie mam pewności co do handicapów na mecz oraz punktów w meczu,
dlatego gram na zakłady dwóch kluczowych graczy obu ekip.
LeBron spędza dużo minut na parkiecie i rzucał w każdym meczu finału ponad 35 pkt.
Curry mimo słabego początku w ostatnim meczu, rozkręcił się zwłaszcza w 4 kwarcie i rzucił 27 pkt.,
trafiając aż 7 trójek. Brał na siebie odpowiedzialność, jej unikał Thompson.
Reszta live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 6

bukmistrz

Użytkownik
@ _RE_
Piszesz ze nie chcesz sie rozpisywac ale uwazam ze szkoda ze w ogole napisales ???? chwalisz dobra gre Cavs krytykujesz GSW a grasz na Warriors.

Co do meczu wyzej fajny typ na LBJ najwiecej punktow powinien wejsc na lajcie. Ja osobiscie gram na zwyciestwo Cavs. Gralem na nich cale PO i nie zamiemrzam przestac. Dlaczego uwazam ze bedzie 3-1? Obecnie Cavs graja znacznie lepiej. Smieszy mnie pisanie o skurczach LBJ z zeszlego roku co ma to do tego.? To bylo rok temu nie w game 3 czy nawet 2? Kazdy sezon jest inny w kazdym przygotowanie fizyczne jest inne i poki co nie widac zeby Bron mial odpuscic. Wrecz uwazam ze nawet jesli czulby ze padnie na zawal to dawalbym z siebie wszystko. Ma do udowodnienia wiecej niz ktory lolwiek gracz w historii. Czy bylby w LAL czy Charlotte czy Timberwolves to to misztostwo nie mialoby takiej wagi jak w Clevland. Obiecal im cos kiedys i mimo juz metaforycznym powieszeniu go ma szanse odkupic swoje grzechy. Druga sprawa jesli wygrana misztostwa w tym sezonie przy takich personaliach to nikt juz nie bedzie mogl powoedziec ze jest slaby, ze sam nie wywalczyl mistrzostwa tylko obok potrzebowal gwiazd. Co do tych wypowiedzi wyzej o tym ze LBJ gram sam rowniez sie nie zgadzam. Mozgov, Thompson czy Delly malo robia? Delly trafia kluczowe punkty, zbiorka w ataku w game 2 na 10 sekund przed konczem i faul, do tego jaka gra w obronie, Thompson po 5-6 zbiorek w ataku, Mozgov dobra skutecznosc i walka na tablicy. Do tego jest dobrze rzucajacy Jones (tutaj oczekuje wiecej minut dla niego domaga sie wrecz) i w kazdej chwili moze wstrzelic sie JR Smith ktory po 2 kiepskich wystepach mial w koncu dobry mecz u siebie. Nie wiadomo jak tam barl Shumpa ale ten gracz tez moze sie wstrzelic swietnie na trojce. Do tego zdecydowanie lepszy trener po stronie Cavs. Ma doswiadczenke w grze o trofe. Tytuly euroligi, medale mistrzostw europy i igrzysk olimpijskich to sa znaczace sukcesy i daja doswiadczenie w najwazniejszych momentach. Ogladam wszelskie mini movie po meczach, wypowiedzi ekspertow ogolnie bardzo duzo materialow zwiazanych z finalami. Na czasach Blatta jest rozmowa o taktyce gdzie druzyna gra zle co nalezy poprawic jak zagramy nastepna akcje. U Kerra to sa rozmowy psychologiczne: jestesmy za dobrzy na taka gre, nie zwieszamy glowy, podejmijmy rekawice jestesmy dobrzy. Powtarza to po 2-3 razy pod rzad. To jest trener nie psycholog. Oceniajac zawodnikow na podstawie obecnej gry w serii to personalnie Cavs wyglada znacznie lepiej. Po stronie GSW tylki Iggi i Thompson trzymaja poziom. Dobre mecz Lee ale w 12 minut mial 5 fauli. Curry jesli na sile nie bedzie szukal pilki i nie bedzie bral na siebie odpowiedzialnosci za gre to bedzie to tak wygladac jak w game 2 i game 3 do 4 kwarty ze Delly na nic mo nie pozwoli. Barrns i Green to lustrzane odbicie Shumpa i JR. Dobre mecze przeplatane gorszymi. O Bogucie to szkoda gadac. I na tym koniec. GSW gra radosny basket drudzy Globtroterski jak wszystko szlo to kazdy usmiechniety wszystko wychodzi jest fajnie. Teraz stanela sciana i nie wiedza co zrobic. Bardzo male doswiadczenie w PO a co dopiero w meczach fianlowych jest stres i zawodnicy sa kompletnie bez mapy. Determinacja w Cavs jest masakryczna i wiedza ze wygranie tego meczu to cos wiecej niz obowiazek. Go Cavs
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kilka zdań ode mnie... Raz, że Ci którzy jako argument nagle wyciągnęli to, że LBJ w zeszłym roku miał skurcze to już w ogóle szukają argumentów naprawdę głęboko byle by nadal stawiać na GSW. Przecież jego jest kilka grubych kg mniej, forma życiowa + momentum jakiego w finałach nigdy jeszcze nie było dla niego, gwarantuje wam że żadne skurcze nie będą miały miejsca choćby i doszło do G7 po 3 kolejnych OT.
Widze proroka mamy, podrzuc jeszcze finalny wynik game4 to pogram najmnocniej jak sie da i odpale jakis procent, nie bedziesz zalowal ????
Ludzie rok temu tez pisali, ze maszyna, nie do zdarcia a wyszlo jak wyszlo. Lebron prawdopodobnie ma najwyzsza forme ale nie fizyczna a mentalna. Przypominam, ze LBJ ma rok wiecej a nie rok mniej, 5 finalow z rzedu i mase minut rozegranych i te minuty nie wygladaja tak, ze polowe czasu stoi gdzies z boku gotowy do rzutu tylko ciagla intensywnosc. Oczywiscie nie jest to zaden wielki argument tylko po prostu taka mala wzmianka, ktora moze miec tam jakies drobniutkie znaczenie.
Zeby nie bylo tez uwazam, ze jak nie bedzie zadnych zmian to GSW tego spotkania nie wygraja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Curry over 26,5 1,8
James over 34,5 1,82
James najwięcej punktów 1,5 wszystko expekt

Nie mam pewności co do handicapów na mecz oraz punktów w meczu,
dlatego gram na zakłady dwóch kluczowych graczy obu ekip.
LeBron spędza dużo minut na parkiecie i rzucał w każdym meczu finału ponad 35 pkt.
Curry mimo słabego początku w ostatnim meczu, rozkręcił się zwłaszcza w 4 kwarcie i rzucił 27 pkt.,
trafiając aż 7 trójek. Brał na siebie odpowiedzialność, jej unikał Thompson.
Reszta live.
Co do LBJ to sie zgodzę ja juz swoje napisałem na jego temat moim zdanie on weźmie te finały.Byc moze jest rok starszy ale jest jakies 7 kg lżejszy i do tego ma słabszego rywala w postaci zespołu przeciwnego.
Sory ale Kerr nie wymyśli jak lepiej bronić Jamesa niż to robił Popovich.

Wracając do mojego typu właśnie przed chwila zachaczylem Unibet i wyplułem kolacje z wrażenia.Under 26.5 Curry chodzi po 2.10???
Czy publika nie rozumie ze jeśli powtórzy sie taki mecz jak ostatni gdzie Stefus rzucał pięknie 3 to GS popłynie? Tu jest potrzebna świetna gra całego zespołu a chyba gorzej niż w game 3 ten zespół zagrać nie moze=Barnes z Greenem padlina Thompson padlina a Stefus ledwo wyrobił over! Nie sadze zeby miał 2 raz z rzędu taki dzien konia za 3 chociaż wiem ze jest strzelcem wybitnym to nie sadze.Nie sadze ze Green z Barnesem zagrają taka padlinę ze Thompson nie wyjdzie z 15 punktów.
Troche punktów przejął juz Lee i dzisiaj bedzie podobnie.
Dellavedova da mu znowu tyle rzucić?

Wszystko przemawia za underem a publika laduje over a ja z wielka chęcią i ochota laduje grubo:
Curry under 26.5
2.10
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 581

czajnol

Użytkownik
Kursy na GSW caly czas spadaja. Ja sadze ze GSW gralo troche sparalizowane co przekladalo sie na okropna skutecznosc Splash Brothers Bo nie oszukujmy sie to nie Cavs az tak dobrze gra tylko raczej slaba ale to bardzo postawa Wojownikow ja mysle ze dzis z nich zejdzie ta trema I poprostu zagraja swoje a wtedy Cavaliers beda w duzych tarapatach o czym zreszta pokazala 4 kwarta ostatniego meczu. Jezeli uda I&#39;m sie dzis wygrac wg mnie zgarna pierscienie Bo I&#39;m dluzej to trwa tym Cavs beda slabsi przedewszystkim fizyczne taka moja opinia. Co do typu wg mnie GSW win a nawet z malym handi (-3.5)
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Widze proroka mamy, podrzuc jeszcze finalny wynik game4 to pogram najmnocniej jak sie da i odpale jakis procent, nie bedziesz zalowal ????
Ludzie rok temu tez pisali, ze maszyna, nie do zdarcia a wyszlo jak wyszlo. Lebron prawdopodobnie ma najwyzsza forme ale nie fizyczna a mentalna. Przypominam, ze LBJ ma rok wiecej a nie rok mniej, 5 finalow z rzedu i mase minut rozegranych i te minuty nie wygladaja tak, ze polowe czasu stoi gdzies z boku gotowy do rzutu tylko ciagla intensywnosc. Oczywiscie nie jest to zaden wielki argument tylko po prostu taka mala wzmianka, ktora moze miec tam jakies drobniutkie znaczenie.
Zeby nie bylo tez uwazam, ze jak nie bedzie zadnych zmian to GSW tego spotkania nie wygraja.
No tak, przyczepiłeś się oczywiście najmniej istotnego i najbardziej podkoloryzowanego zdania mojej wypowiedzi do tego próbując później bronić argumentu z doopy o skurczach lbja. W porównaniu z zeszłorocznymi finałami to on wygląda jak sarenka na polu, ale to trzeba na spokojnie oglądać mecze i wyciągać wnioski, a nie patrzeć i przecierać oczy ze zdumienia, że trójki nie wpadają i ślepo ładować non stop w gsw. Kursy które obecnie są na rynku to parodia pod względem tego co się działo do tej pory, dla innych vegas w pełnej okazałości i wygrana clev po super kursie. Nie wiem jak będzie, po kursie prawie 3 to żal nie pograć gospodarzy, a jak wezmą mecz to wtedy załadować dopiero gsw na serię bo rzeczywiście element zmęczenia może w końcu dać się we znaki, lecz to w takim ogólnym rozumieniu i biorąc pod uwagę głębie składu, a nie wspominając skurcze w gorącej hali sas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 54

m

Użytkownik
W kwestii długofalowej strategii taki mądry Pan powiedział kiedyś, że &quot;lepiej by jeden lew dowodził stadem baranów aniżeli jeden baran stadem lwów&quot;. LBJ to lew, który jest w stanie utrzymać swoją dyspozycję do końca finałów, więc w kontekście ostatecznego wyniku analiza powinna się bardziej rozbijać o dyspozycję GSW i kumpli Lebrona z teamu.
W ostatnim spotkaniu spodziewałem się asyst Lebrona i punktów Mozgova, ale póki co strategia Cavs polega na nie oddawaniu łatwych pozycji do rzutu i solidnej obronie, podczas gdy LBJ ciągnie cały atak. Sprawdza się to znakomicie i nie zanosi się na drastyczne zmiany dlatego ja wziąłem sobie:
Lebron double double @1.28 bet365 ✅
Curry under 28,5 @1,74 bet365 ✅
Lebron over 34,5 @1,689 Pinnacle ⛔
Klay Thompson over 21,5 @1,943 Pinnacle ⛔ Iguodala
Oprócz tego do gry Cavs+6,5 @1,61 bet365 ⛔ po 3Q różnica wynosiła 6pkt właśnie ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No i powoli powinnismy konczyc finaly. GSW ogarneli emocje, poprawili rotacje i efekty mamy jakie mamy. Cavs grali na maksimum swoich mozliwosci, bo nie oszukujmy sie. Mozgov, Shumpert, JR Smith, Dellavedova to sa co najwyzej rolle playerzy. nic wiecej. Poszli pierwsze mecze na fantazji, Lebron fajnie nimi dyrygowal i GSW, ktore bylo totalnie bez doswiadczenia poleglo. Na szczescie dla trenera Kerra GSW mieli szeroka lawke i przy jego madrych decyzjach gra diametralnie sie zmienila. Od momentu wyrzucenia Boguta na lawke GSW maja mase, po prostu mase wolnej przestrzeni przez co gra w ataku odzyla. Jedyne co mnie martwi to fakt, ze na ten moment Iggi poprawnie rzuca ale moze po prostu nie trafic z dniem, Cavs beda go odpuszczali i wtedy GSW we have a problem. Nie mniej ide w strone GSW. Cavs w ataku kompletno dno, zadnych akcji- prosta koszykowka. Iso do Lebrona albo Dellavedova gra po zaslonie picka. jak nie wyjdzie ktoremus z zawodnikow to oddaja do Lebrona na ostatnie sekundy i ten bardzo dobrze kryty przez Iggiego po prostu musi rzucac z bardzo trudnych pozycji. GSW w ataku ma zdecydowanie wiecej opcji, wiecej ruchu no i kreatywnosci bo nie oszukujmy sie. Tam kilku graczy moze wniesc cos nowego, wykreowac sobie pozycje, w Cavs na ten moment takiego czegos nie uswiadczymy. Dla mnie jest zbyt duza dysproporcja miedzy tymi druzynami i trzeba po prostu pobierac. Wiem, ze kibice Cavs zrobia pieklo graczom GSW no ale grali oni juz 2 spotkania w Q Arena i powinni byc juz troche przyzwyczajeni i gotowi. Sory, ze tak bez ladu i skladu ale kursy pewnie spadna do rana wiece lepiej teraz napisac tak niz potem zalowac ????
GSW -3,5 1,87 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Lebron fajnie nimi dyrygowal
To nie LeBron jest trenerem, a David Blatt.
Jestem w przytłaczającej mniejszości uważającej że Cavsi swoim siermiężnym graniem mogą coś jeszcze urwać, i zdania nie zmienię. Jeden przebłysk Currego mógł wygrać mecz, nie całą serię.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
To nie LeBron jest trenerem, a David Blatt.

Jestem w przytłaczającej mniejszości uważającej że Cavsi swoim siermiężnym graniem mogą coś jeszcze urwać, i zdania nie zmienię. Jeden przebłysk Currego mógł wygrać mecz, nie całą serię.
Zgadza sie, trenerem jest David Blatt ale liderem na parkiecie Lebron James. Spoko nie naklaniam zeby zastawiac dobry i grac all in ale moim zdaniem formula Cavs po prostu sie wyczerpala. Kerr mial taki komfort, ze jego lawka byla zdecydowanie szersza i mogl zrobic znaczace zmiany. Blatt takiego komfortu nie ma i za bardzo nawet nie ma czego zmienic. Cavs maja zdecydowanie mniej talentu i przy tak ogromnych dysproporcjach moim zdaniem na dluzsza mete koszykowki po prostu nie da sie oszukac ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Zgadza sie, trenerem jest David Blatt ale liderem na parkiecie Lebron James. Spoko nie naklaniam zeby zastawiac dobry i grac all in ale moim zdaniem formula Cavs po prostu sie wyczerpala. Kerr mial taki komfort, ze jego lawka byla zdecydowanie szersza i mogl zrobic znaczace zmiany. Blatt takiego komfortu nie ma i za bardzo nawet nie ma czego zmienic. Cavs maja zdecydowanie mniej talentu i przy tak ogromnych dysproporcjach moim zdaniem na dluzsza mete koszykowki po prostu nie da sie oszukac ????
No i to znacznie zmienia postać rzeczy. Z tym oszukiwaniem koszykówki...hmmm. Blatt już nie raz koszykówkę oszukiwał swoim ryzykanctwem i bezczelnością taktyczną. Pamiętam jak cały czas Maccabi pod jego wodzą broniło picki w wersji hard show i Sofo szybko łapał faule, za to po drugim takim faulu rozgrywajkowi przeciwników odechciewało się życia. Sofo przez trzy lata schudł i mistrzostwo Euroligi zdobyte (w porównaniu do innych ekip z zeszłego roku) składem węgla i papy stało się faktem.

Może po prostu wynika to z tego że lubie, jestem fanem takiej bezpruderyjnej wiary w swoje schematy, co Blatt tą serią potwierdza. Może nie lubie do końca GSW skazanych na mistrzostwo już po pierwszej rundzie. Nie wiem. Nie chcę, żeby to się dziś skończyło. Chcę mecz nr 7 i pokaz jaj z obu stron. Nie zaglądałem nikomu w majty, ale z przebiegu serii wynika że na tej pozycji Cavaliers mają przewagę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No i to znacznie zmienia postać rzeczy. Z tym oszukiwaniem koszykówki...hmmm. Blatt już nie raz koszykówkę oszukiwał swoim ryzykanctwem i bezczelnością taktyczną. Pamiętam jak cały czas Maccabi pod jego wodzą broniło picki w wersji hard show i Sofo szybko łapał faule, za to po drugim takim faulu rozgrywajkowi przeciwników odechciewało się życia. Sofo przez trzy lata schudł i mistrzostwo Euroligi zdobyte (w porównaniu do innych ekip z zeszłego roku) składem węgla i papy stało się faktem.
Może po prostu wynika to z tego że lubie, jestem fanem takiej bezpruderyjnej wiary w swoje schematy, co Blatt tą serią potwierdza. Może nie lubie do końca GSW skazanych na mistrzostwo już po pierwszej rundzie. Nie wiem. Nie chcę, żeby to się dziś skończyło. Chcę mecz nr 7 i pokaz jaj z obu stron. Nie zaglądałem nikomu w majty, ale z przebiegu serii wynika że na tej pozycji Cavaliers mają przewagę.
Zgadza sie brudna gra to specjalnosc Blatta ale tak jak pisalem wczesniej ta formula lekko sie wyczerpala. GSW to podlapali i ja mialem wrazenie, ze to wlasnie bardziej graczom Cavs sie odechciewalo niz odwrotnie. W game5 wydawalo sie, ze moga odskoczyc ale GSW bezwzglednie szybko wracali do meczu i na koneic zadali ten najbolesniejszy cios. Cavs wiadomo bronia przyzwoicie ale niestety ten ich atak to jest po prostu tragedia. Stara prawda mowi, ze obrona zdobywa sie mistrzostwa ale ten atak tez musi byc przynajmniej sredni a czegos takiego moim zdaniem w Cavs nie ma. Co do jaj to ja wlasnie tutaj odwrotnie to widze, GSW kolejny raz wychodza ze stanu 1-2 gdzie naprawde game4 w przypadku spotkania z Memphis jak i z Cavs bylo mega istotne bo wyjsc ze stanu 1-3 jest sztuka wielka.W obu tych meczach zrobili blow i kto jak kto ale moim zdaniem tej druzynie jaj absolutnie nie brakuje ???? Wiadomo, zawsze sie chce jak najwiecej spotkan w finalach ale moim skromnym zdaniem ta seria jest jedna z brzydszych od lat i szczerze licze na zakonczenie w game6 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Zgadza sie brudna gra to specjalnosc Blatta ale tak jak pisalem wczesniej ta formula lekko sie wyczerpala. GSW to podlapali i ja mialem wrazenie, ze to wlasnie bardziej graczom Cavs sie odechciewalo niz odwrotnie. W game5 wydawalo sie, ze moga odskoczyc ale GSW bezwzglednie szybko wracali do meczu i na koneic zadali ten najbolesniejszy cios. Cavs wiadomo bronia przyzwoicie ale niestety ten ich atak to jest po prostu tragedia. Stara prawda mowi, ze obrona zdobywa sie mistrzostwa ale ten atak tez musi byc przynajmniej sredni a czegos takiego moim zdaniem w Cavs nie ma. Co do jaj to ja wlasnie tutaj odwrotnie to widze, GSW kolejny raz wychodza ze stanu 1-2 gdzie naprawde game4 w przypadku spotkania z Memphis jak i z Cavs bylo mega istotne bo wyjsc ze stanu 1-3 jest sztuka wielka.W obu tych meczach zrobili blow i kto jak kto ale moim zdaniem tej druzynie jaj absolutnie nie brakuje ???? Wiadomo, zawsze sie chce jak najwiecej spotkan w finalach ale moim skromnym zdaniem ta seria jest jedna z brzydszych od lat i szczerze licze na zakonczenie w game6 ????
Nikt nie mówił że serie finałowe są ładne ???? Mavs w 2011 r wygrali, bo Cardinal podstawił się na ofens do Wade&#39;a i prawie pozbawił go biodra. Albo moje ulubione finały sprzed równych 10 lat gdzie mimo 7 spotkan podobno nikt nie chciał tego oglądać. Właśnie ja lubie takie brudne gierki i to też element tego sportu. Moim zdaniem GSW za dużo ładowało tych circusów, duet Thompson - Curry urósł do rangi tych &quot;nie do zatrzymania&quot; mimo że na dobrą sprawę nic jeszcze nie wygrał. Dlatego chciałbym żeby zespół bardziej doświadczony pokazał im miejsce w szeregu. Moim zdaniem jeśli wreszcie odpali J.R i coś ogarnie Shumpert to Cavsi dadzą radę. Matt podłoży pare razy nóżkę Curremu i może być różnie ???? GSW to drużyna prospect, a ludzie skończyli oglądać PO bo przeciez na GSW nie ma mocnych. Nie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom