>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
1 409

153040

Użytkownik
Niestety matematyka ponownie zawiodła użytkownika 153040, i jego wzór na pole trójkąta okazał się zupełnie nie trafiony - zapewne trzeba było podstawić wszystkie dane po wzór na pole sześcianu. Pewnie to już zbyt wysoki poziom matematyczny. Od samego początku czytanie jego analiz lub może nie samych analiz ale wyliczeń procentowych to był istny śmiech na sali ale co tam każdy ma prawo pisać co mu się rzewnie podoba. Kolega ma jeszcze o tyle szczęscia w typie na Novaka że mecz z powody deszczu został wczoraj przerwany bo gdyby była sposobność kontynuowania spotkania powiedzmy pod dachem albo po prostu przestałoby padać to sądząc po tym jak mecz zaczynał wyglądać od połowy 3 seta można byłoby przepuszczać że Serb zapewne pożegnałby się z tytułem. I kursy typu 1,16 diabli by wzięli. Widać ewidentnie że Novak może dalej gra fenomenalnie ale widać zmęczenie materiału, człowiek to nie maszyna a z meczu na mecz z Serbem będzie coraz to gorzej. Może przełożenie spotkania na drugi dzień w pojedynku z Murrayem uratowało Serba tak jeśli chodzi o perspektywie meczu ze Stanem nie jest to zbyt dobre info dla Serba. Mam nadzieję tylko że Stan się nie podłoży i przeniesie poziom spotkań z pojedynków pomiędzy nimi w Australii.
Powtarzasz sie z tym polem trójkąta , bla bla bla wiadomo jak to jest psy szczekają a karawana jedzie dalej

Nadalowi dawałem 10-20% i sie sprawdzilo
Byłem pewien że Djoko wygra i sie sprawdzilo

a Ty grałeś wszystko inaczej przegrałeś i sie denerwujesz a jako ujscie dla tych negatywnych emocji wybrales sobie zaczepki : )

Ciekawe jest to ze Ty myslisz ze rywalizujesz tutaj ze mna na jakies pyskowki i no to kto napisze lepsza analize heheh Ty rywalizujesz z bukmacherem kolego

PS PowiemCi to samo co AuroksReno - nie zasmiecaj zaczepkami i nie prowokuj mnie bo ludzie nie chce tego czytac jak masz jeszcze problem to pisz na PW
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Wawrinka ---- Wawrinka +8 gemów @ 1,6 Pinnacle ✅
Szybko zleciało te 2 tygodnie i jutro mamy już finał singla mężczyzn, którym zagra wielki faworyt Novak Djokovic oraz Stan Wawrinka, który przed turniejem dobre mecze przeplatał ze słabymi. H2H jest bardzo niekorzystne dla Staszka, ale podczas turniejów wielkoszlemowych walka między tymi tenisistami jest dość zacięta. Szakal już zresztą opisał historię ich meczów podczas tych najważniejszych turniejów i Staszek nigdy nie oddawał łatwo tych meczów. Nie jest tajemnicą, że Szwajcar gra swój najlepszy tenis tylko czasami, a to &quot;czasami&quot; przypada właśnie na część turniejów wielkoszlemowych - ostatnio Australian Open, a teraz także i Roland Garros 2015. Dobra forma Wawrinki to dobry prognostyk i nadzieja na ciekawy finał. Djokovic to terminator, wydaje się nie do pokonania, ale nawet on miewa gorsze momenty. Pokazał to Murray, który był w stanie ugrać dwa sety, a kto wie może udałoby mu się wygrać gdyby grał lepiej w pierwszych 2 setach. Serb musiał wychodzić na kort w sobotę by dokończyć mecz i może się zdarzyć, że w jakimś stopniu odbije się to na jego grze w jutrzejszym finale, jednak znając jego kondycję to szanse na to są niewielkie, ale jednak to zawsze coś. Djokovic najprawdopodobniej wygra to spotkanie, ale jeśli Staszek będzie serwował tak jak ostatnio to robi i grał tak ofensywnie z tak dużą mocą to może tu coś ugrać. Liczę na pełną mobilizację Szwajcara, bo wie o co gra - to jest finał i nie można sobie pozwolić na żadne chwile dekoncentracji.
STASZEK!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
1 409

153040

Użytkownik
Wawrinka +8g vs Djokovic 1 @ 1.6
Zgadzam sie z vasyl86.
dodatkowo:
Wawrinka +2.5 seta @ 1.8
Tutaj myślę że wszystko będzie zależało od Wawrinki. Jeśli Wawrinka zagra na takim poziomie jak z Federerem może być nawet 3:0 dla Szwajcara.
Jeśli zagra na takim poziomie jak z Tsongą może być 3:0 dla Novaka.
Spodziewam się zobaczyć genialnego Novaka który jednak będzie popełniał czasem proste błędy i tutaj jest szansa dla Stana jeśli pokaże swój najlepszy tennis.
Wydaje mi się że Wawrinka pokaże swój najlepszy tenis ale prawdopodobnie nie utrzyma koncentracji przez cały mecz i w ogólnym rozrachunku to Novak wygra ten turniej ale tak jak pisałem wcześniej Stan może być MEGA trudny dla Serba z reszta pokazuje to historia spotkan ktora przedstawil AKA SZAKAL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać po 1,15 na Djoko to lepiej niech wogole nie gra tego spotkania. Wawrinka jest nieobliczalny, jeśli zagra na 100% swoich możliwości to może nawet wygrać to spotkanie przy nieco słabszej dyspozycji Novaka. Mecz półfinałowy z Murrayem dobitnie pokazał jak uleciało powietrze z Serba. Gdyby nie to, że przerwano spotkanie to starcie mogło się skończyć inaczej. Joker cięzko sapał a Andy grał jak z nut. Następnego dnia delikatnie sie zregenerował i pokonał Szkota po pięciosetowej batalii.
Kursy w tym meczu są wystawione tak jakby Serb grał z dzieckiem, ale tak nie jest. Mamy dwóch świetnych graczy w finale Szlema więc wszystko może się wydarzyć...Polecam wszystko w strone Szwajcara, handi, overy gemowe bo wątpie aby starcie zakończyło się w 3 setach.

Wawrinka - 6,55 ✅✅✅ Czy ktoś ma jakieś pytania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Wydaje mi się, że z upływem czasu Wawrinka potrafi utrzymać nerwy na wodzy i nie grzeje się w kluczowych momentach jak czajnik, a to jest podstawowa rzecz przy tym spotkaniu. W starciu z Rogerem tak właśnie było. Nie piszę tego tylko przez pryzmat tego, że w całym turze Stan The Man jest moim ulubionym zawodnikiem, ani z racji, że jako jeden z 2 użytkowników forum stawiałem na końcowe zwycięstwo Stana w tym turnieju, lecz ze względu na to co Stan potrafi grać. Djoković mu leży i to bardzo. Wystarczy przytoczyć ich pojedynki na Australian Open, które były jednymi z najlepszych w ostatnich latach i takiego spotkania spodziewam się też w finale. Jedyny minus to nawierzchnia, bo ta jest bardziej pod Djoko i z upływem czasu obawiam się, że Wawrinka da sobie narzucić styl Novaka. Oby tak nie było, a wtedy szanse to 50/50. Co ważne, wielu uważa Djokovicia za maszynę. To prawda, lecz jest on maszyną w pierwszych rundach turnieju, gdzie ma za przeciwników kelnerów lub Nadala i Murraya, co nic z piłką zrobić nie potrafią, tylko przebijają na długość kara serwisowego. Z Wawrinką już tak nie jest, on po prostu uwielbia być agresywny na korcie i tym przysporzy wiele kłopotów Djokoviciowi. Serwis także na plus dla Wawrinki. Jeśli trafi mu się dobry dzień na serwisie (tak jak w meczu z Federerem), to Djokoviciowi będzie cholernie trudno o przełamanie. Szkoda tylko, że to ziemia. Za miesiąc na trawie mogłoby być zupełnie inaczej.
Tutaj jeszcze taki mały bonusik:
https://www.youtube.com/watch?v=Af7-OfTZLp4
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Spotkanie: Djokovic - Wawrinka

Typ: Wawrinka(+2,5 s)@1,72 ✅✅✅✅
Typ: Djoko przegra I seta i wygra mecz@6
⛔⛔⛔


Zgadzam się – kursy na zwycięstwo Wawrinki z Djokovicem na poziomie 6.0 do 1,13 są dla Staszka obraźliwe.
To jest tylko tenis. Wychodzi na kort dwóch tenisistów i mają przed sobą czystą księgę. No może niezupełnie. W H2H prowadzi 20:3 Djoko. Wygrywał ostatnio z Wawrinką regularnie z wyjątkiem pamiętnej pięciosetówki w finale Australian Open w roku 2014.
Generalnie zgadzam się z uczestnikami forum, że na grze Djokovica pojawiła się pewna rysa. W meczu z Murrayem tych błędów w IV secie było sporo, ale bym nie wyciągał z tego zbyt poważnych wniosków. Ani przez chwilę nie stracił meczu spod kontroli. Przyspieszył. Przytrzymał piłkę i nie było co zbierać.

Bo w tym jest wielka przewaga Djokovica – ma niesamowity repertuar zagrań, zawsze może zaproponować cos, co przeciwnika pogrąży. Inaczej sytuacja wygląda z Wawrinką. On zachowuje się i gra jak małorolny spod Koszyc. Siłowy, płaski serwis. Brutalna siła z forhendu. Niesamowity backhend. To dobra taktyka pod warunkiem że wszystko wchodzi w kort, ale gdy piłka wraca (a Djoko returnowac i bronić potrafi), może pojawić się panika w oczach i zniecierpliwienie...

Nie budowałbym też jakieś wielkiej otoczki w związku z finałem. Na tym poziomie może mieć to znaczenie w kilku gemach – obaj są wielkimi mistrzami i grali wiele ważnych pojedynków. Po kilku gemach stres mija. Ale zgoda – wszystkie reflektory skierowane na Djoko i to jego te światła mogą razić. Odpoczywał krócej. Wawrinka jakieś handicupy w tym finale ma...

Jeszcze jedno – dziś w Paryżu upał, 25 stopni, zero wiatru. Źródła podają, że Wawrinka waży 79 kilogramów. Trochę nie chce mi się wierzyć. Schudł, ale to jednak masywny zawodnik. Dzisiaj trzeba będzie trochę pobiegać, bo na dwa strzały wygrać się z Djoko nie da. To okoliczności sprzyjające Serbowi – lepiej porusza się po korcie i potrafi odegrać właściwie każda piłkę.

Po tym przydługawym wstępie..., co proponuję?

Nie przewiduję tu pięciosetówki. Na ziemi jest jednak mniej przypadkowości, piłki sa wolniejsze. Wawrinka może ugrać seta i over 3,5 seta to interesujący kurs. Typ najbardziej prawdopodobny z dobrym kursem.

Wszyscy spodziewają się wyrównanego, pięknego meczu, a może myć zupełnie na odwrót... Tak często jest w finałach.
Typ główny dla mnie to 3:0 Serb. Djoko szybko uczy się na błędach. Z Paniczem niepotrzebnie przegrał trzeciego seta. Wciągnął się w kłopoty na własne życzenie. Tego błędu nie będzie chciał powtórzyć z Wawrinką, a Warinka mu w tym pomoże, bo pogłoski o jego świetnej formie są przesadzone.

Była mowa o nerwach – kusi pogranie kursie@6, że Djoko przegra pierwszy set i wygra mecz. Może być tie-break w pierwszym. Powodzenia!!!!

ps. Nie wiem, czy dobrze robię, ale jednak wycofuje się z typu 3:0@1,9. Dobra gra Wawrinki w turnieju plus formuła do tzrec wygranych setów plus przestoje Djoko - to wszystko daje szansę na seta dla Szwajcara. Jest to bardziej prawdopodobne niż 3:0 przy podobnych kursach
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Powtarzasz sie z tym polem trójkąta , bla bla bla wiadomo jak to jest psy szczekają a karawana jedzie dalej
Nadalowi dawałem 10-20% i sie sprawdzilo
Byłem pewien że Djoko wygra i sie sprawdzilo
a Ty grałeś wszystko inaczej przegrałeś i sie denerwujesz a jako ujscie dla tych negatywnych emocji wybrales sobie zaczepki : )
Ciekawe jest to ze Ty myslisz ze rywalizujesz tutaj ze mna na jakies pyskowki i no to kto napisze lepsza analize heheh Ty rywalizujesz z bukmacherem kolego
PS PowiemCi to samo co AuroksReno - nie zasmiecaj zaczepkami i nie prowokuj mnie bo ludzie nie chce tego czytac jak masz jeszcze problem to pisz na PW
Po 1 to tak pisałeś o Djokoviciu
mam nadzieję że nikt na tym forum nie będzie miał wątpliwości że z Djokiem Murray nie ma szans ewentualnie coś w okolicach 20-30% czyli trochę więcej niż z dzisiaj miał Nadal i być może ugra seta ale to będzie wszystko
Jaki z tego wniosek? To że Nole wygrał to fakt ale po tym co napisałeś wziąłeś pod uwagę że ludzie mogli grać jeszcze wyniki typu 3:1 dla Serba lub całkowite 3:0. A jak wiemy mecz zakończył się 3:2 i Twoja pewność odnośnie urwania przez Szkota MAX 1 seta się nie sprawdziła. A to że Novak wygrał cały mecz po kursie 1,16 proszę Cię, nie sztuką jest znaleźć typ za 1,16 i go popierać. ????
Odnośnie ujścia negatywnych emocji, kolego obstawiając tak a nie inaczej byłem świadomy podejmowanego ryzyka i szczerze to nie liczyłem na żadne fajerwerki - stawki dobrałem ewidentnie do ryzyka. Lecz co jak co to moje analizy były bardziej trafne niż Twoje bo w każdym z meczów gdzie stawiałem na underdoga część moich przemyśleń się sprawdziła. Ty nie napisałeś nic konkretnego tylko wystrzeliłeś proporcjami procentowymi nie wiadomo skąd wziętymi. I stwierdzeniami że ten a nie ten wygra na 100% a drugi nie ma najmniejszych szans. O ile w meczu z Nadalem udało Ci się mniej więcej dobrze utrafić stosunek procentowy to w meczu Novaka z Murrayem całkowicie się posypałeś i pisanie że Szkot urwie MAX 1 seta jest totalnym brakiem wiedzy lub brakiem szacunku do zawodnika. Gdzie jak wiadomo każdy wałkował że Murray tak jak Serb są w życiowej formie.
A to ciekawe jak Ty to wychwyciłeś że rywalizuje z Tobą a nie z bukmacherem? Pewnie kolejny nieznany wzór matematyczny. ;)
__________________________________________________
Djokovic - Wawrinka 2 @ 6,00 ✅✅✅
Dzisiaj o 15:00 finał paryskiego turnieju na kortach ziemnych Rolanda Garrosa. I ja konsekwentnie gram przeciwko Novakowi bo kursy na Serba ostatnio są na prawdę przesadzone. Żeby dawać 1,16 w meczu z Murrayem lub teraz 1,12 w meczu ze Stanem? Gdzie jak wiadomo od kilku lat między tymi zawodnikami jest zażarta walka. Kpina po prostu. Dobra o Serbie nie ma co pisać, powtarzać się w koło, jest w formie, gra kosmos, to wszystko widać. Ale najważniejszy czynnik jaki można powoli obserwować to że Serb powolutku traci siły i w pewnych etapach meczu jego gra nie wygląda już tak perfekcyjnie i dobrze. Zaczyna popełniać niewymuszone błędy, co dziwne a również jest do zaobserwowania, Djokovic ostatnio bardzo często denerwuje się na korcie, co moim zdaniem do tej pory było nie podobne dla niego. Fakt że są momenty w meczach gdzie jeden lub drugi denerwuje się mniej lub bardziej. Ale Novak swoją złość na korcie pokazuje aż nadto co do tej pory było widać podczas jego gry. Nie wiem skąd te nerwy albo może sam Serb ma świadomość że siły powoli uciekają a żeby wygrać turniej trzeba jeszcze powalczyć - ale to tylko takie moje zdanie.
Stan Wawrinka i tu jest wielka niewiadoma, osobiście za gościem nie przepadam. Bardzo denerwuje mnie jego olewczy styl na różnego rodzaju turniejach. Jedynie podczas Wielkich Szlemów Stan pokazuje większą cząstkę swoich umiejętności, co mam nadzieje wypali i w dzisiejszym spotkaniu. Mecz przeciwko Rogerowi wypalił kapitalnie w takiej dyspozycji to Stasiek mógłby i z samym Novakiem się rozprawić. Pytanie tylko czy w dzisiejszym finale zagra tak samo lub nawet lepiej? I tutaj pojawia się haczyk. W meczu z Tsongą, Stan miał bardzo nierówne momenty, tak jak pisałem w poprzedniej analizie przeciwko Stanowi - głowa zaczynała źle funkcjonować i Szwajcar sam tworzył sobie problemy. Poziom jego gry był również dużo niższy niż ten zaprezentowany przeciwko Federerowi. Co też nie powinno dziwić bo Stasiek lubi przeplatać kapitalne mecze z tymi gorszymi. Mam nadzieję że po słabszym spotkaniu półfinałowym w finale odpali na maksa. Nie wiem czy starczy to na wygraną ale na pewno da to dużo większe szanse na powodzenie typu. Novak ewidentnie jest do ruszenia, wystarczy że troszkę więcej pobiega i już oddycha rękawami - co też jest dziwne jak na Djokovica. A Wawrinka ma do tego predyspozycje aby poganiać dzisiaj Serba. Backhand funkcjonuje perfekcyjnie, uderzenie to jest tak kapitalne, nadaje nim takie kąty że aż nie sposób sobie wyobrazić aby Djokovic nie miał z nim żadnych problemów. Tak na prawdę całe to spotkanie zależy w głównej mierze od dyspozycji Stanislasa z jaką wyjdzie na kort. Mam nadzieję że obejrzymy kapitalne spotkanie. Bo mecz Novaka z Murrayem w dużej mierze mnie rozczarował, Andy nie stanął na wysokości zadania. Wierzę że w perspektywie meczów które odbywały się już na WS między tymi zawodnikami Stasiek postawi całkowicie inny opór zmierzającemu do swojego pierwszego tytułu Serbowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Novak Djokovic vs Stanislas Wawrinka
Typ: Powyżej 32.5 @ 1.52 junibet ✅ 6-4 4-6 3-6 4-6
Stanislas Wawrinka to Win a Set?
Typ: Yes @ 1.85 betfair ✅

Trudno mi sobie wyobrazić pogrom ze strony Djokera. Pomijam fakt, że musiał się certolić z Murrayem przez 5 setów i 2 dni, a Wawrinka po dość łatwej wygranej z Tsongą i wolnym dniu musi być świeższy od rywala. Moim zdaniem nie powinno to mieć wielkiego wpływu na grę Serba (a jeśli nawet, to raczej negatywne i tym lepiej dla typów), bo jego wydolność jest bezbłędna. Lepiej skupić się na pozytywach w grze Stasia, bo jest ich nie mało. Przede wszystkim serwis: jaką potrafi być bronią, to widzieliśmy parę dni temu w meczu z Federerem, wyjątkowo dobrze trafiał podaniem, a że pierwszym nie schodził poniżej 200km/h (średnio 201 km/h), to nie dziwota, że zgarniał dzięki temu sporo łatwych punktów (88% punktów po pierwszym i 62% po drugim serwie) i nie był do ugryzienia nawet dla Ferdka. Nie dał mu się ani razu przełamać w meczu, co Rogerowi zdarzyło się po raz pierwszy od chyba 169 meczów. Wystarczy jeden set na zbliżonym poziomie gry, żeby urwać seta nawet takiemu gigantowi jak Serb, a przecież Stasiek ma duże więcej atutów niż serwis. Jeśli dodamy jeszcze kapitalny jednoręczny bekhend, który robi różnicę i ciężki forhend, to mamy gracza, który obecnie chyba jako jedyny jest w stanie dotrzymać kroku Djokoviciowi. Ostatnio w szlemie spotykali się w Melbourne 3 lata z rzędu i zawsze kończyło się zaciętą pięciosetówką (2-1 dla Djoko). W Paryżu oczywiście inne warunki, ale w pamięci te mecze muszą siedzieć, Szwajcar wie z autopsji, że Djoko jest do ugryzienia na dystansie do 3 setów. Wątpię, żeby z takim nastawieniem i formą Wawrinki dzisiaj obaj finaliści znowu nie podzieli się setami, a to musi pokryć oba typy (zresztą linia overa do pokrycia nawet w 3 setach).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Novak Djokovic - Stanislas Wawrinka
- Wielki finał French Open, w którym nie zobaczymy króla tych kortów, Rafy Nadala. Mimo to, zapowiada się bardzo dobre spotkanie. Serb jak i Szwajcar grali na tych zawodach fenomenalnie.
- Djokovic przebrnął do finału eliminując między innymi wcześniej wymienionego Nadala (3:0), a i Murraya, z którym miał zdecydowanie najtrudniejszą przeprawę, wygrywając 3:2.
- Wawrinka również miał klasowych przeciwników, począwszy od jego rodaka, Rogera Federera, z którym nie miał żadnych problemów (3:0). W półfinale natomiast grał z Tsongą i tutaj Stanislas pokazał się ze znakomitej strony. Pokonał Francuza 3:1 i dzisiaj może namieszać.
- H2H jest zdecydowanie na korzyść Serba, ale jednak finał turnieju Wielkiego Szlema dodaje większej motywacji do gry. Wawrinka rok temu również skazywany w meczu podczas AO z Nadalem, wygrał pewnie 3:1. Oczywiście jest to inna nawierzchnia, ale to akurat nie jest kluczowa kwestia.
Spodziewamy się arcyciekawego meczu, zarazem niezwykle wyrównanego i stąd nasze propozycje:
Powyżej 37 gemów, 1.833 Sportingbet
Wawrinka (+1.5 seta), 3.15 Sportingbet

Odbierz darmowy zakład do 200PLN!
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Według mnie ciężko jakkolwiek wyobrazić sobie dzisiejszy przebieg meczu Novaka z Wawrinką. Jestem przekonany zresztą tak jak i bukmacherzy, że mocnym faworytem do wygrania jest Djoković, bo znajduje się po prostu w kapitalnej formie i wątpię, żeby ktokolwiek (co zresztą udowadnia) był mu w stanie w tym turnieju realnie zagrozić i odebrać możliwość zgarnięcia ostatniego trofeum Rolanda Garrosa którego do tej pory mu brakuje w kolekcji wszystkich Wielkich Szlemów.
Trzeba zacząć od tego, że monopol Nadala został przełamany na tym turnieju i pojawiła się szansa dla wszystkich na zdobycie tego trofeum. Nole zdaje sobie z tego wyśmienicie sprawę, bo jest to mega olbrzymia okazja do tego, żeby ten tytuł zgarnąć, bo nie wiadomo jak sprawa wyglądać będzie za rok (można się spierać czy prawdziwy Nadal wróci czy też nie). Z całą pewnością Novak wyjdzie tutaj zmotywowany na 200% i zrobi wszystko żeby to wygrać, a skoro &quot;robot&quot; będzie zmotywowany to z pewnością odpowiednio w tym meczu zagra.
Co do Wawrinki to dla niego olbrzymim sukcesem jest już awans do samego finału, bo mało kto oczekiwał od niego, że tutaj dojdzie. Drabinka mu sprzyjała, bo po drodze musiał wygrać tylko z Simonem w ćwierćfinale, następnie z Federerem (tutaj niespodzianka i wymagający rywal), a następnie z Tsongą (który do półfinału nie nadawał się wcale). Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z prawdziwym terminatorem kortów i tak naprawdę będziemy w stanie zobaczyć co będzie w stanie zrobić.
Na pewno atutami Wawrinki są przede wszystkim bardzo dobry serwis, oprócz tego mocna i ofensywna gra po liniach - wszystko sprowadza się do tego czy Wawrinka będzie w stanie zepchnąć Novaka do defensywy i czy narzuci mu swój styl gry, a według mnie to niestety się nie stanie. Jeden set dla Wawrinki to według mnie maksimum, które jest dzisiaj w stanie osiągnąć, a tak naprawdę nie jestem przekonany nawet czy będzie w stanie wygrać ten jeden set, ponieważ musiałby naprawdę dobrze trafiać pierwszym serwisem i grać bardzo ofensywnie po liniach co oczywiście potrafi.
Warto dodać, że Wawrinka potrafi się zagotować, widzieliśmy to w meczu z Tsongą gdzie grając genialne 1,5 seta nagle w nim coś pękło i skończyło się na stracie 2 seta z żałośnie oddanym TB, a następnie słabym 3 secie w którym lepiej prezentował się Tsonga ale finalnie w TB wygrwał Wawrinka. Nole to nie gracz pokroju Tsongi i z całą pewnością będzie to mecz zupełnie innego kalibru i Stan nie ma co liczyć na takie okazje.
W kwestii przygotowania motorycznego jestem przekonany, że jeden i drugi będzie dzisiaj biegał na pełnych obrotach, bo to są zawodnicy klasy światowej dla których gra z dnia na dzień (jak w przypadku Djokovicia) to żaden problem.
Reasumując typuje zwycięstwo Novaka Djokovicia, bo tylko to wydaje mi się dość pewne. Oczywiście kurs na (+2,5) seta Wawrinki jest bardzo dobrze wystawiony, bo jeśli będzie w stanie zagrać 1 genialnie rozegranego ofensywnego seta to tego seta zdobędzie - czy tak będzie to już nie wiadomo i według mnie będzie to sprawa 50/50.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
(...)
Typ główny dla mnie to 3:0 Serb. Djoko szybko uczy się na błędach. Z Paniczem niepotrzebnie przegrał trzeciego seta. Wciągnął się w kłopoty na własne życzenie. Tego błędu nie będzie chciał powtórzyć z Wawrinką, a Warinka mu w tym pomoże, bo pogłoski o jego świetnej formie są przesadzone.
???? Novak Djokovic v Stan Wawrinka (Pierwszy set - Zwycięzca) WYNIK 64 46 36 46 ⛔⛔⛔
KURS: 3,75
Bet365
@edit
ale pech :? gratulacje dla typujących wygraną Stana.
PS
kosmiczny tenis grali Panowie dziś w finale!!


&quot;pogłoski o jego świetnej formie są przesadzone&quot; ??? No chyba raczysz sobie żartować ???? Jak ktoś, kto dochodzi do finału RG, może nie być w świetnej formie??? Oglądałeś jakiś mecz Wawrinki na RG (?!), bo pisząc takie farmazony wprowadzasz ludzi w błąd. Oczywiście, że Stan jest tutaj w bardzo dobrej formie, co pokazał m.in. w meczu z Federerem odprawiając sensacyjnie rodaka w trzech setach. W ogóle to nie czaje Twojej analizy, bo piszesz, że dla Ciebie typ główny to 3:0 dla Serba, a grasz też na seta na Wawrinkę ???? Trochę sam sobie zaprzeczasz... ale może w tym szaleństwie jest metoda? ????
Co do mojego typu to oczywiście jest obarczony dużą dawką ryzyka, no ale jest to adekwatne do dużego kursu. Liczę na słabsze wejście w mecz Novaka związanego z graniem dzień po dniu. Stan sobie wczoraj odpoczywał, więc można wnioskować, że będzie trochę &quot;świeższy&quot; niż Djoko. Oczywiście, to tylko przypuszczenia, bo dla takiego profesjonalisty jak Novak odpowiednie rozłożenie sił jest kluczowe, ale jednak Serb miał znacznie mniej czasu na odpoczynek. Stasiu na pewno wyjdzie na to spotkanie ogromnie zmotywowany, bo przecież stawką jest tytuł RG! Na Novaka natomiast będą zwrócone wszystkie &quot;jupitery&quot;, bo przecież jest on typowany do wygrania wszystkich Wielkich Szlemów w tym roku. Nole z presją potrafi sobie radzić doskonale i każdy inny wynik niż końcowy WIN Serba będzie ogromną sensacją, ale Stasiu przecież nie położy mu się na korcie i w moim odczuciu, jeżeli Stan ma coś Djokovicowi urwać, to raczej większe szanse ku temu będą na początku spotkania. Stąd też i moja propozycja po bardzo atrakcyjnym kursie ????
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Mistrz jest tylko jeden! Oficjalnie uznaję że sezon 2015 zostaje zaliczony do nieudanych dla Djokovicia ???? Nawet jeśli sięgnie po kolejne 2 triumfy w najbliższych Wielkich Szlemach. To tak na prawdę nic to mu nie da! ???? Brawo Stasiu! Kurs 6,00 jak w masło. ???? Do 3 razy sztuka Tsonga nie wypalił, Murray nie wypalił. Stasiek pozamiatał. Pozdrawiam grających twardo na Serba po kursie 1,16 ????
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Być może. Po Australian Open tak było. Nie jest to zawodnik typu Djoković, który swoją nudą zabija. Jest bardziej chaotyczny i za to go lubię. Potrafi przegrać w 1 rundzie słabego turnieju, żeby później wygrać Wielkiego Szlema i o to właśnie chodzi.
Rok temu, gdy odpadł z GGL, też wielu mówiło, że Wawrinka słaby, że to, że tamto. Dzisiaj siedzą cicho ???? I niech tak zostanie. Ja mam nadzieję, że Wawrinka teraz zacznie nieco dominować, bo potencjał ma od lat ogromny. Zawsze w cieniu Rogera, teraz przyszedł czas, żeby to on przejął tą szwajcarską pałęczkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom