>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przecież wszędzie jest~ 3.5 :confused:
tylko grajac po 3,5 jak cavs wtopi z chicago albo potem z wiz/atl topisz kase. a ja mowie o samym finale..
Harold..nie pisze tego by Cie obrazic aczkolwiek troche mnie denerwujesz piszac ze czarne jest biale a biale czarne. Cavs gra z uposledzonymi w ataku Chicago, ktorzy defensywnie wygladaja dobrze tylko na papierze, Rose jest sabotazysta a para podkoszowych jest w tragicznej formie a o maly wlos byloby 3-1 dla Chicago. W finale dostana kogos z Houston,Clippers,GSW, Miski gdzie raczej kazda druzyna jest ponad nich[chyba nawet Ci slabi Houston] a trzy z czterech klase wyzej. Teoretycznie na forum mozesz pisac cokolwiek Ci sie podoba ale nie wszyscy musza sie z tym zgodzic. Ktos nie ma kompletnie pojecia o NBA, zobaczy Twoj wpis i jeszcze postawi jakies pieniadze na CAVS win.. do tego nie chce dopuscic bo jest to kompletnie nieoplacalne. Do tego jest takze publiczny zaklad, nie wiem czy trollujesz czy moze nasz odbior spotkan Cleveland az tak sie od siebei rozni wiec to jest po prostu test. Jestes przekonany i namawiasz ludzi to grasz przeciwko mnie i tyle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Kto nie widział na żywo, polecam 4 Q Clippersów z Houston.
Griffin wyglądał jakby do końca życia wyleczył się z koszykówki.
Dziwimy się, kiedy nie wejdzie 10 kuponów z rzędu, oni spudłowali 15 rzutów po sobie ????
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Jedna z najbardziej niesamowitych czwartych kwart jakie widziałem, a już na pewno w przypadku zespołów zagrożonych odpadnięciem z playoffów. No i ta cisza na widowni, niesamowita sprawa.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Zamierzam oglądać NBA regularnie.Przymierzam się od dłuższego czasu do tego.Mam pytanie związane z Faulami.

1.Za ile Fauli techniczych może zejść zawodnik z boiska?? Bo stidiowałem reguły na NBa.com
http://www.nba.com/2010/news/features/04/18/flagrant.technical/

i to

When the swing or throw is severe and deemed intentional or reckless, and there is no contact, regardless of body location, a Technical Foul with ejection will be assessed.
When a player throws any elbow at an opponent above the shoulders with no contact, a Technical Foul with ejection will be assessed.
Czyli za jeden technik też można opuscić boisko,pod waruniem ,że faul zostaniee uznany za wyjątkowo niesportowy


Jakby ktoś mógł rozjasnic czym jest Faul techniczy i czym rózni się od niesportowego pierwszego i drugiego stopnia.

Bo polskie strony o koszu mówią co innego a zasady NBA co innego...
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
techniczny to faul &quot;techniczny&quot; ???? czyli jak np. sedziemu sie cos nie spodoba w zachowani uzawodnika, trenera (np. krytykowanie ich decyzji)
niesportowy 1 - to faul, kiedy zawodnik niesportowo sfauluje przeciwnika i sie nie schodzi
niesportowy 2- tak samo jak pierwszy, lecz tutaj jest nadmierny niepotrzebny i zbyt agresywny kontakt z przeciwnikiem (np, celowe uderzenie łokciem w twarz)

ja mam natomiast pytanie, czy jest już wiadomo ile będzie wynosić salary cap w przyszłym sezonie? 67.1$ mln?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bilety na mecz Boston- Armani 6 pazdziernika w Mediolanie dostepne na ticketone.it
Ceny od 40 euro do 430.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wydaję mi się, że już powinien pojawić się post na kolejny sezon ???? Niedługo draft a już zespoły zaczynają atakować na rynku.
Lance Stephenson: Charlotte Hornets -&gt; Los Angeles Clippers
Matt Barnes + Spencer Hawkes: Los Angeles Clippers -&gt; Charlotte Hornets
Chyba pierwsza wymiana zapowiadająca wojnę na rynku przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Stephenson po bardzo słabych rozgrywkach w Hornetsach przechodzi do Clippersów a w drugą stronę wędrują Barnes i Hawkes. Jeżeli Riversowi uda się poukładać Stephensona to może on bardzo dużo dać drużynie z Los Angeles. W Pacersach pokazał, że jest bardzo dobrym zawodnikiem jednak psychikę ma dziwnie poukładaną. Barnes to solidny obrońca na pozycję SF a także może dołożyć parę punktów zza łuku. Hawkes nie grał w tym sezonie za dużo choć miał jedno spotkanie powyżej 20 pkt. Osobiście sądzę, że ta wymiana jest lepsza dla drużyny z zachodniego wybrzeża.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wydaję mi się, że już powinien pojawić się post na kolejny sezon ???? Niedługo draft a już zespoły zaczynają atakować na rynku.
Lance Stephenson: Charlotte Hornets -&gt; Los Angeles Clippers
Matt Barnes + Spencer Hawkes: Los Angeles Clippers -&gt; Charlotte Hornets
Chyba pierwsza wymiana zapowiadająca wojnę na rynku przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Stephenson po bardzo słabych rozgrywkach w Hornetsach przechodzi do Clippersów a w drugą stronę wędrują Barnes i Hawkes. Jeżeli Riversowi uda się poukładać Stephensona to może on bardzo dużo dać drużynie z Los Angeles. W Pacersach pokazał, że jest bardzo dobrym zawodnikiem jednak psychikę ma dziwnie poukładaną. Barnes to solidny obrońca na pozycję SF a także może dołożyć parę punktów zza łuku. Hawkes nie grał w tym sezonie za dużo choć miał jedno spotkanie powyżej 20 pkt. Osobiście sądzę, że ta wymiana jest lepsza dla drużyny z zachodniego wybrzeża.
Barnes pewnie bedzie chcial wykupioenia kontraktu, on ma gwarantowany tylko milion na przyszly rok i pewnie tak to sie skonczy. Lata swoje ma wiec pewnie pojdzie gdzies grac do contendera ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Faktycznie tutaj masz rację. Tak samo pewnie w przypadku Carona Butlera, który przyszedł wraz z Shawnem Williamsem do Bucks w zamian za Ersana Ilayasovem. Ten powędrował do Detroit Pistons.
Moim zdaniem trener Van Gundy podpisując zawodnika na pozycję numer 4 potrafiącego rzucać za &quot;3&quot; daje poważny sygnał aby zespół opuścił Greg Monroe. Pistons będą budowali na team Orlando gdzie grał Howard. Czterech playerów rozciągających obronę aby w pomalowanym mógł rządzić Drummond. Wydaję mi się, że to świetny ruch w wykonaniu Pistons. Jestem ciekaw co teraz z Monroem oraz Jennkinsem, który niedługo wróci po kontuzji. Bucks pewnie zwolnią obu zawodników aby mieć pieniążki na zatrudnienie kogoś innego lub też przedłużenie innych zawodników (Giannisowi czasem się kontrakt nie kończy?).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jednak Cavs nie dali rady, ale chociaż konferencję z łatwością wygrali. Szkoda tego pierwszego meczu, że doszło do dogrywki, w której tyle złego ich spotkało. Z Irvingiem i ze zwycięstwem w pierwszym meczu to wszystko mogło się inaczej potoczyć. Z drugiej strony pomimo tego Cavs prowadzili 2:1 w serii, jednak potem już Warriors dominowali. Może oni weszli na wyższy poziom, może LeBron i spółka osłabli, a może i to i to.
Nie ma co gdybać, gratulacje dla tych, co pograli Warriors. Ja co do zwyciężcy wschodu rację miałem, co do mistrza jednak się pomyliłem.

Na nowy sezon Cavs są sporym faworytem do mistrzostwa, a aktualny kurs w Bet365 to 3,50 i warto to przemyśleć. Wydaje się, że awans do finału znowu mają praktycznie niezagrożony, jeśli LeBron będzie zdrowy. Wschód znowu zapowiada się bardzo kiepsko i jak pokazał ten sezon, to nawet mocno osłabieni Cavs bez problemu pokonali resztę.
Na zachodzie z tego co widzę, to Clippers się już wzmocnili, ale po tym co zaprezentowali z Houston to chyba nie warto ich brać poważnie pod uwagę w walce o mistrzostwo w nowym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom