>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Trading - ostatnie starcie.

falthorn 70

falthorn

Użytkownik
Moja subiektywna opinia jest taka, że piłka IP nie jest tradingiem w czystej postaci, a na pewno nie w tak prostej. Tutaj trzeba kombinować z różnymi zakładami, obserwować mecz/wynik, odsprzedawać trochę, dokupywać coś innego, różne wyniki itp.
Ja się piłką nigdy nie zajmowałem, bo jak wyżej napisałem- moim zdaniem to nigdy nie będzie trading
Choć jetem na Betfair bardzo krótko, zgadzam się z tym co napisał kolega. Po pierwsze - na pewno nie jest to czysty trading. A po drugie - nie można grać ciągle jednym systemem wszystkich spotkań, bo rachunek prawdopodobieństwa wcześniej czy później wyczyści nam konto. W zależności od meczu i od jego przebiegu musimy działać elastycznie. Wiadomo - można testować i próbować, ale koniec końców to my musimy dostosować się do rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cock 756

cock

Użytkownik


Nie chciaem nic pisa ju, bo pisałem w innych tematach, że to czysty hazard Ale wiecie lepiej, szczególnie Cock, 70min i dwie bramki zapasu tak?
Nie chciałeś pisać ale napisałeś - cierpisz na kompleks Cocka? ;)

Sikor kto ze skalpujących od 70` by to trzymał do 86`? IMO tylko debil więc wysil się bardziej, bo zwyczajnie się ośmieszasz.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik


Nie chciałeś pisać ale napisałeś - cierpisz na kompleks Cocka? ;)
Sikor kto ze skalpujących od 70` by to trzymał do 86`? IMO tylko debil więc wysil się bardziej, bo zwyczajnie się ośmieszasz.
Od grał od 86 min ???? I wpadły dwie bramy w ciągu niemal chwili.
Dokładnie tak samo mogłoby być w 70min i grze na ticka (tutaj też kolega grał na ticka/dwa).
Więc kto się ośmiesza ze swoją teorią?
To jest zwykłu hazard, mający z tradingiem tyle wspólnego co nauki ścisłe z politologią.
 
A 1

adanek

Użytkownik
Mimo wszystko po straconej bramce w 86 minucie, kolejna bramka padła dopiero w 92 minucie, więc spokojnie można było jeszcze ciąć straty. Lepsze to niż liczyć na farta i stracić całość.
 
Do góry Bottom