>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam , przepraszam ale nie chce mi sie przebijac przez 80 stron.
Chcialbym wyplacic pieniazki z buka na konto bankowe. Oczyswiscie moge to zrobic przez przelew bankowy , lecz to potrwa kilka dobrych dni. Czy mozna wiec wyplacic je szybciej np przez skrilla? Biora za to jakas prowizje ?
Z gory dziekuje za pomoc.
Na skrilla do 30 minut wypłata,jedna w miesiącu za darmo
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Witam,
mam następujący problem zleciłem 2 wypłatę w miesiącu z Pinka na skrilla i jak za 1 razem pobrało mi elegancnko z konta, tak teraz od blisko 24 h cisza, pieniądze są dalej na koncie zero odzewu od supportu. Wcześniej ze względu na opłatę starałem się wypłacać raz w miesiącu i nie miałem większych problemów, raczej szybciutko pieniążki na koncie, a tym razem dziwna cisza.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Witam,
właśnie założyłem konto w Pinku i dokonałem wpłaty za pomocą skrill 1-tap. Pieniążki ze Skrilla poszły, a na Pinka nie dotarły, gdzie u innych bukmacherów dopisywane są one natychmiast.
Czy to normalne, czy powinienem był to gdzieś zgłosić?
 
S 0

st3al

Użytkownik
Pieniądze zawsze dochodzą natychmiast. Ostatnio są problemy z pinnkiem, przynajmniej ja mam. Wczoraj nie chciała się ładować oferta a teraz nei chce mi przyjmować zakładów
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wypłacałem tam w sumie bez weryfikacji, teraz każą mi przesłać któryś z dokumentów poniżej, mimo, że wcześniej chyba nawet dowodu im nie wysyłałem...

A copy of your ID (passport /driver&#39;s license)
A copy of a utility bill with your name as proof of address


Co mam teraz zrobić jak nie mam ani paszportu, ani prawa jazdy, ani tym bardziej żadnego rachunku na siebie (a oni chcą jeszcze konkretnie za usługi komunalne)?
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
a) dowód wyślij
b) wydrukuj jakies potwierdzenie z konta bankowego i wyslij im screena
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tyle to ja też wiem... Wysłałem na razie dowód, może starczy. Poza tym nie będę im się narzucał i wysyłał czegoś czego nie chcą.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Sęk w tym, że chcą to i to (osobno potwierdzenie tożsamości i aktualnego adresu). Nie masz żadnego listu urzędowego ze swoim nazwiskiem? Np. czegoś z ZUS, OFE, albo paska z wypłaty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kazali jeszcze wysłać jeden dokument, z tym że nie musiał to być żaden z tych trzech dokumentów który wcześniej chcieli i konto już zweryfikowane.
 
python 12

python

Użytkownik
Nie każdy. Gram w Pinnacle od grudnia 2014, kilka razy wypłacałem i - jak do tej pory - nic ode mnie nie chcieli. Co do płatności:
-wpłaty: zwykły przelew, przelewy24, Skrill, Neteller, entropay, karta Visa lub MasterCard
-wypłaty: zwykły przelew, Skrill, Neteller, entropay, karta Visa lub MasterCard
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Dziękuję za informacje. Moje pierwsze chwile z tym bukiem i niezbyt dobre wrazenia.. kompletnie nie moge sie odnaleźć.. ani w widoku klasycznym ani azjatyckim nie wiem co gdzie i jak..
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
&quot;Klienci są uprawnieni do jednej darmowej wypłaty w ciągu miesiąca. Kolejne wypłaty realizowane w ciągu miesiąca kalendarzowego, dla dowolnej kwoty i wybranej metody, będą obciążone opłatą. Opłata dla wybranej metody to 75 PLZ. Czy akceptujesz tą opłatę?&quot;

pisaliscie o jakis 3% a tu 75 pln????? od przelewu??? a 45 skrill i netteler
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dokonaliśmy ogromnych udoskonaleń w naszym produkcie Tenis na żywo i pragniemy przedstawić zakłady punkt po punkcie, w których znacznie zwiększono dostępność kursów na żywo. Teraz gracze obstawiający tenis na żywo mogą korzystać z piętnastokrotnie większej liczby aktualizacji kursów, w tym podczas wszystkich meczów ćwierćfinałów French Open i nie tylko.
http://www.pinnaclesports.com/pl/betting-articles/tennis/point-by-point-live-tennis-betting
 
Do góry Bottom