>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

M 98

mokatoopl

Użytkownik
Ja tylko mówię jakie jest moje osobiste zdanie, z którym ty ani nikt inny nie musi się zgadzać. Forum jest właśnie od tego, żeby wyrażać swoją własną opinię, więc mogę pisać to co chce a tobie nic do tego.
Dodatkowo pragnę dodać, iż nie nakłaniałem nikogo, żeby nie grał over na frekwencję. Szczerze to mam w dalekim poważaniu to, co inni użytkownicy forum &quot;grają&quot; u bukmacherów. Każdy ma swój rozum i powinien osobiście selekcjonować &quot;wypowiedzi&quot; pojawiające się na tym forum i decydować, które wziąć pod uwagę przy wyborze typów do gry. Ja tak jak wspomniałem powyżej wyrażam po prostu swoje zdanie i nie oczekuję, że ktokolwiek się z nim zgodzi.
Odniosę się jeszcze do twojej powyższej wypowiedzi, bo nie zauważyłem, że dopisałeś jeszcze jakieś &quot;wywody&quot;. Odpowiedz mi na jedno pytanie. Co cię obchodzi jakie typy ja gram ? Z tego co gram wychodzę na plus (możesz przejrzeć moje posty na forum). Mogę grać to co mi się podoba i nie potrzebuję tego, żeby jakiś &quot;wywyższający&quot; się typer mnie pouczał.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
I chwalisz się, że grałeś po kursach 1,05 (!) 9/10 - to ma być przemyślany typ. Kto gra po 1,05 ?
...
Najwyższy twój kurs to 1,80 reszta 1,55 czy 1,70. To ma być sens ? U mnie najwyższy kurs był 3,20, a najniższy 1,95, większość ponad 2,00.
mistrzu, sam grałeś @ 1,45 w totolotku na over frekwencji a po podatku wychodzi @1,27... Takie kursy się już gra?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do thierryhenry
Ja z żoną głosowałem na Kukiza. Nie byłem i nie jestem w żadnej partii.Czytając twoje brednie o pisuarskich manekinach (jak mnie nazwałeś) wyraźnie pokazałeś, że podobnie jak Bronek kompletnie odjechałeś i niczego nie zrozumiałeś w temacie otaczającej nas - graczy rzeczywistości. To POeby i ich strażnik żyrandola spowodował, że ścigani są gracze, którzy nie chcą płacić haraczu rządzącym świniom, a koszty kar nałożonych przez UE dla naszego kraju, które zapłaci Polska z moich podatków przekroczą koszty restrukturyzacji polskiego górnictwa. Ale skąd ty pajacu możesz o takich rzeczach wiedzieć?
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Obstawianie który kandydat wygra zaczyna powoli być wróżeniem z fusów.
Mainstreamowe media zaraz obwołają zwycięzcą debaty Brąka ale wydaję się, że taka narracja trafi tylko do jego żelaznego elektoratu.
Jedno jest pewne zaczyna iskrzyć, dzisiaj wychodząc ze sprawy w sądzie widziałem kłótnie dwóch kolegów mecenasów o to kto powinien być Prezydentem. Dlaczego o tym wspominam, a no dlatego, że ludzie żyją tymi wyborami więc frekwencja na poziomie II tury sprzed 5 lat (był coś koło 53%) bardzo realna.
Pograne grubo powyżej 48,5 i 49,5.

A kto wygra? Korwin powiedział kiedyś że 80% społeczeństwa to debile którymi media żonglują jak bezmyślną masą...więc chyba Komorowski
Reżimowe media już szczują jakby zapomniały, że Komorowski był notariuszem rządów PO ale to tylko woda na młyn...
Cieszę się, że mamy nowego Prezydenta, gorszy na pewno nie będzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
mistrzu, sam grałeś @ 1,45 w totolotku na over frekwencji a po podatku wychodzi @1,27... Takie kursy się już gra?
To jest kłamstwo. Przeczytałeś minimalistycznie pierwsze zdanie i hejt. Podałem typ po 1,45, ale grałem to w triplu z awansem Barcelony i Sevilli co wyraźnie zaznaczyłem. Oczywiście kurs łączny jest ponad 2,00. No i nawet 1,45 no nie 1,05.
Frekwencja powyżej 48,5% kurs: 1,45 buk: Totolotek ✅✅✅
Osobiście pograłem to w trebelku na awans Sevilli w LE i awans Barcelony w LM.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do thierryhenry
(...)niczego nie zrozumiałeś w temacie otaczającej nas - graczy rzeczywistości. To POeby i ich strażnik żyrandola spowodował, że ścigani są gracze, którzy nie chcą płacić haraczu rządzącym świniom...
Tu się zgadzam bo sam m in. przez to nie głosowałem w I turze na Komora, ale w tej kwestii przecież nie wiemy jakie jest zdanie Kukiza, a PiS jest niestety jeszcze gorszy - wystarczy posłuchać posłów zasiadających w komisji hazardowej. Najbardziej bym się śmiał jak by PiS wygrał jesienią i do jednego i drugiego kolesia z forumka, który głosował na Dudę, gdzieś zimą 2016 r. zapukali by rano ludzie następcy Pana Kapicy z PiSu. Wtedy by dokładnie odczuli na własnej skórze co znaczy nie właściwie oddany głos. Niestety przez taką łatwo manipulowaną młodzież może cierpieć cały kraj. Znając Ziobrę i całe to towarzystwo walczące z &quot;przestępcami&quot; nie zdziwiłbym się jak by zaostrzyli kary i jeszcze bardziej ścigali graczy. Mam nadzieję, że tak jednak nie będzie.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Człowieku, ogarnij się. Przeciętny użytkownik tego forum, wie, że większość ludzi głosujących na PSL w kontekście wyborów samorządowych (mimo,że głosowało się nie na partię tylko osobę) głosowało za UTRZYMANIEM swojej posady. I powiedz jak można takie akcje porównywać do wyborów prezydenckich, gdzie nie ma szans, by prezydent zachował ich posady????? Rozumiesz czy jesteś przegrańcem życiowym? Poza tym kim jest Jarubas żeby on w wyborach prezydenckich miał 10%? ????????????????????????
Poza tym pokazujecie swoją dysfunkcję. WIĘKSZOŚĆ TV PODAŁO, ŻE TE WYBORY WYGRAŁ PIS MIMO, TEGO,ŻE GOŁOSOWAŁO SIĘ NA OSBĘ NIE NA PARTIĘ. Beka z dałnów. UNIKACIE SONDAżY ALE JE ŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY. KOREWKI.
Czyli jakieś &quot;odmęty szaleństwa&quot; ...
http://www4.rp.pl/artykul/1204094-Eksperci-zbadaja-glosy-niewazne-z-wyborow-samorzadowych.html

.. o tu jeszcze większe
http://fakty.interia.pl/podkarpackie/news-cba-zatrzymala-szefa-obwodowej-komisji-wyborczej,nId,1825229
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Cóż, pozostaje wpółczuć tym od lokaty na Bronka za 1.05 :cool: To było taka trochę lokata w Amber Gold.
Ja się cieszę, bo było grubo na Dudę po kursie 9.0 parę tygodni temu.
Każdy sondaż przeprowadzony wcześniej niż miesiąc przed wyborami to wróżenie z fusów i szansa na złapanie wysokich kursów.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Cóż, pozostaje wpółczuć tym od lokaty na Bronka za 1.05 :cool:
Każdy sondaż przeprowadzony wcześniej niż miesiąc przed wyborami to wróżenie z fusów i szansa na złapanie wysokich kursów.
Amen!
Buki nie mają swoich sondaży, a większość grających podąża właśnie za sondażami.
Ważne, aby wychwycić trend, a wtedy jest $$$. Czego wszystkim życzę już w czasie wyborów jesiennych ????
PS
I skończcie już te dyskusje polityczne, przynajmniej tutaj, bo mnie k... już od nich mdli. Jest od tego Hyde.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Granie czegokolwiek po kursie 1,05 to jest totalna głupota a co dopiero tutaj.
Aż musiałem przypomnieć sobie hasło, Adamo80 widzę ciągle ten sam co parę miesięcy temu :grin:
Naucz się człowieku w końcu, że jeśli jakiś kurs jest mocno przeszacowany to każdy jest wart gry. Jeśli jest wystawiony kurs 1,05 a Ty będąc na miejscu bukmachera wystawiłbyś kurs 1,01 bądź nawet 1,00 - to jest ten kurs wart gry, czy nie?
Przeboleję ostrzeżenie/upomnienie za off ale proszę o zostawienie postu. Mimo tego wszystkiego co w różnych działach kolega Adamo80 czasem wypisuje, ma na koncie ponad 1k postów i blisko 750p. reputacji. Jednak warto do jego postów podchodzić z dystansem i chłodną głową.
Na marginesie, żaden to osobisty przytyk. Po prostu nie lubię jak się pisze bzdury, szczególnie gdy robią to osoby z jakimś stażem na forum.
Raz jeszcze przepraszam za off, gratulacje dla wygranych.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ja złapałem po 6 i za stówkę zagrałem. Na tą chwilę masz na Betsafe 5.25. Uni i Sts już obniżył do ok 3-4. Korci mnie w to grubo wejść, na razie tak z braku pomysłu zagrałem. Coś czuję, że na Bronka w II turze pójdzie po 1.3-1.4 skontrować, a na to, że będzie II tura jest realnie patrząc 95% szans. Czyli Bronek wygrywa przy takim założeniu wychodzę na zero, wygrywa Duda to kilka stówek do przodu - wygląda to fajnie pytanie, czy dobrze myślę. ;)
PS. Pograłem Korwin powyżej 5.5% po 1.85 bo zaczyna kurs spadać.
Myślałem dobrze, cieszyłbym się gdyby ktoś skorzystał.
Przed 1 turą zagrałem A. Dudę, po kursie 6 - licząc na kontrę w drugiej turze przy kursie ok 1.4 na Bronka, jednak bardzo sie zaskoczyłem kursem w 2 turze - tzn. kontrę zagrałem po 2.8 na Pana Komorowskiego. Postawiłem na Dudę 100, ale uwzględniając kontrę wyszedłem na 410zł zysku. Bardzo żałuję jednak, że nikt nie utwierdził mnie w moim przekonaniu, pomyśle, wtedy zagrałbym troszkę grubiej. Niby 410zł zysku, ale tu można było pojechać grubiej zważywszy na pewną na 95% 2 turę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aż musiałem przypomnieć sobie hasło, Adamo80 widzę ciągle ten sam co parę miesięcy temu :grin:
Naucz się człowieku w końcu, że jeśli jakiś kurs jest mocno przeszacowany to każdy jest wart gry. Jeśli jest wystawiony kurs 1,05 a Ty będąc na miejscu bukmachera wystawiłbyś kurs 1,01 bądź nawet 1,00 - to jest ten kurs wart gry, czy nie?
Czytałem różne poradniki bukmacherskie i odradza się granie tak niskich kursów choćby z tego powodu, że wymusza to granie ogromnymi stawkami. W kontekście 1,05 na Bronisława twój post brzmi jak żart. To był właśnie przykład dlaczego nie należy grać takich kursów: sondaże dawały Komorowi 70% i buki dały 1,05, a Komor przegrał... Popatrz. Nie znasz się kompletnie człowieku, masz parę postów na krzyż i parę punktów reputacji. Masz z bukmacherki chociaż 10k rocznie, że taki z ciebie kozak, że mnie pouczasz ? Ogarnij się ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Czytałem różne poradniki bukmacherskie i odradza się granie tak niskich kursów choćby z tego powodu, że wymusza to granie ogromnymi stawkami. W kontekście 1,05 na Bronisława twój post brzmi jak żart. To był właśnie przykład dlaczego nie należy grać takich kursów: sondaże dawały Komorowi 70% i buki dały 1,05, a Komor przegrał... Popatrz. Nie znasz się kompletnie człowieku, masz parę postów na krzyż i parę punktów reputacji. Masz z bukmacherki chociaż 10k rocznie, że taki z ciebie kozak, że mnie pouczasz ? Ogarnij się ????
Ty naprawdę jesteś wyjątkowy ????
1,05 na Bronisława to rzeczywiście było nie do grania, szczególnie obserwując trendy. Nie wiem jednak jakim cudem sobie ubzdurałeś, że mój post był odniesieniem do tego akurat typu... może Ty mi wyjaśnisz? :grin:
Raz jeszcze przeczytaj to, co napisałem, bo nie zrozumiałeś bądź nie chciałeś zrozumieć. Na przykładzie może będzie jaśniej.
Był typ Kukiz vs Korwin, kurs spadał, dzień przed I turą osiągnął 1,10. I teraz obserwując sondaże, społeczne nastroje, czytając wiadomości, widząc krótko mówiąc &quot;co się dzieje&quot; - uważasz, że kurs jest dobrze oszacowany? Innymi słowy - warto to grać, czy nie?
Oczywiście to tylko przykład, po fakcie dla zobrazowania, sam pewnie parę innych podasz choćby z własnego doświadczenia. Jest masa niskich kursów, które są nie do grania - tu się zgadzamy (ot choćby Twój przykład z Bronkiem). Są jednak takie, gdzie nawet przy tak niskim kursie jest to słynne &quot;value&quot;, co za tym idzie typ wart gry. Twierdzenie natomiast, że
Granie czegokolwiek po kursie 1,05 to jest totalna głupota a co dopiero tutaj.
jest głupotą i wprowadza innych w błąd.
I tu powtórzę raz jeszcze, nie chodzi mi o to by Cię obrazić, jak dla mnie na tym forum jesteś naprawdę gościem unikalnym, mającym tu jakąś rozpoznawalność ;) W związku z tym jednak pamiętaj, że możesz mieć sporą siłę przekazu, chociażby dla użytkowników początkujących, zaczynających się w to bawić. Więc jednak pewnych błędnych rzeczy pisać nie wypada, gdyż:
&quot; TO SIĘ WŁAŚNIE NAZYWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PANOWIE TYPERZY&quot;

Także &quot;no offence&quot; - w końcu forum jest po to, by sobie pomagać, nie szkodzić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty naprawdę jesteś wyjątkowy ????
1,05 na Bronisława to rzeczywiście było nie do grania, szczególnie obserwując trendy. Nie wiem jednak jakim cudem sobie ubzdurałeś, że mój post
Może dlatego, że właśnie oceniałem kurs 1,05 na Bronka co było w tym wątku dalszą częścią polemiki, a wszystko zaczęło się od mojej krytyki gościa, który grał na II turę po 1,05. Mam świadomość, że inni mogą grać moje typy i mam tego pełną odpowiedzialność. Ostatnio jak coś gram sam gram mocno i o tym piszę, a jak z obawą także, więc mimo braku stawkowania, każdy wie. Akurat w tym wątku prawie wszystko mi weszło po wysokich kursach więc każdy mógł na mnie nieźle zarobić. Pamiętam cały czas o tym, że inne osoby mogą grać typerów z tego forum z jakimś tam dorobkiem i jestem na to bardzo uczulony, bo jak zaczynałem zabawę z bukmcherką sam grałem typerów z dużą ilością pkt reputacji, a potem czasami się okazywało, że to dzieci grające na zapałki lub po 5zł i mnie szlak trafiał, dlatego powstała stopka. I żadnemu początkującemu nigdy bym nie zalecił grania czegoś po 1,05 co do samej zasady, bo nawet tak jak mówisz jak coś jest przez buki przeszacowane to po 1,05 wystarczy, że co setny nie będzie i jest wtopa długoterminowo. 1,05 nie nadaje się nawet do aku. Oczywiście mówię o przedmeczowych, bo słyszałem o gościu, który od x lat gra na live np. na 3 min przed końcem po 1,05 i nigdy nie przegrał, a obraca wielkimi sumami, ale to co innego, po prostu pewna strategia. No offence, każda dyskusja jest dobra.
 
Do góry Bottom