>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nauka tradingu pre-play

S 18

sebakrk

Użytkownik
Witam,
Zakładam ten temat dla siebie w celach statystycznych - dla siebie.
Chciałbym się nauczyć handlować na betfair.

Na początek będę grał żenującą stawką 10$ i proszę się nie śmiać, nie zależy mi na dorobieniu się, tylko na poznaniu mechanizmów.

1. Zależy mi przede wszystkim, aby nie stracić całej kasy.
2 Będę grał tylko i wyłącznie pre-play i bardzo mi zależy na nie złamaniu tej zasady - postanowiłem wychodzić z rynku nie później niż 10 min przed rozpoczęciem spotkania.

Mam nadzieję że wytrwam :grin:.

Możecie oczywiście bawić się ze mną, ale nie biorę za to żadnej odpowiedzialności

I ostatnia kwestia jeśli spodziewasz się że w ciągu tygodnia podwoję kapitał to muszę cie zawieść Moim podstawowym celem jest nie stracić i na koniec miesiąca być na 0 lub plus. Co nie znaczy że zawsze będzie green na moich zakładach.

To tyle.
Pozdrawiam sebakrk
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Kolejnym meczem jaki postawiłem zagrać :
Juventus - Napoli

Rano kurs na remis był 3.55 co wydawało mi się troszkę dużo ????
Biorąc pod uwagę że kurs u bukmacherów był w granicach 3.40 i tak tez ustawiłem kontrę.

Na ta chwile mógłbym zamknąć zakład ale jest jeszcze kilka godzin do meczu i wydaje mi się że kurs spadnie. :razz:
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Zgodnie z moim przewidywaniem kurs spadł do interesującego mnie poziomu i został sprzedany na ponad 3 h przed meczem.

Podejrzewam że można było więcej wyciągnąć z tego meczu, ale nie jestem pazerny wole mniejszy zysk przy praktycznie 0 ryzyku.




✅
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze spróbuje kupić remis po kursie 3.75 w jutrzejszym meczu Crystal Palace - Swansea
Zobaczymy czy się uda

 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Kurs został kupiony, niestety sprawy idą nie w tą stronę w którą bym chciał.
Popełniłem błąd skupiając się na remisie.
Gdybym kupił kurs gospodarzy byłoby zielono ????



No ale bądźmy dobrej myśli... ????
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
... również myśłe , ze za wczesnie wszedłeś w ten rynek . Pozostało jeszcze 2 h do rozpoczęcia więc możliwości jeszcze są na rynku MO. Pozdrawiam .
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
... również myśłe , ze za wczesnie wszedłeś w ten rynek . Pozostało jeszcze 2 h do rozpoczęcia więc możliwości jeszcze są na rynku MO. Pozdrawiam .
Ile przed meczem Twoim zdaniem najlepiej jest wchodzić w MO?
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Próba odrobienia strat.

Mecz Lyngby v Vejle
Próbuję kupić back na Lyngby po 2.10 mam nadzieję że to się uda i szybciej niż ostatnio.



Jest to najwyższy kurs jaki znalazłem w porównywarce. Więc jest duża szansa że będzie na ✅
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Ile przed meczem Twoim zdaniem najlepiej jest wchodzić w MO?
myślę ze jak podadzą oficjalne składy to dopiero powinno się obserwować ruch na BF i wtedy musimy decydować jak wchodzimy w ten rynek . Mam na myśli Back czy Lay .
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
myślę ze jak podadzą oficjalne składy to dopiero powinno się obserwować ruch na BF i wtedy musimy decydować jak wchodzimy w ten rynek . Mam na myśli Back czy Lay .
Proszę w miarę możliwości o nie zaśmiecanie wątku.
Adminów proszę o usunięcie nie moich postów
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Udało się aczkolwiek nie jestem zadowolony, ponieważ nie zauważyłem przesunięcia czasu i musiałem się ratować w pierwszych sekundach, a miałem grać pre-play ????



✅
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Proszę w miarę możliwości o nie zaśmiecanie wątku.
Adminów proszę o usunięcie nie moich postów
Było trzeba sobie pisać w dziale &quot;kupony&quot;.
Tutaj raczej indywidualnych postów się nie produkuje.

Co do tematu.... Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego się potocznie mówi, że PRE PLAY jest bezpieczniejsze? bo jakoś to do mnie nie przemawia.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Ponieważ nie ma takich wahań kursowych, ale z kolei gra się też większą stawką, czyli zyski/straty na początku taiej przygody mogą być porównywalne z IP.
Jedynym zagrożeniem jest awaria BF, wtedy jak nie mamy kasy u jakiegoś buka na kontre, to może być nerwowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zawsze jeszcze można nie mieć możliwości sprzedania typu przyczyn losowych i już wtedy całkiem jesteś w ciemnej...
O zamrożonych środkach na wiele godzin nawet się nie wypowiem
A wróżenie czy dany kurs spadnie czy urośnie to już odrębna bajka.
 
Do góry Bottom