>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gra w betfair-arkusz

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gdzie nby napisałem, że skalping jest nieopłacalny? Sam tak gram, ale na pewno nie na piłce nożnej- tam faktycznie- może być nieoplacalny.
Czyli tenis.
Próbuję tego tenisa i powiem szczerze, że co ugram to później stracę
Masz jakieś sugestie co do handlowania na tych rynkach?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Możnaby rozmawiać godzinami, Podejść do tego jak do kilku/kilkunastu inwestycji w meczu. Tnij stratę, daj zyskom rozsnąć (wiem, że się łatwo mówi). Po prostu podejść do tego całkowicie inaczej jak do gry u bukmachera gdzie stawialeś bety
 
cock 756

cock

Użytkownik
Takich rzeczy jest sporo, tak naprawdę w każdym meczu tenisa można znaleźć spokojnie value i to nie raz.
Co do drugie części- kończę dyskusję z Tobą, bo nie mam pojęcia co do value ma kurs skilla . Więc sama dyskusja jest moim zdaniem stratą czasu.
Można... Prosiłem... Otrzymałem odpowiedź - można. Wyskakujesz z tenisem terazz a czepiłeś się u/o kopanej...

Nie mam pojęcia... No nie masz, bo raz piszesz o value, czyli przewartościowanym kursie, później o opłacalności - to podjęciu prowizji i przewalutowaniu diabli biorą to jak to Ty mówisz &quot;value&quot;.

Ja też kończę, bo tu więcej kopania się z koniem niż faktów.

Co do profitów- brawo, nawyższy profit ze skalpingu dają właśnie najniższe kursy, bo kursy z przedziału np. 1,01-1,1 są więcej arte od tych z 1,9-1,99
I jeszcze jedno zerknij no (na sucho) jakie ma masz greenbooki ze 100E na skalpie 1,05 back i 1,04 lay i porównaj ze skalpem ze 100 E z 1,99 back na 1,98 lay. Krótko - o połowę mniejsze, w tym co Ci się bardziej opłaca.



 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
No nie masz, bo raz piszesz o value, czyli przewartościowanym kursie, później o opłacalności - to podjęciu prowizji i przewalutowaniu diabli biorą to jak to Ty mówisz &quot;value&quot;.
Dalej nie widzę, co do value ma kurs na skrillu. Ale prawda, każdy ma swoją racje, nie musimy się zgadzać.
I jeszcze jedno zerknij no (na sucho) jakie ma masz greenbooki ze 100E na skalpie 1,05 back i 1,04 lay i porównaj ze skalpem ze 100 E z 1,99 back na 1,98 lay. Krótko - o połowę mniejsze, w tym co Ci się bardziej opłaca.
??? Przecież dokładnie to napisałem, że więcej warte są ticki z przedziału 1,01-1,1 niż 1,9-1,99 więc w sumie do czego to było?
 
cock 756

cock

Użytkownik
??? Przecież dokładnie to napisałem, że więcej warte są ticki z przedziału 1,01-1,1 niż 1,9-1,99 więc w sumie do czego to było?
Do tego, że nie opłacało się grać niskich kursów wg twoich wcześniejszych postów i brzmisz co najmniej drwiąco. ????
Dalej nie widzę, co do value ma kurs na skrillu. Ale prawda, każdy ma swoją racje, nie musimy się zgadzać.
To ja cię prosiłem, byś palcem pokazał mi value in play na Betfair, a właściwie napisał co to jest dla ciebie value.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Do tego, że nie opłacało się grać niskich kursów wg twoich wcześniejszych postów i brzmisz co najmniej drwiąco.
Nie opłaca się ich backować, ale rozumiem, że Ty jako gość który od lat zajmuje się zakładami bukmacherskimi, a nie tradingiem, nie widzisz innej drogi jak walnięcie beta na u5,5 ????
Otóż uświadomie Ciebie, że jest coś takiego jak lay ????
Do tego, że nie opłacało się grać niskich kursów wg twoich wcześniejszych postów i brzmisz co najmniej drwiąco.
Czym jest value? Jest to zawyżony/zaniżony kurs po ktorym Ciebie ściągnął z laddera, kurs który zmieni może spaść nop. o 3ticki, ale jak będzie inny bieg wydarzeń urośnie o 7. Pewnie Ty, jako, że z bukmacherką masz tylko styczność, pewnie tylko backiem potrafisz grać
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Możnaby rozmawiać godzinami, Podejść do tego jak do kilku/kilkunastu inwestycji w meczu. Tnij stratę, daj zyskom rozsnąć (wiem, że się łatwo mówi). Po prostu podejść do tego całkowicie inaczej jak do gry u bukmachera gdzie stawialeś bety
Taaa
Własnie dzisiaj 2 mecze na to, że niefaworyt wygra swojego gema i w obu meczach zostali przełamani....
A gadka, o tym, że serwujący z chłopskim tenisie ma z górki to już legenda.
Grają jak baby.
Żenua
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Taaa
Własnie dzisiaj 2 mecze na to, że niefaworyt wygra swojego gema i w obu meczach zostali przełamani....
A gadka, o tym, że serwujący z chłopskim tenisie ma z górki to już legenda.
Grają jak baby.

Żenua
Bo grają na mączce. Dalej podchodzisz do tego jak do hazardu. Poczytaj, znajdź odpowiedznie materiały (tutaj ich nie ma) to może się w końcu czegoś nauczysz, zamiast stawiać bety
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sikorrrrze wąs się już sypnął czy jeszcze czekasz? ;)

Graj co ci się opłaca, backuj, layuj. Mnie się opłaca zrobić greena na niższym kursie w trendzie mając na ticku dwa razy tyle co Ty.

Zmęczyłeś mnie i nie mam już siły, dzięki z tym uświadomieniem o istnieniu lay.

Powodzenia.
 
Do góry Bottom