>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Rozliczenie Fortuna
Dlaczego zatwierdzono wyniki zawodników w parach z meczu Dackarna - Rospiggarna?
Niektórzy odjechali tylko dwa biegi inni trzy wynikało to z przerwania meczu po 9 biegu a w parach były jeszcze dodatkowe punkty na zawodników.
Jak wytypować wynik np. Lebedev A.-KorneliussenM.(+1) na 1 gdy ten pierwszy jedzie 2 razy (2,1) drugi 3 razy(1,2,1) i ma dodatkowy punkt handicapu? Ten pierwszy musiałby wygrać dwa biegi
Pedersen N.-Buczkowski K.(+2) na 1 gdy obaj jadą dwa razy to Pedersen musi w dwóch biegach być lepszy o 3 punkty. Jak Vaculik ma zrobić+ 8,5 pkta jeśli jedzie dwa razy? Przecież to niemożliwe

Odpowiedź Fortuny:
Zgodnie z treścią zakładu ‘liczy się max pierwsze 4 starty’ zawodnika. Natomiast zgodnie z Regulaminem Fortuny liczy się oficjalny wynik. Spotkanie zakończyło się oficjalnym wynikiem dlatego też ma zastosowanie § 21 Regulaminu:

§ 21.

Oficjalny wynik.

Wyjątkiem jest zawieranie zakładów na profesjonalną baseballową ligę USA i Kanady. W tym przypadku każde zdarzenie jest określone nazwami obydwu zespołów i dniem, w którym mecz się odbędzie, i o ile w ogłoszonym terminie nie dojdzie z jakichkolwiek powodów do spotkania, to zakłady zostaną zwrócone – na rozegranie meczu w terminie zastępczym się nie czeka. Jeśli te same zespoły grają w jednym dniu dwa baseballowe mecze, to przedmiotem zakładu jest zawsze pierwszy z nich. W przypadku zawierania zakładów na zawodnika startującego w ligowych spotkaniach żużlowych za oficjalny i nie podlegający zmianie wynik uznaje się rezultat uzyskany w takiej ilości biegów tego zawodnika jaka zostanie podana przez Fortunę w treści zakładu (bez uwzględniania ewentualnych punktów bonusowych, jokerów itp.). Jeżeli tych startów było mniej to zakład pozostaje ważny, jeżeli wskazany zawodnik wystartuje w przynajmniej jednym biegu.


W związku z powyższym wszystkie zakłady rozliczone zostają na podstawie oficjalnego wyniku.
 
J 7

jungingen

Użytkownik
Panowie, co w przypadku jeśli 2 z 3 spotkań wygrałem a trzecie zostało przełożone ? Czekam aż się odbędzie czy po prostu odejmą mi ten kurs z kuponu ? Obstawiam na Betsafe
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie, co w przypadku jeśli 2 z 3 spotkań wygrałem a trzecie zostało przełożone ? Czekam aż się odbędzie czy po prostu odejmą mi ten kurs z kuponu ? Obstawiam na Betsafe
Maja 48godz na rozliczenie,jesli w tym czasie mecz nie zostanie rozegrany to ten mecz policza po kursie 1,00 czyli zwrot za ten mecz.
 
A 519

ajjj

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak Milenium rozlicza zaklad najlepszy z polakow? Hampel w finale zajal 2. miejsce, Janowski 3., jednak Janowski zdobyl wieksza ilosc pkt. Kto zostanie uznany za najlepszego z polakow?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak Milenium rozlicza zaklad najlepszy z polakow? Hampel w finale zajal 2. miejsce, Janowski 3., jednak Janowski zdobyl wieksza ilosc pkt. Kto zostanie uznany za najlepszego z polakow?
Hampel najlepszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

troydon

Użytkownik
Hej,
Zagrałem w STSie kupon na sobotni DPS w Gnieźnie i mam pytanie odnośnie typów: 1) Hampel over12 (wiadomo jak się skonczylo) 2) Zmarzlik-Laguta 1 (był remis nie licząc jokera Laguty).
Będą zwroty czy kupon do kosza?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Hej,
Zagrałem w STSie kupon na sobotni DPS w Gnieźnie i mam pytanie odnośnie typów: 1) Hampel over12 (wiadomo jak się skonczylo) 2) Zmarzlik-Laguta 1 (był remis nie licząc jokera Laguty).
Będą zwroty czy kupon do kosza?
Hampel wyjechał do pierwszego wyścigu, więc zakład jest rozliczony jako przegrany.
Zmarzlik - Łaguta 10:9 (bez bonusów i jokerów)
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Wie ktoś, jak Totomix rozlicza zakłady H2H? Pograłem Taia lepszego od Grega w dzisiejszym meczu Elisterien.
No w tym przypadku chyba nie ma znaczenia jak bo w każdym przypadku lepszy był Taj a obaj odjechali 5 biegów. Ja grałem to po 1,70 w STS, tam rozliczają maks. pierwsze 4 biegi, bez jokerów itp.
W Totomixie było kiedyś że zawodnik musiał mieć min. 5 biegów odjechane w meczu żeby zakład się liczył, inaczej H2H to zwrotu. Ale nie wiem jak teraz, ktoś gra, potwierdzi?
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Wie ktoś, jak Totomix rozlicza zakłady H2H? Pograłem Taia lepszego od Grega w dzisiejszym meczu Elisterien.
Miałeś oznaczenie KL przy zakładzie H2H?

Jeśli tak to wszystko jest w regulaminie:

Który z wymienionych żużlowców uzyska w meczu więcej punktów w pierwszych czterech startach (bez punktów bonusowych)
UWAGA! Zakład jest ważny,jeśli obaj wymienieni zawodnicy wystartują w co najmniej jednym wyścigu.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Betsson to się chyba pozbył ludzi od żużla. W weekend brak podgier jakichkolwiek na naszą rodzimą ligę. Wczoraj uboga oferta na Elite League, a w Szwecji H2h zerżnięte od konkurencji. Dzisiaj znowu same mecz + HC w Szweckiej. Bieda straszna
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
W bet365 zapis jest bardzo podobny, ale nieco się różni:
&quot;Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wyelimnowania liczą się).&quot;
Tutaj Loktajew nie ukończył żadnego wyścigu, ale nie był z niego także wykluczony stąd jest zwrot.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Jaki jest regulamin w przypadku równej ilości punktów między drużynami (MPPK) i remisie w bezpośrednim pojedynku? Tak samo liczą 3,2 itp.? Przecież to idiotyzm w zawodach drużynowych...
Edit: już wiem, najpierw liczą się liczby 3,2, a dopiero potem bezpośredni pojedynek. Duża wtopa przez taką zawiłość...
 
Do góry Bottom