>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nigdy nie miał tego 60% poparcia.
W sumie racja. Bardziej mi chodziło też jednak z tymi 70% o zaufanie - co zresztą tez jest śmieszne mimo wszystko. Z możliwej wygranej w I turze upadek stulecia.
czy 55 czy 65 tego nie wiem.
Czy 45 czy 55% co najwyżej. 65% CBOS to był żart roku.
skoro nawet komercyjne media (TVN, Polsat, Radio Zet) również zdały się wydać już wyrok na obecnego prezydenta i nawet nie próbują tuszować jego kolejnych, niemal codziennych wtop.
A jaki mają wybór ? Widzą lizusy, że idzie zmiana to próbują tuszować swoje wielkie poparcie dla PO.
Chyba już tylko takie szmatławce jak &quot;Polityka&quot;, &quot;Newsweek&quot; czy &quot;GW&quot; pozostają wciąż mu lojalne.
Zaraz zmienią front na Balcerowicza i Petru + PO, bo to jest możliwa koalicja w przyszłości. Komunistyczne naleciałości cały czas męczą Polskę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Jeden chciał sprzedać lasy państwowe a drugi uczestniczył w tamtym roku w obradach Knessetu. HAHA, Mniejsze zło - gdzie ono jest? Komuch vs. Żyd też mi wybór. [...]
Po pierwsze nie w obradach. Musiałby być członkiem Knesetu.
Uważasz, że każdy kto bierze udział w wyjazdowych sesjach Knesetu jest Żydem? Poroszenko podczas &quot;występu&quot; w polskim Sejmie stał się Polakiem albo może był Polakiem i dlatego mógł się tam pojawić?
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Niektórzy tacy jak diegoforlan1, to naprawdę widzę odpływają w wywodach ????
Zachęcam wszystkich do udziału jako mąż zaufania. Te wybory naprawdę w łatwy sposób można przekręcać, kto bardziej zainteresowany ten wie jak. Dlatego trzeba pilnować. Szczególnie gorących punktów.
 
P 0

pawlowskinsz

Użytkownik
Witam. Zauważyłem w innym temacie (też o kampanii), że panuje opinia jakoby większość wyborców Bronisława została w domach bo była pewna sukcesu już w pierwszej turze. Uwierzcie mi, że tak nie jest.
W elektoracie PO jest stała grupa tzw. antykaczystów co teraz szykuje szczoteczki i pobudkę o 6 nad ranem i oni są zawsze zmobilizowani aby bronić władzy przez kaczystami.
Ja z kolei twierdzę, że część stałego elektoratu PiS była od miesięcy zniechęcana (nawet przez konserwatywnych publicystów), że i tak wygra Komorowski więc głosowanie nie ma sensu, że sukces jak będzie druga tura i jak w drugiej turze Duda będzie miał 40%.
Nie zwróciliście uwagi na jedno. Duda zebrał 10% elektoratu Bronka z 2010r. natomiast Komorwski zabrał jedynie 1% elektoratu Kaczyńskiego z 2010r.
Kampania Komorwskiego przed I turą była beznadziejna, ta obecna jest katastrofalna. Nie wiem co ma dać poparcie przez starego aparatczyka PZPR Kwaśniewskiego, który kojarzony jest tylko z tym, że lubi wypić, nie wiem co ma dać peany na cześć Komorowskiego ze strony aktora Karolaka?
Każdy wie, że Karolak ma teatr finansowany z państwowej kasy i jest zależny od tej władzy. Tadla, Kraśko, Lis natomiast boją się utraty ciepłych posadek z TVP.
Za dużo arogancji ze strony władzy i ich autorytetów. Do tego totalne oderwanie od &quot;polskiej ulicy&quot;. Czasami mam wrażenie że Bronek słucha doradców któzy nie wychylają nosa poza swoje bogate warszawskie osiedla i wierzą w to , że miliony Polaków wyjechało lub planuje wyjechać bo lubią zwiedzać
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Zal mi tych &quot;gwiazdek&quot; ktore sprzedaja siebie dla Komora.
Saleta,Gortat,Karolak,Materna,Gajos i pewnie wielu innych.
Ci ludzie nie pracuja za najnizsza krajowa czy na smieciowych umowach a jednak reklamuja kogos kto okrada narod,zraz zwali tutaj murzynow,arabow i innych za nasze pieniadze a potem zetnie nasze lasy by oddac kase zydom.Jak im nie wstyd.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Witam. Zauważyłem w innym temacie (też o kampanii), że panuje opinia jakoby większość wyborców Bronisława została w domach bo była pewna sukcesu już w pierwszej turze. Uwierzcie mi, że tak nie jest.
W elektoracie PO jest stała grupa tzw. antykaczystów co teraz szykuje szczoteczki i pobudkę o 6 nad ranem i oni są zawsze zmobilizowani aby bronić władzy przez kaczystami.
Ja z kolei twierdzę, że część stałego elektoratu PiS była od miesięcy zniechęcana (nawet przez konserwatywnych publicystów), że i tak wygra Komorowski więc głosowanie nie ma sensu, że sukces jak będzie druga tura i jak w drugiej turze Duda będzie miał 40%.
Mam podobne zdanie. Wydaje mi się, że kto miał zagłosować, ten zagłosował, a ten kto nie poszedł na pierwszą turę to w 99,8% ma głęboko w du*ie, kto zostanie prezydentem i 24 maja też zostanie w domu. W mojej opinii to taka a nie inna frekwencja jest spowodowana również tym, że zaufanie społeczeństwa do PKW, zostało jesienią mocno nadwyrężone i tych kilka procent nie poszło bo wyszło z założenia, że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
Osobiście cieszy mnie to, że Duda nie lansuje się z poparciem gwiazd i pseudogwiazd polskiego sportu i estrady. Przynajmniej głosują na niego zwykli obywatele, którzy wiedzą na czym polega prawdziwe życie w Polsce, a nie jakieś salonowe pieski. Najbardziej rozwalił mnie Dudek, który na swoim fanpejdżu na facebooku zachęcał do wzięcia udziału w wydarzeniu cytuję &quot;Jest chu*owo ale stabilnie - wybieram Bronisława Komorowskiego&quot;. Od siebie dorzucił: &quot;Nic dodać, nic ująć&quot;. Pomijając jakość i jasność zawartego przesłania (jak może być zarazem bardzo źle ale też dobrze?) ja się pytam, po co jeden z najlepszych bramkarzy w historii Polski, kala się w ogóle takimi kwestiami? Za dużo przyjaciół ma? Przecież nie wierzę, że afiszuje się aż tak dla pieniędzy, których mu chyba nie brakuje.
Ciekawy sondaż. Jeżeli nawet w badaniach przeprowadzonych przez TVN wygrywa Duda, to zaczynam być coraz bardziej spokojny o końcowy wynik.
http://wpolityce.pl/polityka/244518-komorowski-daleko-za-duda-pierwszy-sondaz-przed-druga-tura-tlumaczy-panike-w-sztabie-prezydenta
 
P 276

pwlib

Użytkownik
I oby tak było. Choć Duda to nie jest polityk z mojej bajki to bardziej bym nie chciał aby prezydentem został bul. Obawiam się jedynie, że POlszewicka junta gdy widzi, że żałosną kampanią ewidentnie przegrywa podrzuci jakąś świnię.
W razie czego jest podpórka:
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Biję Wam brawo. Pisaniem w necie nic nie zmienicie. Czego nie wyjdziecie na ulicę? Boicie się stracić robotę? Nagraj jeden z drugim jak mówicie leśnikowi to prosto w pysk. Wtedy byłoby z czego pośmiać i co pokazać poza internetowym napinaniem. Wybudowali pisuarczycy te 3 miliony mieszkań???
https://www.youtube.com/watch?v=WVvxhO_6j6U
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
PiS powoli sam eliminuje swojego kandydata. Jak za dawnych lat każda prowokacja ustawiona i nieudana.
[...]
Problem nie jest w prowokacji, bo polityka to zabawa dla niegrzecznych i przede wszystkim chłopców.
Problem jest w jakości odpowiedzi Prezydenta na zadawane pytania.

Ponadto, jeśli się ripostuje, warto wypowiadać się (zwłaszcza publicznie) poprawnie po polsku.
Mistrz riposty nie powinien zezwalać na kaleczenie języka. &quot;W dwutysięcznym siódmym roku&quot;.
 
P 0

pawlowskinsz

Użytkownik
Nie wiem co ma dac ta zagrywka z demaskowaniem mlodego czlowieka? Przekona tylko widzow szkla kontakt. ze panuje pisowski spisek. Co teraz? BOR bedzie przeswietlal zycie kazdego przechodnia i potem dopusci do zadania pytania panu prezydentowi.
To jednak caly czas bronienie sie. Zauwazcie ze role sie oswrocily i to PO przyparta do muru musi sie tlumaczyc glupio na zasadzie &quot;to oni szkodza, przeciez mialobyc gladko w I turze&quot;.

To haslo jest &quot; ch***wo ale stabilnie&quot; jest nieprawda. W ciagu dnia prezydent chce wywalic system wyborczy i zmieniac konstytucje. Tylko dlatego ze boi sie utraty wladzy. Jak zareaguje wobec realnego kryzysu? Dla mnie nie ma w tym spokoju i stabilnosci tylko panikSztabowcy Komora musza zrozumiec ze Polska to nie tylko Wilanow a mlodziez to nie Kora, Holdys i Wojewodzki.
Do tego nie pomagaja autorytery prof. Czapinskiego, Sadurskiego czy Michnika ktore wysylaja sygnaly ze Polacy nie glosujacy po ich mysli to durnie.

Czas odsunac od koryta nie tylko politykow PO ale takze takie autorytety i dziennikarzy ktorzy w mediach narzucaja tematy typu: in vitro., marsz szmat, lgbt.
Pierwsza okazja jest 24 maja. Wtedy pierwszy klocek przewroci sie
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
nie musiales cytowac, jeszcze potem taka emotka. jak tylko Dawid podal ta informacje to przeprosilem i posypalem glowe popiolem. Jaka szkoda, ze nie mialem racji..
Nie widziałem aby Dawid podał w tym temacie tą informacje. - Dlatego to podałem.
 
Do góry Bottom