>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Historyjka o Brudnym Cashu [prosba o pomoc]

E 6

esqlap

Użytkownik
Historyjka o Brudnym Cashu
Był sobie Brudny Cash, dla uproszczenia Cash. Cash żyl w kraju zwanym Popisland, Cash bardzo lubil grac w pokera online, niestety w Popislandzie bylo to nielegalne, mimo to zagral w turnieju, ku jego radosci wygral tenze turniej. Cale 20 000$ pojawilo sie na jego koncie pokerowym. Marzeniem Casha jest wydanie tych pieniedzy na materialne uciechy (np samochod), Cash wymyslil sobie jak oszukac rzad Popislandu, otoz: wyplacil pieniazki na konto Srill, korzystajac z karty bankomatowej wyplaca sobie codziennie po 500zł z roznych bankomatow w swoim miescie, po czym idzie z tymi 500zl do bukmachera naziemnego (ktorym to gra jest legalna) obstawia zaklad na zdarzenie dwudrogowe o podobnym kursie za polowe (250zl) i idzie do innego bukmachera naziemnego gdzie za reszte (250zl) obstawia dokladnie odwrotny wynik tego samego zdarzenia. Nastepnego dnia idzie odebrac wygrana, ktora to juz moze wydac legalnie. Czy Brudny Cash dobrze kombinuje? Czy to ma sens? Czy nie za wiele na tych operacjach traci? Czy widzicie gdzies jakas luke w jego dzialaniu?

Taka oto historyjke sobie ulozylem, calkowicie zmyslona przezemnie. Jak sie podoba? ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
12% podatek obrotowy to w Polsce płacą gracze a nie bukmacherzy.
..............
@EsQlap, jeżeli już masz tę operację &quot;prania&quot; wygranej w pokera robić w polskiej firmie, to legalizację tej kasy można bezstratnie zrobić grą na 100% odzysk ( więc grą np. na kurs @1.14, aby po uwzględnieniu podatku odebrać tyle ile wyłożysz).
Etap stawka koszt EW. . -12%
01 .. 250 .. 250 .. 285 .. 250.8
( oczywiście wiesz że nie ma &quot;pewniaków&quot;, więc co pewien czas będą etapy 02 a nawet 03 ) .
 
E 6

esqlap

Użytkownik
To prawda, po calej operacji z 500zl zostaje troche ponad 400zl (liczac ze zdarzenia ktore zagra Cash beda mialy kursy 1,85 - nie wiem czy w rzeczywistosci da sie takie u naziemnego zlapac na zdarzenia dwudrogowe). Czyli mozna zalozyc ze sie traci 20% kapitalu przy takim czyszczeniu - to dosc spory minus, ale plusem jest to ze można wydać te gotowke bez strachu, bo caly dochod ma sie udokumentowany jako legalny.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Ja na miejscu casha zrobiłbym tak samo do momentu wypłacenia z bankomatu, następnie zamiast iść oddać swoje 20% poszedłbym na zakupy ???? Na pewno potrafisz spożytkować odpowiednio te środki, nie musisz od razu kupować samochodu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypomnę tylko wszystkim, że świadoma próba omijania prawa, zapłacenia podatku jest przestępstwem ???? .
W skrócie nie powinno się głośno mówić, &quot;Jak wyprać brudne pieniądze?&quot; ponieważ w majestacie prawa jest to karalne. Tak samo jak przechodzenie na czerwonym świetle, jak Cię złapią masz problem, ale jak nie... :cool:
Spokojnie, tylko zachęcilem do dyskusji o przygodach mojego bohatera, wszystko jest fikcja literacka z elementami bukmachetki ;)
Spokojnie, powiesz to prokuratorowi i sędzinie ???? .
 
E 6

esqlap

Użytkownik
W skrócie nie powinno się głośno mówić, &quot;Jak wyprać brudne pieniądze?&quot;
Spokojnie, tylko zachęcilem do dyskusji o przygodach mojego bohatera, wszystko jest fikcja literacka z elementami bukmachetki ;)
Spokojnie, powiesz to prokuratorowi i sędzinie .
Rozmowa o przestepstwach a popelnienie przestepstwa to, jak sądze, dwie rożne rzeczy. Pozdrawiam ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
***** człowieku takie kwoty to na waciki... po co tak kombinować, wybierasz hajs z moneybookers i kupujesz co chcesz, nikt nie zapyta cię nawet skąd wziąłeś takie pieniądze. 100% potwierdzone info ;)
Jak wygrasz kwotę liczoną w milionach to zapytaj jeszcze raz ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Był sobie Brudny Cash, dla uproszczenia Cash. Cash żyl w kraju zwanym Popisland, Cash bardzo lubil grac w pokera online, niestety w Popislandzie bylo to nielegalne, mimo to zagral w turnieju, ku jego radosci wygral tenze turniej. Cale 20 000$ pojawilo sie na jego koncie pokerowym. Marzeniem Casha jest wydanie tych pieniedzy na materialne uciechy (np samochod), Cash wymyslil sobie jak oszukac rzad Popislandu, otoz: wyplacil pieniazki na konto Srill, korzystajac z karty bankomatowej wyplaca sobie codziennie po 500zł z roznych bankomatow w swoim miescie, po czym idzie z tymi 500zl do bukmachera naziemnego (ktorym to gra jest legalna) obstawia zaklad na zdarzenie dwudrogowe o podobnym kursie za polowe (250zl) i idzie do innego bukmachera naziemnego gdzie za reszte (250zl) obstawia dokladnie odwrotny wynik tego samego zdarzenia. Nastepnego dnia idzie odebrac wygrana, ktora to juz moze wydac legalnie. Czy Brudny Cash dobrze kombinuje? Czy to ma sens? Czy nie za wiele na tych operacjach traci? Czy widzicie gdzies jakas luke w jego dzialaniu?
Taka oto historyjke sobie ulozylem, calkowicie zmyslona przezemnie. Jak sie podoba? ;)
Nic Ci to nie da bo przy tak niskich wygranych nie dostaniesz żadnego potwierdzenia że wygraleś, od bodajże 5 tyś euro (20k pln) dopiero jest obowiązek rejstracji gracza w sytemie i wydawania stosownych zaświadczeń o wygranej.
Jest mnóstwo innych opcji wystarczy trochę pomyśleć tak jak ktoś napisał to nie jest temat na forum. Proponuje zajrzeć do większego kasyna, zobaczysz jak tam się pierze pieniądze.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Nic Ci to nie da bo przy tak niskich wygranych nie dostaniesz żadnego potwierdzenia że wygraleś, od bodajże 5 tyś euro (20k pln) dopiero jest obowiązek rejstracji gracza w sytemie i wydawania stosownych zaświadczeń o wygranej.
Jest mnóstwo innych opcji wystarczy trochę pomyśleć tak jak ktoś napisał to nie jest temat na forum. Proponuje zajrzeć do większego kasyna, zobaczysz jak tam się pierze pieniądze.
Możesz poprosić o zaświadczenie o wygranej nawet jak wygrasz 100zł. Od 20tys takie zaświadczenie jest obowiązkowe co nie jest równoznaczne z tym, że poniżej tej kwoty zaświadczenia nie dostanie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz poprosić o zaświadczenie o wygranej nawet jak wygrasz 100zł. Od 20tys takie zaświadczenie jest obowiązkowe co nie jest równoznaczne z tym, że poniżej tej kwoty zaświadczenia nie dostanie.
Całkiem możliwe nie wiem nie sprawdzałem.
&quot;8.11.Bukmacher jest zobowiązany prowadzić ewidencję wypłaconych (wydawanych) wygranych, którychwartość wynosi co najmniej 20.000zł&quot;
https://www.sts.pl/userdata/files/files2/regulamin-zakladow-online.pdf
 
A 205

amindada

Użytkownik
może nie koniecznie na temat - ale przy okazji zaświadczeń o wygr. zadam pytanie. Czy mając imienną kartę klienta w STS/Fortunie i trafieniu na nią kuponu można wystawić zaśw. o wygranej na inną osobę niż był wysłany kupon?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Ja na miejscu casha zrobiłbym tak samo do momentu wypłacenia z bankomatu, następnie zamiast iść oddać swoje 20% poszedłbym na zakupy ???? Na pewno potrafisz spożytkować odpowiednio te środki, nie musisz od razu kupować samochodu.
Zalezy u jakiego buka grasz ja gram w totolotku i sobie chwale mialem 0% podatku teraz place 5% bo mam status vipa nie chcieli mi dac zerowego mimo iz dzwonilem i straszylem ich ze nie bede gral jakies min surki mozna znalesc..Ale jak bylo zerowe czesto zdarzaly sie nawet na 3% i kasa szła legalnie na moje konto
 
Do góry Bottom