>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Bez LeBrona sweepa to by może dostali od Warriors czy Spurs, ale z tak grającą Atlantą czy z ogólnie przeciętnymi Bulls nawet bez niego mieliby spore szanse(przynajmniej ja tak uważam), ocywiście jeśli reszta składu by była zdrowa.
W sumie po meczach pierwszej rundy można mieć nadzieje, że Marcin Gortat ze swoją drużyną mogą się znaleźć w finale konferencji. Trzeba trzymać kciuki za to, żeby Brooklyn jak najbardziej wymęczył Atlantę i urwał jeszcze jedno spotkanie u siebie, bo na wyjeździe niestety marne szanse mają.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bez LeBrona sweepa to by może dostali od Warriors czy Spurs, ale z tak grającą Atlantą czy z ogólnie przeciętnymi Bulls nawet bez niego mieliby spore szanse(przynajmniej ja tak uważam), ocywiście jeśli reszta składu by była zdrowa.

W sumie po meczach pierwszej rundy można mieć nadzieje, że Marcin Gortat ze swoją drużyną mogą się znaleźć w finale konferencji. Trzeba trzymać kciuki za to, żeby Brooklyn jak najbardziej wymęczył Atlantę i urwał jeszcze jedno spotkanie u siebie, bo na wyjeździe niestety marne szanse mają.
Moim zdaniem bez Lebrona od Atlanty byloby 1-4 albo 0-4 a Chicago pewnie 2-4 tylko prze to, ze Ci drudzy sa ograniczeni w ofensywie. Lebron tam zarzadza wszystkim, kreuje atak, broni, atakuje. Robi doslownie wszystko. Kyrie narazie to tylko nieokrzesany rozgrywajacy z wysokim ego. Kreowac kompletnie nie potrafi jedynie oddaje te swoje rzuty. Jasne, jak wpada jest okej ale akurat takiego gracza broni sie najltawiej wiec to nie bylby wielki problem. Love przemilicze bo gosc gra katastrofalny sezon, pudluje masa czystych rzutow o czym nie bylo mowy w Socie. Szczerze mowiac, tak glupiej wypowiedzi dawno nie widzialem no ale kazdy ma swoje zdanie i to jest wlasnie moje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 265

stingnwo

Użytkownik
No i jest kontuzja, może nie LBJ ale brak Love&#39;a w meczach z Chicago (tak myślę) to będzie duży problem. Nie jestem jego fanem i nie uważam że gra katastrofalny sezon tylko pierwszy raz gra naprawdę ciężkie mecze i to nie będąc centralną postacią. Czyli tak naprawdę dopiero teraz można ocenić jego wartość. Niemniej jednak przeciwko Bulls bardzo go będzie brakowało. W ataku rozciąga grę i wyciąga jednego z wysokich obrońców (a tych u Byków nie brakuje) z &quot;trumny&quot; robiąc miejsce na wejścia pod kosz. W obronie może genialny nie jest ale na Joakima by się nadał, dużo zbiera no i daje dodatkowe 6 fauli. A teraz zostaną tylko Thompson i Mozgov, którzy po 48 minut nie dadzą rady grać (a Gasol, Noah i Gibson po 32 minuty już tak), a każde wejście Perka to osłabienie zespołu.
I jeśli faktycznie Love w tym sezonie już nie zagra to ten kurs 2 to już mocno ryzykowny bet.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Im dluzej trwa seria hawks z nets tym gorzej dla Cleveland..tu nie chodzi o zmeczenie a pewien rytm meczowy..hawks moze i sa lekko pod forma ale ta forma powinna przyjsc z czasem, natomiast cavs zanim powachaja parkiet to jeszcze minie troche czasu..Spurs tez rok temu meczyli sie w 1 rundzie a co bylo dalej mowic nie trzeba.
Co do Bulls..poki co to jeszcze nie ograli Bucks i mam przeczucie ze Bucks beda pierwsza ekipa w historii ktora wroci ze stanu 0-3...THIBS nie ma podejscia do druzyny, zajezdza gosci. Bucks graja e sposob zaprzeczajacy specyfice playoff, na luzie z polotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 265

stingnwo

Użytkownik
THIBS nie ma podejscia do druzyny, zajezdza gosci.
To że coach w Chicago jest najsłabszym elementem jest coraz trudniej ukryć. Przykład z dzisiaj, 40 minuta meczu, Bulls prowadzą 98-57. Od dawna na boisku powinny być głębokie rezerwy, ale nie, lepiej niech po boisku jeszcze biega Noah i Gibson, bo Mohhameda i McDermotta trzeba oszczędzać. A warto przypomnieć, ze w bardzo podobnej sytuacji (jeśli mnie pamięc nie myli, 14 punktów przewagi na 80 sekund przed końcem meczu) Rose doznał kontuzji która praktycznie złamała mu karierę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
since1950 92

since1950

Użytkownik
Ma ktoś jakiś link do retransmisji Bucks-Bulls? Zastanawia mnie czy tak rewelacyjnie zagrała ekipa z Chicago czy Bucks byli zwyczajnie słabi?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ma ktoś jakiś link do retransmisji Bucks-Bulls? Zastanawia mnie czy tak rewelacyjnie zagrała ekipa z Chicago czy Bucks byli zwyczajnie słabi?
Zaczęli od prowadzenia 8:0 i ta tendencja się utrzymała do końca jak widać po wyniku. Bucks sporo ceglili, Bykom wszystko wpadało - tak to wyglądało na początku, a potem to już nie oglądałem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oglądałem wczoraj pierwsza polowe Cavs-Bulls i sprawdziło sie to co typowali wszyscy na forum.Cavs nie przypomina druzyny która ma walczyć o pierścienie.LBJ doskonale broniony,Mozgov to tam niszczony jest pod koszem.Na Thompsona to mozna zasłonę milczenia spuścić.Sprawdzilo sie ze Irving bedzie miał łatwa rywalizacje i on swoje robi i bedzie robił.Shumpert całkiem niezły reszta to dno i dwa metry mułu.Chicago za to gra swoje jak zwykle troche przestojów w ofensywie tyle ze oni maja na tyle wartościowych zawodników ze kazdy z siebie cos tam w ofensywie daje.Jesli Bullsi wezmą drugi mecz a wezmą to Cavs juz moze sie zbierać.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jestem po prostu zachwycony siłą gry jaką prezentują Cleveland Cavaliers. To jest drużyna niemal perfekcyjna pod każdym względem począwszy od obrony do ataku. Bez kontuzjowanego Kevina Love są po prostu o co najmniej klasę lepsi od Bulls. Strach pomyśleć co by było, gdyby Love grał... Naprawdę polecam grać na ich mistrzostwo choćby dawali kurs 2,00, a dadzą zapewne ponad 3,00, co według mnie jest głupotą, z której warto skorzystać, bo zachód żadnej rewelacji nie gra, skoro Warriors męczą się z Misiami. Niech tam sobie Warriors mają przewagę parkietu w finale, niewiele im to da w konfrontacji z Cavaliers.
Pozwolę sobie zacytować:
Najpierw Cleveland nie zdobędzie tytułu, bo nie ma obrony :grin: Teraz każdy daje na Cleveland. W PO w tych seriach to samo, z tym, że dodatkowo Atlanta i GSW słabe :grin:
To tak jak było z Miami Heat, gdy LeBron tam grał- każdy ich hejtował, a stawiali na nich aż im się uszy trzęsły ;). To samo jest z Cleveland, na pewno mnóstwo forumowiczów mają postawione grubo ich mistrzostwo, ale mało kto się do tego przyzna, bo w końcu trzeba hejtować każdą drużynę, w której gra LeBron. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, że gdzie się ten zawodnik nie pojawi, tam od razu opinie jaka ta drużyna jest słaba, że o mistrzostwie mogą pomarzyć.
Powiem tak- grajcie już mistrzostwo Cleveland, bo w finale prędzej czy później będziecie stawiać ten typ po 1,5, zobaczycie ;).
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jestem po prostu zachwycony siłą gry jaką prezentują Cleveland Cavaliers. To jest drużyna niemal perfekcyjna pod każdym względem począwszy od obrony do ataku. Bez kontuzjowanego Kevina Love są po prostu o co najmniej klasę lepsi od Bulls. Strach pomyśleć co by było, gdyby Love grał... Naprawdę polecam grać na ich mistrzostwo choćby dawali kurs 2,00, a dadzą zapewne ponad 3,00, co według mnie jest głupotą, z której warto skorzystać, bo zachód żadnej rewelacji nie gra, skoro Warriors męczą się z Misiami. Niech tam sobie Warriors mają przewagę parkietu w finale, niewiele im to da w konfrontacji z Cavaliers.
Pozwolę sobie zacytować:

To tak jak było z Miami Heat, gdy LeBron tam grał- każdy ich hejtował, a stawiali na nich aż im się uszy trzęsły ;). To samo jest z Cleveland, na pewno mnóstwo forumowiczów mają postawione grubo ich mistrzostwo, ale mało kto się do tego przyzna, bo w końcu trzeba hejtować każdą drużynę, w której gra LeBron. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, że gdzie się ten zawodnik nie pojawi, tam od razu opinie jaka ta drużyna jest słaba, że o mistrzostwie mogą pomarzyć.
Powiem tak- grajcie już mistrzostwo Cleveland, bo w finale prędzej czy później będziecie stawiać ten typ po 1,5, zobaczycie ;).
Błagam kasujcie takie posty bo to aż żal czytać...
Już nie wnikam w to kto zdobędzie Mistrzostwo bo każdy może mieć swoje zdanie, ale błagam Cleveland gra kosmiczny basket w PO ? Albo ja jestem ślepy albo masz jakieś klapki na oczach. Nawet szkoda cokolwiek więcej pisać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 581

czajnol

Użytkownik
To co pisze Harold to doslownie w oczy razi Cleveland druzyna perfekcyjna a Zachod nie gra rewelacji ???? Kolego prawda jest taka ze Cavs gdyby gralo na zachodzie odpadli by w 1 lub max 2 rundzie PO niezaleznie na kogo by trafili druzyny na wschodzie sa duzo slabsze, moze I doczlapia sie do finalu NBA ale tam juz I&#39;m sukcesu nie wroze Bo zagraja prawdopodobnie z LAC lub GSW a te druzyny akurat bija Cavs pod kazdym wzgledem I nie podpuszczaj ludzi by grali na ich mistrzostwo Bo wg mnie poprostu ladujesz ich na mine! . Rozumiem ze moze masz posciel badz tapety w pokoju Cavs ale troche obiektywizmu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Rozumiem ze moze masz posciel badz tapety w pokoju Cavs ale troche obiektywizmu !
Właśnie ja jestem obiektywny, mam swoje zdanie, to się nim dzielę. Pierwszy mecz z Bulls zagrali kiepsko, bo jednak musieli się przyzwyczaić do braku Kevina Love. Od tego momentu ich gra jest naprawdę dobra, szczególnie u siebie. Drugi mecz to był pokaz ich siły gdzie wygrali wysoko, piąty mecz to samo, choć wynik dla Bulls wyglądał dużo lepiej niż przebieg meczu.
Czy ładuję ludzi na minę? To się okaże już niedługo, póki co wszystko idzie świetnie. Wschód już praktycznie wygrali, bo tak grająca Atlanta raczej niewiele zdziała, więc typ na wygraną konferencji już właściwie można księgować. Co do meczu z drużyną z zachodu, czyli zapewne GSW, które to gra gorzej niż się spodziewałem, a to według mnie jest jedyna drużyna mająca potencjał, by walczyć z Cleveland. Nawet nie jest pewne, czy awansują z Memphis przy tak nierównej grze jaką prezentują.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Harold jako, ze nie lubie takich troli jak Ty proponuje publiczny zaklad. Ja mowie, ze Cleveland nie wygra mistrzostwa[o ile oczywiscie zamelduja sie w finalach] Ty tak jak twierdzisz i jestes w tym przekonany, ze wygra. Stawka 1000zl przelewana do zaufanego moderatora.
Wchodzisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Przecież u buka na taki zakład jest kurs ponad 3 wiec czemu miałby wchodzić po 2 ? :) a to, że po jednym spotkaniu najarał się jak daltonista na kolorowy tv to osobna sprawa i jeszcze próbuje zarazić tym innych. Wczorajszego meczu akurat nie widziałem, ale widziałem big game nr 4 i cavs z lebronem na czele grali patologię tylko przez nieudolność byczków nie mieli po tym spotkaniu 1-3 i noża na gardle.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przecież u buka na taki zakład jest kurs ponad 3 wiec czemu miałby wchodzić po 2 ? :) a to, że po jednym spotkaniu najarał się jak daltonista na kolorowy tv to osobna sprawa i jeszcze próbuje zarazić tym innych. Wczorajszego meczu akurat nie widziałem, ale widziałem big game nr 4 i cavs z lebronem na czele grali patologię tylko przez nieudolność byczków nie mieli po tym spotkaniu 1-3 i noża na gardle.
daj buka gdzie kurs jest ponad 3 na to, ze Cavs jezeli ewentualnie wejda do finalu zdobeda misia ????
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Twierdzenie że Cavs teraz są najlepszym zespołem ligi to jakieś nieporozumienie. Może (i to tylko może) są najlepszym zespołem na wschodzie, a każdy zespół z półfinałów zachodu w meczach z nimi widziałbym w roli faworyta. Ogromnie męczą się z ekipą z Chicago, którzy grają bardzo przeciętnie i na dodatek także zmagają się kontuzjami (jestem przekonany że byłoby conajmniej 3-2 dla Bulls gdyby we wszystkich meczach grał Gasol).
Ja także bardzo chętnie podepnę się pod zakład że Cavs nie będą mistrzem, a granie ich po kursie 2 to już jakaś totalna abstrakcja.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
easy ale dlaczego mnie obrażasz, zrobiłem Ci coś? Jeżeli to, że mam zdanie o Cleveland jakie mam jest powodem do tego, że mnie nie lubisz, to Twoja sprawa. Mam naprawdę mocne przekonanie, że zdobędą w tym sezonie mistrzostwo, to piszę to na forum, a Ty tak chamsko mnie obrażasz... To że bardzo podoba mi się gra Cleveland oznacza, że jestem trolem? Super... Z Oklahomą było podobnie. Jak chyba gdzieś ok. listopada pisałem, że nie wejdą do playoffs to też były same negatywne odpowiedzi i oskarżanie mnie o prowokacje itp. Różnica jest taka, że jak połowa forum zachwycała się jaka to ta Oklahoma jest mocna, to ja nikogo nie obrażałem.

a to, że po jednym spotkaniu najarał się jak daltonista na kolorowy tv to osobna sprawa i jeszcze próbuje zarazić tym innych.
Ja typy na Cleveland(na konferencję i mistrzostwo) polecałem na długo przed startem playoffs, wtedy kurs na ich zwycięstwo na wschodzie był dobrze ponad 2,00, a Atlanta wygrywała mecz za meczem. Każdy ma swój sposób analizowania czy coś się opłaca czy nie, czy dana drużyna gra dobrze czy źle.

Dobra już nic nie będę pisać o Cleveland, bo jak już się zaczynają pojawiać takie wpisy jak ten od easy, to pora powiedzieć stop. Jeśli Cleveland zdobędzie mistrzostwo to super, bo zarobię ja oraz ci co również na nich postawili. Jeśli nie wygrają, to stracę pieniądze i zapewne masowo posypią się słowa krytyki oraz wyzwiska od niektórych osób.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom