>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
S 265

stingnwo

Użytkownik
Po oglądnięciu G4 w parze Warriors - Grizzlies odważę się postawić tezę, że zobaczymy teraz dwa wysokie zwycięstwa Warriors. &quot;Miśki&quot; kompletnie się dzisiaj posypali i jeśli coś pójdzie nie tak na gorącym terenie w Oakland to rozłożą się na amen. Jeśli ktoś nie znał wyniku i oglądał drugą połowę to mógł pomyśleć że to zespół w białych strojach ma +20 punktów. Mimo takiej straty cały czas grali bardzo długie akcje i oddawali rzuty z nieprzygotowanych pozycji tuż przed upływem 24 sekund. Zupełnie jakby to oni prowadzili i kradli czas. Jak dla mnie to ani rozgrywający ani coach nie próbowali nic zmienić aby odwrócić losy meczu. No chyba że mieli plan odrobić 17 punktów straty rzucając po 20 punktów w III i IV kwarcie.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
A gdzie ci co juz widzielismy brak argument ow zeby GSW nawiazalo walke z Grizzlies I typow ali 1-4 ???? Prawda jest taka ze te 2 przegrane mecze wynikaly glownie z bardzo albo to bardzo slabej dyspozycji rzutowej a roznica wynikow byla naprawde mala ,( Curry troche przysnal po odebraniu MVP) I dzis juz wszystko wrocilo do normy I rowniez uwazam ze ta seria zakonczy sie 4-2 na korzysc Wojownikow. Praqdziwy test to bedzie ekipa z LA bo graja swietnie I wg mnie zwyciesca tej pary zgarnie tytul. Ja pogralem zwyciestwo GSW kiedy kurs byl jeszcze 19 I to im bede kibicowal ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Na tym forum widzę od pewnego czasu wysyp coraz to nowszych zwolenników teorii spiskowych zapowiadających koniec ery pewnej drużyny ???? Najpierw Cleveland nie zdobędzie tytułu, bo nie ma obrony ???? Teraz każdy daje na Cleveland. W PO w tych seriach to samo, z tym, że dodatkowo Atlanta i GSW słabe ????
A tu mój faworyt do MVP:
&quot;że jest mało argumentów&quot; - szymon1989 (że Atlanta ma mało argumentów w starciu z Wizzards)
Bez spiny Szymon ????
Pozdrawiam
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Na tym forum widzę od pewnego czasu wysyp coraz to nowszych zwolenników teorii spiskowych zapowiadających koniec ery pewnej drużyny ???? Najpierw Cleveland nie zdobędzie tytułu, bo nie ma obrony ???? Teraz każdy daje na Cleveland. W PO w tych seriach to samo, z tym, że dodatkowo Atlanta i GSW słabe ????
A tu mój faworyt do MVP:
&quot;że jest mało argumentów&quot; - szymon1989 (że Atlanta ma mało argumentów w starciu z Wizzards)
Bez spiny Szymon ????
Pozdrawiam
Decydują kontuzje i forma dnia, ciężko coś przewidywać aktualnie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na tym forum widzę od pewnego czasu wysyp coraz to nowszych zwolenników teorii spiskowych zapowiadających koniec ery pewnej drużyny ???? Najpierw Cleveland nie zdobędzie tytułu, bo nie ma obrony ???? Teraz każdy daje na Cleveland. W PO w tych seriach to samo, z tym, że dodatkowo Atlanta i GSW słabe ????

A tu mój faworyt do MVP:

&quot;że jest mało argumentów&quot; - szymon1989 (że Atlanta ma mało argumentów w starciu z Wizzards)

Bez spiny Szymon ????
Pozdrawiam
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Po pierwsze pisałem, że nie ma argumentów by ładować się w Atlantę po 1,50 away z Wizards biorąc pod uwagę jak się prezentują obie ekipy w tych PO.

Wszyscy piszą a bo Atlanta lepsza i wygra. To co po 1,10 też ich byście grali ? Mnie nie obchodzi kto wygra tylko jak szanse są oceniane przez oddsmakerów i rynek a w moim mniemaniu rzucanie się na Atlantę wczoraj było bez sensu po tym kursie bo zresztą sam mecz pokazał, że był on wyrównany i znów mieliśmy nerwową końcówkę.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Wiem, rozumiem Cię. Też tak robię. Ale co do tej konfrontacji, to wszystkie argumenty są po stronie Atlanty, stąd te 1.50.
Co do meczu, to nie był on wyrównany. Atlanta rządziła od początku do końca. Zeszli tylko do -3 w końcówce meczu z -13 w 3q. Paul Milssap miał problem z faulami, Korver i Caroll zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale i tak Washington nie miał tutaj czego szukać. To samo będzie teraz w Atlancie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wiem, rozumiem Cię. Też tak robię. Ale co do tej konfrontacji, to wszystkie argumenty są po stronie Atlanty, stąd te 1.50.

Co do meczu, to nie był on wyrównany. Atlanta rządziła od początku do końca. Zeszli tylko do -3 w końcówce meczu z -13 w 3q. Paul Milssap miał problem z faulami, Korver i Caroll zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale i tak Washington nie miał tutaj czego szukać. To samo będzie teraz w Atlancie.
Nie zgodzę się. Fakt Atlanta odskoczyła ale potem ten mecz cały czas był wyrównany i tak naprawdę ciągle toczył się gdzieś pomiędzy 5-10 punktami różnicy. Atlanta bodaj raz odskoczyła w pierwszej połowie na więcej ale i tak szybko to się wyrównało. W czwartej kwarcie w końcu WSH udało się dojść i doprowadzili do ciekawej końcówki i kto wie jakby to się potoczyło gdyby Pierce trafił ten rzut z czystej pozycji na remis albo gdyby gwizdnęli kroki Korverowi. Atlanta pod koniec już miała pełne gacie bo totalnie nic nie grali w ofensywie a raz uratował ich rzut z niczego Jeff&#39;a. Generalnie dla mnie to był wyrównany mecz ze wskazaniem na Atlantę.

Szkoda, że nie było Walla bo on mógłby zrobić różnicę.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Co się z Tobą zgodzę, to teraz już się nie zgodzę. Wynika, że oglądaliśmy dwa zupełnie inne mecze. Atlanta prowadziła cały czas grę i zagrali dobre spotkanie. Cały czas prowadzili, później Washington coś wymęczył i doszedł na -7, później ich 2 udane akcje i -3, ale cały czas to Atlanta była lepsza. Mogli ich dojść chociażby z powodu, że Milssap musiał zejść (4 faule w 3q). Przy życiu drużynę z Waszyngtonu trzymały punkty Beala i super skutecznego w tym meczu Pierca, ale nic więcej. Korver i Caroll zagrali słabszy mecz. Nie przepadam zupełnie za Washingtonem, a Atlanta ma świetny zespół z dobrym trenerem (także za Randym nie przepadam) i to Atlanta tu rozdaje karty. Powtórzę się, że teraz wystarczy im zagrać &quot;swoje&quot; lub poniżej swojego poziomu, a i tak wygrają. Jeśli zagrają dobry lub bardzo dobry mecz u siebie, to zmiotą Washnington już do połowy. A co do absencji Walla, to jest wiadome, że nie zagra. Drużyna bez niego traci 50% swojej wartości i rzeczywiście mógłby zrobić różnicę, ale to i tak by nie pomogło na tyle, by wyeliminować Atlantę.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Bulls +6 @ 1,76 @ bet365 ✅
Rose over 21,5 pkt @ 1,85 bwin ⛔

Ważny mecz dla Chicago zwłaszcza pod kątem przewagi parkietu w tej serii. Obecny bilans 2-2 w pewnym sensie odzwierciedla przebieg gry, bo żadna z drużyn nie przejawia totalnej dominacji. Praktycznie każdy pojedynek w cisku i wydaję mi się, że nic nie ulegnie zmianie za kilkanaście godzin. Cavs sa naturalnymi faworytami, ale ich gra wcale mnie nie przekonuje aby grać na nich aż tak wysokie handi. Gdyby Irving grał na 100 %, możliwe że sytuacja by się odmieniła lecz sam zawodnik ma widoczny problem zdrowotny i dziwię sie dlaczego jest katowany. Pozostali gracze, Lebron ciagnie cały zespół, bardzo aktywny w ataku. Smith nieregularny, jak ma dzień to oczywiście trafia trójkę za trójką ale o zawodnikach Bulls tez można podobnie powiedzieć. Podoba mi się zdecydowania gra Mozgova, szarpie pod koszem, zbiera piły, blokuje i widać, że radzi sobie z Noah. Jednakże Chicago wcale nie odstaje. Ponownie gram na Rose&#39;a z przyczyn zbliżonych do ostatnich, jako jeden z nielicznych ma całkiem łatwy match up, 1 na 1 ogarnie, a jeżeli nadal będzie się wbijał pod kosz, to linię powinien przekroczyć. Poza tym Chicago cieniuje na dystansie, wielu graczy nie prezentuje stabilnej formy rzutowej, więc piłki dla Rose&#39;a sa niezbędne. Osobiście stawiam na close game, Cavs zapewne zdołają zwyciężyć jednak nie sadze zeby przekroczyli handi. Z drugiej strony Bulls już raz zabrali zwycięstwo gospodarzom w ich hali, dyspozycyjnie nie stoją gorzej od rywala, seria bardzo wyrównana dlatego wyjście na prowadzenie Byków nie będzie żadnym zaskoczeniem
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Witam.. Rzadko tu ostatnio zaglądam. Napiszę słów kilka o meczu Houston z Clippers.
Po ostatnich dwóch blowoutach jakie otrzymały Rakiety od drużyny z LA mało kto wierzy w jakiekolwiek szanse Rockets.
Drużyna w rozsypce, nękana kontuzja wydaje się już nie podnieść w tegorocznych PO.
Słaba postawa Rakiet to mimo wszystko spora niespodzianka, bo przecież miała to być wyrównana para na co wskazywały chociażby przewidywania bukmacherów.
I w takim momencie, kiedy Houston ma problem ja zdecyduje się dziś na nich postawić.
Mimo takich wyników Clippers są lekkim faworytem najbliższego meczu z ujemnym handicapem 2.5pkt. Takie ustawienie linii tymbardziej każe mi podejrzewać, że Panowie w Vegas liczą się z tym, że Houston może nadchodzący mecz wygrać.
Wychodząc trochę wbrew trendowi, mając wrażenie, że Vegas nas chce skusić na tą krótką linię faworyzowanych Clippers, stawiam dziś na Houston.
Nie wierzę, że Harden z Howardem oddadzą zupełnie te playoffy bez walki, nie wierzę, że dadzą się poraz kolejny upokorzyć i to we własnej hali.

Houston Rockets ML @2.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co się z Tobą zgodzę, to teraz już się nie zgodzę. Wynika, że oglądaliśmy dwa zupełnie inne mecze. Atlanta prowadziła cały czas grę i zagrali dobre spotkanie. Cały czas prowadzili, później Washington coś wymęczył i doszedł na -7, później ich 2 udane akcje i -3, ale cały czas to Atlanta była lepsza. Mogli ich dojść chociażby z powodu, że Milssap musiał zejść (4 faule w 3q). Przy życiu drużynę z Waszyngtonu trzymały punkty Beala i super skutecznego w tym meczu Pierca, ale nic więcej. Korver i Caroll zagrali słabszy mecz. Nie przepadam zupełnie za Washingtonem, a Atlanta ma świetny zespół z dobrym trenerem (także za Randym nie przepadam) i to Atlanta tu rozdaje karty. Powtórzę się, że teraz wystarczy im zagrać &quot;swoje&quot; lub poniżej swojego poziomu, a i tak wygrają. Jeśli zagrają dobry lub bardzo dobry mecz u siebie, to zmiotą Washnington już do połowy. A co do absencji Walla, to jest wiadome, że nie zagra. Drużyna bez niego traci 50% swojej wartości i rzeczywiście mógłby zrobić różnicę, ale to i tak by nie pomogło na tyle, by wyeliminować Atlantę.
Zagrali dobre spotkanie. Prowadzenie gry można rozumieć dwojako. Wg. mnie obie ekipy grały dobre spotkanie, ale przestój bodaj na początku drugiej kwarty dał odjechać Atlancie i mądrze trzymali tą przewagę. Ale nie powiedziałbym by zdominowali jakkolwiek zespół. Przez większość spotkania grali punkt za punkt z lekkimi skokami. Atlanta miała ten komfort, że dobrze wykorzystała przestój WSH i odskoczyła. Pod koniec jednak ich samych spotkał przestój i dali się dojść i de facto mogło to spokojnie skończyć się dogrywką bo Pierce rzadko w PO takie rzuty pudłuje(on pudłuje w ogóle coś ostatnio?).
Tak samo jak w grze WSH trzymały punkty Beala, Pierce&#39;a czy np z ławki świetnie grającego Bynuma, tak samo można powiedzieć, że Atlantę trzymał niesamowicie Millsap i Horford i Teaque. Do tego Schroder z ławki.
Przypominam, że Atlanta długi moment grała na skuteczności praktycznie 60% z gry. Gdzieś czytałem że WSH trzymają trójki, tylko że Atlanta trafiła 9/19 za trzy.
Oczywiście, że jeżeli Atlanta zagra dobry mecz to WSH ogra, tylko że póki co grała bardzo przeciętnie. Nie potencjał gra a forma. Każdy wie jaki potencjał ma ta ekipa, ale nawet w USA widziałem analizy, które mówiły że to nie jest zupełnie Atlanta z RS i zaskakująco słabo ten zespół sobie poczyna.
Czy WSH nie jest w stanie wyeliminować tak grającej Atlanty ? Z Wallem wg. mnie są. Bez mając 2:2 będzie im bardzo ciężko, ale nie spisywałbym ich na porażkę, bo pokazują w PO kawał solidnej koszykówki a Atlanta niezwykle chimerycznie gra w tych PO.

Dalej uważam, że 1,50 na Atlantę to było zdecydowanie za mało. OK 1,65-1,70 czyli wyjściowa linia była bardzo odpowiednia(biorąc pod uwagę absencje Walla).
Anyway szkoda czasu teraz na rozkminianie tego meczu skoro się skończył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/05/2015 01:00 CET
LeBron James (Cavaliers) G5 over 30.5
2.10 (Pinnacle)
5/10
LeBron ostatnio w Chicago nie przebił dwukrotnie tej linii. Defensywa na nim może jest dobra, ale on też marnuje dużo otwartych rzutów i był podpuszczany do rzucania za trzy, bo nie miał pewności siebie w tych rzutach. Tym razem spotkanie we własnej hali i LeBron powinien w końcu złapać flow z dystansu, a wówczas otworzą mu się również wjazdy.
13/05/2015 03:30 CET
James Harden (Rockets) G5 over 27.5
1.76 (Pinnacle)
5/10
Harden gra bardzo słabe PO i Rockets dzisiaj walczą o pozostanie w PO. Mecz u siebie, Harden jest liderem i musi wziąć ciężar na swoje barki, bo role-playerzy są za słabi, a Howard jest faulowany i musi często być chowany na ławce rezerwowych. Myślę, że Harden weźmie dużo rzutów, będzie dostawał gospodarskie gwizdki i dostawał rzuty wolne i przekroczy linię.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dzis uderzam w linie punktowa w meczu Cavs z Bulls. W ostatnim spotkaniu padło mało pts bo tylko 170, teraz natomiast licze na zdecydowanie skuteczniejsza gre z obu stron. Możliwy powrót Hiszpana Gasola na game 5. Cóż tu opisywać, obie ekipy znane na wylot z wieloma indywidualnościami, które jak tylko odpala mogą wyśrubować wysoki wynik. Biorąc pod uwagę aktualny sezon linia 190 w 9 rozegranych spotkaniach została przekroczona 8-krotnie. Jedynie w ostatniej grze nie doszło do przekroczenia tejże linii...Stawiam dziś również w strone gospodarzy, porażka może niezwykle mocno skomplikować sytuacje dotyczącą ich awansu do finału konferencji - w moim odczuciu są lepszą drużyną aniżeli Byczki...
Cavs - Bulls =&gt; Cavs/Cavs =&gt; 1,95 ✅✅✅ 54:44/106:101
Cavs - Bulls =&gt; Over 190,5 =&gt; 1,95
✅✅✅ 106:101


Playoff 11 ✅ 7 ⛔ 1 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Houston Rockets - Los Angeles Clippers -2,5 1,909 ⛔ 103:124
Nie widzę argumentów po stronie Rockets. Są rozbici. Bronili fatalnie od początku tych PO a teraz kiedy Clippers zatrybiło to po prostu nie mają nic do powiedzenia. Wrócił CP3 i te ostatnie spotkania wyglądały jak wyroki. Wiem, że gramy w Houston ale czy to na pewno taki handicap patrząc na to jak przebiega ta seria ? Clippers grali naprawdę solidnie away w serii z SAS i nie sądzę by tutaj mieli większe problemy. Koszykarsko są obecnie klasę wyżej i Houston jeżeli nawet zagra dużo lepiej to dalej nie widzę argumentów przeciwko Clippers.
Skoro wczoraj wszyscy pobierali Atlantę po 1,50 to tutaj powinna pójść masówka ;)
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls +6 1,892 ✅ 106:101
Właściwie wszystko napisał kieran. Wyrównana seria i nawet brak Gasola nie sprawił, że Bulls oddali pole gry Cleveland. W PO przewaga własnego parkietu w mojej ocenie nie odgrywa aż tak ważnej roli. Oczywiście jest to ważne ale jak zauważymy sporo ekip faworyzowanych przegrywa spotkania u siebie. Taka specyfika PO.
Ten hc za wysoki po prostu biorąc pod uwagę tą serię. Wiele było też pisane na poprzednich stronach więc nie ma sensu pisać i tracić czasu.
Przestrzegałbym także przed graniem overów punktowych, które jeszcze są zawyżone. Butler sprawdza się pilnując LBJ i widać że sobie nie radzi i ta linia jest moim zdaniem przesadzona. Oczywiście on zawsze może ale po prostu póki co widać w nim takiego potencjału by tą linię pokrywać wystarczająco często.
To samo tyczy się Hardena. Nie istnieje i nie wiem czy bym mu zaufał tylko dlatego że on po prostu zawsze może walnąć 40+.
NBA 2014/2015 98:75:2
NBA 2014/2015 PLAYOFFS 12:10
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja na dziś po krótce zaproponuje
Drużyna z największą ilością punktów w jednej kwarcie ?
LA Clippers 1,68 bet 365
Dlaczego tak gram? Clippersi w 4 meczach na 4 mieli wlasnie najwyżej punktowaną kwarte, wiąże się to z lepszą ławką drużyny z Los Angeles, dlatego myślę ,że nieważne jaki wynik będzie taki typ ma szanse powodzenia ! do boju Clipps !
dodaje jeszcze
JR Smith Over 13,5 pkt bet365 2,25
JR grał 2 razy przeciwko Bulls z racji kary nalożonej na niego. Odpowiednio 13 i 14 pkt. W tamtych spotkaniach rozegranych na parkiecie Bulls nie rzucał jakoś wspaniale. Wierze ,że na własnej hali ,którą troszkę już zna jego skuteczność będzie większa , a biorąc pod uwagę Irvinga ,który poruszał się przedwczoraj conajmniej dziwnie, no ktoś musi zdobywać te punkty poza LeBronem bo co z tego że narzuca 30 czy więcej punktów skoro do zwycięstwa potrzebne będzie kolejne 60-70 pkt ? ???? mam nadzieję ,że swoją cegiełkę ,a raczej cegłę dorzuci Smith, który potrafi odpalić a w rywalizacji z Bulls jeszcze tego nie zrobił, po takim kursie chętnie spróbuje mając nadzieje ,że dzisiaj będzie jego dzień
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy jak przy użyciu słynnego &quot;replay center&quot; można podjąć tak irracjonalną decyzję jak wykluczenie Gibsona i jednocześnie żadnej kary dla Dellacośtam który ewidentnym niesportowym zachowaniem rozpoczął całą sytuację. Jak jeszcze teraz Gibson zawieszą na dwa spotkania to nikt mi nie wmówi że zespoły &quot;Króla&quot; James nie są inaczej traktowane. No i wtedy trzeba grać szybko na Cavs, bo siódmego meczu już nie będzie.
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
Clippers sprawiali troche wrażenie jakby nie chcieli tego meczu wygrać, może dlatego, że po 2 blowach poczuli sie pewnie i czekaja na game6 u siebie, żeby nie wypaść z rytmu meczowego. Oglądałem całe to wątpliwe widowisko i mam tylko nadzieje, że Houston za te hacki na DeAndre ???? zostanie mocno ukarane w LA ???? Przyznam się, że dzisiaj pograłem delikatnie w strone LAC, ale pisze to dlatego, bo właśnie taka taktyka Houston psuje tylko piękno tego sportu i pokazuje nieporadność Houston. Jeśli tylko Rivers coś na to zaradzi to myśle, że można iść śmiało w strone blowu , bo za takie zagrywki McHala nie powinni mieć litości nad nimi, przynajmniej ja bym nie miał ????:-D
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/05/2015 03:30 CET
Klay Thompson (Warriors) G5 over 21.5
2.11 (Pinnacle) ⛔
5/10

Klay ma ogromne problemy w tej serii, ale w G4 doszło do ciekawych korekt ze strony Warriors. Najlepszy obrońca Grizzlies - Tony Allen, który kryje właśnie Klaya, jest odpuszczany w ataku i przez niego &quot;Miśki&quot; grają często 4 na 5 w ataku. Przez to trener limitował jego minuty i grał nim mniej. Prawdopodobne, że dzisiaj dalej Allen będzie musiał grać mniej, a Klay przez to będzie kryty przez o wiele słabszych defensorów. Linia poszła w dół, a dodatkowo kurs jest nieźle nabity i warty zagrania.

14/05/2015 03:30 CET
Marc Gasol (Grizzlies) G5 rebounds 9.5
1.87 (Pinnacle) ✅
5/10

Gasol kryje Boguta, który w ataku trzyma się blisko kosza i dzięki temu Gasol jest najbliżej kosza do zbiórek. Zach Randolph musi wybiegać z trumny i kryć od rzutów za trzy Draymonda Greena i przez to ma utrudnione możliwości zbiórek. Gasol powinien czyścić deski w obronie, a Warriors wg mnie dzisiaj narzucą szalone tempo i takich szans będzie dużo.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
LOS ANGELES CLIPPERS vs. HOUSTON ROCKETS

15. Maj 2015 04:30, Staples Center (Los Angeles, CA)

TYP: Clippers (-7,5)
KURS: 1.82
STAWKA: 3,5/10 j
BUKMACHER: Bet-at-home

Czy tylko ja dziś nie upatruję szans Rockets? Moim zdaniem ostatni mecz w Houston był &quot;wypadkiem przy pracy&quot; Clippers. O dziwo &quot;Rakiety&quot; ich zdominowali pod koszem(58 zbiórek!). W dodatku Griffin prócz 30 punktów na niewiele się zdał. Oczywiście 30 punktów to świetny wynik, ale biorąc pod uwagę, że kilka dni wcześniej walnął triple-double, to można było po nim mieć większe nadzieje. ;)
Co jest jednak najważniejsze - Paul wyleczył już kontuzję w 100%. To on od razu dowodził całą drużyną w ostatnim meczu, to on zaliczył double-double. Teraz już może być tylko lepiej. Clippers wracają do Los Angeles, do swojej hali, gdzie idzie im znacznie lepiej niż na wyjazdach i gdzie już dwukrotnie upokorzyli &quot;Rakiety&quot; wygrywając z przewagą ponad 25 punktów.
Dla drużyny z Houston to chyba najważniejszy mecz sezonu. Oni muszą go wygrać, ciąży na nich ogromna presja. Formalnie własne ściany znacznie pomogą LAC, na pewno będzie im się grało łatwiej. Griffin po wtorkowym meczu stwierdził, że Rockets grali jak chcieli i oni dyktowali warunki. Dlatego Clippers muszą zrobić to samo w najbliższym meczu i skończyć tę serię. I tak będzie. Houston mają haniebny streak 1-9 w Staples Center, dziś go jeszcze wzmocnią.
Mam tylko nadzieję, że Paul poprawi dziś nieco swoje trójki, bo 4/9 z ostatniego meczu nie jest na pewno zadowalającym wynikiem. Tak samo Riviers mógłby dać pograć trochę więcej Hawesowi, który w ostatnim meczu wziął pięć zbiórek i puknął 11 punktów.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/05/2015 02:00 CET
Derrick Rose (Bulls) G6 over 21.5
1.71 (Pinnacle) ⛔
5/10

Cała ofensywa Bulls idzie już przez Rose&#39;a. Byki w tej serii są strasznie ograniczeni ofensywnie i przy kontuzji Pau Gasola jedynym koszykarzem, którym potrafi sobie coś wykreować sam jest D-Rose. Jimmy Butler, który w RS był najlepszym punktującym, tutaj musi zajmować LeBronem i w ataku jest mało użyteczny. Rose powinien być mocno wkurzony po G5, gdzie zagrał fatalnie w II połowie i naładowany energią powinien wbijać się w kosz i punktować lub rzucać z linii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom