>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Obok drugiego meczu tez nie przechodze obojetnie. Robi sie masowka na GSW. Ja jednak swoj glos oddaje na Miski. Memphis zrobilo co do nich nalezalo wygrali jedno spotkanie na terytorium przeciwnika. Teraz trzeba siegnac po 2 zwyciestwa u siebie i droga do finalu otwarta szeroko. Jak maja tego dokonac? Oczywiscie obrona czyli z tego z czego najbardziej sa znani. GSW poki idzie dobrze to graja na fali ekstytacji jednak gdy robi sie smord i Curry nie trafia to morale zespolu odrazu opadaja. Green czy Thompson nie ma charakteru przywodcy. Curry stal sie dla zespolu idolem i gdy ktos nadepnie mu na stope niestety caly zespol czuje ten bol. W drugim meczu Miski zagraly w obronie perfekcyjnie wykluczajac trojki u przeciwnikow. Niebagatelny wplyw mial powrot Conleya ktory zagral bardzo dobre zawody. Chcialiem grac jego over 16.5 jednak uznalem za nieco za wysoki raz z tego wzgeldu ze Miski nie maja duzych wynikow a dwa punktacja rozklada sie na wszystkich graczy przez co nigdy nie ma zdecydowanego lidera punktowego. Jak juz wspominalem zrobila sie masowa na Warriors kursy mocno pospadaly a co za tym idzie piekny handicap +5.5 po kursie 1.80. Wydaje mi sie ze GSW odczuwa wielka presje. Kazdy uznal juz ze zdobyli mistrzostwo a to jest niedoswiadczony zespol, wydaje mi sie ze ciazy na nich wzrok mieszkancow i moga niepodolac. Tak na prawde te dwa mecze beda pokazem czy Warriors maja charakter wojownika. Poki co to sa dwa najpowazniejsze mecze w sezonie dla Goldenow. Mysle ze powalcza jednak obrona po raz kolejny zwyciezy.

Memphis Grizzlies-Golden State Warriors 1(+5.5) @ 1.80✅✅✅


NBA Playoffs 7✅ 4⛔
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/05/2015 02:00 CET
Stephen Curry (Warriors) G3 over 26.5
1.92 (Pinnacle) ⛔
5/10

Klay Thompson jest doskonale pilnowany w tej serii przez Tony&#39;ego Allena i tutaj będzie bardzo trudno o punkty ze strony Klaya. Curry jest liderem ekipy i przy jego stylu gry powstrzymać może się tylko sam. Curry będzie musiał wziąć punktowanie na swoje barki, bo ma łatwiejszy match-up, a Bogut, Green czy Iguodala będą od bronienia. Spodziewam się dzisiaj mocnego występu Stepha i przekroczenia linii.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
To nie jest tak, że nie doceniam GSW, jestem pełen podziwu dla ich gry, bilansu i przede wszystkim tego co robią Stefek i Klay. Ale właśnie w tym tkwi cały szkopuł - wielu twierdzi, że ekipa GSW to zespół zbilansowany, ze świetną defensywą i jeszcze lepszym atakiem, a ja jestem zdania, że bez trójek i półdystansu w wykonaniu wspomnianej dwójki GSW może mieć spory problem. Bilans z RS robi wrażenie, ale jak spojrzymy komu udało się pokonać Stefka i spółkę to widać, że były to właśnie ekipy, które potrafiły postawić twardy defens czyli m.in. właśnie Miśki, SAS, Chicago, Pacers, Jazz czy Nets. Na moje to żadna inna ekipa na tą chwilę poza Cavs nie byłaby w stanie postawić się Goldenom właśnie tak jak Miśki mogą to zrobić swoją defensywą. Nie jestem absolutnie przekonany, że Miśki awansują czy dziś wygrają, ale kursy na spotkanie/ serię są dla mnie lekkim nieporozumieniem. Przecież kursy na dzisiejszy win Memphis są podobnedo tych, kiedy na przeciw GSW stawali chłopcy z Pelicans - wolne żarty. Ja nawet wolałbym aby to GSW przeszli dalej bo ich grę ogląda się naprawdę fajnie, ale fakty są takie że w PO defensywa może wziąć górę i widzę value w tym co oferują buki na Miśki w tej parze. Już nawet pomijam to co stało się w G2, bo dla mnie od początku kursy były trochę z kosmosu, lecz nim wrócił Conley nie zamierzałem nic ruszać,
Memphis 2.76@ ✅
Memphis win series 4.7
@
marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Cieszę się, że kilka dni temu po Game 2 napisałem tu, żeby łapać serię dla Miśków póki czas, bo po tym, co w tej chwili widzę, twierdzę, że GSW nie ma ŻADNYCH argumentów, żeby nawiązać walkę z tak broniącą drużyną.
Swoją drogą, kto wymyślił, żeby MVP rozdawać przed play-offami? ;-) I jeszcze te cegły Thomsona... Wygląda to jak motyw przewodni z &quot;Oszukać przeznaczenie&quot;. Ile on ma w tych dwóch ostatnich meczach, 10%? ????
Szacun za cały rok i 37 pkt. w kwarcie, czy ile tam było, ale sorry - ktoś zgasił światło.
Teraz już buki będą mądrzejsze, ale uważam, że nadal warto wejść w dokładny wynik: 1-4 seria.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Zapowiada sie BIG GAME - Mecz nr 4 Bulls - Cavs. Ostatnią gre ekipa Chicago wygrała rzutem na taśme - Trója Rose zapewniła zwycięstwo Bykom. No cóż dziś zamierzam pójść w strone Cavs. Co za nimi przemawia? Przed starciem byli faworytami, mają silny skład - nawet bez Love&#39;a wygląda to dobrze, przegrywają 2:1 w rywalizacji zatem czas na jej wyrównanie - zdecydowanie jest to możliwe, jeśli zobaczymy Kawalerzystów z meczu nr 2 jestem niemal pewien 2 zwycięstwa przyjezdnych. Byki równie dobrze mogły przegrać 1 spotkanie u siebie, natomiast dopisało im szczęście o czym wcześniej wspomniałem. Możliwe iż nie zobaczymy dziś na parkiecie Gasola - problem z kolanem zatem jego występ stoi pod znakiem zapytania. Jak wiemy jest ważnym ogniwem układanki Tom Thibodeau&#39;a.
Gasol pts w tegorocznym playoff - 10,11,17,16,25,19,21,11,6
Gasol zbiórki --:;-- 13,16,14,10,10,8,10,4,4 Staty jasno ukazują ile Chicago może potencjalnie stracic w ataku oraz obronie przy ewentualnym braku tego gracza.
Kolejnym argumentem jest fakt - jeśli Cavs przegra to spotkanie znajdzie się pod ścianą. 3:1 dla Bulls nie jest zbyt ciekawą perspektywą dla głównych kandydatów do mistrzostwa. Moje propozycje
Bulls - Cavs =&gt; Cavs/Cavs =&gt; 2,6 ✅✅✅ 45:49/84:86
Bulls - Cavs =&gt; Cavs -1,5 =&gt; 1,93 ✅✅✅ 84:86
Bulls - Cavs =&gt; Over 194,5 =&gt; 1,97
⛔⛔⛔ 84:86
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/05/2015 21:30 CET
LeBron James (Cavaliers) G4 over 30.5
1.89 (Pinnacle)
5/10
Cavs przegrywają 2:1, a LeBron jest po słabym spotkaniu. Dzisiaj, aby wygrać w Chicago będzie potrzebny świetny występ LeBrona, który będzie musiał rzucić +30 punktów, a nawet więcej na dobrej skuteczności. LeBron już miał masy takich spotkań i pewnie zrobi wszystko, aby nie wylała się znowu na niego fala krytyki i odda dzisiaj dużo rzutów. Myślę, że dzisiaj zagra lepiej od G3.
11/05/2015 02:30 CET
James Harden (Rockets) G4 over 27.5
1.80 (Pinnacle)
5/10
Rockets są w dupie i nie bardzo widzę, aby dzisiaj wygrali w Los Angeles. Harden gra bardzo słabe PO i mało bierze na swoje barki oddając rzuty Arizie, Terry&#39;emu, Smithowi czy Jonesowi. Wszyscy praktycznie grają słabo i Harden musi dzisiaj wziąć grę na swoje barki. Liczę, że dzisiaj pogra trochę więcej (około 40-42 minut). Rockets dziś powinni grać najlepszymi zawodnikami, bo przy przegranej praktycznie tracą szansę na awans. Harden nie ma trudnego match-upu, bo Redick to nie jest wybitny obrońca, Paul jest kontuzjowany, a Barnes jest wolniejszy i stary.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Lebron James over 7,5 asyst @ 1,82 betsson✅
James rozgrywa słabą serie z Bulls pod względem procentowym swoich rzutów, lecz obecna sytuacja zmusza go do aktywności w ofensywie we wszelkich aspektach. Brak
Love&#39;a spowodował nieliczne komplikacje, Irving dodatkowo nie jest w pełni dyspozycji i gra gości jest już w pełni uzależniona od Lebrona. Przejmuje on zadania rozgrywającego, podawać będzie tak czy siak, a dzisiejszy mecz jest absolutnym must winem dla Cavs. Przypuszczam, że zagrają dużo lepiej szczególnie w ataku, szybciej i dynamicznej ponieważ prawdopodobny brak Gasola spowoduje, że Chicago jeszcze bardziej skupi się na obronie. Wiadomo, że gospodarze lubią gubić się przy błyskawicznych kontrach, co skutkuje dodatkowymi punktami z gry, a Cleveland raczej postara się by spotkanie poszło po ich myśli. Dlatego też muszą konkretnie funkcjonować w ataku, a myślę,że ich lider na to zapracuje. W poprzednich spotkaniach James dwukrotnie przekraczał powyższa linię i nie widze przeszkód dla których dzisiaj nie zdoła uczynić podobnie. Tak jak wspomniałem Lebron musi aktywować większość graczy ofensywnych, ponieważ sam miewa problemy z Butlerem, a reszta obrońców Bulls nie prezentuje indywidualnie wysokiego poziomu w obronie zwłaszcza na 1 i 2.

Rose over 20,5 pkt @ 1,85 bwin✅
Gasol jest najprawdopodobniej out, Butler ma ogrom zadań defensywnych, więc Rose musi wziąć odpowiedzialność za grę tak jak w drugiej połowie minionego piątku. Przede wszystkim przydałyby się penetracje, wiele ataków na kosz, ponieważ Cleveland widać że sobie z tym nie radzi. Irving był mało aktywny w drugiej części spotkania pewnie ze względu na uraz, a sam w defensywie też się nie wyróżnia podobnie jak Rose. Tak czy siak rozgrywający Chicago potrafi zagrać znacznie lepiej, oczywiście nie wbija się już w pole trzech sekund z taką dynamiką jak kilka lat temu, jednak widać że niekiedy powraca do starego stylu. Liczę również na rzuty dystansowe, bo Bulls niewątpliwie muszą się poprawić w tym aspekcie. Generalnie mecz będzie wyrównany, obie ekipy zagrają z rozwagą ale należy się spodziewać zwycięstwa Cavs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
c-bud 150

c-bud

Użytkownik
Wiem, że szybko się za to zabrałem, ale dodam swoje 3 grosze. Dzisiaj idę w stronę Bulls.
W sumie to nie bardzo wiem co napisać - wszystko było wałkowane wyżej. Dla mnie Bulls są o wiele &quot;głębszą&quot; drużyną, fakt dzisiaj brak Gasola, ale liczę na dobry mecz Gibsona i kolejny Miroticia [w ostatnim meczu +/- 18]. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj - u siebie wypuścili HCA nawet mimo braku tak kluczowego gracza. Punkty powinny się ładnie rozłozyć na innych zawodników, o ile Rose jest straszną niewiadomą, o tyle Butler, wspomniany już Taj po dobrych dograniach i rewelacyjny w tych playoffach Dunleavy powinni swoje rzucić. Żadna drużyna nie może mieć poważnych mistrzowskich planów grając 8emką zawodników
Biorę Bulls @ 2,40 ⛔ Troche żal tego ze Mirotic piły nie łapał, tylko zbił na aut
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
LA Clippers - Houston
Typ: over 18,5 punktów Dwight Howard
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt


Czwarte starcie w tej serii. Po wielkim laniu w starciu numer 3 (124:99), Houston przystępuje dzisiaj do kluczowego starcia w tej serii. Howard w tych starciach punktuje bardzo dobrze:

mecz 1 – 101:117, 22 punkty (9-13, 39 minuty gry)
mecz 2 – 115:109, 24 punkty (8-11, 35 minut gry)
mecz 3 – 99:124, 14 punktów (5-11, 38 minut gry)

Co bardzo istotne do powyższej liczb, to w starciu numer 3 Howard wszystkie punkty rzucił w pierwszej połowie, w drugiej oddał tylko 3 rzuty (wszystkie niecelne). Jednak najważniejszą informacją dotyczącą tego spotkania i samego Howarda są dzisiejsze słowa coacha McHale&#39;a, który stwierdził, że w dzisiejszym meczu cały zespół skupi się na „dokarmianiu” Dwighta piłkami i kreowaniu dla niego pozycji w ofensywie.

Howard w 22 starciach z LA Clippers zdobywa średnio 19,3 punktu na mecz, grając ok. 35 minut. Super ważne spotkanie dla „Rakiet” i Howard powinien w nim odegrać kluczową rolę.

Wynik: 7 punktów⛔
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/05/2015 03:30 CET
Stephen Curry (Warriors) G4 over 26.5
1.82 (Pinnacle)
5/10
To najważniejszy mecz w karierze dla Curry&#39;ego. Jeśli Warriors przegrają ten mecz, przegrają całą serię. Curry powinien zagrać +40 minut i oddać wiele rzutów. Sądzę, że tym razem będzie mu lepiej wpadało od ostatniego spotkania, bo to najlepszy strzelec na świecie. Grizzlies skupili się na kryciu Klaya Thompsona, który jest kryty przez najlepszego defensora spośród guardów - Tony&#39;ego Allena.
12/05/2015 03:30 CET
Zach Randolph (Grizzlies) G4 rebounds 9.5
2.00 (Pinnacle)
5/10
Dla mnie to jest value. W poprzednich spotkaniach były kursy 1.75-1.85 na to. Zach w tej serii dotychczas jest bez spotkania z 10 zbiórkami. Zach to jednak maszynka do double-double robionych z punktów i zbiórek. Dzisiaj spodziewam się więcej smallballu ze strony Warriors i wielu szalonych rzutów. Dzięki temu Zach będzie miał więcej szans na zbiórki. W ataku &quot;Miśki&quot; grają dużo izolacji na Zacha i Marca, co też może pozwolić na ofensywne zbiórki.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Randolph over 17.5 pts 1.85⛔
Marathon/ Betsyf

Linia na punkty dla mnie zaniżona co najmniej o jedno/dwa oczka. Dla Miśków punkty, zbiórki oraz nabijanie fauli Zacha oraz Gasola to połowa sukcesu w starciu z GSW i póki co wychodzi to naprawdę dobrze. Randolph jak do tej pory kolejno 20;20;22 oczka oraz 15 bądź 16 rzutów z gry na przyzwoitej skuteczności także cyferki bardzo regularne, do tego 100% skuteczności na linii rzutów wolnych - to wszystko dobrze rokuje przy dość przystępnej linii. Dla porównania na Gasola mamy 19.5, a ten przecież średnią ze starć z GSW ma trochę niższą niż Zach, oddaje stosunkowo mniej rzutów z gry nadrabiając to rzutami osobistymi. Dla porównania na zbiórki mamy linię 9.5, a taką to Zach pokrył tylko w pierwszych dwóch spotkaniach z Blazers :smile:
Oprócz tego mam lekko Miśki po 2.8, teraz już kurs spada co w sumie jest trochę dziwnym trendem bo mamy małe must win dla faworyta do tytułu (wg. bukmacherów). Nie dokładałem normalną stawką bo w końcu 4.7 na series Memphis w grze, a w przypadku wygranej to już będzie spokojnie do kontry lekkiej ;) Niemniej 1.6 absolutnie nie do gry na GSW, raz że powinno być na wyjściu fifty-fifty jak nie lepiej, dwa, że oni lubią gonić co pokazali nawet ostatnio i jak ktoś śledzi live to na 80% będzie lepszy kurs do gry.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/05/2015 01:00 CET
Marcin Gortat (Wizards) G4 over 12.5
1.75 (Pinnacle)
5/10
Wizards bez swojego lidera Johna Walla. Gortat to jeden z najlepszych zawodników Wizz i najlepszy na pozycjach PF/C. Nene jest bez formy, a Drew Gooden to stary weteran, który jest chimeryczny. Wizards potrzebują punktów Gortata, a linia jest bardzo niska. Myślę, że Gortat będzie walczył i dostanie swoje rzuty oraz wywalczy na deskach jakieś punkty i pokryje linię.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Washington Wizards +5,5 - Atlanta Hawks 1,826 ✅ 101:106
Linia niedługo po przyjęciu poszła w dół ale tak postawiłem przed chwilą to tak dodaje.
Troszkę też sam obniżyłem, gdyż standardowa była na +5.
Cytując z hyde parku. Jak słabo musi grać Atlanta by nie byłą tak solidnym faworytem z ekipą, która w PO przegrała jedno z siedmiu spotkań i gra chyba najlepszą koszykówkę w sezonie ? Która pokazała, że mimo braku swojego lidera jest w stanie wręcz deklasować rywali ?
Ok ktoś powie, Atlanta zagrała rewelacyjną kwartę ? Ale to ja zapytam co z tego. I co im z tego ? I tak przegrali. 10 minut to za mało na PO a oni tak naprawdę nie zagrali ani jednego dobrego spotkania w tych PO. Nawet z Brooklynem, który mieli zmieść męczyli się niemiłosiernie. Połowa graczy nie przypomina tych z RS. Widać spory brak ogrania, który WSH po zeszłym sezonie ma i to widać w ich poczynaniach. Wypadł Wall ale zero paniki. Wielu narzekało na Wittmana, ale on chyba uczy się na błędach, coraz bardziej zaczynam wierzyć, że ta słabsza dyspozycja w drugiej części sezonu to był zaplanowany manewr. Washington gra dobrze, zbilansowanie i dawanie na nich tak solidnego dodatniego hc to wg. mnie spora promocja i nie wiem czemu wszyscy tak pchają się w Atlantę. Bo prócz tego, że to must win dla nich i faktu, że zagrali solidną 4 kwartę w ostatnim meczu, gdzie po prostu wpadało im wszystko to tak naprawdę nie ma za nimi argumentów.
Jedyne co mnie martwi czy starczy WSH zimnej krwi, ale tego już przewidzieć się nie da.
NBA 2014/2015 97:74:2
NBA 2014/2015 PLAYOFFS 11:9

Co do jeszcze dyskusji niżej bo już w czasie meczu nie chciałem odpisywać.
Mnie chodziło o to, że pisząc że ktoś gra na czuja nie ma to większego związku z analizą. Bo tak naprawdę jaką merytoryczną wartość to wnosi ? Nie pokładałem wiary w WSH tylko wydaje mi się, że racjonalnie przedstawiłem jak wygląda ich gra w tych PO. Nie dali ŻADNYCH szans Toronto, a teraz z Atlantą grają jak równy z równym co pokazały pierwsze cztery spotkania i wystawianie na nich takich linii home było w mojej ocenie nieprawidłowe. Bo również ten mecz to pokazał. Pewnie zaraz powiecie że Atlanta kontrolowała to spotkanie. Wg. mnie nie prawda. PO pierwsze w NBA 10 punktów to nic, po drugie WSH dochodziło 2-3 razy i przez to że nie potrafili kończyć prostych akcji tracili momentum i Atlanta momentalnie odskakiwała. I chwała im za to bo pokazali solidny basket dzisiaj i zasłużyli na wygraną, ale gdyby dali takie same kursy to bym zagrał tak samo. Poza tym końcówka znowu na styk Pierce miał open look na remis a potem sędziowie nie gwizdnęli kroków Korvera.
W każdym razie gratuluje przewidzenia tego, że Atlanta się przebudzi bo praktycznie nic na to nie wskazywało, prócz tego że to must win dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 135

mhm

Użytkownik
taki kurs jest dlatego, ze ludzie czuja, ze Atlanta zacznie grac to, co w RS. Bo jezeli ci zawodnicy prezentowali jakis poziom, to nagle nie bedzie tak, ze beda masowo przegrywac. Fakt, z Netsami grali piach, awansowali bo sie ogarneli w pore. Tutaj od poczatku grali glupio w poprzednim meczu. Ale licze, ze teraz pograja tak jak 4q.
Wiem, ze z WAS zeszlo powietrze i zrobili sobie nerwowke, ale nie sadze, ze to bedzie tak, ze w kazdym meczu WAS bedzie gralo tak dobrze jak ostatnio. Atlanta ma duzy potencjal, sadze, ze dzisiaj handicap pokryje Atlanta. Jest czas na dobry mecz i dzisiaj to moze nastapic.
Drugiego meczu nie gram. Memphis pokazalo klasowy defence, ale moze sie w koncu zdazyc taki mecz, gdzie GSW beda siedzialy rzuty. Nie widze value w tej linii. Tym bardziej, ze +3 to jest nic. Koncowka sie zle ulozy, rzuty osobiste i handicap prysnie. Odpuszczam dzisiaj, bo czuje, ze moze nastapic przelamanie. Do konca swiata GSW nie bedzie gralo slabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
12/05/2015 03:30 CET
Stephen Curry (Warriors) G4 over 26.5
1.82 (Pinnacle)
5/10
To najważniejszy mecz w karierze dla Curry&#39;ego. Jeśli Warriors przegrają ten mecz, przegrają całą serię. Curry powinien zagrać +40 minut i oddać wiele rzutów. Sądzę, że tym razem będzie mu lepiej wpadało od ostatniego spotkania, bo to najlepszy strzelec na świecie. Grizzlies skupili się na kryciu Klaya Thompsona, który jest kryty przez najlepszego defensora spośród guardów - Tony&#39;ego Allena.
Dodam tylko, że w Williamie jest linia 25.5 za 1.91
Nie wiem czy GSW dadzą radę to wygrać, ale jeśli ktoś uważa, że tak, to Curry też powinien tą linię pokryć. W takim wypadku ciekawie przedstawia się:
Stephen Curry strzeli 25 lub więcej Punkty i the Golden State Warriors wygra 3.0 ✅
Bardziej przekonują mnie jednak Miśki, a co za tym idzie:
Marc Gasol strzeli 20 lub więcej Punkty i the Memphis Grizzlies wygra 6.0 ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
taki kurs jest dlatego, ze ludzie czuja, ze Atlanta zacznie grac to, co w RS. Bo jezeli ci zawodnicy prezentowali jakis poziom, to nagle nie bedzie tak, ze beda masowo przegrywac. Fakt, z Netsami grali piach, awansowali bo sie ogarneli w pore. Tutaj od poczatku grali glupio w poprzednim meczu. Ale licze, ze teraz pograja tak jak 4q.
Wiem, ze z WAS zeszlo powietrze i zrobili sobie nerwowke, ale nie sadze, ze to bedzie tak, ze w kazdym meczu WAS bedzie gralo tak dobrze jak ostatnio. Atlanta ma duzy potencjal, sadze, ze dzisiaj handicap pokryje Atlanta. Jest czas na dobry mecz i dzisiaj to moze nastapic.
Na myśleniu życzeniowym nikt się jeszcze nie dorobił. Tak naprawdę wszystko co napisałeś bazuje na jednym zdaniu.

Skoro grali w RS to może w końcu odpalą, i na to może masz ~1,50.

Każdy gra jak lubi ale Twoje argumenty to nic innego jak ladnie wody pod typ i nic więcej. To że muszą to nie znaczy, że ogarną tym bardziej, że jest mało argumentów. To jest mecz bardzo stykowy szczególnie na parkiecie w Waszyngtonie, a kursy mówią mniej więcej to, że Atlanta gra bardzo solidne PO co jest jak sam napisałeś nie prawdą, bo grają słabo.

Wiara niestety nie wygra za nas pieniędzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 135

mhm

Użytkownik
ale ja przeciez nie daje nikomu typu, nie wpisuje sie na forum w stylu &quot;grajcie to i to&quot;. Wytlumaczylem co i jak, typu nie daje. Tym bardziej, ze ja gram grubo i gram sam dla siebie. Ja nie podaje typu Barcelona DW 2:0 z Sociedad i go nie gram. Ja ten typ gram dzisiaj za 1000zl. Jak nie wejdzie, to nie bede biedny z tego powodu.
Wiec, ja mam takie zyczenie, ze to dzisiaj tak bedzie wygladalo. Ale jak nie bedzie to typ nie wejdzie. Nie zgrywam eksperta, nie udaje, ze gram w Unibecie za 1000zl, rzut karny w lidze polskiej (bo mam limit 44zl na zaklad, i kazdy kto cokolwiek tam wygra, bedzie mial taki limit).
Po prostu napisalem koledze post, dlaczego tak to czuje, tym bardziej, ze ja te mecze ogladam.
Tak samo wiara w to, ze WAS zagra znowu taki sam mecz jak wtedy, nie wygra ci pieniedzy. Pisalem ostatnio w innym temacie, ze uwazam za totalna bzdure grac Malage z Elche w domu po 1,5 i zagralem kurs 7,3 na gosci i weszlo. Tam silnie sugerowalem brak value. Tutaj jest NBA Play-off. Kazdy kto dluzej oglada koszykowke wie, ze ciezko jest tutaj znalezc value. Sam sobie wierze w value, ze Atlanta akurat dzisiaj odpali, ale nie polecam grac tego nikomu, kto planuje zarabiac na bukmacherce, ja sie tym bawie i nie czaruje nikogo tym, ze robie miliony i grajcie DW 101:98.
Widze, ze mi liczba podziekowan skoczyla, wiec ma sens to co pizse. Pozdrawiam.
Kursy na NBA sa dobrze wystawione, tutaj value nie znajdziemy.
I jeszcze jedna kwestia. Jezeli kurs startowy na zawodnikow typu Harden, James czy Gasol jest 1,9 do 1,9 na linii np 26,5 a potem po 4-5 godzinach jest linia 28,5 i kurs 1,74 na over to NA PEWNO nie ma na to value. Na milion procent. I polecam sie wtedy zastanowic nad graniem przeciwko rynkowi po kursie 2,2 na linii wyzszej o 2pkt na under. I to jest tutaj moja analiza nba play-off, nad ktora sie mozna zastanowic i ktora nalezy zbadac w long run. Ja wiem, ze buk ma to wszystko super policzone, a value jest wtedy jak rynek sie myli i zmieni linie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dodam tylko, że w poprzednim meczu Paul Millsap miał grypę, Al Horford już wcześniej nabawił się kontuzji palca. Nie rozumiem skąd taka wiara w Washington, który gra z najlepszą drużyną w NBA (drugą jest San Antonio). Dodatkowo mają najlepszego trenera w NBA. Świetne RS, 4 all starów, najlepszy trener i nagle to nie działa bo przegrywają 1-2 z Washington ? ???? Spokojnie, z jednej strony mamy Washington - jeźdca bez głowy (bez Walla), które mnie wogóle nie przekonuje swoją grą. A po drugiej mamy najlepszy team z samymi gwiazdami, bo Caroll mnie ostatnio przekonał, że nie jest 5 kołem u wozu. Chciałem dać na zwycięstwo Atlanty w serii, ale jak zobaczyłem kurs 1.50 to jednak wole pograć coś dzisiaj. Atlanta musi po prostu zagrać swoje i starczy, nie muszą grać nie wiadomo czego, żeby pokonać w mojej opinii słabiutkie Washington, które przeszło Toronto będące mocno zdziesiątkowane. Jeszcze jedno, Atlanta wygrywa 4-2 z BKN i że się niby męczy? ???? Ograli najlepiej opłacany team w NBA ! Moim zdecydowanym faworytem tego meczu, a przede wszystkim całej serii jest Atlanta.
 
M 135

mhm

Użytkownik
pragne jeszcze dodac, ze wczoraj czytalem takie info w trakcie meczu, ze Washington jest 10-40 bez Walla. Po ostatnim meczu juz &quot;tylko&quot; 11-40. Skad ta wiara, ze nagle sie taka tendencja odwroci w meczu z bardzo dobra druzyna calego sezonu?
Ten mecz Atlancie wyjatkowo nie wyszedl. Ale skad przeswiadczenie, ze oni 2 raz tak samo zagraja. Ja nie wiem, czy handicap 4,5 zostanie pokryty, bo to roznie w koncowkach bywa. Ale, ze Atlanta znowu przegra?
Slusznie kolega zauwazyl brak Millsapa. Dzisiaj gra. Czy WAS jest w stanie 2 raz tak zagrac bez lidera?
Nie podoba mi sie to, ze ktos tu pisze, ze ja pisze typ pod to co mi sie wydaje. Prosze przejrzec tematy pilkarskie gdzie ludzie pisza, w ktorym roku jakas druzyna zostala zalozona. Rzadko sie udzielam, dzisiaj postanowilem bo mi sie nudzi do meczu. Nie sadze, ze przedstawiam tutaj za malo argumentow. Nie rozpisuje tabeli proza ani ostatnich 5 meczow nie rozbijam na czynniki pierwsze (chodzi o cyfry).
 
M 135

mhm

Użytkownik
12/05/2015 03:30 CET Stephen Curry (Warriors) G4 over 26.5 1.82 (Pinnacle) 5/10 To najważniejszy mecz w karierze dla Curry&#39;ego. Jeśli Warriors przegrają ten mecz, przegrają całą serię. Curry powinien zagrać +40 minut i oddać wiele rzutów. Sądzę, że tym razem będzie mu lepiej wpadało od ostatniego spotkania, bo to najlepszy strzelec na świecie. Grizzlies skupili się na kryciu Klaya Thompsona, który jest kryty przez najlepszego defensora spośród guardów - Tony&#39;ego Allena.
Curry 19, 22 i 23. Dlaczego dzisiaj ma rzucic 27 przeciwko najlepszej obronie NBA? Do tego jeszcze na kursie z bardzo duza prowizja czyli 1,82 (teraz troche skoczylo, jest 1,87 ale to wciaz daleko od flipa).
edit: wygrana rowno 5 czyli typ wszedl, ale odechcialo mi sie grac na Atlante, bo pokazali, jaka niepowazna druzyna sa. Mega przestoje, durne bledy na poziomie grania w liceum, pajacowanie. Psychika na pewno nie na mistrza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom