>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Widzę że wszyscy ostro jadą i nie przebierają w środkach.. tu znalazłem Ogórkową w dość zastanawiającej formie..
 
L 516

lipny

Użytkownik
Ogórek to akurat mogła iść tą drogą;)
reprezentatywna dziewczyna, szkoda ze z takiej partii...
wyobraźcie nayebaną jak Kwaśniaka w jakiejs delegacji ???? klękajta narody ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

K**wa ma być debata, co ten Kukiz odpie*****. Niech każdy oceni podczas wystąpienia brak Komorowskiego, a dalej rozwinie swój pomysł na Polskę!!
Ukraina, Ukraina. Duda jest beznadziejny, Ukraińcy żyją w nędzy psia jego mać....????
Bo jeszcze się zastanowię, czy nie zagłosować na Bronka w II :?
https://www.youtube.com/watch?v=YdMgFtJX7ss
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,rusza-proces-bylych-kadrowiczow-oskarzonych-o-korupcje,artykul,565838,1,291.html?utm_source=facebook&amp;amp;utm_medium=link&amp;amp;utm_campaign=fanpage A to ty chyba nie wierzysz w ustawki pacanie prawda ? ????
wyszło mi tylko ponad 140 (jak ktoś chętny mogę wysłać dowód na PW)
???? ???? ????
Bo jeszcze się zastanowię, czy nie zagłosować na Bronka w II
Serio ? Gdybym naprawdę bardzo nie chciał poprzeć Dudy oddałbym nieważny głos niż głosował na taką patologię jak Bredzisław.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Bronek swoją nieobecnością na &quot;debacie&quot; pokazał swój szacunek do kandydatów jak i własnych wyborców. Ale oczywiście ciemny lud i tak poprze go w liczbie ok. 40% w 1 turze.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Serio ? Gdybym naprawdę bardzo nie chciał poprzeć Dudy oddałbym nieważny głos niż głosował na taką patologię jak Bredzisław.
Ja chciałem zagłosować na Dudę, ale dajmy spokój największa partia opozycyjna wystawia tak marnego kandydata. Który totalnie nie ma wizji, powtarza slogany typu: odbuduje Polski przemysł itp. Podczas debaty jeden z „kandydatów anty” mówi: praca, a nie ulgi. Kolejno Duda wygłasza wierszyk, że rozda ulgi… no żenada. Facet nawet nie słuchał, co mieli do powiedzenia inni, zero wyobraźni. Kwota wolna od podatku podniesiona do 8 tysięcy, minimalna krajowa 1600, dla kogo ta kwota, i co ona zmieni?
Bronek swoją nieobecnością na &quot;debacie&quot; pokazał swój szacunek do kandydatów jak i własnych wyborców. Ale oczywiście ciemny lud i tak poprze go w liczbie ok. 40% w 1 turze.
Ewidentnie Bronek na tym zyskał, bo dla wielu ta debata to była auto-kompromitacja, przede wszystkim dlatego, że wobec braku prezydenta musieli się skupić nie sobie, i nie mieli okazji wyjść 10-1.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ja chciałem zagłosować na Dudę, ale dajmy spokój największa partia opozycyjna wystawia tak marnego kandydata. Który totalnie nie ma wizji, powtarza slogany typu: odbuduje Polski przemysł itp. Podczas debaty jeden z „kandydatów anty” mówi: praca, a nie ulgi. Kolejno Duda wygłasza wierszyk, że rozda ulgi… no żenada. Facet nawet nie słuchał, co mieli do powiedzenia inni, zero wyobraźni. Kwota wolna od podatku podniesiona do 8 tysięcy, minimalna krajowa 1600, dla kogo ta kwota, i co ona zmieni? .
Jest to najlepszy kandydat jakiego tylko mogło Prawo i Sprawiedliwość wystawić, młody, ambitny, wykształcony, pracowity. Sam jako sympatyk byłem zaskoczony że aż tak dobrego kandydata udało się wystawić, zwłaszcza gdy wcześniej była mowa o Ryszardzie Czarneckim, z całym szacunkiem dla Pana Ryszarda, ale Andrzej Duda to inna jakość. Mówisz o sloganach, o populizmie, gdyby mówił fachowo co, jak chce zrobić, to nikt (prawie) by tego nie zrozumiał. A tu chodzi aby wygrać, i wtedy zmieniać. To jest bardzo ciężka kampania, bardzo ciężka walka oto aby Bronka oddciąć od władzy. Przepraszam bardzo, a kogo on miał słuchać i komu odpowiadać? Krzykaczowi Korwinowi który atakował go? Czy może Pana Kukiza który również przez pół kampanii atakuje Dude i PiS? Zresztą, czy Pan Korwin i Kukiz są jakimiś wyznacznikami jakim prądem ma iść nasz kraj, by Andrzej Duda miał ich słuchać teraz? Mówisz o minimalnej krajowej 1600 zł, tylko ile ludzi w praktyce pracuje za mniej, na pół etatu, za grosze? Jak choćby ktoś z mojej rodziny w sklepie spożywczym. Tu chodzi oto aby wyciągnć ręke do tych biednych, od których się kasuje podatki, chociaż nie ma z czego im kasować. Duda mówi o stopniowym podwyższaniu kwoty wolnej od podatku. Bo przecież nie da się od razu przeskoczyć na 16 tysięcy. Ja wiem że Korwin i inni to już mają cały plan na zbawienie kraju, ja to już słyszałem. Tak samo jak to że Duda tylko naobiecuje i nic nie zrobi. I ja nie mam zamiaru kłócić się z tym stwierdzeniem. Ale do ludzi którzy tak mówia, odpowiadam krótko: Możesz twierdzić że Duda nic nie zrobi, ale pewny być nie możesz, bo on jeszcze nie był Prezydentem a jako euro posłem był najaktywniejszym ze wszystkich posłów z naszego kraju. A Komorowski prezydentem był, nic nie zrobił, był marionetka rządu, nie słuchał narodu, wyśmiewa ten naród, przynosi wstyd nam, nie potrafi bronić naszych interesów, jego reprezentatywność jest tak wysoka jak wzrost Jarka Kaczyńskiego nie obrażając Prezesa. Ja proszę tylko ludzi o jedno w drugiej turze, dajcie szanse człowiekowi, który chociaż wam wstydu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja chciałem zagłosować na Dudę, ale dajmy spokój największa partia opozycyjna wystawia tak marnego kandydata. Który totalnie nie ma wizji, powtarza slogany typu: odbuduje Polski przemysł itp. Podczas debaty jeden z „kandydatów anty” mówi: praca, a nie ulgi. Kolejno Duda wygłasza wierszyk, że rozda ulgi… no żenada. Facet nawet nie słuchał, co mieli do powiedzenia inni, zero wyobraźni. Kwota wolna od podatku podniesiona do 8 tysięcy, minimalna krajowa 1600, dla kogo ta kwota, i co ona zmieni?
&quot;Wierzę głęboko&quot; + przed każdą wypowiedzią ten sam gest i jazda na autopilocie.

Co do tej kwoty to chyba przeoczyłem moment w którym zadeklarował kwotę 8k (nie ukrywam że starałem się oglądać tylko wystąpienia kandydatów antysystemowych), serio właśnie taką kwotę zadeklarował?

Ale i tak nóż w kieszeni mi się otwiera dopiero wtedy jak jakiś dziennikarzyna, np ostatnio Tadla (kiedyś myślałem że to Ziemiec nie potrafi prowadzić rozmów ale chyba jednak jest najlepszy w redakcji Wiadomości TVP) próbuje wykpić ideę podwyższenia kwoty wolnej od podatku (nie mówiąc o likwidacji podatku dochodowego) argumentami skąd wziąć na to pieniądze. I nie chodzi mi bynajmniej o to, że nie rozumie że jak ludziom zostanie grosza w portfelu to trochę nakręcą gospodarkę poprzez konsumpcję, nie. Chodzi o elementarną przyzwoitość jaką byłoby nieżerowanie państwa na najbiedniejszych obywatelach. Jeśli ktoś ponad tą przyzwoitość przedkłada troskę o budżet (to pytam gdzie był jak nas Donald zadłużał, ale to na marginesie) to o czym tu gadać. Takie myślenie szybko prowadzi do podatku od snu. NO BO BUDŻET SIĘ NIE DOMYKA

PS Co do wizji to Kaczafi ma wizję :cool:[/quote]
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jest to najlepszy kandydat jakiego tylko mogło Prawo i Sprawiedliwość wystawić, młody, ambitny, wykształcony, pracowity.
Chyba jednak mogli znaleźć lepszego kandydata tzn. takiego który dobiłby w sondażach do wyniku PiSu :]


Przepraszam bardzo, a kogo on miał słuchać i komu odpowiadać?
Nie ma co mieć pretensji do Dudy, że się nie wdawał w polemikę czy coś, formuła debaty na to za bardzo nie pozwalała, mniej lub bardziej spontaniczne wygłoszenie swojego stanowiska zupełnie wystarczyłoby.

Krzykaczowi Korwinowi który atakował go?
Przed Korwinem (i przed Jarubasem ale to inna historia) to Duda już scykał, unikając debaty, więc zdziwiłbym się gdyby mu tym razem odpowiedział.

Czy może Pana Kukiza który również przez pół kampanii atakuje Dude i PiS?
Kukiz znacznie bardziej atakuje Bronka i wiele razy to podkreślał. Ale WASZE MEDIA i tak węszą spisek, że to agent Platformy itd.


Duda mówi o stopniowym podwyższaniu kwoty wolnej od podatku. Bo przecież nie da się od razu przeskoczyć na 16 tysięcy.
Myślę że się da, bo Tadla podała w wywiadzie wyliczenia ekonomistów że obietnice Dudy będą kosztować ileś tam miliardów (jakaś kosmiczna suma). Parę miliardów więcej co za różnica ????

Ale do ludzi którzy tak mówia, odpowiadam krótko: Możesz twierdzić że Duda nic nie zrobi, ale pewny być nie możesz, bo on jeszcze nie był Prezydentem a jako euro posłem był najaktywniejszym ze wszystkich posłów z naszego kraju.
To zupełnie tak jak np. Korwin ????



Bardzo nie lubię tego robić, ale obawiam się, że muszę dodać że nie jestem i nigdy nie byłem sympatykiem PO bo w przeciwnym razie potrafię przewidzieć twoją odpowiedź.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Bo przecież nie da się od razu przeskoczyć na 16 tysięcy
HAHAHA wiesz w Angli też mówili że sie nie da , ale przyszła taka jedna co nie wiedziała że się nie da i to zrobiła. Dlatego głosuje na JKM&#39;a bo on to zrobi a nie na jakiegoś fasadowego polityka, który za przysługę wyświadczoną swojemu wodzowi został wystawiony na prezydenta rp, i recytuje nam przed telewizja jakieś populizmy.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na plus u Dudy była odważna deklaracja podania się do dymisji jeżeli nie zrealizuje kwestii dotyczącej obniżenia wieku emerytalnego i podwyzszenia kwoty wolnej od podatku. Mi się ten pomysł po prostu podoba, nawet jeżeli ta deklaracja pokrycie ma tylko w słowach. Będzie przynajmniej się czego rozliczać. Zastanówmy się co proponuje nam obecny prezydent Komorowski. Zgoda buduje? Ten człowiek nie ma nic do zaoferowania. Kukiz powoli zyskuje miano polskiego Che Guevara. Jednak pytanie czy nie zacznie wkrótce handlować i się sprzedawać. Fajnie mówił podczas debaty Wilk i Kowalski, jednak to trochę za mało aby oddać swój głos, ponieważ obaj Panowie znowu mówili ogólnikowo. Braun pomylił konkursy, powinien raczej do seminarium duchownego się udać, nie miał nic do powiedzenia. Jedynie na plus było zwrócenie przez niego uwagi na masonów którzy rozpychają co raz bardziej swoje wpływy. Ogórek jest tylko kolorowym pustym pudełkiem które jak otworzysz zobaczysz w środku Millera i jego klikę z SLD. Palikot jak zwykle krzyczy, zapominając że sam należał do układu PO i do tego kontrowersyjne pomysły które nie przekonują mnie. W wielu kwestiach zgadzam się z Mikke i jest to jakieś rozwiązanie, człowiek ten jednak zbyt często wygaduje szalone rzeczy. I tak naprawdę mam wątpliwości ile z tego wszystkiego jest farsą a ile prawdą. Nieobliczalny jak dla mnie.
Reasumując moje prywatne zdanie myślę, że mój głos wiele nie zmieni, jednak jeżeli dojdzie do drugiej tury z wielka przyjemnością wyrzucę darmozjada, który aktualnie sprawuje urząd prezydenta pomimo że wyboru w kandydatach wielkiego nie ma. Myslę że ktoś z grona (Kukiz,Duda,Mikke,Wilk, Kowalski) dostanie u mnie szanse.
 
Do góry Bottom